Porady naszych Ekspertów

 

netkobiety pytają:

image description

Nie jestem urodzonym wampem

Jesteśmy młodym małżeństwem z dwuletnim stażem. Na początku nasze życie w sferze seksualnej było zadowalające dla obu stron. Od jakiegoś jednak czasu, mąż narzeka na nudę w sypialni, chce ciągłych eksperymentów, które nie do końca mi odpowiadają. Odkrywam go w tym aspekcie zupełnie na nowo. Niestety ja nie lubię eksperymentów. Zaczynamy się mijać i nie rozumieć w tym temacie.

Beatrycze, 23 lata
Andrzej Gryżewski
image description

Ekspert:

Liczba porad: 11

Ogolna ocena porad:

image description

Mężczyźni boją się kobiet wampów.

Ocena artykułu:

Ocena: 0.0/5 (0 oceniających)

Nie napisałaś jakie to są eksperymenty, których nie akceptujesz. To, że mąż mówi, że jest nuda w sypialni to nie oznacza, że Ty jesteś nudna. Z tytułu „Nie jestem wampem”, wynika, że odbierasz to tak, że będzie w łóżku dobrze, jeśli Twoja seksualność diametralnie się zmieni, tzn. będziesz wyuzdana, zaczniesz inicjować seks, urozmaicać, będziesz ciągle dostępna i gotowa. To rodzi u Ciebie poczucie zagrożenia, braku poczucia bezpieczeństwa, i wystawienie Cie na ocenę- czy spełniasz oczekiwania partnera od A do Z, czy nie. To rodzi u Ciebie lęk i opór.

 

Zazwyczaj mężczyźni pod frazą „jest nuda w sypialni”, mają na myśli, że chcieli by poprawić, dodać niewielkie urozmaicenie. Zazwyczaj jest to jakaś forma pieszczot, które sobie cenią, np. seks oralny. Mężczyźni z natury boją się kobiet wampów- takich które mają duże libido, dużo wymagają i chcą urozmaiceń. Taka kobieta jest dla nich zagrażająca. Dlatego, jeśli już narzekają na nudę to chodzi im o niewielką zmianę w sypialni. Szczera rozmowa o tych „zmianach” skutecznie zneutralizuje Twoje lęki i przywróci bliskość między Wami. W razie braku odwagi, czy też niemożności dogadania się można skorzystać z pomocy seksuologa. Ważne jest również Twoje stwierdzenie: „Odkrywam go w tym aspekcie zupełnie na nowo.”

Nie napisałaś co to dla Ciebie znaczy. Być może wybrałaś na męża faceta z niskim libido, gdyż sama masz podobne. Tymczasem okazało się, że pod wpływem Twojej osoby, mąż pozbył się kompleksów i nabrał większej ochoty na seks, co Ty odbierasz jako istotną, niepisaną zmianę układu. Sytuacja wymaga szczegółowej analizy Waszych oczekiwań zarówno tych deklarowanych jak i niejawnych.

Nasze komentarze

REQUIEM ~ 2013-03-17 20:35:43

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone ? zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony ? twoje życie jest pełne miłości. Czarny ? jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony ? twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski ? jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń ? Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik ? grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny.

Dodaj swój komentarz

1 komentarzy