Porady naszych Ekspertów

 

netkobiety pytają:

image description

Zdrada żony po wielu latach małżeństwa

Jesteśmy małżeństwem od 14 lat i pierwsze lata naszego małżeństwa były niesamowite. Myślałem, że takie sprawy jak zdrada nas nie dotyczą, że to nie nasza bajka. Kiedy znajomi poruszali ten temat zawsze była to dla mnie jakaś bardzo odległa sprawa. Nie byłem sobie w stanie wyobrazić, że któreś z nas mogłoby zdradzić. Zawsze byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Łączył nas dom, dwójka wspaniałych dzieci. Nasze życie seksualne także było satysfakcjonujące. Po latach wyrzeczeń, dorobiliśmy się już czegoś wspólnie i stać nas na wypad tu czy tam, fajne wakacje, wypad do dobrej restauracji. Myślałem, że jesteśmy szczęściarzami. Niestety rok temu, żona zdradziła mnie z chłopakiem, którego poznała przez znajomych. Zawsze tolerowałem te jej wypady z koleżankami, a to do kina, na zakupy czy do knajpy. Wydawało mi się to normalną koleją rzeczy. Przyznała się kilka dni temu. Twierdzi, że miała wyrzuty sumienia. Twierdzi, że to był tylko ten jeden jedyny raz, że mnie kocha, i że była to największa pomyłka w jej życiu. Wyprowadziłem się z domu do hotelu, aby to wszystko przemyśleć. Ale bardzo mnie to zabolało. Nie wiem czy kocham dalej żonę. Widzę w niej teraz osobę, której nie znałem. Czuję do niej wręcz takie fizyczne obrzydzenie. Szkoda mi przekreślić to wszystko co razem zbudowaliśmy, ale mam poważny problem z zaakceptowaniem tej zdrady. Dla mnie to przekreśla całe nasze życie. Chyba wolałbym nie wiedzieć, że to zrobiła. Czuję jak wszystkie moje dobre emocje i uczucia, które dla niej miałem wyparowały. Czy jest sens budowania dalej związku z kimś kto tak zranił i oszukał ?

Janek, 42 lata
Magda Czerwińska
image description

Ekspert:

Liczba porad: 6

Ogolna ocena porad:

image description

Zdrada jest jak trzęsienie ziemi ...

Ocena artykułu:

Ocena: 0.0/5 (0 oceniających)

Panie Janku,

Eva-Maria i Wolfram Zurhorst, para znanych niemieckich terapeutów, twierdzą, że zdrada jest jak trzęsienie ziemi. Rozpada się na kawałki to, co misternie przez lata budowaliśmy. Odsłaniają się skrywane uczucia i poznajemy prawdę o sobie, partnerze, o naszym związku. W początkowej fazie, po ujawnieniu prawdy, doznajemy szoku, pojawiają się bardzo silne emocje i odczucia. Pan czuje ból, zwątpienie i wręcz fizyczne obrzydzenie. Zrozumiałe jest to, że zaczął Pan widzieć żonę w innym świetle, że czuje się Pan zraniony i oszukany. Decyzja o wyprowadzeniu się do hotelu i czasowa separacja może Panu pomóc uporać się z gwałtownymi uczuciami, związanymi z ujawnieniem prawdy przez żonę, bez narażania siebie, żony, a zwłaszcza dzieci na dodatkowy ból. Może też pomóc odpowiedzieć sobie na pytanie: i co dalej? Czego ja chcę w tej sytuacji? Co mówi zdrada żony o naszym związku i o mnie? Pomocne w odpowiedzi na tego typu pytania może być spotkanie z psychologiem lub terapeutą.

Małżeństwo terapeutów Zurhorst zwraca również uwagę na fakt, iż kryzys może być najlepszym nauczycielem miłości. Pod warunkiem, że nie pogrążymy się w rozpaczy, tylko skorzystamy z szansy na rozwój. A może to być szansa na to, aby inaczej spojrzeć na siebie, na partnera i na swój związek. Może to być również szansa na dokonanie zmian, próba zadbania o siebie, o związek i o wprowadzenie nowej jakości do wspólnego życia. Pisze Pan, Panie Janku, że byliście Państwo szczęściarzami, najlepszymi przyjaciółmi, że Państwa życie seksualne było satysfakcjonujące. Warto w szczerej rozmowie (być może w obecności terapeuty, specjalizującego się w terapii małżeństw) przekonać się, czy żona tak samo ocenia Państwa relację. Być może widzi Państwa zawiązek w nieco innym świetle.

Z Pańskiego listu wnioskuję, iż żonie bardzo zleży na utrzymaniu związku, dręczą ją wyrzuty sumienia i twierdzi, że zdrada była jej największą pomyłką. Postawa żony w połączeniu z tym wszystkim, co Państwa łączy: przyjaźń, satysfakcjonujące pożycie seksualne, udane życie rodzinne i dwójka wspaniałych dzieci są bardzo mocną podstawą, na której można odbudować zaufanie i relację partnerską na nowo.

Proszę spróbować potraktować zdradę żony jako szansę na wzmocnienie relacji, jako moment, w którym może Pan również zatroszczyć się o siebie i wprowadzić nową jakość do Państwa wspólnego życia. Pomocne może być w tym skorzystanie z pomocy specjalisty, zajmującego się terapią par.

Nasze komentarze

Henryk ~ 2012-10-03 20:14:22

Mnie żona też zdradziła. Dowiedziałem się po 10 latach, ale ból ten sam. Niby było to raz tylko, ale kto ją tam wie. Teraz mamy koło 60tki i już nie warto się rozwodzić. Ale ciche dni mamy od tego czasu.

Cherry ~ 2012-11-02 21:07:02

Przyznawanie się do zdrady, zwłaszcza kiedy zdradzający twierdzi, że to nic dla niego nie znaczyło, ale nie pozwalają żyć wyrzuty sumienia, jest jak przerzucanie odpowiedzialności za związek na osobę zdradzoną. Warto zdać sobie sprawę, że w jednej chwili traci się poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, to wszystko co przez tyle lat się budowało zostaje jakby zdeptane - tego nie da się zapomnieć. Owszem, można żyć razem, ale nic już nie jest takie samo...

Selena ~ 2013-04-10 11:43:59

Cherry a ja się nie zgadzam do końca z Twoją opinią, bo do błędu też trzeba umieć się przyznać, ona się jednak przyznała. Ilu męszczyzn nie wie że jest zdradzanych, masa. Mnie się wydaje że jednak jej zależy a świadczą o tym choćby wyrzuty sumienia. Owszem zaufanie będzie baaardzo ciężko odbudować ale czy naprawdę nie warto???

Zuch ~ 2013-06-09 22:35:45

Czy nowa formu znowiazku zatem nie powinna byc przyjazn ? chyba tak. Szczegolnie ze slyszy sie wypowiedzi o "masach" facetow bezpojecia o swoich zonach.

remi ~ 2013-11-03 18:52:06

boli.

remi ~ 2013-11-03 18:53:53

boli.

Lisek ~ 2013-11-08 20:35:20

Możesz w łatwy sposób dowiedzieć się, czy Twój partenr Cie zdradza. Wystarczy dobre oprogramowanie do podsłuchiwania telefonu komórkowego - http://www.mspy-polska.pl

maro ~ 2013-12-01 20:35:09

Dowiedziałem się od szefowej mojej żony o rocznym romansie mojej żony z jej mężem.efekt?natychmiastowe wypowiedzenie z pracy!moja jeszcze żona jest podła,ponieważ ta pani zachorowała

marno ~ 2013-12-09 18:43:16

Witam.W kwietniu mieli byśmy rocznice 25 lat razem. Przed i po ślubie włącznie. Ja dowiedziałem się ,że jest problem 4 miesiące przed 10-tą rocznicą ślubu. Donos, bliskiego bolało i doinformował. To niemożliwe?!!! Jednak... Dociskam żonę i uzyskuje konkrety. Wybór? Dwójka małych dzieci... No ,nie Kocham Ją i Dzieci. TAKI Koniec...? zaczynam walkę i przebaczam.Staram się Nas poskładać. Zbudować zaufanie, lepsze relacje,wzmocnić uczucie i to było najgorszą głupotą w moim życiu.Czułem dalej ,tą oziębłość.Coś jest nie tak. Mija 5 lat, Święta Wielkanocne i sprawdzając pocztę z życzeniami coś mi zaczęło chodzić po głowie. Znajduje program do łamania haseł jednego z komunikatorów. Bingo! Może miała z pół roku przerwy, a resztę czasu to był jakiś chory dramat. W pierwszej chwili kolejny szok i słodkich chwil nie było. Zastanawiam się ,co dalej? Myślę kurcze nadal Kocham Ją ,mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Jakieś rozmowy i ustalenia. Budujemy kompromis. Dwa lata jest dobrze i następnie znów się coś psuje. Następuje oziębienie. Wszystkie moje próby i zmiany stanu rzeczy nie mają siły przebicia. Mikołajki, późny wieczór w ten piątek tego roku i znów nowe odkrycie. Kolejny szok i mała wojna przez sobotę i niedziele. Już znalazła swoje miejsce;) , a Ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem. Wolnym od jej choroby. Jej aktorska gra pozbawiła mnie umysłu. Ja zakochany i chcący mieć rodzinę. Normalną rodzinę. Ona, to widziała i dobrze się tym i mną bawiła. Jak się okazuje, to byłem jej wygodą materialną. Możliwe i na pewno są kobiety o które warto walczyć. Ja mam pecha i takiej nie miałem. Jeżeli jedna strona Kocha, a druga się tym bawi. Efekt ,już znacie. Pozdrawiam i Powodzenia. Moja ukochana:) WOLNOŚĆ :)

Pawelek ~ 2014-02-11 12:45:35

Zdrada to zdrada. Jeśli żyje się razem przez np. 20 lat to żona bądź mąż jest tak na prawdę najblizszą w życiu osobą. I jeśli ta najblizsza nam osoba zdradza nas to nieważne jaki jest tego powód to z całą pewnością jest to powód aby się rozstać Ja nie mógłbym żyć ze swoją żoną gdybym dowiedział sie o czymś takim. Nie byłbym w stanie zaakceptować jej w takim wydaniu. Nie potrafiłbym jej przytulić, pocałować, a już tym bardziej kochać się. A już na pewno nie mógłbym potraktować tego jako nową szansę na budowanie małżeństwa jak to podaje Pani ekspert. Taka osoba byłaby dla mnie spalona już na zawsze.

DOBRA ~ 2014-02-15 12:54:59

Zdrada to KONIEC !.

Kris ~ 2014-02-16 23:06:30

mam 50 lat za soba 23 lata małżeństwa trudnego od poczatku kochałem i kocham moją żonę o TYM wiedziałem a raczej domyslałem się od ok.18 lat zawsze winę brałem na siebie ciagłe z jej strony kłótnie obyle co UFO czyli latające talerze to standard nauczyłem się z nimi jakos zyć choc kurcze oj bolalo bolało zawsze bałem się ze ten gorzki puchar się kiedyś przeleje no i stało się koszmar nie mam sił już ani na miłość ani na ciągłe wybaczanie rozwód w moim wieku to chyba już bez sensu co robić jak dalej zyć ciekawostką jest jej forma zdrady może dlatego piszę by ktoś może spotkał się z tego typu zdradą a mianowicie żona mnie kocha???????lecz do sexu zawsze szukała innego partnera o mnie mówi ty to masz być lekiem na całe zlo zawsze preferowała szybkie numerki bez pieszczot i zabaw no i ta stara milość co nie rdzewieje to ON też mąż 2 dzieci ale też amator takich numerków 16 lat rozkoszy to jego robota no i kilku przelotnych aczkolwiek znanych panów dramat to co ? to jednak jej milość do mnie troska omnie itd.jak to mam zrozumieć ? niech ktoś odpisze co robić

darek31 poznań ~ 2014-03-06 14:05:44

mnie zona tez zdradzila ale ja jejwybaczylem i na nic te przepraszanie bo sie zakochala w nim a ja ja bardzo kocham jestesmy 8 lat po slubie... wiec jak twoja zona cie zdradzila i cie kocha to masz szczescie nie to co ja wiec wroc do niej ja bym tak zrobil gdybym mial jeszcze szanse

LZW ~ 2014-03-24 14:13:58

Rozwiodłem się w grudniu 2013 roku po 30 latach małżeństwa. Na początku 2013 zauważyłem że się coś dzieje niedobrego z moją żoną. To co odkryłem było dla mnie szokiem, nadal jestem w szoku. 8 lat okłamywania, 8 lat romansu ze starszym od niej facetem. "To tylko przyjaciel" takie dyrdymały mówiła, ja wynająłem detektywa, kosztowało mnie niemała ale cała prawda ujrzała światło dzienne. Teraz po rozwodzie powoli przy pomocy moich najlepszych przyjaciół dochodzę do siebie. Zaczynam powoli drugie życie bez kłamstw, oszustw. Tak, że nie wszystko kończy się katastrofą. Czego wam życzę

lal ~ 2014-07-06 16:58:24

Jak mam mój mąż BACK! Dziękuję za artykuł! Dotyka moje serce głęboko, bo niedawno przeszedł przez coś podobnego przypadku. Około 3 lat temu mój mąż zostawił mnie i 2 naszych dzieci do 3 lat do innej kobiety. Podczas tego lata naszej rozłąki Byłem tak uszkodzony, więc w końcu poszedłem do mojego przyjaciela, który skierował mnie do rzucającego czar Dr Akim, który pomaga mi w mojej rodzinie zgrupowanie, a potem czułem spokój i poczułem całą miłość ponownie. Po castingu zaklęcia miłości, mój były mąż zaproponował mi pracę, pracę w swoim Jego towarzystwie. więc posłuchał i poszedł. Po pracy razem w 1 tydzień mieliśmy zbliżyć i wychodząc randki i spotykać się z rodziną z znowu dzieci, Dr Akim przywrócił nasze małżeństwo w ​​sposób, ja nigdy nie spodziewałem się, ale jestem naprawdę wdzięczny! Kontakt z dr Akim dzisiaj: bestspellhome@gmail.com Tel.: +2348159645271 Z poważaniem, Sananja lal

Papotki ~ 2014-08-03 12:27:25

Tylko program szpiegowski pomoże w przypadku zdrady: http://keylogger-szpieg.pl/produkt/ninjalogger-std/ Ma się wówczas wszystko czarno na białym i nie da rady facet się z tego wyłgać.

jacek placek ~ 2014-08-27 19:15:07

2 tygodnie temu dowiedzialem sie ze zona stuka sie od 7dmiu misiecy z kelnerem gdzie razem pracuja.wypierala sie do konca,wiec ja nagralem.nie miala wyjscia sie nie przyznac.teraz mi wciska ze jej bardzo na mnie zalezy,chodz w nagraniu slyszalem zupelnie cos innego.kazalem jej sie wyprowadzic.teraz zastanawiam sie co mam robic dalej.

Niepewny ~ 2014-09-09 14:37:59

Jesteśmy małżeństwem ponad 10 lat. Moja żona od 2 lat pracuje za granicą. Miesiąc temu żona przyznała się że rok temu miała ochotę mnie zdradzić. Zacząłem w końcu rozumieć jej większe lub mniejsze kłamstwa i wszczynane kłótnie. Twierdzi że tego żałuje ale przez przypadek wyszło że się z kimś nadal spotyka. Jej koleżanki z pracy gdy tylko zacznę ten temat nabierają wody w usta. Każda próba szczerej rozmowy kończy się tylko na przysiędze że nic złego nie robi ale nadal przyłapuję ją na kłamstwach. Już nie wiem co mam myśleć i robić, nie daje mi to spokoju.

barded ~ 2014-09-12 14:12:42

Durni rogacze , baba zdradziła to kopa w dupę i niech idzie do szfagra .

waldek ~ 2014-09-14 23:48:13

zdradziła raz i posmakowała będzie to robić zawsze

aba ~ 2014-09-19 03:15:21

Takie juz są te baby

dodge ~ 2014-10-02 16:20:01

Jesli zdradzila to zrobi to po raz kolejny,minie jakis czas znowu poczuje ze jest ok ,ze udalo sie zazegnac prblem i wskoczy do luzka z kolejnym nowo poznanym znajomym.Tu juz nie ma co naprawiac to jest oczywiste,bedziesz potrafil ja dotknac? majac swiadomosc ze dala innemu ,bedziesz zachodzil w glowe ktory z was lepszy? Zrobila to i juz nie odwolania,plus ze miala jaja zeby sie przyznac,bo wielu zdradzaczy to tchurze i ich nie maja.A teraz poprostu rozstancie sie poszukaj szczescia gdzie indziej jedynie nie trac kontaktu z dziecmi .Ciezeko im bedzie teraz wszystko wyjasnic,ale z drugiej strony zyc dla samych dzieci to tez bez sens,bedziecie z zona jak pies z kotem

grzegorz ~ 2014-10-06 11:39:29

Zdrada boli ale duzo zalezy od tego jakie sa prawdziwe intencje zony skoro mowi i chce poprawy sytuacji. Moze zaluje? Ma to miejsce w moim przypadku. Kiedy sie dowiedzialem, przez 1 miesiac na urlopie glownie pilem, duzo z nia rozmawialem, pytalem o szczegoly, wzmozylem seks miedzy nami i staralem sie wczuc w role tamtego. Taka mam psychike ze bardziej boli mnie niewiedza niz wiedza, ktora i tak boli bo jest pamiec. Poza tym ta sytuacja mi sie przysnila wiec moglem przycisnac zone o powiedzednie mi bo juz wiedzialem tylko nie wiedzialem z kim. Na mysl mi nie przyszlo ze chodzi o mojego brata? Okazalo sie ze wykorzystywal do tego swoja zone, corke i moje dzieci. Trudno to opisac bo potrzeba kilku stron na to. Do tego facet starszy ode mie o 15 lat i w rzeczywistosci nie liczacy sie z nikim i niczym. Posunal sie nawet do tego ze wmowil zonie chorobe, bo czula co robi od lat, tak ze ciagle jest na psychotropoach i od czasu do czasu w szpitalu. Wiemy to tylko dzieki dowodowi w postaci listu do mnie, ktory napisal rok temu, kiedy na moja reakcje na jawna adoracje mojej zony na moich oczach i mojej zony zaproponowal mi sfinansowanie mojego rzekomego potrzebnego leczenia psychiatrycznego. Czlowiek? zupelnie pozbawionych wszelkich skurpulow i moralnosci, ktory rowniez w pewien sposob upodlil drugiego brata, z czego tamtem chyba do dzisiaj nie zdaje sobie sprawy. Po prostu szokujaca rzeczywistosc o ktorej trudno jest zapomniec.

kubuś ~ 2014-10-21 13:57:14

Jesteśmy małżeństwem od 25 lat. Moja żona miesiąc temu w luźnej rozmowie wyznała mi że zdradziła mnie ze swym szefem. Zacząłem drążyć temat wypytywać o szczegóły w końcu dowiedziałem się że podczas trwania nasze go związku regularnie zdradzała mnie ze swoimi znajomymi z pracy. Okazało się że robiła to nagminnie wielokrotnie w samochodzie , parku, lesie, w biurze i pomieszczeniach magazynowych. Twierdzi że tego żałuje i nadal mnie kocha. Jeśli żyje się razem przez 25 lat to żona i dziecko jest najbliższą w naszym życiu osobą. I jeśli ta najbliższa nam osoba zdradza nas to nieważne jaki jest tego powód to z całą pewnością jest to sygnał i powód aby się rozstać. Całe życie poświeciłem naszemu związkowi układało nam się pożycie sexualne i materialne, a tu jak wiadro lodowatej wody spada na moja głowę. Nie można potraktować tego jako nową szansę na budowanie małżeństwa po 25 latach jak to podaje Pani ekspert jest to totalną bzdurą nie wiem w jaki sposób Pani ekspert sobie to wyobraża. To po to się zdradza aby dać sobie jakieś szanse trzeba być świadomym swoich wyskoków tak jak i nie usprawiedliwia nas nie znajomość przepisów prawa w popełnianiu przestępstw i ich skutków. Taka osoba jest spalona już na zawsze. Jeśli zdradza niech nie rani swojego partnera niech stanie się osoba wolna i robi co jej podoba i dusz a zapragnie spełnia swoje pragnienia być wyzwolną. Przyznanie się do zdrady, zwłaszcza kiedy zdradzający twierdzi, że to nic dla niego nie znaczyło, ale ma wyrzuty sumienia, jest to jak przerzucanie odpowiedzialności za to co się stało na osobę zdradzoną Bardzo mnie to boli ze względu na to że nigdy żony nie zdradziłem. Nie wiem czy nadal kocham żonę z tego powodu . Widzę w niej teraz osobę, której nie znałem która okłamywała mnie przez 25 lat naszego związku bawiła się poza moimi plecami czuje się jak rogacz i nie chce się pokazywać w jej obecności, abym nie był pokazywany palcem lub odbierał głupie uśmieszki od jej amantów.. Czuję do niej wręcz takie fizyczne obrzydzenie. Szkoda mi przekreślić to wszystko co razem zbudowaliśmy, ale nie mogę zaakceptować tej zdrady. Dla mnie to przekreśla całe nasze życie. Czuję jak wszystkie moje dobre emocje i uczucia, które dla niej miałem wyparowały pękły jak bańka mydlana. Czy jest sens budowania dalej związku z kimś kto tak zranił i oszukał ?

wiochmen ~ 2014-10-23 02:00:16

Mi mówiła że dla niej seks może nie istnieć, okazało się że tylko ze mną przez 19 lat małżeństwa. Dałem jej wszystko....

jelen ~ 2014-10-31 16:25:58

ja o zdradzie mojej zony dowiedzialem sie 27.10 (przeddzien rocznicy slubu). Po 8 latach zrobila mi taki numer. Gdyby nie nasz syn (7 lat) nie byloby juz naszego zwiazku. Na samym poczatku ustaliliśmy ze ten co zdradza opuszcza dom tak jest ubrany. Po tym wyznaniu ulegly sporym zmianom nasze relacje bo nie mam do niej zadnego zaufania. Czy widze szanse dla nas? Mam mieszane uczucia, wiem ze na bardzo dlugo asa w rekawie i sprobuje do konca naszego zwiazku jej nie zdradzic!! Niech ja to boli

zawiedziony ~ 2014-10-31 22:27:33

Prawdziwa natura kobiety wcześniej (oddają się pierwszemu lepszemu) lub później (zdradzają ) się ukazuje w pełnej krasie. Niby robiły i robią to z miłości do faceta, którego kochają. A ty jeleniu masz dylematy czy zostawić ją, jak przeżyją to dzieci, natomiast ona oddając się innemu nie myślała o przyszłości, o dzieciach jeśli je ma. To jest tak zwana wolność seksualna kobiet. Kiedyś dziwkę nazywano dziwką, a dziś to kobieta wyzwolona, która ma potrzeby. Śmieszy mnie, gdy przeglądam fora i i czytam wypociny jakiejś laski, która pisze, że musiała mieć tylu, a tylu w młodości, a teraz to ona jest do przyłożenia do rany. I argumentuje to tym, że facetom to wolno, a jej to nie !!!!!!!!!! Tylko odpowiedzmy sobie na pytanie, czy facet miałby zaliczone panienki, gdyby taka jak ona nie dała mu? Pewnie nie? Większy szacunek w mojej ocenie ma dziwka stojąca przy drodze niż taka cichodajka. Idąc z panienką w burdelu do łóżka wiesz w co się ładujesz. Natomiast lokując uczucia w cichodajce stajesz się zakładnikiem, bo gdy masz dzieci, stajesz przed dylematem - odejść czy zostać dla dobra dzieci. Odchodzisz - jesteś najgorszym człowiekiem na świecie zostawiłeś biedna kobietę z dziećmi, zostajesz - babka przyprawia ci rogi na całego, oczywiście cały czas tego żałuje. Jednym słowem kobiety same się nie szanują, a oczekują szacunku od faceta. Nie ma kobiet idealnych, a jeśli są to ja na taka nie trafiłem. Dla równowagi dodam, że niektórzy faceci świeci nie są, ale gdyby kobiety nie dawały pierwszemu lepszemu to i to by sie ukróciło.

Tomasz 40lat 18 latzwiązek ~ 2014-11-07 23:45:54

Zawsze kochałem żonę zawsze ją pragnąłem mówiłem jej o swoich potrzebach o sexie ona twierdziła że nie ma potrzeby na częsty sex a teraz dowiedziałem się ze ma kochanka który ją bzykał dla mnie to koniec związku

asiek ~ 2014-11-11 22:50:54

Wiem jak boli zdrada...tutaj możecie sprawdzić czy partner Was zdradził http://ezowymiar.pl/wrozby/wrozby_milosne/czy_maz_mnie_zdradza_-_wejscie.html

Kamilos ~ 2014-11-15 11:28:09

Mi pomógł blog o zdradzie http://www.zdradzilas.pl i moja żona szybko przyznała się do zdrady

Hachaha ~ 2014-11-20 01:10:21

Prośba o poradę: Moja żona coś późno wraca ostatnio z pracy. Gdy ją pytam, co tak długo robiła, odpowiada, że musiała dłużej zostać bo mieli zebranie, szkolenie... Gdy pytam, czy przyjechać po nią do pracy, mówi, że wróci taksówką. Tydzień temu wziąłem jej telefon do ręki w celu sprawdzenia godziny a ona rzuciła się z krzykiem, że to jej prywatny telefon, że mojego ona nie rusza itp... Gdy mam ochotę na sex ona kategorycznie odmawia, i wymyśla setki wymówek. Gdy już zasnę, często wychodzi z sypialni i rozmawia z kimś przez telefon albo siedzi na NK. Wczoraj, gdy wyszła z pracy postanowiłem pójść za nią. Aby mnie nie zauważyła, kucnąłem sobie za moją Audi A6, (3.0TDi) i zauważyłem straszny, zapieczony brud na moich alusach. Moje pytanie: czy znacie jakiś dobry środek do czyszczenia felg polerowanych (nie lakierowanych) na bazie kwasu fosforowego?

es567 ~ 2014-11-21 20:59:09

Ha, po 8 latach zostałem zdradzony, pokłóciliśmy się ostro i po 2 miesiącach przerwy w kontaktach poszła w bok. Ale złapałem za rękę, wie że ja wiem. Jak to działa, bo nikt nie pisze. Otóż żołądek, rzygałem i rozwolnienie, nie jadłem kilka dni tylko kawa papierosy koniak. Próbowałem jakieś cukry przyswajać, wafelki itp ale nie wchodziły. Po kilku dniach coś zacząłem jeść, pomalutku wyjdę z tego. Niemożliwy jest POWRÓT, nie mógłbym jej pocałować ani przytulić. Czuję do niej obrzydzenie. Kocham ją ale to się nie da reaktywować. Obrzydzenie.

s11 ~ 2014-11-26 13:27:52

Jedno w tym wszystkim jest pewne czy to było dawno czy dowiadujesz sie teraz jak był to zwiazek oparty na uczuciu to nigdy juz nie bedzie tak samo poprostu patrzysz na partnera pomimo jego największych starań biorąc wszystkie dobre strony zwiazku ze cie skrzywdził a nawet jak już to zrobił to nie zadbał o to żeby to nie wyszło a tłumaczenie a zazwyczaj jest takie że nie miało to znaczenia jest głupota bo ktoś kto naraża swój związek dzieci dla jednej chwili musi sie liczyć z konsekwencjami mówie o zwiazkach dobrych nie moze być tak ze jedna kłótnia słabszy moment to jest wpisane w zwiazek partner rozwiazuje zdradą .Zdrada jak wyjdzie jest najgorsza rzecza bo zaburza funkcjonowanie zwiazku ! okazuje sie że osoby z która żyłeś tak naprawdę nie znasz . A jak do tego dochodzi wyobrżnia ze żona wracała do domu wchodziła do łóżka ty z nia spałeś to może byc nie do przejscia

Tomasz ~ 2014-11-27 21:44:32

Mnie żona też zdradziła po 18 latach kochałem ją nad życie niczego jej nie brakowało zawsze ją adorowałem to co piszecie o winie męża to istne bzdury kobiety są perfidne i potrafią zranić jak nikt wyrafinowane wredne suki głupsze od kurew które mają z tego kasę słuchają pierdół od swoich kolesi w pracy a potem dają im dupy za darmo a jak koleś się znudzi to chcą wrócić do męża ja wiem że jak ktoś jest niewierny to będzie niewierny bo cudzołóstwo mają wyryte w swoich pustych łbach życie z takim moralnym dnem jest wykańczalnią uważam że nie warto a żonka jak szła w długą to liczyła się z tym że to wyjdzie na jaw i że będzie musiała ponieść konsekwencje

vika1975 ~ 2014-12-07 22:31:28

Moja zdradza mnie już 3 raz. Dzisiaj właśnie się dowiedziałem, że nowy nabytek przybywa w wtorek i abym go po przyjacielsku przywiozł. Raz wybaczyłem, zawód został. 2 raz sam nie wiem. .3 raz przegieła. Zniszczyła mi nadzieje na jutro. Zostałem z niczym, no 80 koła bo kredyty na mnie.Okrada dom ze wszystkich pieniedzy, sponsoring. Ciekawe co dalej, musze treraz lokum zdobyć. Zadbac tylko o dziecko. Zacząć życ na nowo...

Edek ~ 2015-03-02 14:25:58

Ją lubię jak żonka bzyka się że swoim kolegą z pracy, mi później lepiej smakuje sex. Cipka nie mydło nie zmydli się starczy dla kolegi i dla mnie.

ratto ~ 2015-03-06 08:53:08

Witam,jestem w podobnej sytuacji ,wszystko wyszło 14.12.2014 po zainstalowaniu spy phone na zony telefonie.Po rozmowie z zona przyznała się ze trwało od września,na poczekaniu wymyśliła jakieś imię(Konrad),ale nie dawało mi to spokoju,przed świętami powiedziała ze to jednak jest ktoś inny i ze wymyśliła tego Konrada,tym razem był to Jacek jej znajomy z pracy nie wiele myśląc wykonałem telefon do niego i po rozmowie i przedstawieniu numeru tel powiedział mi ze to numer prywatny jej dyrektora .Po rozmowie z zona powiedziała ze to on i bała się przyznać do tego,bo nie wiedziała jaka będzie moja reakcja.Zrujnowała mi życie,szkoda mi przekreślać tego związku,ale nie potrafię żyć z taka osoba która tak zraniła i oszukała.

johny ~ 2015-03-13 14:24:32

Witam. Miałem żonę i mam trójkę dzieci dla której gotów byłem zrobić wszystko, a obróciło się to przeciwko mnie. Nie brakowało niczego jeżeli chodzi o kwestie finansowe (mieszkanie, wycieczki dom nad morzem). Znalzłem jej pracę, bo w domu dostawała doła. No i zaczęło się. Wojna o wszystko i na każdym kroku, musiałem zawalać pracę aby dzieci jak wrócą ze szkoły miały co zjeść. Ostatnia zmiana pracy, zaskutkowała tym, że odkryłem że stosunki z kolegą z pracy to nie tylko praca. Oczywiście zaprzeczyła i zarzut że ją inwigiluje. Rozstaliśmy się aby dzieci nie widziały jak kobieta potrafi zniszczyć ojca dzieci. Myślałem, że to wszystko przemysli a byliśmy ze sobą 20 lat i dojdziemy do porozumienia kompromisu. Tydzień po tym jak wyprowadziła się do nowego mieszkania (sam je wyremontowałem) gachu już ją tam pieprzył (dzieci wysłała do matki). Dodam że gachu jest młodszy od niej o 7 lat. Zniszczyła mi życie, twierdziła że seks ze mną jest do niczego. Teraz próbuję ułożyć sobie życie na nowo mimo, że nie jesteśmy jeszcze po rozwodzie. Poznałem nową kobietę, która mnie kocha ale boję się, że po tych przeżyciach nie będę potrafił pokochać jej tak jak na to zasługuje (ma inne zdanie co do seksu ze mną). Co do żony, niby uczucie do niej gdzieś tkwi w sercu, ale ból jest straszny. Żona wyleciała z pracy i jest bezrobotna, a tym co zrobiła spaliła się w środowisku do którego ją wprowadziłem. Zostanie jej kasa w Biedronce. Szkoda mi tylko naszych dzieci bo są jeszcze małe i nie rozumieją sytuacji.

