Pomysł na weekend dla singielki - jak zaplanować sobie kilka fajnych dni po ciężkim tygodniu

Ocena artykułu:

Ocena: 0.0/5 (0 oceniających)

Single to jeden z nowych trendów XXI wieku. I choć ciągle trwa dyskusja, czy to styl życia, czy oszukiwanie samego siebie, liczba samotnych osób ciągle rośnie. Kobiety – singielki świadomie dokonują wyboru życia w pojedynkę, skupiając się na własnym rozwoju i potrzebach. Zazwyczaj w ciągu tygodnia intensywnie oddają się swej pracy, nie myśląc o odpoczynku i rozrywkach. Jednak, gdy przychodzi weekend, także one, tak jak większość, mają wolny czas. By uciec od myśli związanych z samotnością prześcigają się w pomysłach, by czas ten spędzić jak najbardziej konstruktywnie. A możliwości jest naprawdę coraz więcej.

Zwyczajny weekend singielki

Internet pełen jest różnorodnych pomysłów na weekend dla singielki. Jak się jednak okazuje, a czego dowodem są liczne wypowiedzi na forach internetowych skupiających singli, samotna dziewczyna spędza weekend dość zwyczajnie: spotyka się z przyjaciółmi, odwiedza rodzinę, chodzi do kina, teatru, robi zakupy oraz uprawia sport. Coraz więcej singielek wolne weekendy poświęca również na rozwój osobisty, kursy doszkalające, kursy językowe itp. Mimo deklaracji, iż chciałyby spędzać wolny czas w bardziej wyszukany sposób, wpadają w pułapkę zwyczajności. A przecież obecnie jest coraz więcej ofert skierowanych właśnie do singli, propozycji spędzenia wolnego czasu, które są nie do odrzucenia.

Aktywni single

Poza zwyczajnym uprawnianiem sportu, czyli joggingiem, pływaniem, rolkami, jazdą na rowerze czy rolkach, weekend to doskonała okazja do bardziej wyszukanych form aktywności. Dwa wolne dni to idealny czas na naukę wspinaczki, spływ kajakowy, pobyt na wsi i naukę jazdy konnej, zimą wypad na narty czy snowboard, latem zaś może kitesurfing czy paralotniarstwo. Single to ludzie z reguły odważni, bo przecież trzeba mieć odwagę by wybrać samotne życie, dlatego aktywne weekendy jak najbardziej pasują do ich stylu życia.
A gdy tylko nadarzy się okazja związana z dłuższym weekendem bądź urlopem, osoby samotne korzystać powinny z zorganizowanych wyjazdów dla singli. Coraz więcej biur podróży ma w swojej oferty wyjazdy organizowane dla singli, zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Wyjazdy dla singli to doskonała okazja poznania osób posiadających podobny system wartości oraz styl życia. Na szczęście bowiem czasy, gdy samotni ludzie, skazani byli na swą samotność wśród czterech ścian, dawno już minęły.

Single Party

Jak wiadomo, na imprezy chodzi się głównie w większym towarzystwie, z koleżankami, przyjaciółkami, znajomymi. Niestety, samotna dziewczyna w klubie bądź na imprezie, wciąż traktowana jest jak „dziwadło”. Ale single i w tej sytuacji znaleźli rozwiązanie – single party. Impreza dedykowana tylko singlom, do wstępu na nią upoważnieni są wyłącznie osoby wolne, nieposiadające swej drugiej połówki. Coraz więcej klubów, zarówno w mniejszych jak i większych miastach przynajmniej raz w miesiącu organizuje single party, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Są świetną okazją do zrelaksowania się w miłym towarzystwie, dobrej muzyce i przy kolorowych drinkach.

Rozmowa, a może coś więcej – czat dla singli

Kiedy czujesz się samotna, każdy sposób poznania nowych ludzi wydaje się dobry, być może dlatego też coraz więcej singielek szuka nowych znajomych w sieci. A wybór jest ogromny: portale towarzyskie, serwisy randkowe, czaty dla singli. Ilość użytkowników, pragnących tego samego co my, jest ogromna, co zwiększa szansę na odnalezienie bratniej duszy. Zwłaszcza, ze sposób ten wydaje się dla singielek idealny: nie wymaga wyjścia z domu, obecnie prawie każdy z nas ma Internet, a i codzienne zmęczenie w tym nie przeszkadza. A więc, nie pozostaje Wam drogie singielki nic innego jak kliknąć w poszukiwaniu miłości. Enter!

W przypadku singli samotność to świadomy wybór, lecz warto pamiętać, że nie oznacza odcięcia się od świata, zrezygnowania z wszelkich przyjemności oraz towarzystwa innych osób. Wręcz przeciwnie. To szansa na intensywne przeżycia, nowe znajomości, rozwój własnych zdolności oraz zainteresowań. Pamiętajcie o tym Drogie Singielki, gdy nadejdzie piątkowe popołudnie!

Nasze komentarze

Twój komentarz może być pierwszy!

0 komentarzy