Kilka inspiracji na ciekawe wakacje w pojedynkę

Ocena artykułu:

Ocena: 0.0/5 (0 oceniających)

Wakacje to dla większości z nas czas, który spędzamy z rodziną, przyjaciółmi, ukochanym. Kojarzą nam się z piknikami, grillami, festiwalami, wypadami na plaże, spacerami po lesie. Oczywiście wszystko w towarzystwie bliskich nam osób. Ale czy faktycznie by spędzić udane wakacje potrzebne jest nam do tego towarzystwo znajomych i rodziny?  Może warto w przypływie szaleństwa spakować walizkę, machnąć bliskim na pożegnanie i przeżyć przygodę życia? A lista atrakcji jest naprawdę interesująca.

Relaks z dala od świata

Podobno nic tak nie uspokaja i odpręża jak kontakt z przyrodą. Poprawia nasz system odpornościowy, relaksuje oraz zachęca do aktywności. Dlatego warto wyłączyć telefon, zostawić laptopa, odciąć się od cywilizacji i wyjechać na wieś. Z reguły zawsze ktoś wśród naszych znajomych bądź rodziny posiada domek za miastem, który chętnie odstąpi na tydzień lub dwa. A nam da to możliwość naładowania się pozytywną energią, zdystansowania do pewnych spraw, a przy okazji zachęci do aktywności, takich jak chociażby gimnastyka, jazda na rowerze czy piesze wędrówki, które wpłyną na naszą kondycje i samopoczucie.

Morza szum, ptaków śpiew

Większość z nas nie wyobraża sobie wakacji bez plaży i morza. Lecz czy takie wakacje w pojedynkę to dobry pomysł? Okazuje się, że genialny. Spacery nad brzegiem morza, kawa w małych kawiarenkach w towarzystwie dobrej książki, pływanie, opalanie, zakupy, kolorowe drinki – to wszystko, czego kobieta potrzebuje do szczęścia. Spróbuj, a na pewno wrócisz szczęśliwa i naładowana energią!

Wakacje z plecakiem

Dla osób preferujących bardziej aktywny tryb życia, świetnym pomysłem będą wakacje z plecakiem. Równie dobrze mogą one być w Polsce, jak i za granicą. Zależy od potrzeb i finansów. Czy to będą szlaki polskich gór, czy stolice europejskich miast, na pewno będzie to ciekawe i niezapomniane przeżycie. A więc, komu w drogę, temu czas!

SPA

Panie, które od aktywności zdecydowanie bardziej wolą relaks, spokój i czystą przyjemność, powinny wybrać się do SPA. Pobyt w tym miejscu gwarantuje pełne odprężenie, relaks, poprawę kondycji fizycznej, stanu urody oraz ogólnego samopoczucia. Miłe, spokojne miejsce, fachowa obsługa, gotowa spełnić wszystkie prośby, cóż więcej kobiecie potrzeba?

Przyjemne z pożytecznym

Zawsze marzyłaś by nauczyć się francuskiego, a może od lat chciałabyś zgłębić tajemnice włoskiej kuchni? Nie ma nic prostszego. Wystarczy zapisać się na wakacyjny kurs, spakować walizkę i ruszyć w świat, w pogoni za marzeniami. Kurs gotowania we Włoszech, kursy językowe w dowolnym państwie świata, kurs nurkowania bądź kitesurfingu. Do wyboru, do koloru.

Wakacje z gwiazdami

Na koniec najprostsza propozycja, skierowana dla każdego, bowiem wakacje to odpowiedni czas by nadrobić filmowe zaległości z całego roku. Wystarczy stos filmów, tona popcornu i lodówka pełna ulubionych lodów. A towarzystwo wyborowe, same gwiazdy z górnej półki.

Nasze komentarze

Twój komentarz może być pierwszy!

0 komentarzy