Karina Jones ~ 2015-03-30 22:42:53

Hello everyone i want to share a live testimony on how Dr Royal was able to bring my husband back to me, myself and my husband were on a serious breakup, even before then we were always quarreling fighting and doing different ungodly act.. My husband packed his things out of the house and we had to live in different area, despite all this i was looking for a way to re_unite with my husband, not until i met Dr Royal the great spell caster who was able to bring my husband back home, Dr Royal cast a love spell for me, and after some time i started seen results about the spell.... Today my family is back again and we are happy living fine and healthy, with Dr Royal all my dream came through in re_uniting my marriage, friends in case you need the help of Dr Royal mail him on( Royallovespell@gmail.com )(Royallovespell@yahoo.com) or his website (http://Royallovespell.webs.com) or call him on +2349037171626, Sir i will forever recommend you!!!

Karina Jones ~ 2015-03-30 22:43:02

Hello everyone i want to share a live testimony on how Dr Royal was able to bring my husband back to me, myself and my husband were on a serious breakup, even before then we were always quarreling fighting and doing different ungodly act.. My husband packed his things out of the house and we had to live in different area, despite all this i was looking for a way to re_unite with my husband, not until i met Dr Royal the great spell caster who was able to bring my husband back home, Dr Royal cast a love spell for me, and after some time i started seen results about the spell.... Today my family is back again and we are happy living fine and healthy, with Dr Royal all my dream came through in re_uniting my marriage, friends in case you need the help of Dr Royal mail him on( Royallovespell@gmail.com )(Royallovespell@yahoo.com) or his website (http://Royallovespell.webs.com) or call him on +2349037171626, Sir i will forever recommend you!!!

12345 ~ 2015-04-01 20:09:28

NIE MA LITOSCI I WYBACZANIA JAK BABA SIE WYJEBIE

12345 ~ 2015-04-01 20:39:38

mam 33 lata, 10 lat temu spotkalem dziewczyne miala dwoje dzieci,pohodzila z ubogej rodziny a i mi tesz z nieba nie lecialo.nie pila nie jarala typowa kura domowa,rozumialem sie z niom bes sluw,nie nalezala do ksienzniczek,niska przy tuszy, ale jej serce bylo nie samowite,nie zamienil bym jej na nikogo innego,to byla mondra kobieta ,starsza odemnie o 6 lat,i dobra matka.po 10 latah dobrego zycia jak to sie muwi,powinela mi sie noga,i nie bylo mnie 4 miesionce w tym czasie wysylam do domu goscia ktury dlamnie biega po szlugi,nie ma przednih zembuw od hery ,wyglonda jak menel,mjal hodzic po zakupy itd.wyobrascie sobie ze po 4 mies.dzwonie a jej nie ma,uciekla z nim ,zostawila dzieci u siostry i wyszla z domu , poprostu,po 2 miesioncah on uciek z kraju a ona wrucila do dzieci z wygjentom twarzom bo cos na tle nerwowym ,haha,BUG POKARAL.i wyksziwilo ryj,hciala sie zejsc ale nie dalem rady,to bylo 3 lata temu,teras siedzi i placze prosi bo ludzie jom potempili teras jest zapuzno trzeba bylo myslec jak majtki zdejmowala.wychowalem jej dzieci i odalem wszystko,a ona jebie sie z gosciem ktury wyglonda jak bezdomny,o co tu hodzi.dla mnie gosc ktury przygarnie spowrotem takom i da rade zyc to brawa naprawde,ja nie moge

Harry grace ~ 2015-04-04 00:25:31

Jestem Harry Grace, z Nowego Jorku, USA nie mogę przestać dziękować DR Worrior Afrykę w tym rzecz, że Wielki uczynił w moim życiu, jestem mu wdzięczny, i cierpi na wirusa HIV do 11 lat, kiedy skontaktował się DR Worrior Polska po przeczytaniu wspaniałe świadectwo, że ludzie wymiany został o nim. Ja będąc na lekach i stara szuka lekarstwa na moją dolegliwość. Przeszedłem przez lekarzy internetowych i skontaktowałem się Tradomedical / Tradycyjny lekarza nazwiskiem dr Worrior Polska pomoc. On dał mi wszystkie swoje zasady i przepisy, że jeśli on wyleczyć mi, że powinienem napisać o nim na stronie internetowej i to jest to, co robię teraz. On mnie zapewnić, że będzie on wyleczyć mnie z jego ziołowy lek, który naprawdę zrobił, a ja jestem teraz całkowicie wyleczone z wirusa HIV. Co powiem, a nie dziękując mu za uratowanie mnie. Dlaczego cierpią w milczeniu, gdy nie jest lekarstwem na Twój diseases.Dr.Worrior Polska Specjalizujemy również w leczeniu następujących chorób: * HIV / AIDS * Niewydolność nerek * Zapalenie Stawów * Cukrzyca * Nadciśnienie tętnicze * Udar Mózgu * Otyłość * Niepłodność / impotencji * Rak * Problemy z oczami * Skóra Problem * Włókniaka * Wrzód * Problem prostaty * Astma * Weight Management * Rzeżączka / Staphylococcus * Candidie * Niskie plemniki mogą * Słaba erekcja * Słaby wytrysk * Pile * Elephantiasis * Skóra Zakażenie * Paraliż e.t.c * Jeśli chcesz ex powrotem. * Jeśli zawsze mają złe sny. * Jeśli chcesz być promowane w biurze. * Jeśli chcesz kobiety / mężczyźni do pracy po ciebie. * Jeśli chcesz mieć dziecko. * Jeśli chcesz być bogaty. * Jeśli chcesz związać swoją żonę / męża będzie twój na zawsze. * Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. * Jeśli potrzebujesz czar szczęścia. * Jeśli chcesz, aby zatrzymać rozwodu. * Jeśli chcesz, aby rozwieść się z żoną mąż /. * Jeśli chcesz, aby Twoje życzenia mają zostać przyznane. * Ciąża pisowni począć dziecko * Gwarancja wygrywasz niepokojących spraw sądowych i wygrać bez względu na to, jak etap są. * Zatrzymaj swoje małżeństwo lub związek rozerwaniu. * Jeśli potrzebujesz modlitwy o uwolnienie dla swojego dziecka lub siebie. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt poprzez e-mail Afrykę Dr.Worrior (drworriorafrica@gmail.com), można też zadzwonić do niego na jego telefon numerem +2348112276982

zdrady nie wybaczaj! ~ 2015-04-06 22:23:17

Mam takie przemyślenia poparte własną praktyką i tysiącami prawdziwych relacji różnych zdradzonych ludzi (autentyczne, znalezione na alehistorie pl): 1/ Życie po zdradzie w małżeństwie - NIE DA SIĘ! JUŻ NIE BĘDZIE TAK SAMO! BĘDZIE BÓL, BO ZAPOMNIEĆ SIĘ NIE DA! 2/ Jak sobie poradzić z bólem po zdradzie? IM SZYBCIEJ ZAPOMNISZ, TYM LEPIEJ. ZADBAJ O SIEBIE, NIE ROZTRZĄSAJ PRZESZŁOŚCI! NIE MYŚL O POWROCIE DO KOGOŚ KTO ZDRADZIŁ! 3/ Czy warto wybaczyć zdradę? - NIE WARTO! Tzn. wybaczyć może kiedyś będziesz w stanie, ale zapomnieć się nie da, więc SZYBKA EWAKUACJA Z TAKIEGO ZWIĄZKU! Racjonalna rada dla zdradzonych to... odpuścić, nie walczyć. To nic nie da. Prawie we wszystkich przypadkach zdrady sprawa się powtórzy, gdy znów nadarzy się okazja. On czy ona już weszli na tę drogę i pokazali jaki mają kręgosłup moralny. Wybaczając, okazujesz tylko swoją słabość, co sprowadza na ciebie potem kolejną zdradę. Tak to już jest. Zobacz zresztą tę stronkę... AleHistorie PL - tam się dowiedziałam co zrobić w takiej sytuacji jak mnie facet zdradził, (ale o zdradzających żonach też tam jest! nie jesteśmy święte jak widać! ) ...tam jest dużo artykułów i cała masa wiedzy z "życia wziętej" dlaczego takie historie są często początkiem "powtórek z rozrywki" i należy pogonić osobę zdradzającą raz a dobrze :-(

bolek ~ 2015-04-21 22:09:26

żona zdradziła mnie z gościem z którym była w sanatorium.Minęło pół roku ciężko mi to pszełknąć .Niewiem jak sobie z tym poradzić

gość ~ 2015-04-22 22:09:49

mnie zdradziła 8lat temu mieszkamy razem od tego czsu nawet jej nie dotknołem prawie nie rozmawiamy olałem ją całkowicie widzę jak cierpi

example ~ 2015-05-01 00:44:24

Jeśli żona unika sexu powinna się Wam zapalić się czerwona lampka. Moja odepchnęła mnie kilka lat temu. Co chcesz mówiła, dzieci, praca obowiązki, ile razy byś chciał, to co mam na siłę to robić? Okazało się jednak, że tylko ze mną nie chce, bo od dawna ma kochanka. Poprosiła o szansę. Dałem. Tylko, że to tylko ja chciałem próbować a ona wciąż uciekała, unikała. Zakłamana ... Zdradza mnie od nowa. Koniec. Nie będzie litości i drugiej szansy. Po czasie uważam że zdrada z premedytacją powinna kończyć związek. Definitywnie.

Tobiasz ~ 2015-05-15 18:29:08

Kobiety piszą; zrobiłam to tylko raz, bo w domu się nudziłam, bo mąż się mną zbytnio nie interesował, a w NIM się zauroczyłam bo on taki piękny, szarmancki, prawił mi komplementy więc się zapomniałam i zdradziłam, ale to był tylko jednorazowy wyskok i bardzo tego żałuję, bo tak naprawdę kocham męża. Niektóre, te bardziej bezwzględne i bezczelne dodają, że ta zdrada wzmocni ich związek. Natomiast te, u których sprawa się rypła i mąż się dowiedział, są zdziwione, że mąż, pomimo ich solennej obietnicy poprawy, nadal się na nie śmie dąsać Co za obłuda!!! Ciekawe czy gdyby zamiast się zauroczyć zagapiły by się i wlazły pod tramwaj albo ciężarówkę, czy wtedy żądałyby zmartwychwstania??? Czy zauroczenie, czy zagapienie, konsekwencje swoich nieprzemyślanych postępków trzeba ponosić. Jeśli chodzi o wybaczenie, to uważam, że powinno się wybaczyć i to wcale nie po to, aby nasz oprawca czuł się lepiej, lecz dla naszego psychicznego i fizycznego zdrowia bowiem tłamszenie w sobie złości, mściwości i złorzeczenia komuś źle wpływa na nasze zdrowie, a nasz niewierny partner nie musi o tym wybaczeniu wcale wiedzieć, bowiem wybaczyć możemy jej (jemu) we własnym wnętrzu. Ważne, aby uwolnić się od negatywnych emocji z ta zdradą związanych i zdradę potraktować tak jak śmierć partnera, bo jest to w istocie jego śmierć, tamtej osoby, która kochaliśmy, na której nam zależało już nie ma, więc co za tym idzie jesteśmy również zwolnieni z przysięgi małżeńskiej, co nie oznacza, że możemy się łajdaczyć, lecz to, że mamy prawo ułożyć sobie życie na nowo. Z uwago na moje życiowe doświadczenie (jestem emerytem) posłużę zainteresowanym pewną radą. Otóż parę lat po ślubie moja żona pod wpływem silnego wzburzenia wyznała mi, że zdradziła mnie z facetem, którego znała przed ślubem, pod wpływem silnego stresu, ale i młodego wieku oraz braku doświadczenia przeszedłem nad sprawą do porządku dziennego i do dziś żona nie dała mi najmniejszego powodu aby wątpić w jej ponowną wierność, zarówno przed zdrada jak i po bardzo dbała o nasze dzieci i o mnie, po wielu wielu latach jesteśmy postrzegani jako wzorowe małżeństwo. Niemniej teraz kiedy mam więcej czasu, kiedy analizuje moje całe życie stwierdzam, że gdyby moje życie cofnęło się do tamtych lat, a ja miałbym świadomość tego co przeżyłem wolałbym zaryzykować życie z kimś innym, z kimś kto nie jest dla mnie skażony.

BAŚKA 40 ~ 2015-05-25 11:09:46

Nie można każdej zdrady traktować jako koniec małżeństwa, ja też zdradziłam męża, mąż był moim jedynym partnerem seksualnym a w sanatorium to się zdarzyło, po prostu była impreza, alkohol no i nabrałam ochoty na seks z obcym facetem, było super, nie żałuję tego, wróciłam do domu i jestem wzorową żoną, poznałam smak seksu z innymi facetami i teraz nie mam potrzeby dalszych poszukiwań wrażeń, jestem wierną i kochającą żoną a tego incydentu nie traktuję jako zdradę.

Andrzej ~ 2015-05-25 17:50:12

Czy mąż o tym wie Basiu 40

irenka@gmail.com ~ 2015-06-06 19:18:59

A mnie zdradzil maz. A zeby bylo ciekawiej nie chce odejsc, ale nie dlatego , ze mnie kocha, tylko dlatego,ze ona go juz nie chce. Pobawila sie i jej starczylo...ale po co mi maz co kocha inna... Bo on kocha jâ i to do szalenstwa. A u mnie chce przeczekac az ona go znowu, moze, kiedys zechce. On boi sie byc sam i bo bardzo cierpi...a ja i moje uczucia go nieinteresuja. TAKI to FACET!

Jessica Morgan ~ 2015-06-08 05:36:09

Hello i am Jessica Morgan from united kingdom let me share this testimony to the world to hear about him too this man really exit I was HIV positive over 9year I have being in medication and I try to look for cure to my problem and I go through internet doctor and I found a tradition doctor named DR.Ekpiku I contacted him for help he give me all his laws and rule that if I get cured I should write about him and that is what i'm doing now, this man ask for some information about me, which I give him this man cure me from HIV what a great man thank for your help when he get the information he told me that he is about to work on it 20 to 30 minute this man email me and told me what to do for the curing which I did after all the things needed for the cure is provide the man call me in 24 hours later and tell me to go for test what a great day to me I was negative thanks Dr.Ekpiku contact him email address, ekpikuspellhomeofgrace@hotmail.com or ekpikuspellhomeofgrace@gmail.com THESE ARE THE THINGS Dr. Ekpiku. . HERPES . HIV/AIDS . CANCER. weak erection and premature ejaculation.

rafal ~ 2015-06-11 01:29:45

Mam problem:(jestem po slubie 3lata od 1,5roku zona mnie zdradzala na czacie po tem sex tel i zabawy , co mam zrobic???

jendrzej ~ 2015-06-16 13:30:33

mnie żona zdradziłą po 13 latach małżeństwa. Nie wiem co się stało bo przed ujawnieniem prawdy - powiedziała, że mnie nie kocha ale ma do mnie zaufanie i to coś większego niż miłość po czym 3 dni później przyznała się że ma kogoś i go kocha a do mnie coś tam czuje.Przyznaje było spowodowane faktem, że miałem już ciąg poszlak świadczących o jej zdradzie i powiedziałem, że pójdę i porozmawiam z żoną "Szwagra". To spowodowało, że oboje przyznali się do romansu. Dzisiaj moja psychika jest pokaleczona - mamy dwójkę dzieci, kocham ją ale czuję wstręt i brak zaufania. Szukam porad ale nigdzie nie mogę znaleźć pomocy. Czuję jak się duszę, żona twierdzi że mnie kocha ale ja w to nie wierzę - myślę że nie miała innego wyjścia, czy małżeństwo przetrwa ?

Mariola ~ 2015-07-09 18:45:56

Moj mezczyzna byl w sanatorium w ciechocinku i tam poznal mezatke z ktora nawiazal kontakt seksualny powiedzial mi o tym ale po przyjezdzie do domu janie chcialam z nim rozmawiac bylo mi niesamowicie przykro odeszlam od niego a do tego jeszcze zaczal niesamowicie pic .Romans kwitl ta ...Pani przyjezdzala do niego z centralnej polski obsypywala prezentami oczywiscie jej maz o niczym nie wie .

Mary Hanson ~ 2015-07-18 03:07:19

I NEVER BELIEVED IN LOVE SPELLS UNTIL I MET THIS WORLD'S TOP SPELL CASTER. HE IS REALLY POWERFUL AND COULD HELP CAST SPELLS TO BRING BACK ONE'S GONE,LOST,MISBEHAVING LOVER AND MAGIC MONEY SPELL OR SPELL FOR A GOOD JOB.I'M NOW HAPPY & A LIVING TESTIMONY COS THE MAN I HAD WANTED TO MARRY LEFT ME 2 WEEKS BEFORE OUR WEDDING AND MY LIFE WAS UPSIDE DOWN COS OUR RELATIONSHIP HAS BEEN ON FOR 2YEARS... I REALLY LOVED HIM, BUT HIS MOTHER WAS AGAINST US AND HE HAD NO GOOD PAYING JOB. SO WHEN I MET THIS SPELL CASTER, I TOLD HIM WHAT HAPPENED AND EXPLAINED THE SITUATION OF THINGS TO HIM..AT FIRST I WAS UNDECIDED,SKEPTICAL AND DOUBTFUL, BUT I JUST GAVE IT A TRY. AND IN 7 DAYS WHEN I RETURNED TO USA, MY BOYFRIEND(NOW HUSBAND) CALLED ME BY HIMSELF AND CAME TO ME APOLOGIZING THAT EVERYTHING HAD BEEN SETTLED WITH HER MOM AND FAMILY AND HE GOT A NEW JOB INTERVIEW SO WE SHOULD GET MARRIED..I DIDN'T BELIEVE IT COS THE SPELL CASTER ONLY ASKED FOR MY NAME AND MY BOYFRIENDS NAME AND ALL I WANTED HIM TO DO... WELL WE ARE HAPPILY MARRIED NOW AND WE ARE EXPECTING OUR LITTLE KID,AND MY HUSBAND ALSO GOT THE NEW JOB AND OUR LIVES BECAME MUCH BETTER. IN CASE ANYONE NEEDS THE SPELL CASTER FOR SOME HELP, HIS EMAIL ADDRESS IS: tinalovespell@yahoo.com HOPE HE HELPS YOU OUT OUR OPPORTUNITY ... CONTACT THIS GREAT SPELL CASTER VIA EMAIL: tinalovespell@yahoo.com OR CALL HIM ON: +2348078467513 ONCE AGAIN THANKS TO DR. IBUDU 1. He can help you cast a spell to get pregnant. 2. He can help you cast a Death Spell. 3. He can help you cast a Promotion spell. 4. He can help you cast Lottery spell. 5. Spell of luck. 6. Spell of Finance 7. Love spell 8. HERPES SIMPLEX VIRUS 9. H.I.V Cure , and lot more.

pawulon ~ 2015-07-29 16:11:41

Zdrada źony boli.Wybaczyłem jej zdrade,bo rodzina jest najwarzniejsza.Mój syn ma problemy emocjonalne.Żonie powiedziałem źe jesli odejdzie ze swą nowa ,miloscia" to bierze odpowiedzialnośc za dzieci (stan psychiczny) Kocham moje dzieci bez graniczni,one ze swoim gachem chcieli je wychowywac.Ja wychodzila po pracy zostawiajac mnie z dziecmi do swojego luja,to myslala o dzieciach? Zapragnela wlasnego szczescia,a co z dziecmi?Pójda ze mna bo matki im nikt nie zastapi.W calej mojej rodzinie i jej uwarzany jesttem za dobrego ojca i meza.Gotuje i sprzatam odbieram dzieci z szkoly,przytulam podaje im posilki.Zona robi kariere js mniej zarabiam.Gdzie jest błag?Nie zaluje daje dzieciom to co mi ojciec nie dał!Dzieci w małzenstwie sa najwarzniejsze a malzonkowie powinni byc ze soba tak by dzieci nie byly skrzywdzeni emocjonslnie.Mama i tata jest tylko jeden.Niedojrzalosc ludzi,dzieci maja dzieci,dlatego wierzcie w Boga i wybaczjcie,po to by wasze dzieci szły w świat przygotowane do zycia.Samobujstwa nastolatkow,dopalacze-problem rodziców?Tak to One sa najwarzniejsze.Karzdy ma swa cierpliwosc na rany i czasami nie wytrzymujeatka Polkatonprzyklad poswiecenia.Faceci coraz czesciej chca dorównac kobiecie w tej kwesti-popieramdziecko wtedy jesy bardziej przywiazane a człowiek który dał miłosc swemu dziecku nie bedzie zalowal.

jurek 72 ~ 2015-08-21 12:47:04

Dlaczego zdradzamy.Bo jest przystojny ladnieubrany pachnacy,mowi czule slowka TYLKO ze ten kochanek gdy przyjdzie po pracy dodomu do zony to tak jak i maz jest zmeczony zaklada kapcie wynosi smieci i inne rzeczy.Podobnie zona-w domu w szlafroku bez makijazu wlosy nieuczesane gary do zmywania dtecko nie nakarmione.Ale na spotkanie z kochankim,wyszykowana jak gwiazda I ten drewszczyk Uniego i Uniej ze zaraz beda jesc zakazany owoc.Jesliby tych dwoje ludzi zylo ze soba na codzien czar by szybko prysl.Przezylem z zona prawie 50 iat wychowalismy 4-e dzieci bylo roznie jak w zyciu ale nie wierze ze kazdego dna nie mozna znalezc czasu na mile slowka, calusy,pieszczoty itd.Co do wybaczania po zdradzie-TO NIGDY wiem z obserwacji ze kto raz zdradzil to wczesniej czy pozniej znow zdradzi Lepij sie rozejsc a jak sa dzieci to i tak mozna je kochac

John Wick ~ 2015-09-06 16:02:21

Ją jestem w podobnej sytuacji. Po 12 latach małżeństwa musiałem zostać na wakacje w domu z powodów zawodowych a żona z 3 dzieci i teściową pojechały daleko nad ciepłe morze. Tam żoną zainteresował się przystojny kelner, który jest takim ciapatym zawodowym ruchaczem, 1 spotkanie na kawie potem 2 i ostre obściskiwanie bez sexu (przenajmniej taka jest wersja).Złapałem ją już w domu na czułych smsach z tym dupkiem. Wszystko się urwało. Bardzo to przecierpiałem. Żona twierdzi, że to największy błąd w jej życiu, że to tylko fizyczne zauroczenie, że ją uwiódł i wplątał w to ten dupek + alkohol, że wszystko naprawi itd. Kocham ją i jej wybaczyłem, nie mógłbym też skrzywdzić dzieci odchodząc,choć wątpię żeby ona mnie naprawdę kochała. Mam nadzieję i chcę wierzyć, że tak. Czy można kogoś kochać i zdradzić jednocześnie??? To pytanie mnie nurtuje. Generalnie żałuję że tylko to tak daleko bo z chęcią bym dupkowi ostro przypier..ił mimo, że jest większy :-) Panowie jeśli możecie to taka moja rada przyp...olcie takiemu SK myślę, że to znacznie pomaga w odzyskaniu ODP. samooceny nawet kosztem procesu sądowego. Pozdrawiam wszystkich rogaczy, czyli co 2 faceta.

delfin ~ 2015-09-07 16:42:05

Witajcie.Proszę o pomoc,żona była na sezonowej pracy gdy wróciła była obca,dzika w oczach,chowała telefon wychodziła dzwonić za róg domu.Oświadczyła mi że zakochała się w chłopaku z Rumuni.Dodatkowo koleżanka która z nią była powiedziała że widziała jak spała przez 4 tygodnie z nim w jednym łóżku ale nie widziała żeby odbył się jakiś akt miłosny.Teraz żona twierdzi że nic się nie stało,nic złego nie robiła.Mam w to uwierzyć czy to już wystarczające dowody zdrady.Pomóżcie

delfin ~ 2015-09-07 16:42:15

Witajcie.Proszę o pomoc,żona była na sezonowej pracy gdy wróciła była obca,dzika w oczach,chowała telefon wychodziła dzwonić za róg domu.Oświadczyła mi że zakochała się w chłopaku z Rumuni.Dodatkowo koleżanka która z nią była powiedziała że widziała jak spała przez 4 tygodnie z nim w jednym łóżku ale nie widziała żeby odbył się jakiś akt miłosny.Teraz żona twierdzi że nic się nie stało,nic złego nie robiła.Mam w to uwierzyć czy to już wystarczające dowody zdrady.Pomóżcie

JWi ~ 2015-09-08 09:24:27

Delfinie logika nakazuje twierdzić, że Twoja żoną Cię zdradziła. Jeśli ją kochasz i masz w sobie tyle sił walcz o nią. Dorwij tego SK i wyrwij mu jaja. Nie pozwól aby jakiś brudas zepsół to na co pracowałeś wiele lat. Jeśli wierzysz w Boga poproś go o pomoc. On zawsze pomaga. Pozdrawiam

Taki jeden... ~ 2015-10-04 13:01:31

Czytam wpisy różnych ludzi na temat przeżytych zdrad ich żon i związane z tym dramaty i emocje. Zastanawiam się, jak byłoby w moim przypadku, gdybym się o czymś takim dowiedział? Z tym, że nasz przypadek byłby nie podobny do niczego, z czym tu się jak na razie spotykam. Jesteśmy starszym małżeństwem, dobrze po 50-tce, nasze sprawy łóżkowe były poprawne, bez jakichś nieporozumień ale i bez szaleństw, można powiedzieć że bardzo umiarkowane. Moja żona nigdy nie była wulkanem namiętności ani demonem seksu. Nawet we wczesnym okresie małżeństwa, nigdy nie było częściej niż raz na tydzień i to tylko jeden "bzyk", o drugim nie mogłem pomarzyć nawet następnego ranka! O jakichś ekstrawagancjach typu "lodzik" nie śmiałem nawet wspominać, (zresztą do dzisiaj nie zaznałem tego "zaszczytu" i już chyba przepadło!). Pogodziłem się z tym w końcu, bo poza tym, to dobra, spokojna, zrównoważona i pracowita kobieta. Nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby szukać jakiegoś uzupełnienia wrażeń "na boku" mimo że okazji po temu by nie zabrakło, ponieważ co najmniej 1/3 czasu naszego małżeństwa, przepracowałem poza miejscem zamieszkania, nie będąc w domu po 2 miesiące i dłużej. I tak mogło być do końca naszych wspólnych dni, gdyby nie moja choroba, następnie konieczność brania sporej ilości leków, które spowodowały, że moje możliwości łóżkowe, spadły niemal do zera! Początkowo podczas naszych coraz to rzadszych igraszek, próbowałem to jakoś rekompensować innymi sposobami, ale ona była temu bardzo niechętna, tak więc od ponad 4 lat daliśmy spokój. Ona twierdzi że nie ma problemu, bo przecież nigdy nie była szczególnie gorąca i mam się głupstwami nie przejmować. Widzę jednak czasem, zwłaszcza jak jesteśmy sami, że jest smutna i przygnębiona, bo chyba co innego, mieć coś na wyciągnięcie ręki (hihi), ale móc sobie pokaprysić i pokazać jaką to się łaskę robi, a co innego mieć może i ochotę bez możliwości jej spełnienia! W związku z tym, pomyślałem sobie, że chyba nie miałbym prawa zbytnio się na nią gniewać, gdyby znalazła sobie kogoś, z kim mogła by sobie czasem zaszaleć. Nawet jej o tym kiedyś delikatnie wspomniałem, ale udała że nie słyszy. Naprawdę nie wiem, jak bym się wtedy czuł, gdyby do tego rzeczywiście doszło, ale mam nadzieję, że świadomość, że JEJ jest czasem dobrze, potrafiła by zniwelować moją zazdrość i upokorzenie. A może bym pomyślał: Szkoda, że się dowiedziałem! Dziwne - nie ? Takiego wpisu chyba się nie spodziewaliście?

Joe Alex ~ 2015-10-09 11:43:36

Poradnik dumnego mężczyzny: „Muszę się uporać sama ze sobą”: Prędzej czy później, na którymś etapie stałego związku, usłyszysz : «Kochanie, muszę z tobą poważnie porozmawiać». Sądząc, że chodzi o comiesięczną poważną rozmowę na temat braku kobiecych ubrań w domu, przestraszysz się umiarkowanie, gdyż bywają w życiu gorsze rzeczy niż bezwstydna zachłanność dyktatorów mody i właścicieli magazynów. Jednak tym razem będzie to właśnie coś gorszego niż tekstylia, biżuteria i wyspy Bahama na urlop. Ona zacznie mówić, że ma okropny kryzys psychiczny, z którym musi się uporać, bo inaczej do reszty zwariuje. Jest znerwicowana, zmęczona, zagubiona, przytłoczona, wykończona, rozbita i pod kreską, nie rozumie samej siebie oraz sensu życia, etc., etc., w związku z czym chce się pozbierać, odnaleźć, dojść do psychicznej równowagi, wyprostować, uporać sama ze sobą, etc., etc. W tym celu, mimo że bardzo cię kocha, pragnie na jakiś czas cię opuścić i pomieszkać gdzieś sama samiuteńka, co pomoże jej odpocząć, przemyśleć wszystko, zregenerować nerwy i wyjść na prostą wiodącą do waszego wspólnego szczęścia. Całe to gadanie o potrzebie chwilowej samotności, dzięki której będzie mogła uładzić się sama ze sobą i podreperować swą psychikę czyli przejść ożywcze autokatharsis, znaczy jedno: ma dość ukradkowego spotykania swego gacha i chce z nim jakiś czas pomieszkać na stałe. Będzie truła swoje pierdoły bardzo długo, bardzo przekonywująco i bardzo szczerze, gdyż bardzo solidnie przygotowała się do tego. Tobie zaś nie wolno przerywać, zadawać pytań, dziwić się, robić min, protestować, perswadować itp. – słuchaj w milczeniu, jak święty na obrazie, gdyż bez względu na to, co powiesz , nie będzie to miało żadnego znaczenia, ona już podjęła decyzję; nie warto robić z siebie durnia. Przyjdzie jednak moment taki, iż twoje zadziwiające milczenie przestraszy ją. Wstrzyma grad sowich słów i popatrzy na ciebie pytającym wzrokiem. Wówczas spokojnie zapytaj: «Kim on jest? », lub: «Jak on się nazywa? », lub: «Czy on też pali camele?», lub cokolwiek w tym rodzaju. Nie dlatego, byś był ciekaw kim on jest lub czy pali te same papierosy, co ty, lecz dlatego, by ona zrozumiała, że ty nie jesteś kretynem. Reakcją będzie atak furii (wówczas zapoznasz się z kompletnym rejestrem swoich wrednych cech i przewin), dalej kaskada nadzwyczajnie rzeczowych zaprzeczeń wobec haniebnego pomówienia, które wysunąłeś, i wreszcie repetycja wykładu pt. «Muszę się uporać sama ze sobą. Ty jednak już tego przed chwilą wysłuchałeś, więc powtórka cię nudzi. Wstajesz bez słowa, narzucasz kurtkę i wychodzisz z domu, biorąc psa na spacer wieczorny, co pozwoli jej zadzwonić do ukochanego, tobie zaś da trochę ciszy, tlenu i głębszego zrozumienia faktu, iż dama tym się rożni od człowieka, że myśli wyłącznie spodem”. Cytat z ksiązki Statek. Autor: Waldemar Łysiak.

