Porady naszych Ekspertów

 

netkobiety pytają:

image description

Czy mam szansę zostać modelką w wieku 33 lat ?

Mam na imię Ania. Kiedyś bawiłam się w modeling, byłam nawet miss regionu nastolatek, ale potem jakoś to się rozmyło. Pracuję w szkole. Mimo tego, wciąż czasem myślę, czy nie zrobiłam głupoty nie próbując zaistnieć w modelingu. Wciąż wyglądam, ładnie. Obce osoby dają mi max 25 lat. Nawet konduktor zawsze pyta czy na pewno nie mam zniżki ;) Lata lecą i tak się zastanawiam czy właściwie miałabym jakiekolwiek szanse jeszcze, żeby wrócić do pracy modelki ? I jeżeli tak, to jak się do tego zabrać ?

Ania, 33 lata
Małgorzata Leitner
image description

Ekspert:

Liczba porad: 3

Ogolna ocena porad:

image description

Nigdy nie jest za późno, żeby spełniać swoje marzenia!

Ocena artykułu:

Ocena: 0.0/5 (0 oceniających)

Nigdy nie jest za późno na to, żeby spróbować spełnić swoje marzenia! Nie ma co ukrywać, że 33 lata to już dość późny moment, żeby zaczynać karier modelki i chodzenie po wybiegach będzie w Twoim wypadku już raczej niemożliwe. Jednak modeling to na tyle szeroka dziedzina, że możesz jeszcze spróbować w nim swoich sił. Fotomodelki pracują w zawodzie znacznie dłużej niż modelki wybiegowe.

Wiele firm chce, żeby ich twarzą była dojrzała kobieta a nie nastolatka. Dlatego też warto, żebyś wysłała swoje zdjęcia do jednej z takich agencji. Jeśli spodobasz się pracującym tam agentom, na pewno zaproszą Cię na spotkanie do agencji gdzie porozmawiacie o dalszej współpracy.

Nasze komentarze

misia ~ 2012-10-19 12:02:04

Możesz sie też zgłosić do jakiegoś banku twarzy

Grażyna Pomek ~ 2013-03-05 20:19:13

nie poddawaj się, zgłoś się do PH Matarnia Gdańskiego, gdzie szukaja twarzy wiosennej kampanii reklamowej, to jst dobry start, zrobisz sobie portfolio, zrobisz sobie foteczki i złapiesz doswiadczenie i bedzie git, wazne to zacząć :)

Paulinka ~ 2014-08-13 20:06:56

Zdecydowanie nie jest za późno na spełnianie marzeń! Teraz np Matarnia szuka rodzin do kampanii jesiennej,więc nie stawiają jakiś ograniczeń wiekowych. Zgłoś się z bliskimi i spóbój. A może się uda :)

dobre rady ~ 2015-09-24 05:57:21

A czego oczekujesz od zycia? Darmowych drinkow i wyruchanego tylka przez staruchow, ktorzy beda ci obiecywac pezenty i niczego wartosciowego? Meza szukasz? Rob co chcesz. Ale z glowa. Bo bedzie za pozno i sie osmieszysz.

Dodaj swój komentarz

4 komentarzy