Joe Alex ~ 2015-10-09 11:44:59

Kobiety są jak góry. Im mocniej je kochasz - tym większa pewność, że kiedyś strącą cię w przepaść. Serce kobiety ma krótką pamięć. Tę amnezję determinuje biologia, a nie można kląć biologii, podobnie, jak nie można kląć cesarstwa za chuć imperialną. Jedyne cesarstwo, które znają kobiety, to cesarstwo, gdzie penis jest berłem. Zawód nie gra roli. Może być makler, żołnierz, chirurg, ekspedient, hydraulik, złodziej, profesor lub taksówkarz, byle umiał wytworzyć ową magię, co wprawia w wibrację hormony i rozbudza głodne futerkowe zwierzątko, które on nakarmi swoim kutasem tak solidnie, iż rano od słodkiego bólu krocza dziewczyna myli krem do golenia z pastą do zębów. Samotnictwo daje tu mężczyźnie wygodę - chroni przed turbilencjami gry w miłość i multiorgazmowość, nie pozbawiając cię rozkosznej użyteczności dam. Czysty zysk. ("Kielich") Waldemar Łysiak

and ~ 2015-10-14 20:36:46

Zdrady nie da się wybaczyć a tym bardziej zapomnieć . W małżeństwie po zdradzie pojawia się bariera braku zaufania nie do pokonania . Osoba , która zdradziła już do końca życia nie zazna miłości ani szacunku od osób które są świadome jej zdrady . Pomimo tego ,że to ja zostałam zdradzona po dwudziestu kilku latach małżeństwa to bardzo się cieszę , że to nie ja zdradziłam . Świadomość tego , że pogardzano by mną do końca życia tak jak ja pogardzam moim zdrajcą nie byłaby fajna . Dodam tylko , że zdrajca nie chce odejść chociaż go o to proszę , bo ' rodzina i ja jesteśmy dla niego najważniejsi " - co za obłuda .

:))) ~ 2015-10-24 16:30:50

Witam Nie wiem czy się mam śmiać czy płakać. Przeżyłem 20 lat razem z moją ukochaną żoną. Wydaje mi się że teraz jest między nami lepiej niż kiedyś. Ale do brzegu.... Sami wiecie że jak człowiek ze sobą tyle lat na dobre i na złe przeżyje to się jak bure kobyły znamy i jak coś jest nie tak to się zawsze wyczuje. Wydawało mi się że coś ją męczy, co jakiś czas zwłaszcza po seksie płakała i pytała czy ją zdradziłem. Wiecie jak to kobieta w emocjach:) Zapytała czy ja chciałbym wiedzieć jeśli ona by to zrobiła. Powiedziałem że jeśli jej się coś takiego przydarzy to nie chcę o tym wiedzieć i koniec.Całkiem niedawno zupełnie przez przypadek w rozmowie z jej najlepsza przyjaciółką coś mnie tknęło i tak w żartach mówię do niej:" Wiesz, jestem pewien że moja żonka miała kogoś na boku i bardzo chce mi powiedzieć ale się boi że to wszystko zepsuje. Co myślisz?" No i tu przyjaciółeczka robiła się cała czerwona i zaniemówiła choć gaduła straszna jest. W końcu jak złapała oddech to nie patrząc mi w oczy powiedziała:"Ja ci nic nie powiem. Ale wiem że ona cię strasznie kocha i jeśli nawet zrobiła coś głupiego to naprawdę jesteś jedynym facetem w jej życiu. Czasu nie cofniesz wiec nie zepsujcie tego co jest miedzy wami " Aż mi z wrażenia szczęka opadła. Smutno mi się tak strasznie zrobiło, łzy w oczach stanęły i wyszedłem. Nie ma się co mazać nie ja pierwszy i nie ostatni:(( Mam nadzieję że to jakiś naprawdę super zajebisty gość był a nie jakiś burak. Ale i tak jak pomyślę że ją obracał to mnie szlag trafia!!! Razem wiele przeszliśmy dobrego, złego i kocham tą moją 40 letnią dziewczynę:) więc pies trącał ten skok w bok:((( Wydaje mi się że żona jakoś to sobie poukładała i z tym żyje tylko czasem ja to gryzie. I teraz jak się wszystko wysypie to jej się świat zawali, będzie płacz,żal i strach ze ja zostawię. Tylko co teraz: ułatwić jej to i powiedzieć że wiem o rogach ,nadal ja kocham jak wariat i jej nie zostawię czy udawać że o niczym nie wiem i żyć jakby się nic nie stało choć nie wiem czy będę tak umiał. Jakieś pomysły?

arabka ~ 2015-10-30 18:36:30

Zdradziłam w młodości mojego męża. Nigdy się do tego nie przyznałam. Po zdradzie starałam się być dobrą żoną i byliśmy dobrym małżeństwem. Po latach mój mąż zdradził mnie w sanatorium, wracając z podróży opowiedział mi o tym.Byłam zaskoczona ale urazy do niego nie miałam no bo sama to wcześnie zrobiłam. Małżeństwo nasze trwało nadal bez żadnej urazy.

zdaża się ~ 2015-11-01 22:52:20

Olać rogi i żyć jeśli się kogoś kocha. A kto jest idealny? Brak pomocy w domu, niepodanie kubka gorącej herbaty gdy druga połowa ma gorączkę, Zostawienie jej/jego samego ze swoimi problemami podczas gdy samemu leży się na kanapie i nic nie robi- to jest zdrada dnia codziennego. Brak empatii w zawiązku do drugiej osoby to jest najgorsze. A tu faceci zapalają się, że kobieta wydupczyła innego nieudacznika, Wielkie mi co! Weźcie się do roboty i dbajcie o drugą osobę to pobocznego pocieszania nie będzie!

marian ~ 2015-11-16 23:45:45

niestety nie każdy ma tyle siły żeby trwać nadal w takim związku nawet jak bardzo kocha

aPPELBAUM ZYD I MĄDROŚĆ ŻYDA ~ 2015-11-23 12:59:19

Nienawidzę tych podłych komentarzy zwłaszcza psycholożek, które same pewnie zdradzały, a teraz innym proponują WYBACZANIA, PODEJSCIE DO TEGO Z INNEJ STRONY: JAKO CO NAS NIE ZABIJE, TO NAS WZMOCNI, I TYM PODOBNE DYRDYMAŁY/ GLUPOTY. natura kobiet to zdrada, a one chcą mieć ciepłą posadkę domek rodzinkę. KIEDY POZWALASZ SOBIE NA WYBACZENIE TO JUŻ PRZEGRAŁEŚ - STAJESZ SIĘ PODLUDZIEM. Wybaczyć możesz wyłącznie po 10 latach kiedy spotkacie się już jako rozwiedzeni i nie mieszkający ze sobą, pod warunkiem, że zbudujecie jakieś piękniejsze szczęście we własnym życiu. I wtedy też będzie to bolało, bo skoro się nie zapomina to się nie wybacza. Kobiety proponujące wybaczenie zdrady - nie powinny mieć prawa głosu. SAME ZDRADZAJĄ I PODLE DYKTUJĄ INNYM SWOJĄ MODŁĘ, SWOJE POSTĘPOWANIE, SWOJE LICHE WALORY UMYSŁOWE.

caldin ~ 2015-12-01 10:06:38

Hello everybody am caldin anya, This is a testimony i want to make.I was an HIV positive for 8 years taking anti retrovirus.As i was reading online some 5 months ago i saw a testimony on cure of HIV.I decided to give a try.Now as am telling you am very negative tested 4 times in 5 months after finishing mu cure.The cure is a pure herbs from Africa shipped to me through DHL.My cure took about 4 to 7 days.Dear brothers and sisters if you are out there,please the cure is out and rush to have yours.If you are interested,email the researcher using ehigraceherbalhivcure@gmail. com, or visit his websites http://ehigraceherbalhivcure.webs.com I will encourage every person who come across this mail to cure yourself if you are positive.THESE ARE THE THINGS Dr. Ehi. HERPES, WITCH CRAFT PROBLEM, HIV/AIDS. CANCER. ALS .NEED YOUR EX BACK, PERFECT CHARM, NEED A BABY,

caldin ~ 2015-12-01 10:06:38

Hello everybody am caldin anya, This is a testimony i want to make.I was an HIV positive for 8 years taking anti retrovirus.As i was reading online some 5 months ago i saw a testimony on cure of HIV.I decided to give a try.Now as am telling you am very negative tested 4 times in 5 months after finishing mu cure.The cure is a pure herbs from Africa shipped to me through DHL.My cure took about 4 to 7 days.Dear brothers and sisters if you are out there,please the cure is out and rush to have yours.If you are interested,email the researcher using ehigraceherbalhivcure@gmail. com, or visit his websites http://ehigraceherbalhivcure.webs.com I will encourage every person who come across this mail to cure yourself if you are positive.THESE ARE THE THINGS Dr. Ehi. HERPES, WITCH CRAFT PROBLEM, HIV/AIDS. CANCER. ALS .NEED YOUR EX BACK, PERFECT CHARM, NEED A BABY,

Endriu ~ 2015-12-03 23:41:42

Trudno podjąć jakąkolwiek decyzję bo jaka by ona nie była ktoś zawsze na tym ucierpi. Wiem to z własnego doświadczenia. & lat temu po 7 latach małżeństwa moja żona mnie zdradziła. Dowiedziałem się o tym przypadkiem. Chciałem od niej odejść ale mieliśmy dziecko i postanowiłem dać jej jeszcze jedną szansę tym bardziej że zapewniała mnie że to był jej największy błąd którego nigdy nie powtórzy. Jakoś pomału zaczęliśmy żyć normalnie choć nigdy się po tym już nie umiałem pozbierać. Wszystko się już zmieniło. Niedługo po tym zaszła w ciążę i drugie dziecko w pełni odmieniło nasze życie pozwalając choć częściowo zapomnieć o przeszłości. Byłem pewny że na prawdę mnie kocha i nigdy więcej nie zrobiłaby mi tego. Teraz nasze życie się trochę odmieniło. Założyłem firmę i status naszego życia znacznie się podniósł. Myślałem że nic więcej nam do szczęścia nie trzeba bo starałem się dać jej wszystko czego tylko chciała. Niestety znów po 7 latach zdradziłe mnie z tym samym gościem. Najgorsze jest to że robiła to od 4 miesięcy w tak perfidny sposób. Spotykała się z nim w lesie i robili to w samochodzie. Znów zapewnia mnie że to był błąd. Że kocha tylko mnie i nigdy w życiu już mnie nie zdradzi. Ale tym razem wszystko się zmieniło. Mamy dwoje dzieci i dlatego już od pół roku walczę sam ze sobą. Nie chcę być dłużej z nią. Kocham ją bardzo ale mam do niej obrzydzenie po tym jak się zachowała. Że potrafiła mnie tak perfidnie oszukiwać mówiąc mi w oczy ża bardzo mnie kocha i nigdy mnie nie zdradzi. Że jestem dla niej najważniejszy i nie popełni nigdy więcej tego błędu. Zbyt mocno mnie kocha. Mówiła mi to w oczy a pół godziny później była już nim w lesie. Jak można być tak fałszywym? Próbuję podjąć jakąś decyzję ale nie jestem jej do końca pewien. Nie chcę skrzywdzić swoich dzieci odchodząc ale też nie chcę być dłużej z nią. Nie ufam już jej. Jestem pewien że kolejna zdrada to tylko kwestia czasu. I nigdy nie wybaczę jej tego jak się zachowała. Co wy zrobilibyście na moim miejscu?

Endriu ~ 2015-12-04 20:51:53

Trudno podjąć jakąkolwiek decyzję bo jaka by ona nie była ktoś zawsze na tym ucierpi. Wiem to z własnego doświadczenia. & lat temu po 7 latach małżeństwa moja żona mnie zdradziła. Dowiedziałem się o tym przypadkiem. Chciałem od niej odejść ale mieliśmy dziecko i postanowiłem dać jej jeszcze jedną szansę tym bardziej że zapewniała mnie że to był jej największy błąd którego nigdy nie powtórzy. Że boi się że będę teraz chciał się odegrać i też ją zdradzę. Jakoś pomału zaczęliśmy żyć normalnie choć nigdy się po tym już nie umiałem pozbierać i choć miałem i możliwości i okazję nigdy nie odegrałem się za to co mi zrobiła. Zbyt mocno ją kochałem. Wszystko się już zmieniło. Niedługo po tym zaszła w ciążę i drugie dziecko w pełni odmieniło nasze życie pozwalając choć częściowo zapomnieć o przeszłości. Byłem pewny że na prawdę mnie kocha i nigdy więcej nie zrobiłaby mi tego. Teraz nasze życie się trochę odmieniło choć i tak zawsze gdzieś w głowie to się pojawiało. Założyłem firmę i status naszego życia znacznie się podniósł. Myślałem że nic więcej nam do szczęścia nie trzeba bo starałem się dać jej wszystko czego tylko chciała. Niestety znów po 7 latach od poprzedniej zdrady zdradziła mnie z tym samym gościem. Najgorsze jest to że robiła to od 4 miesięcy w tak perfidny sposób. Spotykała się z nim w lesie i robili to w samochodzie który kupułem jej w prezencie. Znów zapewnia mnie że to był błąd. Że kocha tylko mnie i nigdy w życiu już mnie nie zdradzi. Ze czuła się samotna i to dlatego. Ale tym razem wszystko się zmieniło. Mamy dwoje dzieci i dlatego już od pół roku walczę sam ze sobą. Nie chcę być dłużej z nią. Kocham ją bardzo ale mam do niej obrzydzenie po tym jak się zachowała. Że zachowała się jak ostatnia ... dając się tak poniżać idąc do lasu. Że potrafiła mnie tak perfidnie oszukiwać mówiąc mi w oczy ża bardzo mnie kocha i nigdy mnie nie zdradzi. Że jestem dla niej najważniejszy i nie popełni nigdy więcej tego błędu. Zbyt mocno mnie kocha. Że rozumie swój błąd i nigdy by go nie powtórzyła. Mówiła mi to w oczy a pół godziny później była już nim. Jak można być tak fałszywym i tak zakłamanym? Zrozumiałbym to jeszcze gdybym ją zdradzał, chodził z kolegami czy pił ale cały czas poświęcałem na pracy by móc wybudować nam dom i dać jej wszystko. Próbuję podjąć jakąś decyzję ale nie jestem jej do końca pewien. Nie chcę skrzywdzić swoich dzieci odchodząc ale też nie chcę być dłużej z nią. Nie ufam już jej. Jestem pewien że kolejna zdrada to tylko kwestia czasu. Kiedy zostaje sama w domu czy sama wychodzi nie umiem myśleć o niczym innym jak tylko o tym że na pewno właśnie mnie zdradza. Tak się nie da żyć. I nigdy nie wybaczę jej tego jak się zachowała. Że wiedząc iż swoim romansem zniszczy życie swoim dzieciom i zakończy nasze małżeństwo.Wiedziała jak mocno mnie to zrani ale to nie przeszkadzało jej w niczym. Czy ktoś kto zapewnia cię o swojej miłości zrobiłby coś takiego komuś kogo kocha? Nie mogę tego zrozumieć. Czy jest sens brnąć w to dalej? Po co angażować się dalej w tak toksyczny związek i marnować sobie resztę życia tym bardziej że nie czuję się w tym związku dobrze. Stała się dla mnie obcą osobą której tak na prawdę wcale nie znam. Osobą których zawsze się brzydziłem a która okazała się teraz być moją żoną a słowo żona straciło swoje znaczenie. Uważam iż pomimo tego jak mocno nadal ją kocham i że przynajmniej teraz mocno skrzywdzę swoje dzieci powinienem odejść. Zacząć wszystko od nowa z kimś kto będzie warty tego by tak go kochać i doceni to co mogę zaoferować. Co wy zrobilibyście na moim miejscu?

Vicki ~ 2015-12-05 22:25:25

Endriu chłopie odejdź z godnośćią. Z nią nie czeka cię nic dobrego. Znajdż kobietę która na ciebie zasługuje. Jesteś tego wart. Pamiętaj o tym. Ps walcz o swoje dzieci.

Endriu ~ 2015-12-07 09:48:08

Co do godności to już dawno schowałem ją do kieszeni tłumacząc sobie dobrem rodziny. Byłem chyba nawet idiotą bo po tym wszystkim zacząłem jej budować dom i to na prawdę piękny chyba po to by wynagrodzić jej to co mi zrobiła. To trzeba mieć niepokolei w głowie co? Co do reszty myślę dokładnie tak samo że powinienem odejść bo nie warto układać sobie z nią dalej życia. Pytanie tylko jak pozbyć się jej ze swojego serca. Jak o niej zapomnieć. Przeżyłem z nią prawie 20 lat. Mamy dzieci a to jednak mocno zbliża i teraz po tym wszystkim nie wiem już sam czy ją kocham czy bardziej nienawidzę za to wszystko. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Nie chce mi się wracać do domu bo nie mogę już na nią patrzeć za to wszystko co mi zrobiła choć staram się to ukryć w sobie. Cały czas żyę jakby w wirualnym świecie udając że nic się nie stało po to by nie wprowadzać w domu takiej atmosfery jak wtedy kiedy to się wydało. Moje dzieci wtedy badzo to przeżyły i odbija się to w ich psychice do dnia dzisiejszgo. Od małego ja bardziej zajmowałem się dziećmi niż żona. Kąpałem, karmiłem i przewijałem dlatego teraz mają ze mną większą więź niż z nią. Jak więc odejść tak by nie skrzywdzić ich jeszcze bardziej? Jak będą wyglądały dni kiedy nie będzie ich przy mnie? Jak poukładać sobie dzień by o tym wszystkim nie myśleć? Trudno po tak długim czasie zmienić przyzwyczajenia. Że nagle jest cicho w domu. Jesteś sam. Chciałbym zabrać je ze sobą ale czy nie zrobię im w ten sposób krzywdy? I po mimo tego co mi zrobiła nie chciałbym w żaden sposób skrzywdzić jej. Niech ułoży sobie życie tak jak chce. Być może z tym do którego tak bardzo ją ciągnęło. Wiem że nie zapomnę o niej tak szybko i każdy jej widok z nim mocno by mnie zabolał ale tak będzie lepiej i dla niej i dla mnie. Żadne z nas nie będzie dłużej musiało udawać i żyć nieszczęśliwie. Ja też wolę odejść i wtedy układać sobie nowe życie niż robić to jak ona za plecami. Tak jest chyba uczciwiej.

realista ~ 2015-12-07 18:39:59

Nie no klawa porada. Typowe dla "terapeutow". Niech facet zachodzi w glowe i wini sam siebie (tak by bylo najlepiej :)). A juz ostatni akapit tej porady powalil mnie na ziemie: "Proszę spróbować potraktować zdradę żony jako szansę na wzmocnienie relacji, jako moment, w którym może Pan również zatroszczyć się o siebie i wprowadzić nową jakość do Państwa wspólnego życia. Pomocne może być w tym skorzystanie z pomocy specjalisty, zajmującego się terapią par." No to moze Pan Janek powinien skoczyc sobie na bok aby jego malzonka tez spojzala na ten zwiazek jako " szansę na wzmocnienie relacji" :P Terapeuci to tylko pitola... PS: "w tym skorzystanie z pomocy specjalisty, zajmującego się terapią par" - terapeuci tez musza zarobic :P

arek ~ 2015-12-14 10:14:14

witam mam ten sam problem co wy ,podejrzewam ze zona mnie zdradza .zrobila sie dziwna wymysla historyjki o separacji .juz nie mam sil z tym walczyc nadodatek dzieciaczki przezywaja to prosze was o pomoc

drogowskaz ~ 2015-12-24 21:59:42

Ja też to przechodziłem.... nie widziałem jak szukać, ale znalazłem taką stronke alehistorie pl i tam wszystko jest jak na tacy... i trauma trwała ponad rok, bo wywaliłem laske z życia.... ale się otrząsnąłem szybko...tam na tej stronce ludzie opisują co zrobili po wykryciu zdrady i jak to się dalej potoczyło, jakie miało konsekwencje w ich późniejszym życiu, kurcze... dobrze to wiedzieć, zanim podejmie się jakąś decyzję), ale o tym za chwilę... Nie chciałem o zdradzie i rozwodzie z nikim gadać, ani z rodziną, ani z koleżkami (by mnie wyśmiali za plecami i by zaraz wszytko wypaplali swoim babom jak tanią sensację.) Do księdza też nie miałem zamiaru iść, a tym bardziej do psychiatry.... Więc zacząłem sam szukać jak sobie pomóc. I wpadłem na te stronke i książki, czy poradniki,,, nie wiem jak to nazwać – w każdym razie oparte o prawdziwe historie realnych ludzi, którzy przeżyli kiedyś zdradę albo rozwód i doskonale wiedzą, jak (dla własnego dobra) należy się "zachować" i co robić w takiej sytuacji, żeby nie popełnić ich błędów, które popełnili działając w afekcie i traumie. Jak ktoś chce to znajdzie w sieci. Wpiszcie >> alehistorie pl zdrada << (albo rozwód) to pewnie wyskoczy w wynikach. Jak zobaczyłem, jakie makabryczne historie ze zdradą w tle inni przeżyli i się podnieśli - szybko doszedłem do siebie. Po prostu zobaczyłem jako kontrast o wiele większe tragedie innych facetów i przy tym moje rozstanie okazało się takie "zwykłe". I niezwłocznie przestałem się nad sobą użalać. Dziś jestem szczęśliwym ponownym mężem i mam o wiele lepszą i ładniejszą... i młodszą!!! i życie odzyskałem!!!. Aż się boję pomyśleć, co by wynikło z mojej depresji, gdybym nie przerwał tego błędnego koła...

leonidas68 ~ 2016-01-02 18:49:55

hentnie z kimś porozmawiam na ten temat pszykre gdy żona niepracuie kilkanaśćie lat dwuika dzieći i zaczyna okradać własnom rodzine i myśli o sobie i zdrady kontakty z inymi nawet pottafiła zarażić kłyćinami wyczyśćiła oszczendnośći i hce zośtać sama z dziećmi i mieć facetuw z doskoku szok iei mieszkanie i to ja muśiałem po czaśie wyprowadzić śie hentnie porozmawiam 660370685 Grzegorz

ola ~ 2016-01-04 02:21:38

Ode mnie odszedł po 4 latach. Na pożegnanie powiedział jedynie że jestem wspaniałą kobietą, ale nie możemy być razem. Ale ja nie wyobrazałam sobie życie bez niego. Powiedziałam sobie ze albo on albo żaden. Próbowałam wszystkiego, aż natrafiłam na stronę z rytuałami urok-milosny.pl. Nie zastanawiałam się długo i zamówiłam rytuał na jego powrót. Czekałam, aż w końcu odezwał się do mnie że nie może beze mnie żyć i musimy być razem. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu.

roki ~ 2016-01-10 11:26:36

A ja bym podupczyl twoja zoncie tez jej sie nalezy

alika ~ 2016-01-20 01:16:02

Czytam , czytam i aż mnie skręca , mam wrażenie że dla ludzi nic innego się nie liczy tylko d,,,, Jak ktoś zdradzi po 12,15,20 latach to naprawdę wina leży po obu stronach. Czy nikomu nie przeszkadzali partnerzy, partnerki przed ślubem? Czy tylko dla tych 4 liter warto przekreślić kupe lat, dzieci i wszystko co było dobre- Ja uważam że warto walczyć a jak się na to patrzy to od nas zależy, Jestem osobą która już od paru lat nie wspólżyje ze względów zdrowotnych i mimo że wiem że partner miał romans krótkotrwały to zawalczyłam o nas , przeżyliśmy jeszcze potem 27 lat naprawdę szczęśliwi, dlaczego ludzie się nie rozwodzą ze złodziejami , pijakami awanturnikami? Zacznijcie traktować sex jako dodatek do małżeństwa a zrozumiecie że jest dużo innych wartości, W innych kulturach maą po kilka żon i co nie są szczęśliwi? To tylko nasze myśli i bardziej zdradzasz jak siedzisz i jesteś obojętny,obojętna- znudzona-y życiem .

czytelnik ~ 2016-01-28 14:11:00

ja jakbym sie dowiedział o zdradzie żony najpierw dorwałbvym kolesia co to moja zone zwędził uprał go ndo nieprzytomności a zonie wybił wszystkie zęby na tym by sie skończyło Żona ma czuć że ma faceta w zyciu i w łóżku a nie ciote albo wersja łagodniejsza powiedziałbym wszystko w całej rodzinie i wygonił z domu wziął rozwód jak raz zdradziła to nigdy nie przestanie tak już jest

kornelia ~ 2016-02-01 11:34:06

przemysl to na spokojnie przyznala sie to znaczy ze zrozumiala jest uczciwa wobec ciebie.ja znalazlam sie w kole klamstwa i oszukania muj maz sie wypieral a prawda byla inna przezylam koszmar tego nieda sie opowiedziec .patrzyl mi w oczy i klamal dla wygody dla dzieci doszlo do tego ze dzieci go olaly i jeszcze niechce sie wyprowadzic mieszka z nami bo teraz kochanka niema miejsca dla niego to dopiero zycie ; zastanuw sie dobrze nadtym jesli twoje serce jest w stanie zyc z tym to daj szanse ale nierub tego dla dzieci dla wygody bo to zniszczy ci zycie wypali cie od srodka powoli nie morzesz pozwolic nato ze bedziesz zyl w ciaglym niepokoju z tego co napisales durze znaczenie ma jedno slowo u was w zwiazku uczciwosc odczekaj troche ? ;

Maniek ~ 2016-03-03 19:56:40

Żona pojechała do koleżanki się odstresować , kontakt był prawie zerowy,pomyślałem że musi odpocząć, po powrocie żadnego opowiadania kto to itp.no i lampka się zapaliła zacząłem wszystkiego i znalazłem telefon i się rypło że była u gacha i się bzykała a niedługo miała do niego odejść w tajemnicy, później wydało się że wcześniej miała już kilka romansów ale wirtualnych tylko prawdopodobnie, jestem w rozsypce bo po ponad roku nie widzę żeby chciała coś naprawić a kocham ją bardzo a ona zapewnia tylko że chce żeby było dobrze a po prostu tylko mieszkamy razem i zero czułości sex jak z lalką, wiem że rozsądek mówi dość ale serce kocha.

Maniek ~ 2016-03-03 20:07:28

Dodam że szła w zaparte do końca i wszystko wiem z podbierania że wiem to czy tamto i wtedy coś udawało się wyciągnąć, czy to ma jakiś sens bo zapewnia że już tak nie zrobi nigdy?

Anty ~ 2016-03-04 17:49:59

Ja miałem szczęście, że przyłapałem była ( narzeczoną ). Akurat zapomniałem dokumentów do biura na spotkanie. Gościa pognałem, ale buta dostał i to solidnie. A ja: Jak wrócę ma Cię tu nie być, "Klucz złamałaś i wszystko pogrzebałaś". Poświęcam się pracy i rozwijaniem firmy. Nieźle wkurzony chodziłem, ale na szczęście potrafię się opanować. I tak od 2 lat sam, bez rodzinki, zero świąt. Tylko praca się dla mnie liczy. Ale wypady na pikniki firmowe, grille, browarek jest. :D I dla tego nigdy nie założę rodziny przez taką zdradę przekreśliłęm ten rozdział, bo po co się pchać z deszczu pod rymnę. :P

Alicja345 ~ 2016-03-10 15:30:08

Nie wiem dlaczego ludzie zdradzają z taką łatwością. To okropne, nie mają praktycznie żadnych zahamowań. Sama padłam ofiarą zdrady i wiem, jak trudno jest się pozbierać po takim wydarzeniu. Świat rozpadł mi się na małe kawałki, szczególnie, że musiałam uciec się do podstępu, aby swojego chłopaka na tej zdradzie przyłapać. Długopis z wbudowaną kamerką załatwił sprawę gospy.pl/mini-kamery/dlugopisy-szpiegowskie/dlugopis-dvr-720-gold/. Ja układam sobie życie na nowo, a on niech żałuje, że stracił taką wspaniałą kobietę. Właśnie takiego podejścia życzę Wam wspaniałe Kobiety! :)

Tikk ~ 2016-03-30 20:40:18

Mnie żona tez w rogi waliła

aro36 ~ 2016-03-31 07:32:32

witam czytam to co piszecie to masakra mialem podobna sytuacje tylko jej maz dowiedzial sie po 8 miesiacach i co zrobil nic pozniej o jej 3 wyskokach ze mna i co zrobil nic i mysli ze to koniec a to dalej trwa to sie tyczy tych co pisza zostawie zone to powiem tak moja zona jak sie dowiedziala to miedzy nami sie skonczylo zmierzam do tego ze kobiety maja wiecej odwagi niz goscie a wybacza tylko bog czlowiek nigdy i jak slysze o wybaczeniu to bzdura

paul! ~ 2016-06-19 17:49:51

Ok wiem to boli! Ale wydaje mi sie że chłopie weź sie w garść! i pokaż teraz że jesteś facet , że nie liczy sie ile masz siły ani pieniedzy zarabiasz ale czy masz siłe by przemyślec to wszystko , czy dajesz żonie tyle ile powinneś? a może wydaje ci sie że tak jest ? moze ona ma fantazje erotyczne i potrzebyy ? a nie tylko seks klasyczny! a Może ty masz tez potrzeby? z takimi rzeczami trzeba wyjść śmiało na przeciw bo to może stać sie stzrłem w dziesiątke! Żona jest tylko jedna Ta pierwsza Później to wypełnianie pustki!

karolka!!! ~ 2016-06-20 21:06:48

witam?moj maz zdradzil mnie 13lat po slubie a 16lat bylismy razem.Znalazl mlodsza o 12 lat sobie dziolche,najgorsze ze wogole nie zaluje,brak jakiej j kolwiek skruchy!!!w dodatku odchodzi i wybiera ja?ja z dwojka dzieci na lodzie?rodzina ktora stworzylismy bez znaczenia,na jednej szali postawil rodzine na drugiej ja?co wybral wiadomo???przyznal sie sam ze ma romans 3 miesiace i ze zakochal sie a mnie nie ma nic do powiedzenia:(bol przeogromny

anga ~ 2016-06-21 15:23:05

Witam, ja mam problem inny, moj syn dowiedzial sie ze jest zdradzany, przez rok jego zona mila kochanka, ja przez ten czas bylam wrogiem nastawiala przeciwko mnie mojego syna, a kiedy syn doawiedzial sie ze jest zdradzany to najpierw ja wywalil z domu a potem obrocil sie przeciwko, kiedy maja ciche dni kazdo z nich przychodzi do mnie i sie wyzalaja i jestem najlepsza mamuska, mowie wtedy sami sie zeniliscie sami sie rozwodzcie, kiedy sie pogodza a mi zal pozostaje do synowej syn jest zly i odwraca sie odemnie powiedzialam dosc dosc dosc niech sami sie mecza, moze jestem egositka ale sama wiem jak boli zdrada bo tez juz moj byly maz mnie zdradzil, i nie chce zyc tym wszystkim po nocach od 4 miesiecy nie spie, zdrowie mi siada, zdrada to najgorsza cholera swiata

jagoda ~ 2016-06-25 18:51:46

No właśnie zdrada!!!!! Jak w związku jest miłość i zrozumie to niema zdrad, ale jak coś zaczyna się psuć to wtedy szuka się tego w innej osobie.

jagoda ~ 2016-06-25 18:52:12

No właśnie zdrada!!!!! Jak w związku jest miłość i zrozumie to niema zdrad, ale jak coś zaczyna się psuć to wtedy szuka się tego w innej osobie.

SZAKIRA ~ 2016-06-26 18:34:52

Zdrada? Co za pytanie jak jest miłość to nie ma zdrad. Ja mam męża o 13 lat starszego i nie wiem czy byłam w stanie zdradzić go???? Chociaż miałam okazję nie raz i o wiele młodszym ale na swój sposób go kocham i nie jestem w stanie mu tego zrobić.

Ilona ~ 2016-06-26 20:57:26

Opowiem wam historię z swojego życia. A więc byłam w sanatorium i poznałam faceta, no i zaczęło się spacery wyjście na piwo zwieżenia. No i......... Coś zaiskrzyło,...... Potem....... Roztanie łzy...... Napisał mi pożegnalny list który przeczytałam w powrotnej drodze..... Powiem popłakałam się jak nastolatka.... No i problemy On nie mógł sobie poradzić z emocjami żona nabrała podejrzeń.... No i zaczęło się!!!!!!! Dorwała mój telefon zaczęła do mnie dzwonić mój mąż też nabrał podejrzeń ale mimo to uratował mi dupe. Tak że jeżeli jesteście w związku nie szukajcie przygud nie warto. Ja do tej pory nie mogę się z tego otrząsnąć bo nadal go kocham

jagoda ~ 2016-07-01 15:42:41

Karolka pisze do Ciebie szczególnie, kobieto nie przejmuj się. Wiadome każda zdrada boli przedewszystkim jak jeszcze są dzieci do wychowania. Ale daję głowę że wróci do Ciebie na kolanach, bo skoro znalazł sobie kobiete o 12 lat młodszą, to ona go nie będzie długo trzymać. Wykopie go po pierwszych oznakach starości. Ona będzie jeszcze młoda a On stary grzbiet. A wiem co mówię bo mam męża 13 lat starszego. Tylko myślę że Ty wtedy powiesz NIE . Pozdrawiam

LOIC ~ 2016-09-19 13:50:00

Mam 15 letnią córkę i 21 lat związku z jej matką a moją żoną i właśnie dziś zawalił się mój świat. Przyznała się że mnie zdradza.NIE WIEM JAK JA TO PRZEJDĘ.

Angelina Hocombe ~ 2016-11-14 22:26:30

Nigdy nie wierzyłem w zaklęciach kochać dopóki poznałem najlepszych na świecie rzucającego zaklęcie. On naprawdę MOCNE I może pomóc rzucać czary przywrócić ONE znika, utracone, niewłaściwie kochanką i MAGIC PIENIĄDZE zaklęcia oraz dla dobrego JOB.I'M TERAZ Happy & żywym świadectwem cos MAN chciałem się ożenić zostawiła mnie 2 tygodnie przed nasz ślub i moje życie do góry nogami COS nasz związek został na 2 lata ... Uwielbiałam go, ale jego matka była wobec nas, nie miał nic dobrego płatną pracę. Więc kiedy poznałam tego zaklęcia rzucający, powiedziałem mu, co się stało i wyjaśnił sytuację rzeczy do HIM..AT początku byłem niezdecydowany, sceptyczny i wątpliwe, ale ja po prostu spróbowaliśmy. I w ciągu 7 dni, kiedy wróciłem do USA, mój chłopak (obecnie żona) zadzwonił do mnie przez niego i podszedł do mnie przepraszając, że wszystko zostało uregulowane z matką i rodzinnego oraz dostał nową pracę WYWIAD WIĘC powinien dostać MARRIED..I nie wierzył IT cOS rzucającego zaklęcie TYLKO poprosił o moje nazwisko i chłopaków NAZWA I wszystko, co chciałem mu zrobić ... no JESTEŚMY szczęśliwie żonaty TERAZ I oczekujemy naszego małego dziecko, a mój mąż również dostał nowe zadanie a nasze życie stało się znacznie lepiej. W PRZYPADKU ktoś potrzebuje rzucającego zaklęcie o pomoc, jego adres pocztowy jest; (ADEYEMIBELLO1990@GMAIL.COM) ...... nadzieję, że pomaga się nasza szansa ... kontakt ten wielki rzucającego zaklęcie poprzez e-mail: (ADEYEMIBELLO1990 @ GMAIL.COM) OR WhatsApp +2348107996445

mała ~ 2016-11-22 09:57:15

cześć wszystkim... czytam i czytam te Wasze wypowiedzi i zastanawiam się nad jednym,od wieków nurtującym pytaniem. Dlaczego facetom wolno a kobieta od razu "do piekła"?

Sisi ~ 2016-12-08 12:07:38

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie kocha się drugiej osoby jeśli się ją zdradza. Ja nigdy w życiu nie wybaczę zdrady . Dla mnie zdrada to koniec. Koniec związku, koniec miłości , koniec wszystkiego.!!!!

Pięknotka ~ 2016-12-08 12:14:34

Zdradziłam męża. Nie żałuję wcale. Mój mąż jest wredny , fałszywy ,nieuczciwy , kłamczuch , okradł mnie i dzieci , hazardzista. Mam faceta o 13 lat młodszego , ciacho , kocham go a on mnie , jest chemia , magia, szacunek . Teraz czuję się szczęśliwa, spełniona , kochana. Te maślane oczy mojego młodego partnera to powód by odejść od chama , despoty. Odeszłam i jestem w końcu szczęśliwa. Nie żałuję nawet chwili spędzonej w ramionach i u boku młodego. Minął już rok a ja z młodym dalej . Dalej sielanka ,namiętność , miłość i naprawdę warto było zdradzić , zaryzykować - aby być z kimś kogo się kocha , dla kogo warto żyć.

Vieira Tracy ~ 2016-12-17 22:29:14

Dzien dobry, kazdy Jestem Vieira Tracy, ja po prostu chce powiedziec wielkie dziekuje Dr Ajobi którzy wykorzystuja swoje magiczne moce, aby zabrac ze soba meza z powrotem w rece innej pani, po trzech latach malzenstwa z mezem pana Nelson.He postanowil opuscic mnie i moje dzieci dla innej kobiety. Gdy Przegladam wlasnie jedna wtorek po poludniu widzialem post na ten temat Dr Ajobi, postanowilam sie z nim skontaktowac, bylem tak szczesliwy, ze mi odpowiedziec w tym samym czasie i uzyskac mój problem rozwiazac, slowa nie wystarcza mi wyrazic dzieki, powiem, Bóg blogoslawi was i wasze rodziny .. Dr Ajobi pomoc mnie bez oplat. Przyjacielu, jesli czytasz mój artykul i ciebie mam ten problem, prosimy o kontakt DR Ajobi o pomoc ............... Jesli chcesz rozwiazanie nastepujacego problemu, skontaktuj sie z nim takze 1) Jesli chcesz swoja zone bez CS Freeborn 2) Potrzebujesz dobra prace lub awans w miejscu pracy 3) Jesli chcesz ur ex back 4) Jesli chcesz zajsc w ciaze 5) Jesli nie chce meza do rozwazenia 6) Czy chcesz kobiety / mezczyzni jazdy po ciebie. 7) Jesli chcesz, aby zatrzymac rozwodu. 9) miec równiez goloria utwardzania 10) Jezeli chcesz firme Boming 11) Jesli szukasz dobrej pracy 12) Jezeli chcesz aby powiekszyc wam meskosc (penis) Równiez kontakt z dr Ajobi on leczyc HIV i AIDS DANE DR Ajobi Telefon: +2347036354940 WHATAPP NUMER: +2348128559388 E-mail: Drajobispell@outlook.com

Vieira Tracy ~ 2016-12-17 22:29:32

Dzien dobry, kazdy Jestem Vieira Tracy, ja po prostu chce powiedziec wielkie dziekuje Dr Ajobi którzy wykorzystuja swoje magiczne moce, aby zabrac ze soba meza z powrotem w rece innej pani, po trzech latach malzenstwa z mezem pana Nelson.He postanowil opuscic mnie i moje dzieci dla innej kobiety. Gdy Przegladam wlasnie jedna wtorek po poludniu widzialem post na ten temat Dr Ajobi, postanowilam sie z nim skontaktowac, bylem tak szczesliwy, ze mi odpowiedziec w tym samym czasie i uzyskac mój problem rozwiazac, slowa nie wystarcza mi wyrazic dzieki, powiem, Bóg blogoslawi was i wasze rodziny .. Dr Ajobi pomoc mnie bez oplat. Przyjacielu, jesli czytasz mój artykul i ciebie mam ten problem, prosimy o kontakt DR Ajobi o pomoc ............... Jesli chcesz rozwiazanie nastepujacego problemu, skontaktuj sie z nim takze 1) Jesli chcesz swoja zone bez CS Freeborn 2) Potrzebujesz dobra prace lub awans w miejscu pracy 3) Jesli chcesz ur ex back 4) Jesli chcesz zajsc w ciaze 5) Jesli nie chce meza do rozwazenia 6) Czy chcesz kobiety / mezczyzni jazdy po ciebie. 7) Jesli chcesz, aby zatrzymac rozwodu. 9) miec równiez goloria utwardzania 10) Jezeli chcesz firme Boming 11) Jesli szukasz dobrej pracy 12) Jezeli chcesz aby powiekszyc wam meskosc (penis) Równiez kontakt z dr Ajobi on leczyc HIV i AIDS DANE DR Ajobi Telefon: +2347036354940 WHATAPP NUMER: +2348128559388 E-mail: Drajobispell@outlook.com

john rambo ~ 2016-12-18 19:20:04

Ja raz wybaczyłem, i było chwile spokoju niby dobrze i za parę lat jakaś kłótnia , i za parę miesięcy już nowy i jak tu można ufać takiej osobie???? Człowiek kochał i dostał w zamian....

strażnik teksasu ~ 2017-01-17 12:17:03

Ja również doświadczyłem tego bólu. Pracowałem za granicą i zarabiałem na domek a moja żonka dobrze się bawiła.Nie mam zamiary jej wybaczać bo przez nią cały czas mam deprechę.Odciołem ją od pieniędzy, czestych wypadów na urlopy, a jeśli już to wiąze ją finansowo z kosztami.Mamy dzieci więc zasuwa w robocie jak beduin i chyba nie ma czasu na nic innego chyba.A ja nie mam sił życ i pracować.Cóż takie życie ale już sie nie nabiore drugi raz.

mirek ~ 2017-01-18 15:47:58

moja zona po 5latach malrzeństwa zaproponowala mi zdrade co wy nato ?

ubot ~ 2017-01-19 11:52:02

rozwiń watek ,bo jest ciekawy.

Stokrotka ~ 2017-03-05 00:07:09

A oto moja historia. Mając 20 lat wyszłam za mąż za mojego obecnego męża.Urodziłam cudownego syna i żyliśmy sobie szczęśliwe ciesząc się każdym dniem.Mieliśmy dużo przyjaciół , były imprezki nieraz alkohol no i stało się. Zdradziłam męża dwa lata po ślubie czego zawsze żałowałam,żałuje i do końca życia będę żałowała.Była zdrada i była ciąża i przerażenie,rozpacz i szok nie do opisania. Mąż nie będąc świadomy zdrady cieszył się bardzo że będziemy mieli drugie dziecko a ja w nocy wyłam do poduszki bo dotarło do mnie jak bardzo go skrzywdziłam. Urodziłam drugiego syna i pokochaliśmy go całym sercem.Mąż kochał mnie synów uwielbiał i tak sobie żyliśmy szczęśliwie. No ale jak to w małżeństwie po 20 latach pojawił się mały kryzys. Były kłótnie aż pewnego razu padło o jedno słowo za dużo i ...... wydało.Dla mojego męża był to szok straszny wręcz nie mógł uwierzyć że coś takiego się stało a ja siebie nienawidziłam za to co zrobiłam.Był płacz,rozpacz , depresja dłuuugie rozmowy i wiele nieprzespanych nocy. Było ciężko ,bardzo ciężko tym bardziej że nigdy nie poruszaliśmy tego tematu w obecności naszych już prawie dorosłych synów. Mąż mi przebaczył,dał drugą szansę i powoli powoli odbudowaliśmy do siebie zaufanie.W tym roku będziemy obchodzić już 30 rocznicę ślubu.Kochamy się bardzo,wyjeżdżamy na weekendy,wczasy wychodzimy do kina,na kolację mamy wspaniałych przyjaciół i czujemy że te wszystkie problemy jeszcze bardziej zbliżyły nas do siebie,że mimo tych zawirowań chcemy być razem bo bardzo się kochamy. Pamiętajcie kochani, że dla paru chwil przyjemności NIE WARTO!!! stracić miłości i zaufania osoby którą się kocha.Pozdrawiam.

zawiedziony ~ 2017-03-18 22:17:40

Nie sądziłem że tylu mężów zostało oszukanych i zdradzonych, na ogół uważa się że to przede wszystkim mężczyźni zdradzają . Niestety kobiety dzisiaj pragną być wyzwolone ( może to wpływ tych durnych reklam , sam już nie wiem ). Ja też jak inni byłem cholernie zakochany w mojej żonie, oddałbym wszystko co mam żeby cofnąć czas i wymazać ten koszmar który obecnie mnie toczy . Człowiek sądzi że to tylko innych dotyka , ale jego nie trafi , a tu masz - nóż prosto w serce . Ty próbujesz być wyrozumiały po 17 latach wspólnego życia , mówisz jej - wybaczam ci, bo nadal Ciebie bardzo kocham , spróbuję z tym się jakoś pogodzić, może z czasem zapomnę , spróbujmy od nowa budować szczęście i zaufanie . I co ??? Słyszysz odpowiedź - daj mi żyć , spierda.... Tak , takie dzisiaj mamy kobiety !!! Czy warto się w nich tak mocno zakochiwać ? czy warto o nie walczyć ? Mam duże wątpliwości . Może epoka romantycznej miłości już dawno uleciała , nastał czas ,, fizycznego dymania " , nastała era wolnych strzelców - ogierów z fajfusami , gotowych i czyhających za rogiem na wasze żony ,, znudzone codziennością i spragnione chorej rozkoszy ".

Stan ~ 2017-03-20 13:02:41

22lata małżeństwa , praktycznie w rocznicę prezent , odkryłem zdradę najbliższej mi osoby. Szok , szał niedowierzanie , płakała, przepraszała , tłumaczyła że to trwało tylko trzy miesiące i że do niczego oprócz pocałunków nie doszło , że smsowali i tylko trzy razy się spotkali porozmawiać. Po kilku dniach doszedłem do wniosku że przebaczenie bo bardzo kocham swoją żonę i spróbuję podkładkach do kupu nasze malzenstwo,atu nagle niespodzianka. Żona oświadczyła że myśli o tamtym , zaczęła wyciągać brudy z przeszłości , że ją źle traktowałem,że nic do mnie nie czuję i że zostaje że względu na dzieci. Zaznaczę że tamten jak tylko wyszło wszystko na jaw zerwał z nią kontakt.Mieszkamy razem ,śpimy w jednym łóżku ,rozmawiamy lecz jak obcy ludzie , gdy próbuję się zbliżyć odtraca mnie twierdząc że narazie nic do mnie nie czuję i że potrzeba czasu.Nie wiem co mam robić,kocham a zarazem cierpię,czy jest sens pracować nad takim związkiem,czy czas to zakończyć. Pomóżcie mi prosze podjąć decyzję,bo sam już nie ogarniam. Ps.przepraszam za błędy pisze z telefonu i nadodatek wzburzony .

Madrala ~ 2017-03-21 16:16:42

~mała//Dlaczego facetom wolno a kobieta od razu "do piekła"?// To jest wynik ewolucji. Kobieta pójdzie w bok i zajdzie w ciążę z kochankiem, to mąż musi długo i ciężko pracować na utrzymanie nieswojego potomstwa zamiast na swojego (gdyby kobieta była wierna). Kobieta niezależnie od tego z kim ma dziecko, i tak i tak opiekuje się swoim potomstwem. Dla kobiety ważniejsza jest stabilizacja materialna i emocjonalna (mąż musi przynosić do domu pieniądze i nie może jej zostawić na rzecz innej kobiety i jej dzieci). Zwróć uwagę, że same kobiety chętniej wybaczają zdradę niż mężczyźni, więc możesz mieć pretensje tylko do samych kobiet, że wybaczają swoim partnerom zdradę fizyczną.

Naiwny ~ 2017-03-21 23:15:56

Po ślubie okazało się, że chyba nie była dziewicą.. Nie miałem doświadczenia, współżyłem tylko z jedną kobietą 2 może 3 razy. Moja żona była świadoma tego i opowiedziała mi taką historię: nie miałam błony dziewiczej, ponieważ pewnego razu, gdy byłam u ginekologa kobiety, ona w czasie badania powiedziała: taka piękna dziewczyna i ma już 20 lat, a jeszcze dziewica!? Więc ona (ta ginekolożka) przecięła mi błonę dziewiczą i po problemie, już nie musiałam się wstydzić, że jestem dziewicą.. A najgorsze jest to, że ja w to wszystko uwierzyłem! Horror, facet – inżynier, dziewczyna 8 lat młodsza, bez matury – i taki kit łyknął. Po urodzeniu 2. dziecka, będąc w szoku poporodowym, urządziła mi karczemną awanturę, krzyczała, wzywała mnie wulgarnymi słowami, których ja facet nigdy nie używałem. Wrzeszczała, wyła, że mnie nie kocha i nie pokocha nigdy, ponieważ naprawdę kochała tylko jednego, on jest teraz w wojsku. Uff... Złożyłem to na karb tego szoku porodowego, ale kropla drąży skałę. Ta awantura to był początek serii awantur, zawsze zaczynały się od drobiazgu, a kończyły piekielnymi wrzaskami, że szyby dźwięczały i słychać było w całym bloku i na zewnątrz. W trakcie awantury wieczorami uciekała w osiedle, a ja zostawiałem 2 małych dzieci i za nią. Uciekała biegiem, kiedy ją doganiałem krzyczała i wyzywała mnie od najgorszych, najłagodniejsze wyzwisko było: ty chamie! Kopała i deptała mnie po stopach, a zawsze chodziła w szpilkach. Moja piękna żona (jest blondynką, w typie MM, w szkole miała ksywkę Bardotka) bardzo dba o wygląd, zawsze wystrzałowo ubrana, bujna fryzura, makijaż, manicure, pedicure itp. Z reguły po pół godzinie udawało mi się ją przebłagać i przeprosić – a jakże, że to moja wina i wrócić do domu, bo dzieci same. Kiedy pytałem ją dla kogo tak się stroi, z cichą nadzieją, że może odpowie: dla ciebie – to ZAWSZE odpowiadała, że sama dla siebie, ponieważ lubi. Po jakimś czasie okazało się, że jest w ciąży. Ja nie miałem nic przeciwko następnemu dziecku, ponieważ zawsze prgnąłem dużej rodziny. Jednak żona stanowczo powiedziała: nie! Załatwiła w przychodni wizytę u ginekologa aborcjonisty i pewnego dnia, jak przyszedł termin, powiedziała: Wychodzę, stanąłem w drzwiach i powiedziałem, że jej nie puszczę. Doszło do strasznej szarpaniny, wrzasków i wyzwisk, kopania (szpilki!), dzieci wbiegły do przedpokoju, zaczęły płakać, zasapałem się, błagałem ją, by tego nie robiła – puszczaj! ty taki i owaki! w końcu ustąpiłem! Powiedziałem, że bierze to na swoje sumienie, usłyszałem stek wyzwisk i jak w amoku wybiegła z mieszkania, dzieci płakały, starsza córka spytała, tato, co robisz mamie? Jednak po 2 latach od tamtego wydarzenia przyszło 3. dziecko, po 4 latach małżeństwa. Kiedy najmłodsze dziecko miało 3 lata, w siódmym roku małżeństwa przyszedł taki kryzys, że nie mogłem dać sobie rady. Rozmawiałem nawet z księdzem (moja żona jest przy tym wszystkim bardzo religijna). Powiedział, że to przejdzie, bo to jest typowy kryzys 7 lat małżeństwa. (Cały czas jednak z tyłu głowy mam tę historyjkę o utraceniu cnoty u ginekologa za pomocą skalpela...) Zdecydowałem się porozmawiać z jakimś ginekologiem, ale facetem. Myślałem, że może skoro takie rzeczy się zdarzają w ich kręgu zawodowym, to on coś może na ten temat wiedzieć. Jak to dzisiaj młodzież mówi, kopara mu opadła na ziemię. Panie, puknij się pan w głowę! To jest możliwe, owszem, pod warunkiem, że to nie była ginekolożka, a ginekolog i nie ze skalpelem, tylko ze swoim prywatnym „narzędziem”. Zacząłem drążyć sprawę w domu. Najpierw było, jak w ogóle śmiałeś kogokolwiek pytać!? Po upływie jakiegoś czasu żona powiedziała: Tak, nie byłeś pierwszy! Ale widziały gały, co brały! Poza tym to było przed ślubem i wara tobie od tego. Mówię jej na to, że owszem, zgadza się, ale kiedy cię o to pytałem 7 lat temu, to co mi odpowiedziałaś? Że byłem pierwszy, a cnotę przecięła ci skalpelem pani ginekolog. Odpowiedziała: Daj mi spokój i odpieprz się ode mnie! Jak śmiałeś obcego chłopa pytać o takie rzeczy? Od tej chwili utraciłem resztki zaufania do mojej żony. Jednak ją kochałem mimo wszystko – to trudno pojąć. Dzisiaj myślę, że to był dobry moment, żeby ją zostawić, ale jak? z trójką dzieci? Dobry moment dla mnie, ale co z dziećmi – chociaż dwoje najstarszych, które zapamiętały najwięcej z domowych awantur, mają dzisiaj ogromne problemy psychiczne. Ale to nie koniec... Po 5 latach żona urodziła mi jeszcze 2 dzieci... Po tym wszystkim, po awanturach, podejrzeniach o zdradę, po aborcji, po wulgarnych szyderstwach, że mam niedużego... Psychika kobiety... Dziś, po ponad 41 latach małżeństwa, kiedy żona trochę mniej wrzeszczy, bardziej sumuje swoje małżeństwo, jako 41 lat gehenny, że ją cały czas podejrzewałem, że, jak ona to mówi, była kurwą... Nie wiem, może to rzeczywiście jest psychiczne, może sam też nie jestem całkiem normalny – no bo który zdrowy facet uwierzyłby w bajeczkę przcięcia błony dziewiczej – zabieg kosmetyczny!? – przez ginkolożkę/ginekologa? Józef Mackiewicz powiedział, że nie ma wiernych kobiet, są wymysłem poetów. Tiaaaa...

Jane ~ 2017-03-22 04:08:28

Jestem bardzo szczęśliwy dla cudowne doświadczenie i cuda wielkie Dr Ojenga, które rozprzestrzenia się w Internecie i na całym świecie jak cudownie pomagał ludziom całego świata, aby przywrócić powrotem ich utracone miłośników przy pomocy spell.i nigdy nie naprawdę wierzyli w pisowni, dopóki nie widziałem dla siebie dobrą pracę czaru. mój mąż opuścił moje po pięciu latach małżeństwa ponieważ nie może mieć dzieci. mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety na 2 lata, odkąd to moje życie był pełen bólu i smutku i heart break. Wtedy usłyszałam ten potężny sprzedają caster wielką Ojenga i jak pomógł peole przywrócił w tył ich przyjaźń. Go kontakt via e-mail greatojenga@yahoo.co.uk po przejściu przez tak zeznań wielu różnych ludzi, jak mu pomóc wnieść z powrotem ex kochanków i był głęboko w miłości z moim mężem i był ze mną ale nagle pewnego dnia złamał ze mną. Próbowałem wszystkiego ale nic nie wydawało się trening, myślałem, że to będzie Aby zostać na zawsze. Nigdy nie wierzyłem w czary, ale byłem tak zdesperowany, i w końcu znalazłem ' wielki ojenga i on kazał mi dodać go na whatsapp i stamtąd, powiedział mi wszystko, co musisz zrobić i wszystkie elementy, które są rquired dla zaklęcia. Gdybym mógł nie widać go w osoby, ale wysłałem mu pieniędzy, żeby kupić wszystkie przedmioty na sprzedaż. Pomógł mi w procesie i mój mąż wrócił, powrót do domu po 24 godzinach czaru i zaczął, prosząc mnie do mu wybaczyć. Byłem zaskoczony. Ja w końcu dostałem mój mąż z powrotem po 24 godzinach i jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Wielki ojenga również pomógł mój z mój problem niepłodności i teraz, Mamy dwoje dzieci razem. Jestem tak wdzięczny wobec niego. Jeśli kiedykolwiek potrzebne rzucającego czar, który można dostać się z powrotem ex skontaktuj się go na greatojenga@yahoo.co.uk

Naiwny ~ 2017-03-22 07:42:08

Dlaczego właściciel(ka) tego portalu nie moderuje go i pozwala na zamieszczanie prymitywnych zagranicznych ogłoszeń, pisanych albo łamaną angielszczyzną, albo bełkotliwym tłumaczeniem gugla/Google? Autor/autorzy tych krypto-reklam żerują na nieszczęściu uczestników forum, na ludzkiej tragedii. Dlaczego? Kobieto, weź się ogarnij i zablokuj te śmieciowe reklamy!

walery ~ 2017-04-16 17:59:49

A u nas to tak spontanicznie było, zaproszony sąsiad z campingu na wieczornego drinka. Wesoła rozmowa przy kieliszku coraz śmielsze słowa i czyny w formie dotykania komentarzy a to taki biust a tu takie masz naprężone spodnie, łapanie za nie co to tam się pręży Ci tak. Ja wychodzę na chwilę do łazienki i po chwili słyszę pojękiwania i całowanie. Wracając do pokoju widzę jak ma już peniska a zobaczyłem kawał pokaźnego narzędzia przystawionego do malutkiej cipuni żony i próby wejścia. Oniemiałem i bez słowa patrzyłem co to się robi. Po momencie widzę jak ten olbrzym zagłębia się w cipeczce i głośny jęk rozkoszy żony. Trwa ta rozkosz z potężnym jękiem kilka minut, kiedy on głęboko się zanurza i widać że zaczyna sie spuszczać, żona krzyczy już nieco ciszej. Po wyciągnięciu z niej peniska widać jak z rozwartej cipeczki cienką strużką wycieka sperma. No cóż miałem robić, nocną awanturę????????. Obracam to w żart że ależ to Ci zajechał że tak piszczałeś, no myślałem że Ci tą cipunię rozerwie i pochwałą narzędzia. Tego wieczoru zrobili to jeszcze kilka razy, ja patrząc na to spuszczałem się prawie że bez niczego tak byłem podniecony tym widokiem.

VIRGINIA ~ 2017-05-04 04:23:58

Moje imiona są VIRGINIA i daję świadectwo o Dr Brown, który wyleczył mnie z opryszczka, gdy zrobiłem test i ja potwierdzono pozytywny, I był tak zdezorientowany, ponieważ mój syn jest po prostu zbyt młoda i muszę być tam dla niego, więc próbowałem wszystkich środków, aby upewnić się, będę tam dla niego, widziałem na blogu, gdzie Dr Brown wyleczyć opryszczkę , Skontaktował się z nim poprzez jego e-mail i wyjaśniono mu, moje problemy i zapewnił mnie uzdrawiania, zrobił, co on robił dla innych ludzi i po przyjęciu jego ziołowe medycyny został wyleczony. Dr Brown również poprosił mnie, aby przejść do check-up i znowu byłem negatywne... Jestem tak szczęśliwy dla Dr Brown, co zrobił dla mnie, szczegóły kontaktu dr.brownlovespellhome@gmail.com lub lovespellsolution@yahoo.com dzięki za czytanie

VIRGINIA ~ 2017-05-04 04:24:19

Moje imiona są VIRGINIA i daję świadectwo o Dr Brown, który wyleczył mnie z opryszczka, gdy zrobiłem test i ja potwierdzono pozytywny, I był tak zdezorientowany, ponieważ mój syn jest po prostu zbyt młoda i muszę być tam dla niego, więc próbowałem wszystkich środków, aby upewnić się, będę tam dla niego, widziałem na blogu, gdzie Dr Brown wyleczyć opryszczkę , Skontaktował się z nim poprzez jego e-mail i wyjaśniono mu, moje problemy i zapewnił mnie uzdrawiania, zrobił, co on robił dla innych ludzi i po przyjęciu jego ziołowe medycyny został wyleczony. Dr Brown również poprosił mnie, aby przejść do check-up i znowu byłem negatywne... Jestem tak szczęśliwy dla Dr Brown, co zrobił dla mnie, szczegóły kontaktu dr.brownlovespellhome@gmail.com lub lovespellsolution@yahoo.com dzięki za czytanie

JAK MAM MOJA ŻONA Z POWROTEM ZA POMOCĄ DR BROWN ~ 2017-05-04 12:00:17

Moja żona rozwód mnie, powiedziała, że nigdy nie chciała się ze mną ponownie i że ona nie kocha mnie już, więc ona pakowane z mojego domu i mnie i moje dzieci przechodzi przez silny ból. Ja wypróbowany wszystko mój możliwe oznacza się ją z powrotem, po dużo prosząc, ale wszystko na próżno, i ona potwierdziła, że dokonała jej decyzja, i nigdy nie chciała do mnie ponownie. Pewnego dnia natknąłem się na stronie internetowej, który zasugerował, że Dr Brown może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwanych relacji i tak dalej. Tak czułem, że należy dać mu szansę. Skontaktował się z nim i powiedział mu, że moje problemy i siłę zapewnił mnie, że otrzymam moją żonę z powrotem następnego 28hours, co niesamowitą oświadczenie! Nigdy nie wierzyłem, tak mówił ze mną i powiedział mi wszystko, co trzeba zrobić i ja zrobił ono, następnie następnego dnia rano, tak zaskakująco!! Moja żona, który nie powołał mnie w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy, dał mi wywołanie informuje mnie, że ona była wraca tak niesamowite! Tak to był jak przyszła powrót tego samego dnia, z dużą ilością miłości i radości i ona przeprosił za jej błąd, i na ból spowodowany ona mnie i moje dzieci. A następnie od tego dnia, nasz związek był silniejszy niż jak to było przed, z pomocą Dr Brown.If masz jakiś problem, skontaktuj się z Dr Brown teraz i gwarantuję Ci że będzie on pomóc. Wysłał go na: lovespellsolution@yahoo.com lub dr.brownlovespellhome@gmail.com lub zadzwonić do niego na: 27846918903 lub dodać go na Whats app: 27846918903

JAK MAM MOJA ŻONA Z POWROTEM ZA POMOCĄ DR BROWN ~ 2017-05-04 12:00:43

Moja żona rozwód mnie, powiedziała, że nigdy nie chciała się ze mną ponownie i że ona nie kocha mnie już, więc ona pakowane z mojego domu i mnie i moje dzieci przechodzi przez silny ból. Ja wypróbowany wszystko mój możliwe oznacza się ją z powrotem, po dużo prosząc, ale wszystko na próżno, i ona potwierdziła, że dokonała jej decyzja, i nigdy nie chciała do mnie ponownie. Pewnego dnia natknąłem się na stronie internetowej, który zasugerował, że Dr Brown może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwanych relacji i tak dalej. Tak czułem, że należy dać mu szansę. Skontaktował się z nim i powiedział mu, że moje problemy i siłę zapewnił mnie, że otrzymam moją żonę z powrotem następnego 28hours, co niesamowitą oświadczenie! Nigdy nie wierzyłem, tak mówił ze mną i powiedział mi wszystko, co trzeba zrobić i ja zrobił ono, następnie następnego dnia rano, tak zaskakująco!! Moja żona, który nie powołał mnie w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy, dał mi wywołanie informuje mnie, że ona była wraca tak niesamowite! Tak to był jak przyszła powrót tego samego dnia, z dużą ilością miłości i radości i ona przeprosił za jej błąd, i na ból spowodowany ona mnie i moje dzieci. A następnie od tego dnia, nasz związek był silniejszy niż jak to było przed, z pomocą Dr Brown.If masz jakiś problem, skontaktuj się z Dr Brown teraz i gwarantuję Ci że będzie on pomóc. Wysłał go na: lovespellsolution@yahoo.com lub dr.brownlovespellhome@gmail.com lub zadzwonić do niego na: 27846918903 lub dodać go na Whats app: 27846918903

JAK MAM MOJA ŻONA Z POWROTEM ZA POMOCĄ DR BROWN ~ 2017-05-04 12:00:59

Moja żona rozwód mnie, powiedziała, że nigdy nie chciała się ze mną ponownie i że ona nie kocha mnie już, więc ona pakowane z mojego domu i mnie i moje dzieci przechodzi przez silny ból. Ja wypróbowany wszystko mój możliwe oznacza się ją z powrotem, po dużo prosząc, ale wszystko na próżno, i ona potwierdziła, że dokonała jej decyzja, i nigdy nie chciała do mnie ponownie. Pewnego dnia natknąłem się na stronie internetowej, który zasugerował, że Dr Brown może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwanych relacji i tak dalej. Tak czułem, że należy dać mu szansę. Skontaktował się z nim i powiedział mu, że moje problemy i siłę zapewnił mnie, że otrzymam moją żonę z powrotem następnego 28hours, co niesamowitą oświadczenie! Nigdy nie wierzyłem, tak mówił ze mną i powiedział mi wszystko, co trzeba zrobić i ja zrobił ono, następnie następnego dnia rano, tak zaskakująco!! Moja żona, który nie powołał mnie w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy, dał mi wywołanie informuje mnie, że ona była wraca tak niesamowite! Tak to był jak przyszła powrót tego samego dnia, z dużą ilością miłości i radości i ona przeprosił za jej błąd, i na ból spowodowany ona mnie i moje dzieci. A następnie od tego dnia, nasz związek był silniejszy niż jak to było przed, z pomocą Dr Brown.If masz jakiś problem, skontaktuj się z Dr Brown teraz i gwarantuję Ci że będzie on pomóc. Wysłał go na: lovespellsolution@yahoo.com lub dr.brownlovespellhome@gmail.com lub zadzwonić do niego na: 27846918903 lub dodać go na Whats app: 27846918903

niepewny ~ 2017-05-10 21:44:48

Mam taki dylemat. Żona mnie zdradziła i stwierdziła że chce się rozstać. Nie chce o nic walczyć w tym związku poza dziećmi, których mamy dwójkę. W tej chwili przebywa u tego drugiego, co powinienem zrobić. Jak walczyć lub dać sobie nadzieję na zmianę. Mam z nim iść w rywalizację o nią?

Sonia ~ 2017-05-24 17:31:35

Jeśli chcesz, aby Twój Ex kochanka, żona lub mąż tyłu proszę i porady kontakt świetny lekarz. Ojenga za pośrednictwem e-mail greatojenga@yahoo.co.uk, bo on ma prawo do ponownego zjednoczenia podziale stosunków w ramach miejsca na 48 godzin, tak jak zrobił dla mnie. Udało mu się przywrócić mój kochanek, który zostawił mnie na jeden rok z jego potężny miłości czar i teraz żyją szczęśliwie. Świetny lekarz Ojenga jest naprawdę potężny i wie jak zrobić swoje zadanie doskonale. Jeśli nie dla niego mogłem nie wyobrażam sobie, co by się stało. Mój ex był zawsze podnoszenia argumentu ze mną i był zawsze bije mnie. Zaczęli zachowywać się dziwne i śmieszne i zostawił mnie dla żadnej przyczyny, dla innej dziewczyny. Myślałem, że nadzieję, że już nie było. Szukałam pomocy w Internecie i natknąłem się na świetny lekarz Ojenga. Widziałam, że tak wiele świadectw o nim. Byłem zachwycony i skontaktował się z nim na jego e-mail i powiedział mu, co było dzieje. Roześmiał się i zapewnił mnie uspokoić, że on mi pomoże i że mój ex wróci prosząc mnie. Powiedział mi, wymagania i zrobiłem tak jak polecił mi, bo nie mogłem go zobaczyć osobiście. Zrobił jego pracy i zaklęcie dla mnie, i w czasie 48 godzin, mój ex wrócił, przepraszając po prostu jak on mi mówił. Zrobiłem trochę i wróciłem mój związek. Było warto. Dzisiaj oboje na żywo razem i jesteśmy jeszcze więcej miłości niż jak używamy do być przed wyjazdem. Kontakt świetny lekarz Ojenga na własną pomoc. Specjalizuje się również w ciąży pisowni i wiele więcej możesz skontaktować się z nim na greatojenga@yahoo.co.uk

Sonia ~ 2017-05-24 17:32:54

Jeśli chcesz, aby Twój Ex kochanka, żona lub mąż tyłu proszę i porady kontakt świetny lekarz. Ojenga za pośrednictwem e-mail greatojenga@yahoo.co.uk, bo on ma prawo do ponownego zjednoczenia podziale stosunków w ramach miejsca na 48 godzin, tak jak zrobił dla mnie. Udało mu się przywrócić mój kochanek, który zostawił mnie na jeden rok z jego potężny miłości czar i teraz żyją szczęśliwie. Świetny lekarz Ojenga jest naprawdę potężny i wie jak zrobić swoje zadanie doskonale. Jeśli nie dla niego mogłem nie wyobrażam sobie, co by się stało. Mój ex był zawsze podnoszenia argumentu ze mną i był zawsze bije mnie. Zaczęli zachowywać się dziwne i śmieszne i zostawił mnie dla żadnej przyczyny, dla innej dziewczyny. Myślałem, że nadzieję, że już nie było. Szukałam pomocy w Internecie i natknąłem się na świetny lekarz Ojenga. Widziałam, że tak wiele świadectw o nim. Byłem zachwycony i skontaktował się z nim na jego e-mail i powiedział mu, co było dzieje. Roześmiał się i zapewnił mnie uspokoić, że on mi pomoże i że mój ex wróci prosząc mnie. Powiedział mi, wymagania i zrobiłem tak jak polecił mi, bo nie mogłem go zobaczyć osobiście. Zrobił jego pracy i zaklęcie dla mnie, i w czasie 48 godzin, mój ex wrócił, przepraszając po prostu jak on mi mówił. Zrobiłem trochę i wróciłem mój związek. Było warto. Dzisiaj oboje na żywo razem i jesteśmy jeszcze więcej miłości niż jak używamy do być przed wyjazdem. Kontakt świetny lekarz Ojenga na własną pomoc. Specjalizuje się również w ciąży pisowni i wiele więcej możesz skontaktować się z nim na greatojenga@yahoo.co.uk

zdradzony81 ~ 2017-06-01 13:05:41

Zona chce sprobowac sexu z innym co robic

evaadalwolf ~ 2017-06-07 05:38:39

To jest najbardziej cudowna rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem. Odwiedziłem tutaj forum w internecie w dniu 06 lipca 2016 r. I widziałem wspaniałe wspomnienia na forum o dobrych pracach DR ZAZA. Am Eva Adalwolf z Stany Zjednoczone. Nigdy tego nie uwierzyłam, bo nigdy wcześniej nie słyszałem o tym cudzie. Żadne ciało nie mogłoby mnie przekonać, dopóki DR ZAZA nie zrobił dla mnie wspaniałej pracy, która przywróciła moje małżeństwo przez 4 lata, wracając do mojego rozwiedzionego Męża w ciągu 24 do 48 godzin, tak jak czytałem w internecie. Byłem naprawdę zszokowany, gdy mój mąż wrócił do domu, prosząc o przebaczenie, aby go zaakceptować. Naprawdę brakuje mi słów, aby pokazać moje uznanie dla DR ZAZA, ponieważ jest on Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny do Bożego przywrócenia małżeństwa. Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy? Nie wahaj się z nim skontaktować. Specjalizuje się również w następujących sprawach: Rozliczenie pojednania Pojednanie małżeńskie Wzrost firmy Promocja w miejscu pracy / biurze Udzielanie bankom pożyczek Leki na choroby takie jak; Raka, AIDS, wirusa Zika, choroby opryszczki, zakażenia seksualnego E.T.C. Ciąża lub płodność Wracaj do EX / lover Zabierz żonę / męża z powrotem Zdobądź swojego chłopaka / dziewczynę E-mail: dr.zazaspelltempel93@gmail.com

filozof ~ 2017-07-04 11:11:59

słowo "zdrada" wzbudza w nas głębokie emocje doznanej krzywdy. Związek to nie tylko dorabianie się , aby spełnić oczekiwania rodziny, znajomych, kolegów z pracy , otoczenia. Zapominamy, że związek jest dla nas samych, że dom to przystań. Mołzonek to podpora w problemach dnia codziennego. To nie przedmioty, awanse i prestiż budują nasze życie. Cementem jest zrozumienie , wysłuchanie, szacunek , pomoc i motywowanie współmałzonka, dodawanie mu skrzydeł.. Nasze pretensje ile to daliśmy , ile pracowaliśmy, ile było obiadów , ile wyjazdów zagranicznych są niczym innym jak kupowaniem, transakcją,która wcale nie musi być udana. wiadomość, że partner odszedł do innej osoby wcale nie świadczy , że zdradził. To druga strona zdradziła , wszystkie obietnicze były tylko iluzją a transakcje się nie udały. Zeby odejść po piećdziesiatce do innej osoby to jest niezwykle odważny krok . Przyzwyczajamy się z czasem do martwych mentalnie związków i nie chcemy już nic zmieniać na stare lata. Jednak wybory pomiędzy powrotami do zniewawidzonych domostw ( i co z tego, że cichutkich, rozmodlonych, dobrze wyposażonych ) i nową nadzieją na zrozumienie, wysłuchanie może nawet skrawek uczucia są lekarstwem ,aby nie samounicestwić się mentalnie, aby znowu odzyskać podmiotowość.

Camila Adrian ~ 2017-07-06 07:56:59

Świadectwo o tym, jak wróciłem z mężem. Mój świat i moje życie wróci !!! Po roku złamań, mój mąż opuścił mnie z powodu powodzenia. Czułem, że moje życie miało się skończyć, prawie popełniłem samobójstwo, przez bardzo długi czas emocjonowałem emocjonalnie. (Dzięki uprzejmości zwanej Dr IREDIA), której spotkałem się on-line w jednym wiernym dniu, podczas przeglądania przez Internet, natrafiłem na wszystkie zeznania dotyczące tego szczególnego czarownika. Niektórzy ludzie zeznali, że przywiózł ich ex kochankę z powrotem, niektórzy zeznali, że przywraca łono, leczyć raka, Hiv i inną chorobę, niektórzy zeznali, że może rzucić zaklęcie, aby zatrzymać rozwodu i tak dalej. Ja też natknąłem się na jedno konkretne zeznania, chodziło o kobietę o nazwisku CINDY, która zeznawała, jak przyniósł jej ex kochankę w mniej niż dwa dni, a pod koniec zeznań opuściła dr IREDIA adres e-mail. Po przeczytaniu wszystkich postanowiłem spróbować. Skontaktowałem się z nim przez email drirediaherbalhome@gmail.com i wyjaśniłem mu problem, powiedział mi, żebym się nie martwił, że w ciągu 48 godzin mój mąż wróci do mnie. Ku mojemu zdziwieniu, mój mąż przyjechał do mojego domu prosząc o wybaczenie mu. Rozwiązaliśmy nasze problemy, a my jesteśmy jeszcze szczęśliwi niż przedtem ... Dr IREDIA jest naprawdę utalentowanym człowiekiem i nie przestanę publikować go, bo jest wspaniałym człowiekiem ... Jeśli masz jakiś problem i szukasz prawdziwego i autentycznego mistrza zaklęć, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy. Jest legitymowany. Skontaktuj się z nim na jego e-mailu, DRIREDIAHERBALHOME@GMAIL.COM

janet ~ 2017-07-30 15:30:21

To moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Nazywam się Janet Mary. Moja miłość wróciła do mnie po 5 latach małżeństwa, mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Czułem, że moje życie ma się skończyć i rozpada się. Dzięki spellcasterowi o nazwisku Dr. Chamberc (chamberc564@yahoo.com) spotkałem się online. W wierny dzień, gdy surfowałem po internecie, szukałem dobrego wyznawcy, aby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg referencji dotyczących tego czarodzieja. Niektórzy ludzie zeznali, że przywiózł swojego kochanka z Ex, niektórzy zeznali Że przywraca brzuch, niektórzy zeznali, że może rzucić zaklęcie, aby powstrzymać rozwodu i tak dalej. Było pewne świadectwo, jakie widziałam, chodziło o kobietę imieniem Grace, zeznała, że ​​dr Sakpana przywiózł jej kochanek z Ex w mniej niż 72 godziny, a na koniec jej zeznania podał adres e-mail Dr.Chamberc. Po przeczytaniu wszystkich postanowiłem dać Dr.Chambercowi szansę. Skontaktowałem się z nim przez jego adres e-mail i wyjaśnił mój problem. W ciągu zaledwie trzech dni mój mąż wrócił do mnie. Rozwiązujemy nasze problemy, a my jesteśmy jeszcze szczęśliwi niż wcześniej. Dr.Chamberc jest naprawdę utalentowanym i utalentowanym człowiekiem, a ja nie będę go publikować, ponieważ jest wspaniałym drem. Jeśli masz jakiś problem i poszukujesz prawdziwego i autentycznego mistrza zaklęć, możesz rozwiązać ten problem. Spróbuj Dr.Chamberc dzisiaj, może być odpowiedzią na twój problem. Oto jego kontakt: chamberc564@yahoo.com Dziękuję jeszcze raz Dr.Chamberc. Skontaktuj się z nim w następujących sprawach: (1) Jeśli chcesz, aby ex z powrotem. (2) Chcesz być awansowany w biurze. (3) Chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) [Chcesz być bogaty. (6) Chcesz związać męża / żonę, aby być na zawsze. (7) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (8) Jeśli chcesz zatrzymać rozwód Ma również ziołowe leczenie HIV, NOWOTWÓR, ASTMA, IMPOTENCJA, BARENNOŚĆ / NIEWŁOŚĆ Skontaktuj się z nim dzisiaj pod adresem: chamberc564@yahoo.com

ombre ~ 2017-08-04 13:52:22

tak czytam i czytam i znajduję potwierdzenie dla faktu, ze kobieta to najgorsze zło jakie spotyka mężczyzna. Kobieta ma być jak matka boska święta nietknięta myślą grzeszną podczas gdy on - boski może wszystko i gdy coś się wyda to po prostu ups. Inne stanowiska to z kolei absolutny koniec związku, miłości, małżeństwa itd. Zastanawiam się jaki staż małżeński posiadają autorzy tych radykalnych porad. Zapewne niewielki, bo jak po 30 latach skończyć związek z najbliższą jak tu ktoś mądrze napisał osobą. I trzecie moje spostrzeżenie, zadziało się, owszem ale wina-przyczyna leży po obu stronach. To nie jest tak, że tylko zdradzający jest winny (poza patologią). Druga osoba coś zaniedbała. Pytanie kluczowe moim zdaniem dla sprawy jest: czy jestem w stanie przyznać się do tego że jestem współwinna/nny? I co myślicie, kto się przyznał z tych biednych zdradzonych cudownych partnerów?

Misia ~ 2017-08-15 17:08:26

Mogę powiedzieć że od lutego do końca kwietnia facet który remontowal mieszkanie notorycznie zdradzał swoją żonę. Jeszcze dwa tygodnie temu gdy umówił się z kochanką na spotkanie intymne to było w porządku. Kochanka wtedy odpowiedziała: uważam że ja również mam uczucia i nie traktuję naszych spotkań jak przygody. Wtedy odpowiedź była taka: proszę nie pisać i nie dzwonić, mam rodzinę którą (przez u otwarte) kocham. Kochanka wtedy odpowiedziała: gdybyś kochał swoją rodzinę to nie zdradził byś żony że mną.

DR.Vicent Herbal Medicine ~ 2017-08-20 15:23:55

Wirus opryszczki zwykłej 2 powoduje opryszczkę typu 2 lub opryszczkę narządów płciowych. Zakażenie to powoduje obrzęk w obrębie narządów płciowych mężczyzn i kobiet. Herpes simplex 1 powoduje opryszczkę typu 1 lub zimne rany, znane także jako opryszczka orofacialna. Zakażenie to wpływa na usta i skórę. W jamie ustnej iw różnych częściach ciała pojawią się pęcherze wrzodowe. Wszyscy proszę posłuchać mojej historii, która przyniosła moje szczęście, jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność wobec Natural Herbal Medicine, którą dostałem od DR .Jestem, po sześciu dniach komunikacji, wysłał do mnie niektóre ziołowe leki. Obecnie odchodzę zdrowego życia od ostatnich 9 miesięcy po zakończeniu leczenia opryszczki narządów płciowych i doustnych przy użyciu DR.Vicent Natural Healing Medicine. Jestem teraz całkowicie bezzapyta, po zastosowaniu i użyciu DR.Vicent Spell. Obecnie jedynym lekarstwem na opryszczkę, rak, cukrzycę i inne choroby człowieka jest DR.Vicent Herbal Medicine. Ponieważ jestem żywym świadkiem tego wielkiego cudu, możesz oszczędzić więcej cierpienia na skandale farmaceutyczne, dzieląc się lub kontaktując się z tym wspaniałym naturalnym uzdrowicielem lekarstwa, także zadzwonić do niego na Whatsapp +2348129050649 Pozwól przestać opryszczkę z DR.Vicent Spell Temple. Ratujmy życie, dzielić się tym wszystkimi sieciami społecznymi, takimi jak Bóg Cię pobłogosławi, ponieważ podzielisz te informacje, które dadzą każdemu pacjentowi opryszczkę nadzieję na nowe życie. I za pośrednictwem tego e-maila.vicentspelltemple@gmail.com LUB zadzwoń pod numer telefonu Whats +2348129050649 i uleczy się tego HPV ALS HSV Dzięki za Twój czas i mam nadzieję, że opowiadasz ludziom o tej ziołowej medycynie .

DR.Vicent Herbal Medicine ~ 2017-08-20 15:24:12

Wirus opryszczki zwykłej 2 powoduje opryszczkę typu 2 lub opryszczkę narządów płciowych. Zakażenie to powoduje obrzęk w obrębie narządów płciowych mężczyzn i kobiet. Herpes simplex 1 powoduje opryszczkę typu 1 lub zimne rany, znane także jako opryszczka orofacialna. Zakażenie to wpływa na usta i skórę. W jamie ustnej iw różnych częściach ciała pojawią się pęcherze wrzodowe. Wszyscy proszę posłuchać mojej historii, która przyniosła moje szczęście, jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność wobec Natural Herbal Medicine, którą dostałem od DR .Jestem, po sześciu dniach komunikacji, wysłał do mnie niektóre ziołowe leki. Obecnie odchodzę zdrowego życia od ostatnich 9 miesięcy po zakończeniu leczenia opryszczki narządów płciowych i doustnych przy użyciu DR.Vicent Natural Healing Medicine. Jestem teraz całkowicie bezzapyta, po zastosowaniu i użyciu DR.Vicent Spell. Obecnie jedynym lekarstwem na opryszczkę, rak, cukrzycę i inne choroby człowieka jest DR.Vicent Herbal Medicine. Ponieważ jestem żywym świadkiem tego wielkiego cudu, możesz oszczędzić więcej cierpienia na skandale farmaceutyczne, dzieląc się lub kontaktując się z tym wspaniałym naturalnym uzdrowicielem lekarstwa, także zadzwonić do niego na Whatsapp +2348129050649 Pozwól przestać opryszczkę z DR.Vicent Spell Temple. Ratujmy życie, dzielić się tym wszystkimi sieciami społecznymi, takimi jak Bóg Cię pobłogosławi, ponieważ podzielisz te informacje, które dadzą każdemu pacjentowi opryszczkę nadzieję na nowe życie. I za pośrednictwem tego e-maila.vicentspelltemple@gmail.com LUB zadzwoń pod numer telefonu Whats +2348129050649 i uleczy się tego HPV ALS HSV Dzięki za Twój czas i mam nadzieję, że opowiadasz ludziom o tej ziołowej medycynie .

DR.Vicent Natural Healing Medicine ~ 2017-08-20 15:38:42

Wirus opryszczki zwykłej 2 powoduje opryszczkę typu 2 lub opryszczkę narządów płciowych. Zakażenie to powoduje obrzęk w obrębie narządów płciowych mężczyzn i kobiet. Herpes simplex 1 powoduje opryszczkę typu 1 lub zimne rany, znane także jako opryszczka orofacialna. Zakażenie to wpływa na usta i skórę. W jamie ustnej iw różnych częściach ciała pojawią się pęcherze wrzodowe. Wszyscy proszę posłuchać mojej historii, która przyniosła moje szczęście, jestem tutaj, aby wyrazić moją głęboką wdzięczność wobec Natural Herbal Medicine, którą dostałem od DR .Jestem, po sześciu dniach komunikacji, wysłał do mnie niektóre ziołowe leki. Obecnie odchodzę zdrowego życia od ostatnich 9 miesięcy po zakończeniu leczenia opryszczki narządów płciowych i doustnych przy użyciu DR.Vicent Natural Healing Medicine. Jestem teraz całkowicie bezzapyta, po zastosowaniu i użyciu DR.Vicent Spell. Obecnie jedynym lekarstwem na opryszczkę, rak, cukrzycę i inne choroby człowieka jest DR.Vicent Herbal Medicine. Ponieważ jestem żywym świadkiem tego wielkiego cudu, możesz oszczędzić więcej cierpienia na skandale farmaceutyczne, dzieląc się lub kontaktując się z tym wspaniałym naturalnym uzdrowicielem lekarstwa, także zadzwonić do niego na Whatsapp +2348129050649 Pozwól przestać opryszczkę z DR.Vicent Spell Temple. Ratujmy życie, dzielić się tym wszystkimi sieciami społecznymi, takimi jak Bóg Cię pobłogosławi, ponieważ podzielisz te informacje, które dadzą każdemu pacjentowi opryszczkę nadzieję na nowe życie. I za pośrednictwem tego e-maila.vicentspelltemple@gmail.com LUB zadzwoń pod numer telefonu Whats +2348129050649 i uleczy się tego HPV ALS HSV Dzięki za Twój czas i mam nadzieję, że opowiadasz ludziom o tej ziołowej medycynie .

eśli chcesz swojego kochanka z Ex, żoną ~ 2017-08-25 00:30:38

eśli chcesz swojego kochanka z Ex, żoną lub mężem z powrotem, radzę ci skontaktować się z Great Doctor. Ojenga za pośrednictwem poczty elektronicznej greatojenga@yahoo.co.uk, ponieważ ma zdolność do zjednoczenia złamań w ciągu 48 godzin tak, jak on dla mnie. Był w stanie przywrócić mojemu kochankowi, który przez rok był dla mnie potężnym miłosnym zaklęciem, a teraz żyjemy szczęśliwie. Wielki lekarz Ojenga jest naprawdę potężny i wie, jak dobrze wykonywać swoją pracę. Jeśli nie dla niego nie mogłem sobie wyobrazić, co by się stało. Mój był zawsze zbierał argument ze mną i zawsze bił mnie. Zaczął działać dziwnie i zabawnie i zostawił mnie bez powodu dla innej dziewczyny. Myślałem, że wszystko minęło. Szukałem pomocy w internecie i natknąłem się na wielkiego lekarza Ojenga. Widziałem tak wiele świadectw o nim. Byłem zachwycony i skontaktowałem się z nim w jego e-mailu i powiedziałem mu, co się dzieje. Roześmiał się i zapewniał, żebym się uspokoił, że mi pomoże, i że mój ex wróci do mnie błagać. Powiedział mi o wymaganiach i zrobiłem, gdy mnie polecił, ponieważ nie mogłem osobiście zobaczyć go. Robił swoje prace i oddał zaklęcie dla mnie iw ciągu 48 godzin, mój ex przyszedł przepraszać tak, jak mi powiedział. Zrobiłem trochę i odzyskałem mój związek. To było tego warte. Dzisiaj żyjemy razem i jesteśmy jeszcze bardziej zakochani niż jak to możliwe, zanim wyjechał. Skontaktuj się z wielkim lekarzem Ojenga, aby uzyskać pomoc. Specjalizuje się także w ciąży i wielu innych Możesz skontaktować się z nim na greatojenga@yahoo.co.uk

eśli chcesz swojego kochanka z Ex, ~ 2017-08-25 00:31:04

eśli chcesz swojego kochanka z Ex, żoną lub mężem z powrotem, radzę ci skontaktować się z Great Doctor. Ojenga za pośrednictwem poczty elektronicznej greatojenga@yahoo.co.uk, ponieważ ma zdolność do zjednoczenia złamań w ciągu 48 godzin tak, jak on dla mnie. Był w stanie przywrócić mojemu kochankowi, który przez rok był dla mnie potężnym miłosnym zaklęciem, a teraz żyjemy szczęśliwie. Wielki lekarz Ojenga jest naprawdę potężny i wie, jak dobrze wykonywać swoją pracę. Jeśli nie dla niego nie mogłem sobie wyobrazić, co by się stało. Mój był zawsze zbierał argument ze mną i zawsze bił mnie. Zaczął działać dziwnie i zabawnie i zostawił mnie bez powodu dla innej dziewczyny. Myślałem, że wszystko minęło. Szukałem pomocy w internecie i natknąłem się na wielkiego lekarza Ojenga. Widziałem tak wiele świadectw o nim. Byłem zachwycony i skontaktowałem się z nim w jego e-mailu i powiedziałem mu, co się dzieje. Roześmiał się i zapewniał, żebym się uspokoił, że mi pomoże, i że mój ex wróci do mnie błagać. Powiedział mi o wymaganiach i zrobiłem, gdy mnie polecił, ponieważ nie mogłem osobiście zobaczyć go. Robił swoje prace i oddał zaklęcie dla mnie iw ciągu 48 godzin, mój ex przyszedł przepraszać tak, jak mi powiedział. Zrobiłem trochę i odzyskałem mój związek. To było tego warte. Dzisiaj żyjemy razem i jesteśmy jeszcze bardziej zakochani niż jak to możliwe, zanim wyjechał. Skontaktuj się z wielkim lekarzem Ojenga, aby uzyskać pomoc. Specjalizuje się także w ciąży i wielu innych Możesz skontaktować się z nim na greatojenga@yahoo.co.uk

viking ~ 2017-08-30 00:30:44

"Proszę spróbować potraktować zdradę żony jako szansę na wzmocnienie relacji, jako moment, w którym może Pan również zatroszczyć się o siebie i wprowadzić nową jakość do Państwa wspólnego życia." Proszę to powiedzieć prosto w oczy facetowi .

Ogundele ~ 2017-09-05 19:24:17

Wooow, Nazywam się Nicky am z Los Angeles w Kalifornii. Chcę poinformować świat o wielkim czarodzieście, który nie jest jak jego imię Dr Ogundele, szukałem pomocy, dopóki nie zobaczyłem jego postu w zeszłym roku, moja rodzina żyła w ubóstwie i nie mogłem mieć moje własne dziecko, mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety ze względu na mój stan, pewnego dnia widziałam kogoś dzielącego się dobrą pracą dr Ogundele, muszę zachęcić mnie do kontaktu z nim, a pierwszą rzeczą, którą powiedział mi, że moje problemy są po swoim spell castingu, mój mąż wrócił z powrotem na kolana w mniej niż 24 godziny, a dziś dzielę się dobrą nowiną, mam swoje własne dziecko, a on również rzucał na mnie sporo pieniędzy, a my wychodzimy z ubóstwa, jego uprawnienia sprawiły, że ludzie faworyzują mnie wszędzie tam, gdzie jestem, dr Ogundele jest jedyny w swoim rodzaju, jest wielkim człowiekiem, który rozwiązuje wszystkie problemy życia, będę żył swoimi danymi kontaktowymi dla tych z was, którzy potrzebują jego pomocy, a dla tych z ty, który mi pomoże, aby podziękować mu za dobrą pracę. Oto jego adres e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com lub telefon kontaktowy: +27618920352. Skontaktuj się z nim i rozwiązać problem.

Alexx ~ 2017-09-23 14:53:23

Jeśli ją nadal kochasz - tak.

viking ~ 2017-09-26 20:33:39

Czy po zdradzie można jeszcze kochać ?

ten jedyny ~ 2017-10-03 02:17:02

Co oni wiedzą o życiu.! Zdradza.cię żona nic nie rób. Zapisz się doklubu zdradzonych . Walić żone wpisowe do klubu to dopiero boli.

juliet ~ 2017-10-17 07:04:07

Jestem tutaj, aby dzielić się moim doświadczeniem z wszystkimi. O tym, jak wróciłem z mężem, wyszliśmy za mąż za ponad 9 lat i dostaliśmy dwójkę dzieci. Było dobrze z nami i zawsze jesteśmy szczęśliwi. Aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, w jaki nie mógł zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. Później tego samego miesiąca nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, spytałem, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, chce rozwodu, który mnie nienawidzi i nie chce mnie widzieć Jego życie, byłem szalony, a także sfrustrowany, nie wiem, co robić, byłem chory przez ponad 2 tygodnie z powodu rozwodu. Kocham go tak bardzo, że wszystko jest dla mnie bez niego, moje życie jest niekompletne. Powiedziałem mojej siostrze o moim obecnym stanie i opowiedział mi o lekarzu, skontaktowałam się z nim po powrocie mojego męża do mnie, powiedział mi, że mój mąż został zabrany przez inną kobietę, którą żona wypisała mu na słowo, dlatego nienawidzi mnie i chce, żebyśmy się rozwiedli. Potem dał mi pewność, że w ciągu najbliższych 48 godzin mój mąż wróci do mnie i do dzieci, po tym, jak skończył oddać zaklęcie w ciągu najbliższych 48 godzin mój mąż wezwał mnie do mnie przeprosiną i powiedział, że nadal kocha ja tak bardzo nie wiedział, co się z nim stało. Ale dzisiaj mój mąż i cała moja rodzina są szczęśliwi znowu. Dziękuję Drchamberc za to, co zrobiłeś. Dziś nie byłoby niczym, ale za twoją pomoc. Skontaktuj się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej: chamberc564@yahoo.com (1) chcę, aby ex z powrotem. (2) Zawsze masz koszmary. (3) awansować w biurze (4) Czy chcesz mieć dziecko. (5) Chcesz być bogaty. (6) chcesz pozostać swoim mężem / żoną na zawsze na zawsze. (7) potrzebę pomocy finansowej. 8) Czy chcesz kontrolować to małżeństwo? 9) Czy chcesz być przyciągającym ludzi 10) Brak dzieci 11) potrzebuje męża / żony 13) JAK SIĘ ZATRZYMUJ SIĘ LOTTERY 14) PROMOCYJNA MASA 15) OCHRONA ŚMIERCI 16) BIZNES 17) DOBRY PRACA HECHIZO 18) leczyć jakąkolwiek chorobę. (19) E.T.C rozstrzyganie spraw Skontaktuj się z nimi w świątyni e-mail chamberc564@yahoo.com i rozwiąż wszystkie problemy.

juliet ~ 2017-10-17 07:04:19

Jestem tutaj, aby dzielić się moim doświadczeniem z wszystkimi. O tym, jak wróciłem z mężem, wyszliśmy za mąż za ponad 9 lat i dostaliśmy dwójkę dzieci. Było dobrze z nami i zawsze jesteśmy szczęśliwi. Aż pewnego dnia mój mąż zaczął zachowywać się w sposób, w jaki nie mógł zrozumieć, byłem bardzo zdezorientowany tym, jak traktował mnie i dzieci. Później tego samego miesiąca nie wrócił do domu i zadzwonił do mnie, że chce rozwodu, spytałem, co zrobiłem źle, aby zasłużyć na to od niego, wszystko, co mówił, chce rozwodu, który mnie nienawidzi i nie chce mnie widzieć Jego życie, byłem szalony, a także sfrustrowany, nie wiem, co robić, byłem chory przez ponad 2 tygodnie z powodu rozwodu. Kocham go tak bardzo, że wszystko jest dla mnie bez niego, moje życie jest niekompletne. Powiedziałem mojej siostrze o moim obecnym stanie i opowiedział mi o lekarzu, skontaktowałam się z nim po powrocie mojego męża do mnie, powiedział mi, że mój mąż został zabrany przez inną kobietę, którą żona wypisała mu na słowo, dlatego nienawidzi mnie i chce, żebyśmy się rozwiedli. Potem dał mi pewność, że w ciągu najbliższych 48 godzin mój mąż wróci do mnie i do dzieci, po tym, jak skończył oddać zaklęcie w ciągu najbliższych 48 godzin mój mąż wezwał mnie do mnie przeprosiną i powiedział, że nadal kocha ja tak bardzo nie wiedział, co się z nim stało. Ale dzisiaj mój mąż i cała moja rodzina są szczęśliwi znowu. Dziękuję Drchamberc za to, co zrobiłeś. Dziś nie byłoby niczym, ale za twoją pomoc. Skontaktuj się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej: chamberc564@yahoo.com (1) chcę, aby ex z powrotem. (2) Zawsze masz koszmary. (3) awansować w biurze (4) Czy chcesz mieć dziecko. (5) Chcesz być bogaty. (6) chcesz pozostać swoim mężem / żoną na zawsze na zawsze. (7) potrzebę pomocy finansowej. 8) Czy chcesz kontrolować to małżeństwo? 9) Czy chcesz być przyciągającym ludzi 10) Brak dzieci 11) potrzebuje męża / żony 13) JAK SIĘ ZATRZYMUJ SIĘ LOTTERY 14) PROMOCYJNA MASA 15) OCHRONA ŚMIERCI 16) BIZNES 17) DOBRY PRACA HECHIZO 18) leczyć jakąkolwiek chorobę. (19) E.T.C rozstrzyganie spraw Skontaktuj się z nimi w świątyni e-mail chamberc564@yahoo.com i rozwiąż wszystkie problemy.

sebuś ~ 2017-10-19 23:19:38

hej, chętnie opowiem Wam moją historię, nie wiem czy jest ciekawa ale dla mnie to kosmos. mam na imię Sebastian, we wrześniu skończyłem 4 dyszki z żaną poznaliśmy się ponad dwadzieścia lat temu, było wszystko w najlepszym porządku,. pojawiały się plany wspólnego zamieszkania i tak się stało, na początku jak każda młoda para dorabiała się u kogoś ale my byliśmy inni i zaczęliśmy na własną rękę, szło pod górkę ale dawaliśmy radę, później poszerzyliśmy działalność o wynajem nieruchomości. to był szczał w dziesiątkę. zaczęło nam iść, kupiliśmy mieszkanie, pojawiły się zagraniczne wakacje, stać nas było na dobry poziom, ale wszystko co dobre się kończy, ponieważ wszystko szło ok moja kochana żona miała dużo czasu aby bawić się w Internecie, i tam mianowicie powrócił kontakt kolegi ze szkoły podstawowej. oczywiście na samym początku było to nie do wykrycia zwłaszcza że ja bardzo ufałem żonie, jednak kiedy puzzle układały się coraz bardziej wszystko się wydało, moja żona była jedną z nałożnic, zamotana i zmanipulowana, kiedy ja postanowiłem odda moją Żonę temu gościowi= WOJCIECH KACPRZAK ŁÓDŹ on wręcz zarzuca jej prostytucję iż on nie jest jednym a ja powonieniem ustalić ojca mojej córki, w tejn chwili kocham moją żonę i zawsze ją ki=ochałem, nie wiem co robic, jestem dlx ,ojej cóceczki Jagódki

RUTH MARIS ~ 2017-10-26 16:17:26

All thanks to Dr Alli for curing my herpes virus/hpv with his herbal medicine, i do not have much to say but with all my life i will forever be grateful to him and God Almighty for using Dr Alli to reach me when i thought it was all over, today i am happy with my life again after the medical doctor have confirmed my HERPES SIMPLEX VIRUS / HPV of 5 is gone,i have never in my life believed that HERPES SIMPLEX VIRUS could be cured by herbal medicine. so i want to use this means to reach other persons who have this disease by testifying the power of Dr Alli that all hope is not lost yet, try and contact him by any means for any kind of disease with his email: (Allispellhelp1@gmail.com)or +2348100772528 and get your healing. He has the cure for other deadly diseases like HIV, Diabetes, Meniere's, Hepatitis, ALS of all types and Cancer

RUTH MARIS ~ 2017-10-26 16:17:26

All thanks to Dr Alli for curing my herpes virus/hpv with his herbal medicine, i do not have much to say but with all my life i will forever be grateful to him and God Almighty for using Dr Alli to reach me when i thought it was all over, today i am happy with my life again after the medical doctor have confirmed my HERPES SIMPLEX VIRUS / HPV of 5 is gone,i have never in my life believed that HERPES SIMPLEX VIRUS could be cured by herbal medicine. so i want to use this means to reach other persons who have this disease by testifying the power of Dr Alli that all hope is not lost yet, try and contact him by any means for any kind of disease with his email: (Allispellhelp1@gmail.com)or +2348100772528 and get your healing. He has the cure for other deadly diseases like HIV, Diabetes, Meniere's, Hepatitis, ALS of all types and Cancer

katy ~ 2017-11-03 07:45:57

Natknąłem się na wiele świadectw o netto świadczących o tym, że dr Duck jest czarodziejskim mistrzem zaklęcia voodoo, który pomoże Ci rzucać zaklęcie LOTTERY i dać ci prawdziwą liczbę, aby wygrać loterię, ale wcale nie uwierzyłem, ale jako że życie stało się trudniejsze, postanowiłem spróbować, a teraz próbowałem uczynić mnie milionerem, grałem już od 7 lat wszystkie typy loterii, ale nie wygrałem do 1000 dolarów, po skontaktowaniu się z nim oddał zaklęcie i dał mi gorące postacie, oto ja wygrałem (FIFTY MILLIONS DOLLARS) teraz jestem żywym świadectwem dobrego dzieła Ducka Dagda Uzdolniony człowiek o wielkich mocach, to jest mój sekret, ale postanowiłem uczynić świat też znanym. Może to być pomoc dla każdego, kto jest zainteresowany, co się dzieje w zeszłym tygodniu możesz się z nim skontaktować lub napisz do niego greatoracletemplesolution@live.com strona https://greatoracletemplesolution.wordpress.com

Oszukany123 ~ 2017-11-08 06:33:59

Opowiem wam moją historię byliśmy 11lat małżeństwem mamy dwójkę wspaniałych dzieci przez pierwsze lata bylo super ale po jakimś czasie nic jej sie nie chcialo popadla w depresję trwalo to dość długo bardzo mnie to meczylo ale dowiedzialem sie odniej dlaczego taka jest otóż miała romans ktury trwał trzy lata prowadzila podwójne życie strasznie to przezylem myslalem że sie zabije ale czas leczy rany i jej wybaczylem mielismy wtedy syna i przez to pogodzenie pojawila sie córka nasze drugie dziecko po trzech latach znowu sie odsunela okazuje sie że znowu ma romans ktury trwa już rok z facetem który ma również rodzine i dzieci żona mówi ze go kocha i maja razem zamieszkac zabiera mi dzieci świat mi się zawalił najgorsze jest to że nie umiem bez niej żyć niewiem dlaczego ona to robi dalem jej miłość własny dom wszystko.

oldboy ~ 2017-11-15 21:39:12

Oszukany ogarnij się

LAURA ~ 2017-12-05 17:20:42

cześć Zostałem całkowicie wyleczony z wirusa opryszczki za pomocą ziołolecznictwa Jestem tutaj, by być świadkiem wielkiego dzieła DR MULI w moim życiu, z pomocą jego tradycyjnej medycyny ziołowej. Od 2 lat cierpię na opryszczkę i od tego czasu szukam sposobów na jej wyleczenie. Byłem w różnych szpitalach, ale okazało się, że żaden z nich nie pracował dla mnie, że marnowałem pieniądze. Więc brałem leki, by wspierać moje życie i zmniejszyć ból. Otrzymuję telefon od mojej siostry i zaczęła mi mówić, że jeden z jej przyjaciół, który cierpi na tę samą opryszczkę, został wyleczony przez zielarza za pomocą ziołolecznictwa i wielu ludzi wyleczyło się z HIV przez jego lek ziołowy. Potem byłam przytłoczona, chociaż trochę się zdezorientowałem, więc zachęciła mnie, bym spróbował. Wysłałem mu e-mail z dyskusją i wysłał mi lek ziołowy przez COURIER SERVICE. Wziąłem lek ziołowy zgodnie z instrukcją po kilku dniach zacząłem zauważać zmiany i moje symptomy całkowicie zniknęły, po 2 tygodniach chcę do mojego doktora dla testu i mojego wyniku był całkowicie negatywny. dziś jestem całkowicie wolny. Niech Bóg pobłogosławi tego człowieka za uzdrowienie w moim życiu, proszę skontaktuj się z tym lekarzem ZIOŁAMI, aby wyleczyć prawdziwą herpes.mulijonathanherbalhome @ gmail.com lub WhatsApp / zadzwoń +2348147415238, dzięki czemu możesz również wyleczyć się i podzielić się swoim świadectwem., CHOROBA, KTÓRA MOŻE TAKŻE CURE : HIV, cukrzyca, rak i wiele innych. Po prostu skontaktuj się z nim i zostań wyleczony

THERESA ~ 2017-12-13 22:31:04

Witajcie, jestem Theresa Williams. Po latach bycia w związku z Andersonem, zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby go sprowadzić, ale wszystko było na próżno, tak bardzo pragnęłam go z powodu miłości, jaką dla niego mam, Błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem komuś online i zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, jak spróbować, ja wysłał rzucającego czar, i powiedział mi, że nie było problemu, że wszystko będzie w porządku przed trzema dniami, że mój były powróci do mnie przed trzema dniami, rzucił zaklęcie i zaskakująco w drugim dniu, było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, że odpowiedziałem na wezwanie i wszystko, co powiedział, było takie, że tak mu przykro z powodu wszystkiego, co się stało, że chciał, bym wrócił do niego, że tak bardzo mnie kocha. Byłem tak szczęśliwy i poszedłem do niego, w ten sposób zaczęliśmy znów żyć razem szczęśliwie. Od tego czasu złożyłem obietnicę, że każdy, kogo znam, ma problem z relacjami, byłbym pomocny tej osobie, odsyłając ją do jedynego prawdziwego i potężnego czarującego czarownika, który pomógł mi z moim własnym problemem. Jego e-mail: chamberc564@yahoo.com możesz wysłać do niego e-mailem, jeśli potrzebujesz pomocy w związku lub w innym przypadku. 1) Zaklęcia miłosne 2) Zaklęte zaklęcia miłosne 3) Zaklęcia rozwodowe 4) Czary małżeńskie 5) Czary zaklęcia 6) Czary rozpadu 7) Wyrzuć dawnego Kochanka. 8.) Chcesz awansować w swoim biurze 9) jeśli chcesz nadprzyrodzonych mocy 10) chcesz zaspokoić swojego kochanka Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz problem z trwałym rozwiązaniem przez chamberc564@yahoo.com

Wkurwiony ~ 2017-12-31 03:20:37

"Proszę spróbować potraktować zdradę żony jako szansę na wzmocnienie relacji, jako moment, w którym może Pan również zatroszczyć się o siebie i wprowadzić nową jakość do Państwa wspólnego życia." Coooo??? To są kurwa jakieś kpiny...

viking ~ 2018-01-12 22:05:34

Wkurwiony , też zwróciłem na ten tekst uwagę , paranoja. Takie porady daje ten kto nigdy nie był zdradzony ...

Ogundele ~ 2018-02-12 16:17:04

MUSI PRZECZYTAĆ ROZWIĄZANIE: Nazywam się Anna, jestem z Wielkiej Brytanii, chcę podzielić się z tobą moją historią, a także dać ci rozwiązanie twoich problemów, szukałem w Internecie, jak zdobyć prawdziwego czarodzieja, który może przywrócić mi męża, mam żonaty 9 lat temu bez dzieci i moja sytuacja finansowa była gorsza, nie mam pieniędzy, nie mam dzieci, mąż zostawił mnie myśląc, że przynoszę mu pecha, do 2016/2017 spotkałem się z zeznaniem pani online mówiąc o Dr Ogundele, zachęcam się i skontaktuję z nim po pomoc, a on odpowiedział mi jak najszybciej, pierwsze słowo powiedział, że moje problemy się skończyły, powiedział, że sprawi, że znowu się uśmiechnę, byłem zadowolony z jego zachęty, on zaczął swoją pracę i powiedziałem, że mój mąż wróci w niecałe 24 godziny, błagając, żebym go przyjęła, po tym wszystkim, co powiedział, po raz pierwszy w życiu, znów byłem szczęśliwy z mężem. Powiedział, że muszę być finansowo stabilny, aby być szczęśliwym z mężem, rzucił mi kolejne zaklęcie, dziś ludzie faworyzują mnie gdziekolwiek pójdę, moje życie jest stabilne finansowo ja i mój mąż radzą sobie świetnie, najważniejsze było to, że zakończył mój smutek i teraz mam własne dziecko, które nazywa mnie mumią, nigdy nie spotkałem żadnego rzucającego czar tak realnego i potężnego jak dr Ogundele, ma on rozwiązanie jakiegokolwiek problemu na Ziemi, jego magia nie jest szkodliwa i może pracować dla ciebie bez twojej obecności, mówię to wszystko, ponieważ powiedziałem mu, że jestem głupkiem, aby upewnić się, że poinformuję świat o jego dobrej pracy i wiem, że tylu ludzi też potrzebuje pomocy, więc jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, nie rób tego. opóźnienie z nim skontaktować się lub jeśli chcesz mu podziękować za mnie, skontaktuj się z Dr Ogundele na jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i jego WhatsApp & numer telefonu: +27638836445.

Rex ~ 2018-02-23 10:20:14

Zdradzeni faceci którzy przebaczają żonom zdradę, to skończeni debile!!! Takiej LARWIE nigdy się nie wybacza, ona po pewnym czasie zrobi to samo... znów zdradzi.Motyle w brzuchu pozbawiają je zdrowego rozsądku. ZDRADY SIĘ NIE WYBACZA!!!

carroline ~ 2018-03-03 15:56:30

To jest moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł ... Nazywam się CAROLINE WAYNE. i mam siedzibę w NEW YORK w USA. Moje życie wróciło !!! Po 8 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Czułem, że moje życie miało się skończyć i rozpadało. Dzięki rzucającemu zaklęcie czarodziejowi o nazwisku Dr.Chamberc poznałem się online. Pewnego dnia, kiedy przeglądałem internet, szukałem dobrego czaru, który rozwiąże moje problemy. Natknąłem się na serię zeznań na temat tego konkretnego rzucającego czar. Niektórzy zeznawali, że przywrócił im swojego byłego kochanka, inni zeznali, że przywraca on łono, inni zeznali, że może rzucić zaklęcie, by zatrzymać rozwód i tak dalej. Było jedno szczególne świadectwo, które widziałem, dotyczyło kobiety zwanej Grace, która zeznała, że ​​Dr.Chamberc przywróciła jej kochankę Ex w mniej niż 72 godziny i pod koniec jej zeznań zrzuciła adres e-mail Dr.Chamberca. Po przeczytaniu tych wszystkich rzeczy postanowiłem spróbować u Dr.Chamberca. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej i wyjaśniłem mu moje problemy. W ciągu zaledwie 3 dni mój mąż wrócił do mnie. Rozwiązaliśmy nasze problemy, a my jesteśmy jeszcze szczęśliwsi niż wcześniej.Dr.Chamberc jest naprawdę utalentowanym i utalentowanym mężczyzną i nie przestanę go publikować, ponieważ jest wspaniałym człowiekiem ... Jeśli masz problem i szukasz prawdziwego i prawdziwy rzucający czar, aby rozwiązać ten problem. Wypróbuj dziś świetnego Dr.Chamberca, on może być odpowiedzią na twoje problemy. Oto jego kontakt: chamberc564@yahoo.com Dziękuję świetnemu Dr.Chamberc. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje: (1) Jeśli chcesz swój ex z powrotem. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) [Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Ziołowa pielęgnacja 10) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia (11) Czary małżeńskie (12) Zaklęcia cudów (13) Zaklęcia urody (14) PRÓBA PROROCTWA (15) Zaklęcia przyciągania (16) Czary zła (17) Kissing Spell (18) Usuń czary chorobowe (19) WYBORY WYBORU (20) SUKCES W EGZAMINACH EGZAMINÓW (21) Urok, aby zdobyć kogo kochać. (22) Zaklęcie biznesowe. (23) Znajdź swoją dawno zaginioną rodzinę. to jest Dr.Chamberc Email: chamberc564@yahoo.com

Joanne ~ 2018-03-16 08:29:06

Dzięki wspaniałemu człowiekowi wszystkich ludzi jest on największym człowiekiem, jakiego kiedykolwiek widziałem odkąd przybyłem na ten świat. Byłem sfrustrowany, ale pewnego miłego dnia, który właśnie powiedziałem Pozwól mi pójść do internetu, natknąłem się na dobrą pracę tego wspaniałego człowieka, wspaniałego doktora Angelsa, więc skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi przywrócić mojego byłego chłopaka, a on powiedział, że jest to twój problem i powiedziałem tak, a on powiedział mi, żebym wyczyścił moje łzy, że zajmie mu to tylko kilka dni, aby go sprowadzić po tym, jak dałem mu wszystko, czego wymagał i czekałem do dnia, i że w ten wierny dzień usłyszałem pukanie do moich drzwi kogo znalazłem? mój były chłopak zaczął błagać o wybaczenie, dlatego wróciłem z powrotem przez wielkiego Dr.Angelsa, radzę ci skontaktować się z nim (theangelsofsolution @ outlook.com) w każdym rodzaju problemu, jak, jeśli chcesz swojego byłego kochanka z powrotem , do opieki ziołowej chcesz awansować w biurze itp Jego e-mail ponownie (theangelsofsolution @ outlook.com).

dud ~ 2018-04-03 14:13:01

Baby walą Was po rogach durni rogacze a wy frajerzy skamlecie na forach co robić ... Podpowiadam.. Babie nałozyc po mordzie za przyprawione rogi i wy.....ać z domu .. ,, Szfagrowi " powybijać zęby połamać ręce za to ze wlazł z ,,wackiem" nie na swój teren i rozwalił rodzine .... Powiedzieć żonie , ,, szfagra " niech tez ma fajnie .. I pozamiatane .. Bab jest od groma i do obciagania fujary zawszeznajdziesz jakąś szmate .

dud ~ 2018-04-03 14:13:40

Baby walą Was po rogach durni rogacze a wy frajerzy skamlecie na forach co robić ... Podpowiadam.. Babie nałozyc po mordzie za przyprawione rogi i wy.....ać z domu .. ,, Szfagrowi " powybijać zęby połamać ręce za to ze wlazł z ,,wackiem" nie na swój teren i rozwalił rodzine .... Powiedzieć żonie , ,, szfagra " niech tez ma fajnie .. I pozamiatane .. Bab jest od groma i do obciagania fujary zawszeznajdziesz jakąś szmate .

elda ~ 2018-04-04 06:16:16

Nazywam się Elda Chcę zaświadczyć o wielkim rzucającym zaklęcie o nazwisku Dr.Chamberc, moim mężu, i jestem żonaty od 5 lat, nie mamy dziecka, a lekarz powiedział nam, że nie mogę urodzić tylko dlatego, że moje ciało zostało uszkodzone z powodu niewłaściwej recepty narkotycznej sprawia, że się martwię i mój mąż nie jest szczęśliwy, więc mój mąż postanawia ożenić się z inną dziewczyną i rozwieść się ze mną, byłam tak smutna, że powiedziałam mojej przyjaciółce o tym, że dała mi adres e-mail Dr.Chamberc, a ja nigdy Wierzę w niego tak bardzo, chociaż po prostu zdecydowałem się spróbować i powiedział mi, że pomoże mi odzyskać męża po trzech dniach i zajdę w ciążę Wątpiłem, by trzeciego dnia mój mąż wrócił do mnie i zapłakał, powiedział nie chciał już rozwodu 2 miesiące po tym, jak lekarz potwierdził, że jestem w ciąży, jeśli masz jakiś problem, Dr.Chamberc może ci pomóc, wyślij mu e-mail na chamberc564@yahoo.com

elda ~ 2018-04-04 06:16:23

Nazywam się Elda Chcę zaświadczyć o wielkim rzucającym zaklęcie o nazwisku Dr.Chamberc, moim mężu, i jestem żonaty od 5 lat, nie mamy dziecka, a lekarz powiedział nam, że nie mogę urodzić tylko dlatego, że moje ciało zostało uszkodzone z powodu niewłaściwej recepty narkotycznej sprawia, że się martwię i mój mąż nie jest szczęśliwy, więc mój mąż postanawia ożenić się z inną dziewczyną i rozwieść się ze mną, byłam tak smutna, że powiedziałam mojej przyjaciółce o tym, że dała mi adres e-mail Dr.Chamberc, a ja nigdy Wierzę w niego tak bardzo, chociaż po prostu zdecydowałem się spróbować i powiedział mi, że pomoże mi odzyskać męża po trzech dniach i zajdę w ciążę Wątpiłem, by trzeciego dnia mój mąż wrócił do mnie i zapłakał, powiedział nie chciał już rozwodu 2 miesiące po tym, jak lekarz potwierdził, że jestem w ciąży, jeśli masz jakiś problem, Dr.Chamberc może ci pomóc, wyślij mu e-mail na chamberc564@yahoo.com

Stary ~ 2018-04-07 14:21:06

Moja stara ma 89 lat pojechała z kółkiem różańcowym do Rzymu i mnie zdradziła z Proboszczem .. W dodatku ruchałą się bez gumy ..Jestem załamany poczułem do zony wstręt i pogoniłem ją w Diabły..Przyszedł do mnie Proboszcz przyniósł Litra żeby prosić mnie o wybaczenie .. Co Wy na to ...?

olvia ~ 2018-04-25 11:26:38

Miłość małżeńska. I nic z nich nie mogę. Wysoki, przystojny, silny facetem. Pracowałem z nim w tej samej firmie. Wyjście z pracowników opuściło kraj, był z żoną. Szukam kobiety. Skręciłem kostkę, pozostawiając wodę, a on złapał mnie. Uczucie nie przekazać. Już rzucił dreszcze. Chciałam, aby zbliżyć się do niego. Czuć jego ręce, usta. Wystarczy się obsesją dla niektórych. Po tym, zwróciłem się do maga Sofia. Wkrótce nie było ciekawe wydarzenie. Igor, jak jego imię, obchodził swoje urodziny w pracy i zaprosił mnie. Po sat, Ihor zaproponował mi przejażdżkę samochodem. Wyszliśmy na miasto i nie poddała się miłosnych uczuć. Wszystko było super. Następnego dnia nie odwrócił się ode mnie, jakby nic nie było. Wręcz przeciwnie, zachowywał się jak człowiek. Dał mi kwiaty. Zaproponował, aby ponownie spotkać. Jestem zadowolony. Nie tak dawno temu, że nie zauważy. Dzięki Sofia za radość bycia z ukochaną osobą. A potem zobaczymy. Poczta -znaharkasofia@yandex.ru Sofia

olvia ~ 2018-04-25 11:26:46

Miłość małżeńska. I nic z nich nie mogę. Wysoki, przystojny, silny facetem. Pracowałem z nim w tej samej firmie. Wyjście z pracowników opuściło kraj, był z żoną. Szukam kobiety. Skręciłem kostkę, pozostawiając wodę, a on złapał mnie. Uczucie nie przekazać. Już rzucił dreszcze. Chciałam, aby zbliżyć się do niego. Czuć jego ręce, usta. Wystarczy się obsesją dla niektórych. Po tym, zwróciłem się do maga Sofia. Wkrótce nie było ciekawe wydarzenie. Igor, jak jego imię, obchodził swoje urodziny w pracy i zaprosił mnie. Po sat, Ihor zaproponował mi przejażdżkę samochodem. Wyszliśmy na miasto i nie poddała się miłosnych uczuć. Wszystko było super. Następnego dnia nie odwrócił się ode mnie, jakby nic nie było. Wręcz przeciwnie, zachowywał się jak człowiek. Dał mi kwiaty. Zaproponował, aby ponownie spotkać. Jestem zadowolony. Nie tak dawno temu, że nie zauważy. Dzięki Sofia za radość bycia z ukochaną osobą. A potem zobaczymy. Poczta -znaharkasofia@yandex.ru Sofia

elda vera ~ 2018-05-23 19:10:58

To jest moje świadectwo dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Nazywam się ELDA VERA i mam siedzibę w Hiszpanii. Moje życie powróciło! Po 8 latach małżeństwa mój mąż mnie opuścił i zostawił wraz z trójką dzieci. Czułem, że moje życie dobiegnie końca i odpadnie. Dzięki czarodziejowi DR Chamberc, którego spotkałem online. Pewnego dnia, podczas surfowania po Internecie, szukałem dobrego boksera ortograficznego, który mógłby rozwiązać moje problemy. Znalazłem serię zeznań na temat tego specjalnego czarodzieja. Niektórzy zeznawali, że przywrócił byłego kochanka, inni zeznali, że odnowił macicę, co świadczy o tym, że może wywołać zaklęcie powstrzymujące rozwód i tak dalej. Było specjalne zeznanie, które zobaczyłem, kobietę zwaną Grace, świadczącą o tym, że Dr.Chamberc odstąpił na emeryturę swojemu byłemu kochankowi w mniej niż 48 godzin, a pod koniec zeznań zwolniła adres e-mail Dr.Chamberc. Po przeczytaniu tego wszystkiego postanowiłem spróbować DR Chanberc. Skontaktowałem się z nim przez e-mail i wyjaśniłem mój problem. W ciągu zaledwie trzech dni mój mąż wrócił do mnie. Rozwiązujemy nasze problemy, a my jesteśmy jeszcze szczęśliwsi niż wcześniej. Dr.Chamberc jest naprawdę utalentowanym człowiekiem i nie przestanę go publikować, ponieważ jest wspaniałym człowiekiem. Jeśli masz problemy i szukasz prawdziwego i prawdziwego czarodzieja, który rozwiąże ten problem. Wypróbuj dziś świetnego Dr.Chamberca, on może być odpowiedzią na twój problem. Możesz się z nim skontaktować poprzez e-mail chamberc564@yahoo.com Dziękuję, Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje: (1) Jeśli chcesz przywrócić swoją dawną (2) Jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegały za tobą (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać swojego męża / żonę, aby Twoja wola trwała wiecznie. (8) Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego. (9) Opieka nad ziołami 10) Pomóż ludziom wyjść z więzienia (11) Role małżeńskie (12) Cudowne pręty (13) Loteria (14) CHRONIONY PROROK (15) Atrakcyjne chwile (16) Wyeliminuj choroby (17) ZWYCIĘZCY GRACZY SZCZENIĄT (18) SUKCES W SPELLACH WYSTAWOWYCH (19) Zaklęcie, aby wiedzieć, kto cię kochać. (20) Zaklęcie biznesowe (21) Usuń laski z HIV Skontaktuj się dziś na: chamberc564@yahoo.com

down leo ~ 2018-06-07 08:08:23

Naprawdę chcę docenić Dr.Chamberca, który chce podzielić się moim doświadczeniem z całym światem, jak odzyskałem męża i uratowałem moje małżeństwo ... Byłem żonaty przez 5 lat z dwójką dzieci i żyłem szczęśliwie z moją rodziną, aż do rzeczy zaczęło brzydko być ze mną i moim mężem, co doprowadziło nas do walki i kłótni prawie za każdym razem ... pogorszyło się w momencie, w którym mój mąż wystąpił o rozwód ... Starałem się jak mógł, aby zmienić zdanie i zostać ze mną, ponieważ go kochałem z całego serca i nie chciałem stracić męża, ale wszystko po prostu się nie udało ... Wyszedł z domu i wciąż szukał rozwodu ... Błagałem i próbowałem wszystkiego, ale wciąż nic nie działało. Przełom nastąpił, gdy ktoś przedstawił mnie temu wspaniałemu czarowi rzucającemu zaklęcie: Dr.Chamberc, który w końcu mi pomógł ... Nigdy nie byłem fanem takich rzeczy, ale po prostu postanowiłem spróbować, bo byłem zdesperowany i nie miałem wyboru. ... Zrobił dla mnie zaklęcie i rzeczy naprawdę się sprawdzają, kiedy obiecuje, a mój mąż zmienia zdanie i wraca do domu, aby zostać ze mną i dziećmi. I obiecuję, że nigdy więcej mnie nie skrzywdzisz. żyjemy szczęśliwie, jak to było z pomocą Dr.Chamberca, który JEST SPECJALIZOWANY W NASTĘPCZYM SPELL. (1) Jeśli chcesz swój ex z powrotem. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Jeśli chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) Jeśli chcesz być bogaty. (7) Jeśli chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) W jaki sposób zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze. (10) jeśli chcesz przerwać rozwód. (11) jeśli chcesz rozwodzić się z mężem. (12) jeśli chcesz, aby Twoje życzenia zostały spełnione. (13) Zaklęcie ciążowe do poczęcia dziecka (14) Zagwarantuj, że wygrasz niepokojące sprawy sądowe i rozwód bez względu na to, na jakim etapie (15) Przerwij małżeństwo lub związek przed rozpadem. (16) jeśli cierpisz na jakąś chorobę podobną do (H I V), (RAK) (HERPES) lub jakąkolwiek chorobę. jeszcze raz upewnij się, że skontaktujesz się z nim, jeśli masz jakiś problem, który ci pomoże. jego adres e-mail to chamberc564@yahoo.com, skontaktuj się z nim natychmiast.

down leo ~ 2018-06-07 08:08:32

Naprawdę chcę docenić Dr.Chamberca, który chce podzielić się moim doświadczeniem z całym światem, jak odzyskałem męża i uratowałem moje małżeństwo ... Byłem żonaty przez 5 lat z dwójką dzieci i żyłem szczęśliwie z moją rodziną, aż do rzeczy zaczęło brzydko być ze mną i moim mężem, co doprowadziło nas do walki i kłótni prawie za każdym razem ... pogorszyło się w momencie, w którym mój mąż wystąpił o rozwód ... Starałem się jak mógł, aby zmienić zdanie i zostać ze mną, ponieważ go kochałem z całego serca i nie chciałem stracić męża, ale wszystko po prostu się nie udało ... Wyszedł z domu i wciąż szukał rozwodu ... Błagałem i próbowałem wszystkiego, ale wciąż nic nie działało. Przełom nastąpił, gdy ktoś przedstawił mnie temu wspaniałemu czarowi rzucającemu zaklęcie: Dr.Chamberc, który w końcu mi pomógł ... Nigdy nie byłem fanem takich rzeczy, ale po prostu postanowiłem spróbować, bo byłem zdesperowany i nie miałem wyboru. ... Zrobił dla mnie zaklęcie i rzeczy naprawdę się sprawdzają, kiedy obiecuje, a mój mąż zmienia zdanie i wraca do domu, aby zostać ze mną i dziećmi. I obiecuję, że nigdy więcej mnie nie skrzywdzisz. żyjemy szczęśliwie, jak to było z pomocą Dr.Chamberca, który JEST SPECJALIZOWANY W NASTĘPCZYM SPELL. (1) Jeśli chcesz swój ex z powrotem. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Jeśli chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) Jeśli chcesz być bogaty. (7) Jeśli chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) W jaki sposób zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze. (10) jeśli chcesz przerwać rozwód. (11) jeśli chcesz rozwodzić się z mężem. (12) jeśli chcesz, aby Twoje życzenia zostały spełnione. (13) Zaklęcie ciążowe do poczęcia dziecka (14) Zagwarantuj, że wygrasz niepokojące sprawy sądowe i rozwód bez względu na to, na jakim etapie (15) Przerwij małżeństwo lub związek przed rozpadem. (16) jeśli cierpisz na jakąś chorobę podobną do (H I V), (RAK) (HERPES) lub jakąkolwiek chorobę. jeszcze raz upewnij się, że skontaktujesz się z nim, jeśli masz jakiś problem, który ci pomoże. jego adres e-mail to chamberc564@yahoo.com, skontaktuj się z nim natychmiast.

down leo ~ 2018-06-07 08:10:47

Naprawdę chcę docenić Dr.Chamberca, który chce podzielić się moim doświadczeniem z całym światem, jak odzyskałem męża i uratowałem moje małżeństwo ... Byłem żonaty przez 5 lat z dwójką dzieci i żyłem szczęśliwie z moją rodziną, aż do rzeczy zaczęło brzydko być ze mną i moim mężem, co doprowadziło nas do walki i kłótni prawie za każdym razem ... pogorszyło się w momencie, w którym mój mąż wystąpił o rozwód ... Starałem się jak mógł, aby zmienić zdanie i zostać ze mną, ponieważ go kochałem z całego serca i nie chciałem stracić męża, ale wszystko po prostu się nie udało ... Wyszedł z domu i wciąż szukał rozwodu ... Błagałem i próbowałem wszystkiego, ale wciąż nic nie działało. Przełom nastąpił, gdy ktoś przedstawił mnie temu wspaniałemu czarowi rzucającemu zaklęcie: Dr.Chamberc, który w końcu mi pomógł ... Nigdy nie byłem fanem takich rzeczy, ale po prostu postanowiłem spróbować, bo byłem zdesperowany i nie miałem wyboru. ... Zrobił dla mnie zaklęcie i rzeczy naprawdę się sprawdzają, kiedy obiecuje, a mój mąż zmienia zdanie i wraca do domu, aby zostać ze mną i dziećmi. I obiecuję, że nigdy więcej mnie nie skrzywdzisz. żyjemy szczęśliwie, jak to było z pomocą Dr.Chamberca, który JEST SPECJALIZOWANY W NASTĘPCZYM SPELL. (1) Jeśli chcesz swój ex z powrotem. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Jeśli chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) Jeśli chcesz być bogaty. (7) Jeśli chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) W jaki sposób zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze. (10) jeśli chcesz przerwać rozwód. (11) jeśli chcesz rozwodzić się z mężem. (12) jeśli chcesz, aby Twoje życzenia zostały spełnione. (13) Zaklęcie ciążowe do poczęcia dziecka (14) Zagwarantuj, że wygrasz niepokojące sprawy sądowe i rozwód bez względu na to, na jakim etapie (15) Przerwij małżeństwo lub związek przed rozpadem. (16) jeśli cierpisz na jakąś chorobę podobną do (H I V), (RAK) (HERPES) lub jakąkolwiek chorobę. jeszcze raz upewnij się, że skontaktujesz się z nim, jeśli masz jakiś problem, który ci pomoże. jego adres e-mail to chamberc564@yahoo.com, skontaktuj się z nim natychmiast.

grace ~ 2018-06-24 10:08:42

Witaj, mam na imię Grace, chcę być świadkiem wspaniałej rzeczy, jaką zrobił dla mnie Dr.Chamberc Nigdy nie uczyłem, że mogę odzyskać miłość po tym, jak żyję przez dobre 4 lata, surfowałem w sieci, gdy zobaczyłem, jak kobieta zeznała, jak Pomogła jej dr Crhamberc, początkowo patrzyłem na nią jak na to, co widziałem wcześniej, ponieważ mam kontakt z wieloma czarami online, które zakończyły się moimi pieniędzmi, więc byłem przekonany, że już się nie skontaktuję. Obserwowałem go przez kolejne 2 dni, kiedy oglądałem telewizję, kiedy zobaczyłem, że mężczyzna imieniem Harry zeznaje w telewizji, że nawet ten Dr.Chamberc pomógł mu, więc kiedy to zobaczyłem, nie mam już nic do wątpliwości, natychmiast skontaktowałem się z nami. ja i ja powiedzieliśmy mu, jak mój kochanek opuścił mnie na dobre 4 lata, więc powiedział mi, żebym się nie martwił, że moja miłość wróci do mnie w przyszłym tygodniu, a on wszystko, co musimy zrobić, natychmiast powiedział, że w ogóle w niego nie wątpiłem ponieważ widziałem dowody na to, że ten człowiek jest tak wielki, że musiałem czekać aż do godziny, którą mi powiedział, od razu minął tydzień, zadzwonił do mnie pewien numer, dziwny, pierwszy przeoczyłem połączenie, ponieważ nie Chciałbym uzyskać liczby nieparzyste, następną rzeczą, którą mogłem zobaczyć, była wiadomość tekstowa z tego samego numeru, więc musiałem ją przeczytać, gdy ją otwieram, nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem, tekst był z mojej miłości, Porzuciłem moje 4 lata, mówił, że jest mu przykro, że powinienem spróbować wybrać jego telefon, więc zadzwonił ponownie , więc wychwyciłem, płakał przez telefon, błagając mnie, że powinienem mu wybaczyć, że teraz jest gotów zostać ze mną na zawsze, że jest bardzo smutny z powodu tego, co mi zrobił. Byłem tak zaskoczony i zaniemówiłem, więc powiedziałem mu, że mu wybaczam, tak przyszedł do mojego domu przez następne trzy godziny od chwili, kiedy mnie zobaczył, upadł na kolana, znowu błagał, mówiłem mu W porządku, oto jak odzyskałem kochanka i najbardziej zaskakujące było to, że dał mi dostęp do swojego konta bankowego, a teraz kupił mi nową Toyotę Camry (samochód) i planujemy nasz ślub Jestem teraz szczęśliwy i obaj są Cieszę się, że dziękuję Dr.Chambercowi za całą jego pomoc i proszę Boga, aby utrzymywał go przy życiu, więc zawsze powinienem pomagać, gdy mi pomagano. Jeśli chcesz skontaktować się z nim, aby przywrócić szczęście życie jak on zrobił moje, możesz skontaktować się z Dr.Chamberc poprzez następujący adres e-mail chamberc564@yahoo.com

grace ~ 2018-06-24 10:18:35

Witaj, mam na imię Grace, chcę być świadkiem wspaniałej rzeczy, jaką zrobił dla mnie Dr.Chamberc Nigdy nie uczyłem, że mogę odzyskać miłość po tym, jak żyję przez dobre 4 lata, surfowałem w sieci, gdy zobaczyłem, jak kobieta zeznała, jak Pomogła jej dr Crhamberc, początkowo patrzyłem na nią jak na to, co widziałem wcześniej, ponieważ mam kontakt z wieloma czarami online, które zakończyły się moimi pieniędzmi, więc byłem przekonany, że już się nie skontaktuję. Obserwowałem go przez kolejne 2 dni, kiedy oglądałem telewizję, kiedy zobaczyłem, że mężczyzna imieniem Harry zeznaje w telewizji, że nawet ten Dr.Chamberc pomógł mu, więc kiedy to zobaczyłem, nie mam już nic do wątpliwości, natychmiast skontaktowałem się z nami. ja i ja powiedzieliśmy mu, jak mój kochanek opuścił mnie na dobre 4 lata, więc powiedział mi, żebym się nie martwił, że moja miłość wróci do mnie w przyszłym tygodniu, a on wszystko, co musimy zrobić, natychmiast powiedział, że w ogóle w niego nie wątpiłem ponieważ widziałem dowody na to, że ten człowiek jest tak wielki, że musiałem czekać aż do godziny, którą mi powiedział, od razu minął tydzień, zadzwonił do mnie pewien numer, dziwny, pierwszy przeoczyłem połączenie, ponieważ nie Chciałbym uzyskać liczby nieparzyste, następną rzeczą, którą mogłem zobaczyć, była wiadomość tekstowa z tego samego numeru, więc musiałem ją przeczytać, gdy ją otwieram, nie mogłem uwierzyć w to, co widziałem, tekst był z mojej miłości, Porzuciłem moje 4 lata, mówił, że jest mu przykro, że powinienem spróbować wybrać jego telefon, więc zadzwonił ponownie , więc wychwyciłem, płakał przez telefon, błagając mnie, że powinienem mu wybaczyć, że teraz jest gotów zostać ze mną na zawsze, że jest bardzo smutny z powodu tego, co mi zrobił. Byłem tak zaskoczony i zaniemówiłem, więc powiedziałem mu, że mu wybaczam, tak przyszedł do mojego domu przez następne trzy godziny od chwili, kiedy mnie zobaczył, upadł na kolana, znowu błagał, mówiłem mu W porządku, oto jak odzyskałem kochanka i najbardziej zaskakujące było to, że dał mi dostęp do swojego konta bankowego, a teraz kupił mi nową Toyotę Camry (samochód) i planujemy nasz ślub Jestem teraz szczęśliwy i obaj są Cieszę się, że dziękuję Dr.Chambercowi za całą jego pomoc i proszę Boga, aby utrzymywał go przy życiu, więc zawsze powinienem pomagać, gdy mi pomagano. Jeśli chcesz skontaktować się z nim, aby przywrócić szczęście życie jak on zrobił moje, możesz skontaktować się z Dr.Chamberc poprzez następujący adres e-mail chamberc564@yahoo.com

Audry ~ 2018-07-10 06:50:05

Nazywam się Ahiga Audrey, mieszkam w Ohio w USA i cieszę się, że mam uroczego i troskliwego męża z trójką dzieci. Wielki problem pojawił się w mojej rodzinie rok temu, między mną a moim mężem, tak straszny, że wniósł sprawę do sądu o rozwód. Powiedział, że już nigdy nie zostanie ze mną i że już mnie nie kocha. Opuścił więc dom i zmusił mnie i moje dzieci do ciężkich bólów. Próbowałem wszystkich moich środków, aby go odzyskać przez wiele żebrania, ale bezużyteczne. W końcu potwierdził, że podjął decyzję i już nigdy mnie nie zobaczy. W dziwaczną noc, kiedy wróciłem z pracy, spotkałem mojego przyjaciela, który zapytał mojego męża. Wyjaśniłem jej wszystko, więc powiedziała mi, że jedynym sposobem, w jaki mogę odzyskać męża, jest wizyta w gonitwie zaklęć, ponieważ to naprawdę działało dla niej. Jednak nigdy nie wierzyłem w pisownię, ale nie miałem innego wyjścia, jak tylko pójść za jej radą. Podała mi adres e-mail sprawdzającego pisownię, który jest spellspecialistcaster937@gmail.com Następnego ranka wysłałem wiadomość e-mail na adres, który mi podała, i zapewnienie zaklęcia, że ​​dostanę męża za dwa dni. Co za fantastyczne stwierdzenie !! Lol !!! Nigdy bym nie pomyślał, więc powiedział do mnie i powiedział mi wszystko, co musiałem zrobić. Następnego ranka, o dziwo, mój mąż, który nie dzwonił do mnie przez ponad rok, zadzwonił do mnie, żebym wrócił. Tak niesamowite, prawda? Cóż, tak powrócił tego samego dnia, z wielką miłością i radością, i przeprosił go za swoje błędy i za ból, który spowodował mnie i moje dzieci. Od tego dnia nasz związek był silniejszy niż wcześniej. Dziękujemy za pomoc od tego wspaniałego kanału pisowni. Moja rada dla wszystkich przez różne wyzwania polega na skontaktowaniu się z tym wspaniałym człowiekiem i tak, jak on zrobił to on rozwiąże wszystkie twoje problemy. Możesz wysłać mu wiadomość e-mail za pośrednictwem tego adresu e-mail. Obiecałem mu, że opowiem całemu światu o jego wspaniałych mocach. jeśli jesteś w takim stanie lub masz problem z "powrotem do swojego ex." nie tylko, że może ci pomóc 1) Bądźcie promowani we wszystkim, co robicie. 2) Zarób dobre pieniądze lub wygraj loterię. 3) Osiągnij sukces w biznesie. 4) problemy duchowe. 5) ścigany 6) Poszukaj swojego partnera życiowego. 7) uzyskać dobrze płatną pracę. 8) Uzyskaj kontrolę nad swoim małżeństwem. 9) uzyskaj korzyści i zyskaj atrakcyjność od ludzi. 10) zgubić pieniądze. (11) leczyć wszystkie choroby. zarówno uleczalne, jak i niezdrowe, tak jak HIV / AIDS, rak, cokolwiek w ogóle (12) rozwiń problemy związane z ciążą i pobłogosław dzieci z dziećmi. (13) Uzyskaj wizę lub pozwolenie na pracę jego adres e-mail po raz kolejny adres jest ponownie spellspecialistcaster937@gmail.com

Grais ~ 2018-07-12 11:37:10

O MOJEJ ŻYCIOWEJ OPOWIEŚCI Nazywam się Grais Bridget, pochodzę ze Szkocji, chcę dzielić się wspaniałą wiadomością o moim życiu dla wszystkich i dla tych, którzy potrzebują pomocy również w swoim życiu. Od 6 lat cierpię, mój mąż mnie opuścił i poszedł do przodu poślubić inną kobietę tylko dlatego, że jego rodzina mnie nie kocha, także dlatego, że nie mogłem dać mu dziecka, byłem w łzach przez 6 lat cierpienia, odkąd mój mąż rozwiódł się ze mną, szukałem rzucającego czar, by pomóc mi w Internecie, spotkałem tak wielu rzucających czar, że wszyscy odebrali ode mnie pieniądze, nie pomagając mi, ale 14 maja 2018 zobaczyłem stanowisko kobiety, która dzieli się dobrą robotą rzucającego zaklęcie o imieniu Dr Odia, muszę zdobyć się na odwagę, aby się z nim skontaktować, kiedy skontaktowałem się z nim, powiedział mi, że mój problem został rozwiązany, ponieważ skontaktowałem się z nim, po rzuceniu zaklęć powiedział mi, że mój mąż wróci do mnie w mniej niż 24 godziny, co stało się dla mnie zaskakujące, po rzuceniu czaru na mnie powiedział mi, że mój mąż zadzwonił do mnie, aby mnie przeprosić. Natychmiast po tym, jak mi to wszystko powiedział, mój mąż zadzwonił do mnie telefonicznie i zaczął błagać mnie, abym go przyjęła po 6 latach rozwodów. dziś dzielę się tą wiadomością, ponieważ chcę, aby świat dowiedział się o nim io jego dobrej pracy, jestem również bardzo szczęśliwy, mówiąc, że jestem w ciąży teraz po zaklęciu ciąży u mnie, i dla tych z was, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy, problem z życiem, problem z pieniędzmi, nazwij go, radzę skontaktować się z Dr Odia dzisiaj i masz problem rozwiązany tutaj są jego dane kontaktowe E-mail: odiasolutioncenter@gmail.com i jego Whats-App numer: +2349065101630 i jego Viber: +27638836445, kontakt i żyj swoim życiem ze szczęścia.

Grais ~ 2018-07-12 11:37:10

O MOJEJ ŻYCIOWEJ OPOWIEŚCI Nazywam się Grais Bridget, pochodzę ze Szkocji, chcę dzielić się wspaniałą wiadomością o moim życiu dla wszystkich i dla tych, którzy potrzebują pomocy również w swoim życiu. Od 6 lat cierpię, mój mąż mnie opuścił i poszedł do przodu poślubić inną kobietę tylko dlatego, że jego rodzina mnie nie kocha, także dlatego, że nie mogłem dać mu dziecka, byłem w łzach przez 6 lat cierpienia, odkąd mój mąż rozwiódł się ze mną, szukałem rzucającego czar, by pomóc mi w Internecie, spotkałem tak wielu rzucających czar, że wszyscy odebrali ode mnie pieniądze, nie pomagając mi, ale 14 maja 2018 zobaczyłem stanowisko kobiety, która dzieli się dobrą robotą rzucającego zaklęcie o imieniu Dr Odia, muszę zdobyć się na odwagę, aby się z nim skontaktować, kiedy skontaktowałem się z nim, powiedział mi, że mój problem został rozwiązany, ponieważ skontaktowałem się z nim, po rzuceniu zaklęć powiedział mi, że mój mąż wróci do mnie w mniej niż 24 godziny, co stało się dla mnie zaskakujące, po rzuceniu czaru na mnie powiedział mi, że mój mąż zadzwonił do mnie, aby mnie przeprosić. Natychmiast po tym, jak mi to wszystko powiedział, mój mąż zadzwonił do mnie telefonicznie i zaczął błagać mnie, abym go przyjęła po 6 latach rozwodów. dziś dzielę się tą wiadomością, ponieważ chcę, aby świat dowiedział się o nim io jego dobrej pracy, jestem również bardzo szczęśliwy, mówiąc, że jestem w ciąży teraz po zaklęciu ciąży u mnie, i dla tych z was, którzy potrzebują jakiejkolwiek pomocy, problem z życiem, problem z pieniędzmi, nazwij go, radzę skontaktować się z Dr Odia dzisiaj i masz problem rozwiązany tutaj są jego dane kontaktowe E-mail: odiasolutioncenter@gmail.com i jego Whats-App numer: +2349065101630 i jego Viber: +27638836445, kontakt i żyj swoim życiem ze szczęścia.

VIOLETE ~ 2018-07-19 11:28:03

Nigdy nie wierzę w deklaracje miłosne, dopóki nie spotkałem mojego przyjaciela, który powiedział mi wszystko o DR.Chamberc, który przyprowadził swojego byłego chłopaka, nawet kiedy powiedziała mi, że jej nie wierzyłem, ponieważ myślałem, że będzie miała również to samo fałszywe koło zaklęcia, by zabrać moje pieniądze. Chociaż dałem jej szansę wyjaśnienia wszystkiego, co ma do powiedzenia o DR.Chamberc, powiedziałem jej, że jest wielu oszustów, którzy chcą wziąć nasze pieniądze i nigdy nie będę ich ofiarą, mimo że mój narzeczony ma wyjść za mnie. ja kilka miesięcy dalej, cierpliwie czekam na innego faceta, ale tak bardzo go kochałem. Powiedziała mi, że DR.Chamberc nie jest fałszywką, że jest poprawny i pomógł wielu ludziom odzyskać ich bliskich, wtedy pytam ją, jak działa ta pisownia i jakie wymagania muszę zrobić, zanim będzie mógł rzucić moją miłość rzuca się na mnie? Powiedziała mi, że wyślę mu e-mail na adres chamberc564@yahoo.com i powinienem mu powiedzieć, czego chcę. Naprawdę wysłałem mu maila i powiedziałem mu, że potrzebuję mojego byłego faceta. Powiedziałem mu, że to mój przyjaciel, który mi polecił, dlaczego wątpiłem w jego pracę? Powiedział, że jego praca jest w 100% bezpieczna i zapewnia, że ​​nikt nigdy nie przyszedł do jego świątyni i pozostaje taki sam. Zaskoczyło mnie jego słowa, które mi powiedział, i przyszła mi do głowy myśl, że wiem o wszystkim, o czym mówiliśmy wcześniej. Powiedział, że zanim zdąży rozpocząć moją sytuację, muszę mieć wiarę, ufać mu i pozostawić innych czarujących szachistów i cierpliwie czekać na siebie, że jeśli będę mógł powiedzieć, że robię to wszystko, odzyskam kochanka na 72 godziny. Powiedziałem w porządku, obiecuję pracować z tobą sam, a potem dał mi formularz do wypełnienia, tak jak ja, i przesłałem mu go wraz z moimi zdjęciami, a także zdjęcia mojego byłego kochanka. Odpowiedział mi 30 minut później i powiedział mi, że jego bogowie potrzebują pewnych rzeczy, aby rzucić na mnie pisownię, a mój problem jest bardzo łatwy, jeśli mogę zaoferować te rzeczy. Kiedy pytam go, jak mogę uzyskać te rzeczy i jak mogę je wysłać do niego za rzucenie gry miłosnej, powiedział mi, że nie powinienem się martwić, że w jego własnym kraju jest sprzedawca. zdobądź dla mnie rzeczy. Następnie pytam go, ile kosztuje zakup wszystkich tych towarów? Powiedział mi, które wysłałem do niego z pełnym zaufaniem. Po godzinie zadzwonił do mnie i powiedział mi, że mój problem został rozwiązany, że poczekam na 72 godziny, że moja miłość poprosi o mnie, tak jak to zrobiłem zgodnie z jego słowami, kiedy było około 18.00 przez następne trzy dni moja była zadzwonił do mnie, jeśli jest w domu, chce mnie zobaczyć w pośpiechu. Powiedziałem mu, że ma nadzieję, że wszystko jest w porządku, powiedział tak, kiedy powiedziałem mu, że może przyjść, mój były facet wrócił do mnie i poprosił o przebaczenie, że wie, co go czeka. Teraz tak się cieszę, że przywróciłem mojego kochanka i planujemy wkrótce nasz ślub, zadzwoniłem do DR.Chamberca i bardzo mu dziękuję i proszę go, co dla niego zrobić jako uznanie, powiedział mi powinienem zapomnieć i zatrzymać moje pieniądze, żeby nie był po pieniądzu, ale aby pomóc ludziom, którzy potrzebują pomocy, wszystko, czego potrzebuje, to dać więcej zeznań na jego temat, aby ludzie, którzy potrzebują pomocy, również wysłali mu wiadomość, Dziś, aby dać moje świadectwo. Niech twój dobry dżentelmen nadal błogosławi go i da mu dłuższą nieumiejętność i mądrość. TO JEST DR Adres e-mail chamberc564@yahoo.com

Lilan ~ 2018-07-27 18:24:46

Mój ex mąż zostawił mnie, byłem załamany, ale po dodaniu wielki mutaba na WhatsApp + 234 80 546 814 16 skontaktowałem się z nim za pośrednictwem WhatsApp, pomagał mi w mniej niż 24 godzin, mój mąż wrócił do mnie, dziękuję mutaba Świetne, jeśli chcesz go do dodawania go na WhatsApp

karen ~ 2018-08-30 12:04:50

JESTEM NAJBARDZIEJ Wdzięczny dla DR OGUNAMEN. 4 MIESIĄCE AGO, MOJ MĘŻCZYZNA ZOSTAŁO MNIE DLA KAŻDYCH KOBIET, ON MÓWIŁ MNIE, ŻE NIE BYŁ DUŻEJ W MIŁOŚCI ZE MNĄ, ŻE ON MIEĆ KTÓREGO MOŻE LEPIEJ NIŻ JESTEM. BYLIŚMY POZWOLIĆ ZA 20 LAT I MYŚLENIE NIEJAŃSKIEGO WYCHODZENIA MNIE PRZYNOSIŁO SIĘ JAKO NIESPODZIANKOWO. MIAŁ BYĆ RÓŻNYM CZŁOWIEKIEM, NIE MOGŁAMY GO ROZPOZNALIĆ, PRZED TO, BY BYŁ KOCHANYM I OJCEM. Wiedziałam, że COŚ NIE BYŁA PRAWDĄ, PONIEWAŻ MĄŻ PRZYJACIELA MĘŻA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA PRZEZ KOLEŃNĄ KOBIETĘ. WIĘC MYŚLIMY, ŻE TAK SAMEGO RZECZY STAŁO SIĘ MOIM MĘŻU. KOLEJNA KOBIETA BYŁA WYKORZYSTAJĄC CZARNĄ MAGIĘ NA NIM. JESTEM PRZYJACIELEM W INTERNECIE, KTÓRY ZARAZEM MNIE WIELKIEGO WIELKIEGO SPELLOWEGO OGROMU DR OGUNAMEN, OPOWIADAŁEM MNIE, W JAKI SPELL CASTER POMÓCŁ GO NA KILKU WIADOMOŚCIACH. KONTAKTOWAŁEM TEN SPELL CASTER. LO I ZABLOKOWANY, USUNĄŁ CZARNĄ MAGIĘ, KTÓRA BYŁA WYKORZYSTANA NA MOJEGO MĘŻA I DZISIAJ, JESTEŚMY ŻYJĄCY SZCZĘŚCIE. SKONTAKTUJ SIĘ Z OGNAMAMENEM, BY POMÓC JUŻ DZIŚ, ON W 100% GWARANTUJE POMOC W JAKIMKOLWIEK PROBLEMIE, KTÓRE MUSISZ MIEĆ. JA GOTUJEMY SIEBIE SIEBIE, JEST ON ZAUFANY, PONIEWAŻ JA PRZESTAŁEM GO. ŁĄCZNOŚĆ; E-MAIL: ugbegundenger@gmail.com

dr olori ~ 2018-09-15 00:55:31

I am Harry Grace from New york, USA I can't stop thanking DR Olori for this Great thing that he has done in my life, I am so grateful to him, i was suffering from HIV virus for 11years, when i contacted DR Olori after reading the wonderful testimony that people has been sharing about him. I have being on medication and trying looking for cure to my ailment. I went through internet doctors and i contacted a Tradomedical/Traditional doctor named, Dr. Olori for help. He give me all his rules and regulations,that if he cured me that I should write about him on internet site and that is what I'm doing now. He assure me that he will cure me with his herbal medicine which he really did, and I'm now completely cured from HIV virus. What will i say rather than thanking him for saving me. Why suffering in silence when there is remedy to your diseases.Dr.Olori also specialize in curing the following disease: *HIV/Aids *Kidney failure *Arthritis *Diabetes *Hypertension *Stroke *Obesity *Infertility/Impotency *Cancer *Eye Problem *Skin Problem *Fibroid Tumor *Ulcer *Prostate Problem *Asthma *HPV*Gonorrhea/Staphylococcus *Herps *Low sperm can *Weak erection *Weak ejaculation *Pile *Elephantiasis *Skin Infection *Paralysis e.t.c For more information contact Dr.Olori via email:(dr.olori32@gmail.com) What'sApp number:08149470344

dr olori ~ 2018-09-15 00:55:41

I am Harry Grace from New york, USA I can't stop thanking DR Olori for this Great thing that he has done in my life, I am so grateful to him, i was suffering from HIV virus for 11years, when i contacted DR Olori after reading the wonderful testimony that people has been sharing about him. I have being on medication and trying looking for cure to my ailment. I went through internet doctors and i contacted a Tradomedical/Traditional doctor named, Dr. Olori for help. He give me all his rules and regulations,that if he cured me that I should write about him on internet site and that is what I'm doing now. He assure me that he will cure me with his herbal medicine which he really did, and I'm now completely cured from HIV virus. What will i say rather than thanking him for saving me. Why suffering in silence when there is remedy to your diseases.Dr.Olori also specialize in curing the following disease: *HIV/Aids *Kidney failure *Arthritis *Diabetes *Hypertension *Stroke *Obesity *Infertility/Impotency *Cancer *Eye Problem *Skin Problem *Fibroid Tumor *Ulcer *Prostate Problem *Asthma *HPV*Gonorrhea/Staphylococcus *Herps *Low sperm can *Weak erection *Weak ejaculation *Pile *Elephantiasis *Skin Infection *Paralysis e.t.c For more information contact Dr.Olori via email:(dr.olori32@gmail.com) What'sApp number:08149470344

dr olori ~ 2018-09-15 00:56:01

I am Harry Grace from New york, USA I can't stop thanking DR Olori for this Great thing that he has done in my life, I am so grateful to him, i was suffering from HIV virus for 11years, when i contacted DR Olori after reading the wonderful testimony that people has been sharing about him. I have being on medication and trying looking for cure to my ailment. I went through internet doctors and i contacted a Tradomedical/Traditional doctor named, Dr. Olori for help. He give me all his rules and regulations,that if he cured me that I should write about him on internet site and that is what I'm doing now. He assure me that he will cure me with his herbal medicine which he really did, and I'm now completely cured from HIV virus. What will i say rather than thanking him for saving me. Why suffering in silence when there is remedy to your diseases.Dr.Olori also specialize in curing the following disease: *HIV/Aids *Kidney failure *Arthritis *Diabetes *Hypertension *Stroke *Obesity *Infertility/Impotency *Cancer *Eye Problem *Skin Problem *Fibroid Tumor *Ulcer *Prostate Problem *Asthma *HPV*Gonorrhea/Staphylococcus *Herps *Low sperm can *Weak erection *Weak ejaculation *Pile *Elephantiasis *Skin Infection *Paralysis e.t.c For more information contact Dr.Olori via email:(dr.olori32@gmail.com) What'sApp number:08149470344

dr olori ~ 2018-09-15 00:59:04

I am Harry Grace from New york, USA I can't stop thanking DR Olori for this Great thing that he has done in my life, I am so grateful to him, i was suffering from HIV virus for 11years, when i contacted DR Olori after reading the wonderful testimony that people has been sharing about him. I have being on medication and trying looking for cure to my ailment. I went through internet doctors and i contacted a Tradomedical/Traditional doctor named, Dr. Olori for help. He give me all his rules and regulations,that if he cured me that I should write about him on internet site and that is what I'm doing now. He assure me that he will cure me with his herbal medicine which he really did, and I'm now completely cured from HIV virus. What will i say rather than thanking him for saving me. Why suffering in silence when there is remedy to your diseases.Dr.Olori also specialize in curing the following disease: *HIV/Aids *Kidney failure *Arthritis *Diabetes *Hypertension *Stroke *Obesity *Infertility/Impotency *Cancer *Eye Problem *Skin Problem *Fibroid Tumor *Ulcer *Prostate Problem *Asthma *HPV*Gonorrhea/Staphylococcus *Herps *Low sperm can *Weak erection *Weak ejaculation *Pile *Elephantiasis *Skin Infection *Paralysis e.t.c For more information contact Dr.Olori via email:(dr.olori32@gmail.com) What'sApp number:08149470344

dr olori ~ 2018-09-15 00:59:11

I am Harry Grace from New york, USA I can't stop thanking DR Olori for this Great thing that he has done in my life, I am so grateful to him, i was suffering from HIV virus for 11years, when i contacted DR Olori after reading the wonderful testimony that people has been sharing about him. I have being on medication and trying looking for cure to my ailment. I went through internet doctors and i contacted a Tradomedical/Traditional doctor named, Dr. Olori for help. He give me all his rules and regulations,that if he cured me that I should write about him on internet site and that is what I'm doing now. He assure me that he will cure me with his herbal medicine which he really did, and I'm now completely cured from HIV virus. What will i say rather than thanking him for saving me. Why suffering in silence when there is remedy to your diseases.Dr.Olori also specialize in curing the following disease: *HIV/Aids *Kidney failure *Arthritis *Diabetes *Hypertension *Stroke *Obesity *Infertility/Impotency *Cancer *Eye Problem *Skin Problem *Fibroid Tumor *Ulcer *Prostate Problem *Asthma *HPV*Gonorrhea/Staphylococcus *Herps *Low sperm can *Weak erection *Weak ejaculation *Pile *Elephantiasis *Skin Infection *Paralysis e.t.c For more information contact Dr.Olori via email:(dr.olori32@gmail.com) What'sApp number:08149470344

Icha9 ~ 2018-10-09 21:20:10

Witajcie mam35lat od 15lat mam meza ktory mnie zdradzał od samego poczotku zwiozku mamy 3 dzieci dowiedziałam sie o zdradzeie dopiero rok temu ze moź mnie zdradza od poczotku zwiosku ale nie z kobieto tylko z facetem moj moz lubi sex z kobieto i facetem sam mi to powiedział przyzeka ze skonczył z tym ale ja go sprawdziłam i dalej to robi nie wiem co mam zrobic czy go zostawic czy zyc dalej w zdradach i kłamstwie

DR OKUNOLU ~ 2018-10-16 11:05:39

Dzień dobry, Jestem tutaj, aby reklamować pracę mojego Ojca (DR OKUNOLU) Duchową ojciec Native Doctor, który leczy i BÓG leczy. Ma na imię DR OKUNOLU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI DZISIAJ na temat życia SAMARA RUSSIA HEALER. On może być wielka pomoc dla ciebie i nie przestanę o nim rozmawiać, ponieważ on jest dla mnie wspaniałym ojcem. On jest bardzo potężny, to wspaniały człowiek prorocze słowo, on także specjalizuje się we wszelkiego rodzaju czarach, (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego męża lub byłego żonę. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz mieć dziecko. (5) Chcesz być bogaty. (6) Chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (7) Jeśli nie możesz zaspokoić pożądania seksualnego swojej żony z powodu niskiej reakcji. (8) jeśli twoja miesiączka nie chce wyjść w dniu, w którym powinna przyjść lub ponad przepływami. (9) jeśli twoja praca odmawia zapłaty twojej pensji, ludzie ci winien? (10) rozwiązać problem ziemi i odzyskać go. (11) Niech ludzie słuchają moich słów i spełniają moje życzenie. DUŻO ludzi odniosło sukcesy w pracy z tym człowiekiem. Nie używaj kilka innych, które próbowaliście wcześniej, aby to ocenić. Pamiętaj, musisz spróbuj przed osądzeniem. Daj szansę i zobacz, dokąd zmierza. Nie zwlekaj lub napisz email na adres: (drkonulu786@gmail.com).

tina ~ 2018-10-21 15:57:04

To Dr.chamberc, możesz wysłać mu e-mail, jeśli potrzebuje pomocy w związku Chamberc564@yahoo.com Obiecuję, że twoje problemy zostaną natychmiast rozwiązane. Po siedmiu latach mojego związku mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci, zrobiłem wszystko. Nie mogę go odzyskać, ale wszystko poszło na marne. Chciałem poprosić o miłość, którą czuję do niego, ale on odmówił, dopóki nie opowiedział mi o problemie z kimś w Internecie i zasugerowała, że ​​powinienem raczej wysłać maga, który mógłby mi pomóc przy pomocy zaklęcia, które by go przywróciło, nigdy nie miał czarów , Nie miałem innego wyboru, jak tylko spróbować, wysłałem do Dr.chambera, Dr.chamber powiedział, że nie ma problemu, że po trzech dniach dostarczyłby mi męża, nie mogłem w to uwierzyć i po prostu dałbym mu triyer i mojego męża wróciłem do mnie za trzy dni, zaklęcie było zajęte i, co zaskakujące, drugie w dniu około 16:00. Mój były dzwonił, byłem bardzo zaskoczony, odpowiedział. a on powiedział tylko, że był tak zły w tym wszystkim, co się stało, mój mąż powiedział, że chce wrócić do mnie, co bardzo lubię. Byłem tak szczęśliwy i zaskoczony. Od tego czasu złożyłem obietnicę, że każdy, kto ma problem z relacją, odniesie się do magicznego Dr.chamberta, który ci pomoże. Każdy, kto może potrzebować pomocy z pralką chamberc564@yahoo.com również zrobił wiele magii, (1) Jeśli chcesz przywrócić swój ex (2) Jeśli zawsze masz złe sny. (3) Aby awansować do swojego biura. (4) Jeśli chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) Jeśli chcesz być bogaty. (7) Jeśli chcesz, aby twój małżonek był jego na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Jak oszukiwałeś i chcesz odzyskać utracone pieniądze? (10) jeśli chcesz zatrzymać rozwód. (11) jeśli chcesz rozwodzić się z mężem. (12) jeśli chcesz spełnić swoje życzenia. (13) Ciąża dla ciężarnej dziecka (14) Upewnij się, że wygrywasz trudne procesy i rozwód bez względu na to, jak (15) Uniemożliwisz złamanie małżeństwa lub związku. (16) jeśli cierpisz na chorobę taką jak (H I V), (rak) lub jakąkolwiek chorobę. (17) Jeśli potrzebujesz modlitwy o uwolnienie twojego dziecka lub ciebie. Ponownie, upewnij się, że skontaktujemy się z Tobą, jeśli masz jakiekolwiek problemy z pomocą. Twój adres e-mail to chamberc564@yahoo.com

ngo ~ 2018-10-21 15:57:28

W końcu moje szczęście zostaje przywrócone przez magika o nazwie Dr.Chamberc, którym jestem May Debra z Wielkiej Brytanii. Chcę, aby wszyscy na tej stronie lub forum dołączyli do mnie dzięki Dr.Chambercowi za to, co zrobił dla mnie i moich dzieci. Byłem żonaty z mężem przez 5 lat i żyliśmy szczęśliwie razem przez lata podróżując do Brazylii na podróż służbową, gdzie spotkał tę prostytutkę, która połknęła go, by nienawidzić mnie i dzieci i tylko ją kochał. Kiedy mój mąż wrócił ze sposobu, w jaki nie grał, rola jest jak mój mąż i stała się obca. Co miesiąc jeździł do Brazylii. Byłem tak zdezorientowany i szukałem sposobu, żeby go odzyskać. Pewnego wiernego dnia, kiedy przechodziłem przez komputer, widziałem świadectwo tego kapłana voodoo, Dr.Chamberca. Świadectwo podkreśliło jego silne zaklęcie i dobre, co mógł zrobić. Pocztą leczy raka, HIV / AIDS, odrzuca entuzjastyczną miłość i pozbywa się pieniędzy. Byłem zaskoczony i zapytałem: "Dlaczego świat nie wie o tym kapłanie voodoo", ale byłem zdesperowany, więc spróbowałem. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem informacji kontaktowych, które widziałem na miejscu. (chamberc564@yahoo.com). Odpowiedział, gdy się z nim skontaktowałem, wyjaśniłem jego cierpienie i zapewniłem, że znajdę pocieszenie dzięki jego potężnej magii. Dałem mu pracę, aby rozpocząć pracę, a tydzień później mój mąż przyjechał z Brazylii i pokornie poprosił mnie o wybaczenie. Byłem przez chwilę bez słowa, dopóki go nie pocałowałem. Kto jest zainteresowany kontaktem z tym kapłanem voodoo, proszę nie bój się ani nie wątp o to, żeby cię zatrzymać. Skontaktuj się z nim przez: chamberc564@yahoo.com

kim ~ 2018-10-21 15:57:47

Cześć wszystkim! Jestem Kim ze Stanów Zjednoczonych Jestem tu, aby zeznawać w imieniu tego wielkiego mężczyzny, który przyniósł szczęście mojej rodzinie po tym, jak kochanek Chris zostawił mnie trzy lata innej kobiecie, którą naprawdę kochałem Chrisa, ponieważ to była moja pierwsza miłość Próbowałem wszystkiego Chciałem przywrócić Chrisowi życie, ale ludzie, których spotkałem, ukryli się i okłamali mnie. Więc zwykle wychodzę w sobotę, żeby zrobić sobie włosy i kupić trochę rzeczy. w salonie, kiedy dobrze słuchają radia, program (kiedy wróciłem do mojego byłego) i zaczęłam dużo mówić o Dr.chambercu, jak ten człowiek pomógł wielu ludziom, aby przyprowadził tam kochanka, więc natychmiast udałem się do Panie, które poznałem w salonie i wyjaśniłem im, co powinno im powiedzieć, że powinienem spróbować skontaktować się z Dr.chambercem, że mówi się o mieście, a ludzie naprawdę skontaktowali się z nim po pomoc, natychmiast przeszukaliśmy internet i czytaliśmy wspaniałe rzeczy o Dr.chamberc Jestem teraz Dr.chamberccontact od razu w salonie, do którego zadzwoniłem Dr.chamberca i podzieliłem się z nim moim problemem, który właśnie powiedział, więc nie musiałem się martwić, że powinienem być po prostu szczęśliwy, po prostu powiedziałem, żebym przesłał mu trochę szczegółów Zrobiłem, a potem wrócił do mnie, że wszystko będzie dobrze w ciągu 36 godzin Byłem tak szczęśliwy, że Dr.chamberc wykonał swoją pracę, a mnie nie zawiódł, mój kochanek Chris przyszedł do mnie ze łzami w oczach i przeprosił mnie, że odszedł w głębokim bólu przez dobre 3 lata, więc postanowił udowodnić, że nigdy nie zostawi mnie z jakiegokolwiek powodu, bym miał dostęp do mojego konta i uczynił go krewnym krewnego za całą jego wolę. Teraz najdoskonalszą rzeczą jest to, że nie może spędzić ani minuty, nie widząc mnie ani nie wzywając mnie, jestem wdzięczny Dr.chambercowi za to, że powróciłem do szczęścia, którego brakowało mi przez lata. Skontaktuj się z Dr.chamberc, aby uzyskać pomoc, że jest zaufanym człowiekiem w mailccc64@yahoo.com (1) Jeśli chcesz swój ex z powrotem. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Czy chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegli dla ciebie? (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) [Chcesz być bogaty. (7) Czy chcesz, aby twój mąż i żona byli twoimi na zawsze? (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Jeśli chcesz zatrzymać rozwód. 10) Pomóż ludziom wyjść z więzienia. (11) Czary małżeństwa (12) Cudowne zaklęcia (13) Czary piękna (14) PRÓBKOWE CZUWANIE (15) Magia przyciągania (16) Magia czarodzieja. (17) Kissing Spell (18) Usuń czary mdłości. (19) DARMOWE SZPIKI SPECJALNE. (20) SUKCES W TESTACH. (21) Zaklęcie, by zdobyć kogoś, kto cię kocha. KONTAKT: chamberc564@yahoo.com

dud ~ 2018-10-24 21:58:02

Weź się durniu powieś ... Bo nie masz jaj tylko rogi idioto.

dud ~ 2018-10-24 21:58:19

Weź się durniu powieś ... Bo nie masz jaj tylko rogi idioto.

Ruth ~ 2018-10-30 12:31:39

Cześć wszystkim, Nazywam się Ruth jestem z Anglii, chcę podzielić się moim świadectwem tutaj, w jaki sposób odzyskałem męża, opuścił mnie 6 lat temu i byłem sam bez pomocy, kiedy zobaczyłem ogłoszenie Dr Akina na Facebook w zeszłym tygodniu, byłam do tej pory niezadowolona, musiałem się z nim skontaktować, a on zgodził się mi pomóc, a on powiedział po pracy, że mój mąż wróci do mnie za 24 godziny, nie mogłem się doczekać, żeby zobaczyć, co się stanie po 24 godzinach, Natychmiast, kiedy powiedział mi, że skończył, mój mąż zadzwonił do mojej linii biurowej i powiedział, że chce mnie z powrotem, byłem taki szczęśliwy i powiedziałem Dr Akin, że poinformuję świat o nim, więc to dlatego Dzielę się tutaj jego imieniem dla tych, którzy w jakikolwiek sposób potrzebują pomocy, ma on moc rozwiązania każdego problemu, więc moi bracia i siostry, którzy potrzebują rozwiązania jakiegokolwiek problemu, dziś proszę skontaktować się z dr. Akinem. ich rozwiązane tutaj są jego dane kontaktowe, Email: akinsolutiontemple@gmail.com. Czat i połączenia WhatsApp: +27656406432.

Adraine ~ 2018-11-01 05:51:10

Wszystko dzieki temu wspanialemu czlowiekowi, zwanemu dr Agbazara, wspanialemu czaru rzucajacemu we mnie radosc, pomagajac mi przywrócic mego kochanka, który zerwal ze mna Cztery miesiace temu, ale teraz ze mna przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklecia milosnego odlewnik. Wszystkim dzieki niemu mozesz równiez skontaktowac sie z nim o pomoc, jesli potrzebujesz go w czasach klopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) mozesz równiez Whatsapp na ten numer +234 810 410 2662

Adraine ~ 2018-11-01 05:51:10

Wszystko dzieki temu wspanialemu czlowiekowi, zwanemu dr Agbazara, wspanialemu czaru rzucajacemu we mnie radosc, pomagajac mi przywrócic mego kochanka, który zerwal ze mna Cztery miesiace temu, ale teraz ze mna przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklecia milosnego odlewnik. Wszystkim dzieki niemu mozesz równiez skontaktowac sie z nim o pomoc, jesli potrzebujesz go w czasach klopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) mozesz równiez Whatsapp na ten numer +234 810 410 2662

SYLBIA ~ 2018-11-07 09:22:22

Wow DR ATEKHA uratował mnie od śmierci i utraty męża Miałem fibroid przez 14 dobrych lat i teraz jestem wolny, ponieważ DR ATEKHA mnie uratował Szukałem w Internecie leku na fibroid i spotkałem przyjaciela, który rozmawiał ze mną o DR ATEKHA, która również pomogła jej w przeszłości, aby zajść w ciążę. skontaktowałem się z DR ATEKHA za pośrednictwem jego adresu e-mail na DRATEKHA99@GMAIL.COM i on odpowiedział wyjaśniłem mu wszystko, mam jego lek i teraz jestem w szóstym tygodniu ciąży chcę tylko podziękować DR ATEKHA za uratowanie mojego życia. skontaktuj się z nim, aby uzyskać pomoc na DRATEKHA99@GMAIL.COM DODAJ GO NA WHATSAPP VIA +2348139747402 jego strona internetowa jest dr-atekha-spell-castle.webnode.com

AMBER STACEY ~ 2018-11-14 16:17:15

HOW DR AZUKA HERBAL MEDICINE HELPED ME GET RID OF MY 3 YEARS HERPES Hello everyone, am from Texas USA i have been suffering from (HERPES) disease since 2015 and had constant pain, especially in my knees. During the first year,I had faith in God that i would be healed someday.This disease started circulate all over my body and i have been taking treatment from my doctor, few weeks ago i came on search on the internet if i could get any information concerning the prevention of this disease, on my search i saw a testimony of someone who has been healed from (Hepatitis B and Cancer) by this Man Dr Azuka and she also gave the email address of this man and advise we should contact him for any sickness that he would be of help, so i wrote to Dr Azuka telling him about my (HERPES Virus) he told me not to worry that i was going to be cured!! hmm i never believed it,, well after all the procedures and remedy given to me by this man few weeks later i started experiencing changes all over me as the Doctor assured me that i have been cured,after some time i went to my doctor to confirmed if i have been finally healed behold it was TRUE, So friends my advise is, if you have such sickness or any other at all like hepatitis A,B,C, CANCER ,HPV, HIV/AIDS ,DIABETES 1 AND 2, PENIS PROBLEM, HIGH BLOOD PRESSURE, WEAK ERECTION, PENIS ENLARGEMENT AND many more ....... you can email him on>( Dr.azukasolutionhome@gmail.com) (Dr.azukasolutionhome@yahoo.com) or call and Whats App him on +2348132777335 i am indeed grateful for the help i will forever recommend you to my friends!!! Thanks.

potešenie ~ 2018-11-15 17:17:04

Nazywam się Anka, Mój chłopak i ja byliśmy szczęśliwi, o ile mogłem powiedzieć, i nigdy nie myślałem, że się rozpadniemy. Kiedy jego kuzyn zginął w tragicznym wypadku samochodowym, wrócił do filipińskiego na tydzień, aby być z rodziną. Nie mogłem iść, ponieważ byłem w połowie rozrywki poza miastem dla pracy z klientami. Nie wydawał się być zdenerwowany, że nie mogę iść, więc pozwoliłem mu być. Następną rzeczą, którą znam, połączył się ze starym przyjacielem z liceum, który podkochiwał się lata temu i zaczęli romansować! Nie miałem zielonego pojęcia, co się dzieje, aż w miesiąc po jego powrocie z Filipin. Poszedł zobaczyć ją i ją, dopóki nie przyłapałem go na przetestowaniu jej pewnej nocy. Spotkałem go i powiedział mi prawdę o tym, co się stało. Zerwaliśmy i przeszliśmy na nasze oddzielne sposoby. Żaden z nas nie walczył o nasz związek. Byłem zły i postanowiłem nie denerwować się tym i po prostu utrzymywać to w ruchu. Potem po około miesiącu nie rozmawiania z nim byłem smutny. Chciałem, żeby mi powiedział, że chce być ze mną, a nie z nią. Skontaktowałem się z Dr.egbo w sprawie zaklęcia miłosnego i on całkowicie mi pomógł! był w stanie zmusić go, żeby za mną tęsknił, do miejsca, w którym chciał znowu się połączyć. Miał wiele żalów i czuł się źle, nie walcząc o utrzymanie mnie i oszukiwanie w ogóle. Teraz bardziej ceni nasz związek i jesteśmy razem! Możesz również odzyskać swojego kochanka przy pomocy Dr.egbo, kontaktując się z nim poprzez jego e-mail: dregbosolutioncenter@gmail.com

john danilla ~ 2018-11-29 22:40:36

I am John Danilla from UK( northern ireland), i want to share a testimony on how a powerful spell caster cured my HIV disease, i was diagnosed of this disease, in the year 2009, last week i saw a testimony on Dr.Akioya on how he cured an HIV patient, so i contacted him through phone call and he asked me to email him, which idid, so he told me that all my problems is over and then he decided to do an healing spell spell for me so after he finished it, he told me to wait for just 24 hours and then i should go for a test, so i really did as he had said, so my greatest surprised when i went to the hospital to go for an HIV test, the Medical doctor diagnosed that, i am now HIV negetative at first i was amazed and now i have come to realise that this spell caster Dr. Akioya is a very powerful one and a real spell caster. So viewers of this should please join me in my celebration for i am the happiest man on earth today and if you want to contact him, you can do this via his email (drakioya17spellhome@gmail.com or call him or whatsapp him +2348105257464.

john danilla ~ 2018-11-29 22:40:43

I am John Danilla from UK( northern ireland), i want to share a testimony on how a powerful spell caster cured my HIV disease, i was diagnosed of this disease, in the year 2009, last week i saw a testimony on Dr.Akioya on how he cured an HIV patient, so i contacted him through phone call and he asked me to email him, which idid, so he told me that all my problems is over and then he decided to do an healing spell spell for me so after he finished it, he told me to wait for just 24 hours and then i should go for a test, so i really did as he had said, so my greatest surprised when i went to the hospital to go for an HIV test, the Medical doctor diagnosed that, i am now HIV negetative at first i was amazed and now i have come to realise that this spell caster Dr. Akioya is a very powerful one and a real spell caster. So viewers of this should please join me in my celebration for i am the happiest man on earth today and if you want to contact him, you can do this via his email (drakioya17spellhome@gmail.com or call him or whatsapp him +2348105257464.

martin marisa ~ 2018-12-21 14:16:06

Nazywam się Marisa Marisa z Kanady, chcę szybko powiedzieć światu, że istnieje prawdziwy rzucający czar, który jest potężny i autentyczny, Nazywa się Dr ozalogbo Pomógł mi niedawno ponownie zjednoczyć się z moim mężem, który mnie opuścił, Kiedy skontaktowałem się z dr. Ozalogbo, rzucił mi zaklęcie miłosne, a mój mąż, który powiedział, że nie ma nic wspólnego ze mną, zadzwonił do mnie i zaczął błagać, żebym wrócił. wraca teraz z taką miłością i troską. dziś cieszę się, że wszyscy wiecie, że rzucający czar ma uprawnienia do przywracania zerwanych relacji. ponieważ jestem teraz szczęśliwy z moim mężem. Każdemu, kto czyta ten artykuł i potrzebuje pomocy, Dr ozalogbo może zaoferować pomoc, jak: Leczenie wszystkich rodzajów chorób, Sprawy sądowe, Zaklęcie ciąży, Duchowa ochrona i wiele więcej. Możesz się z nim skontaktować poprzez jego email ozalogboshrine@gmail.com zadzwonić lub dodać go na WhatsApp ze swoim numerem telefonu +2348162562991

martin marisa ~ 2018-12-21 14:16:30

Nazywam się Marisa Marisa z Kanady, chcę szybko powiedzieć światu, że istnieje prawdziwy rzucający czar, który jest potężny i autentyczny, Nazywa się Dr ozalogbo Pomógł mi niedawno ponownie zjednoczyć się z moim mężem, który mnie opuścił, Kiedy skontaktowałem się z dr. Ozalogbo, rzucił mi zaklęcie miłosne, a mój mąż, który powiedział, że nie ma nic wspólnego ze mną, zadzwonił do mnie i zaczął błagać, żebym wrócił. wraca teraz z taką miłością i troską. dziś cieszę się, że wszyscy wiecie, że rzucający czar ma uprawnienia do przywracania zerwanych relacji. ponieważ jestem teraz szczęśliwy z moim mężem. Każdemu, kto czyta ten artykuł i potrzebuje pomocy, Dr ozalogbo może zaoferować pomoc, jak: Leczenie wszystkich rodzajów chorób, Sprawy sądowe, Zaklęcie ciąży, Duchowa ochrona i wiele więcej. Możesz się z nim skontaktować poprzez jego email ozalogboshrine@gmail.com zadzwonić lub dodać go na WhatsApp ze swoim numerem telefonu +2348162562991..

Kobra ~ 2019-01-08 16:50:43

Trudno to zrozumieć ale Moja żona zrobiła to z pełną premedytacją zaplanowała to tak perfidnie że szkoda słów ja zasuwałem w pracy a ona kurwiła się z kolesiem młodszym od siebie o 30 lat i zapomniała wylogować się facebuka i wpadła teraz myslę jak dziwke zabić i wykończyćtego gówniarza

Poker ~ 2019-01-10 15:05:47

Jestem pokera, i cieszę się przekazać światu o sukcesie moich relacji. Sekret tkwi w tym, że dr Агбазара i z jego pomocą udało się odzyskać swojego kochanka w ciągu 48 godzin od tamtej pory nasze stosunki były idealne. Najlepszym sposobem, aby odzyskać swoje relacje na właściwe tory-skontaktować się z lekarzem Агбазарой e-mail ( agbazara@gmail.com ) lub Whatsapp na +2348104102662 i w ciągu 48 godzin będziesz zadowolony, że skontaktował się z nim

Poker ~ 2019-01-10 15:05:54

Jestem pokera, i cieszę się przekazać światu o sukcesie moich relacji. Sekret tkwi w tym, że dr Агбазара i z jego pomocą udało się odzyskać swojego kochanka w ciągu 48 godzin od tamtej pory nasze stosunki były idealne. Najlepszym sposobem, aby odzyskać swoje relacje na właściwe tory-skontaktować się z lekarzem Агбазарой e-mail ( agbazara@gmail.com ) lub Whatsapp na +2348104102662 i w ciągu 48 godzin będziesz zadowolony, że skontaktował się z nim

Poker ~ 2019-01-10 15:06:01

Jestem pokera, i cieszę się przekazać światu o sukcesie moich relacji. Sekret tkwi w tym, że dr Агбазара i z jego pomocą udało się odzyskać swojego kochanka w ciągu 48 godzin od tamtej pory nasze stosunki były idealne. Najlepszym sposobem, aby odzyskać swoje relacje na właściwe tory-skontaktować się z lekarzem Агбазарой e-mail ( agbazara@gmail. com ) lub Whatsapp na +2348104102662 i w ciągu 48 godzin będziesz zadowolony, że skontaktował się z nim

Poker ~ 2019-01-10 15:07:01

Jestem pokera, i cieszę się przekazać światu o sukcesie moich relacji. Sekret tkwi w tym, że dr Агбазара i z jego pomocą udało się odzyskać swojego kochanka w ciągu 48 godzin od tamtej pory nasze stosunki były idealne. Najlepszym sposobem, aby odzyskać swoje relacje na właściwe tory-skontaktować się z lekarzem Агбазарой e-mail ( agbazara@gmail.com ) lub Whatsapp na +2348104102662 i w ciągu 48 godzin będziesz zadowolony, że skontaktował się z nim

roman70 ~ 2019-01-12 15:07:52

Widziałem na własne oczy zdradę mjej Żony,odrau nie zareagowałem.po trzech dniach,postnowiłem z tym bólem żyć ponieważ,warunki mnie do tego zmusiły.O dejściu mowy niema.nie miałen gzie się udać.Uważam , że można z tym żyć.W seksie się nic nie zmieniło Kochaś bzykał ją i ja ją bzykałem,wiedziałem kiedy została bzyknięta co potęgowało u mnie sex z żoną .Stwierdziłem,że to nie mydło się nie wymydli.To było30 lat temu i do dziś jes dobrze.nadmieniam że żona wiedziała że ja wiem o zdradzie.Czasem wspominam o tym ale ona nie odzywa się milczy

roman70 ~ 2019-01-12 15:09:28

Widziałem na własne oczy zdradę mjej Żony,odrau nie zareagowałem.po trzech dniach,postnowiłem z tym bólem żyć ponieważ,warunki mnie do tego zmusiły.O dejściu mowy niema.nie miałen gzie się udać.Uważam , że można z tym żyć.W seksie się nic nie zmieniło Kochaś bzykał ją i ja ją bzykałem,wiedziałem kiedy została bzyknięta co potęgowało u mnie sex z żoną .Stwierdziłem,że to nie mydło się nie wymydli.To było30 lat temu i do dziś jes dobrze.nadmieniam że żona wiedziała że ja wiem o zdradzie.Czasem wspominam o tym ale ona nie odzywa się milczy

elizabeth james ~ 2019-01-16 12:28:17

Nazywam się Elizabeth James, jestem z USA, jestem tu, by potwierdzić dobrą pracę AROZA SPELL CASTER i DUCHOWEJ ŚWIĄTYNI. Byłem małżeństwem przez dziesięć dobrych lat i nie miałem dziecka, a mój mąż groził mi rozwodem i poślubieniem innej kobiety. spotykam przyjaciela, który przedstawił mnie Dr Aroza, która pomaga rzucić zaklęcie, a ja byłam w ciąży i teraz żyję szczęśliwie z mężem i dziećmi. Czy przechodzisz przez problemy takie jak ..... Duchowe problemy Tradycyjne rytuały Problemy małżeńskie Czary pieniężne Barreness Rozwiązania rozwodowe Atrakcja Zatrudnienie Sprawa sądowa Revevge Problemy zdrowotne Czy czujesz, że nie masz przyszłości? Czy straciłeś zapał do życia? Czy czujesz, że go tracisz? Czy ciągle cierpi cię pech? Czy szukasz miłości, przyjaźni? chcesz, by poprzedni kochanek powrócił, lub obecny kochanek do popełnienia? Następnie skontaktuj się z AROZA SPELL CASTER i DUCHOWĄ ŚWIĄTKĄ Zadzwoń lub WhatsApp +79267785378 E-mail. arozatemple@gmail.com Skype. Świątynia Aroza Facebook: Arozatemple2

elizabeth james ~ 2019-01-24 08:46:46

Nazywam się Elizabeth James, jestem z USA, jestem tutaj, aby potwierdzić dobrą pracę AROZA SPELL CASTER i DUCHOWI ŚWIĄTYNIA. Byłem małżeństwem przez dziesięć dobrych lat i nie miałem dziecka, a mój mąż groził mi rozwodem i ożenił się z inną kobietą. spotykam przyjaciela, który przedstawił mnie Dr Aroza, która pomaga rzucić zaklęcie, a ja byłam w ciąży i teraz żyję szczęśliwie z mężem i dziećmi. Czy przechodzisz przez takie problemy, jak ..... Duchowe problemy Tradycyjne rytuały Problemy małżeńskie Czary pieniężne Barreness Rozwód Solutions Atrakcja Zatrudnienie Sprawa sądowa Revevge Problemy zdrowotne Czy czujesz, że nie masz przyszłości? Czy straciłeś zapał do życia? Czy czujesz, że go tracisz? Czy ciągle cierpi cię pech? Czy szukasz miłości, przyjaźni? chcesz, by poprzedni kochanek powrócił, lub obecny kochanek do popełnienia? Następnie skontaktuj się z AROZA SPELL CASTER i DUCHOWĄ ŚWIĄTKĄ Zadzwoń lub WhatsApp +79267785378 E-mail. arozatemple@gmail.com Skype. Świątynia Aroza Facebook: Arozatemple2

Bukky ~ 2019-02-14 04:54:19

TESTIMONY: W JAKI SPOSÓB JESTEŚ WSTAWIĆ MÓJ EX MĘŻA. Nazywam się Bukky, chcę powiedzieć światu, w jaki sposób otrzymałem pomoc od tego wielkiego mężczyzny, który rzucił na mnie zaklęcie, by odzyskać mojego męża, a dziś jestem szczęśliwy z mężem, mój mąż odszedł na 3 lata i był z inna kobieta, podczas gdy ja cierpiałem w samotności, jak bolesne. Moi bracia i siostry, radzę naprawić swój problem życiowy i mieć dobry dom, niż cierpieć, powiedziałem temu człowiekowi, że podzielę się jego dobrą pracą w Internecie, dlatego teraz robię to. przywiózł mojego męża, który wyjechał na 3 lata w mniej niż 24 godziny, jest naprawdę potężnym mężczyzną, więc jeśli którykolwiek z was potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, wierzę i wiem, że Dr Ogundele może ci pomóc w 100%. Możesz skontaktować się z nim przez e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com. W przypadku połączeń bezpośrednich i czatu Viber: +27638836445.

TRACY ~ 2019-03-01 17:18:13

Przez 2 lata przeżywam sagę z mężem, ponieważ on oszukuje mnie, a ta kobieta oszukuje na mnie z naciskiem na złamanie mojego domu, a nawet do momentu rozwodu i postanowił mnie zostawić ta druga kobieta, powiedziałam mojemu przyjacielowi w biurze o rozwodzie we wtorek, a ona poleciła mnie dr Ilekhojie, która uratowałem moje małżeństwo i sprowadziłem męża z powrotem do mnie, a on wczoraj ukląkł i przeprosił za wszystko i zaklął Nigdy więcej nie zostawiajcie mnie i nie oszukujcie, a ja jestem tak szczęśliwy, że moja rodzina wróciła i moje dzieci są szczęśliwe, że każdy ma podobne problemy z kontaktem powinny skontaktować się z nim na gethelp05@gmail.com lub zadzwonić pod numer +2348147400259. Jestem bardzo szczęśliwy, że moja rodzina wróciła i Chcę, aby każda para rozumiała, że ​​rozwód nigdy nie jest odpowiedzią

TRACY ~ 2019-03-01 17:33:17

Płakałem i płakałem dzień i noc, aż stało się tak źle, że nie mogłem już tego znieść. i wyciągnąłem rękę do ludzi, którzy mogą pomóc, wylądowałem na prawdziwym, a to jest dr Ilekhojie. prawie zrezygnowałem próbując odzyskać mojego męża i mając go Zadowolona rodzina znowu. Próbowałem wszystkiego, co znałem, oraz czarów, błogosławieństw i niezwykłych mocy magicznych zrobione, i natychmiast po 2 dniach, mój Ex Mąż wrócił do mnie i był skruszony za wszystko, co zrobił. I teraz moje życie jest zrównoważone i znów jestem szczęśliwy. Zapewnił mi świetną przysługę i nie sądzę, żeby ludzie wiedzieli o Dr Świątynia Ilekhojie i jego magiczne moce. Jesteś diamentem w stanie surowym. Dziękuję dr Ilekhojie Jesteś utalentowany i ty uwolnij się tak swobodnie, jak mi to zrobiłeś. Dziękuję za tkanie swoich magicznych zaklęć miłosnych. Mój mąż powrócił dla mnie dokładnie tak, jak wtedy, gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się ... z głębi mojej duszy! teraz jestem niezmiernie szczęśliwy. Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi ty tak bardzo proszę pana. teraz mój człowiek wrócił do mnie w ciągu 48 godzin, jak już to powiedziałeś .. jestem całkowicie nagrodzony. Dziękuję wiele, wiele docen. .. Oto Doc Ilekhojie Email: gethelp05@gmail.com lub zadzwoń +2348147400259

shirley ~ 2019-03-01 22:51:30

Podziękowania dla DR OKOSUN za przywrócenie mojego małżeństwa. Zostaliśmy rozdzieleni przez ostatnie 3 lata. Zacząłem szukać w sieci osób, które Bóg przywrócił ich małżeństwa i znalazłem DR OKOSUN, który rzuca czar tak bardzo, że pomaga mu w tak wielu związkach poprzez rzucanie zaklęć ze swoim kontaktem. Kontaktuję się z nim o pomoc nagle po rzuceniu zaklęcia na mojego męża wrócisz do domu zaledwie 2 dni po rzuceniu zaklęć i poprosisz o wybaczenie, a teraz żyjemy razem szczęśliwie raz jeszcze dziękuję DR OKOSUN za twoją pomoc. email DR OKOSUN o pomoc EMAIL poprzez: okosunhomeofsolution@gmail.com lub zadzwoń lub whatsaap 2348052523829

fatima ~ 2019-03-03 20:20:15

DZIĘKI WIELKIM Dr.Chamberc ZA ROZWIĄZANIE MOICH PROBLEMÓW JEGO EMAIL IS chamberc564@yahoo.com Nazywam się Miss Fatima. Byłem żonaty z mężem przez 5 lat. Żyliśmy razem szczęśliwie w tym roku, a nie dopóki nie wyruszy do Australii na podróż służbową, gdzie poznał tę dziewczynę i od tego czasu nienawidzi mnie i dzieci i kocha ją samą, więc kiedy mój mąż wrócił z podróży, powiedział, że nie chciałem już więcej widzieć mnie i moich dzieci, więc wyrzucił nas z domu i jechał do Australii, aby zobaczyć tę inną kobietę. więc ja i moje dzieci byłyśmy tak sfrustrowane i zostałem z moją matką i nie bym się dobrze czuł, ponieważ moja matka poślubiła innego mężczyznę po śmierci mojego ojca, więc mężczyzna, którego poślubiła, nie traktował jej dobrze, a moje dzieci były tak zdezorientowane i szukałem sposobu, aby zabrać męża z powrotem do domu, ponieważ bardzo go kocham i doceniam, więc pewnego dnia, gdy przeglądałem komputer, zobaczyłem testament człowieka, któremu Dr.Chamberc pomaga odzyskać żonę do niego, zeznania udostępnione w Internecie przez wiele chłopaków również i byłem tak imponujący, że myślę, że spróbuję. Na początku się bałem, ale kiedy myślę o tym, przez co przechodzę moje dzieci i wtedy skontaktowałem się z Dr.Chamberc, zrobiłem wszystko, co on poprosił, żebym zrobił z wiarą, a on kazał mi zachować spokój przez tylko 24 godziny, że mój mąż powinien wróć do mnie i ku mojemu zaskoczeniu dostałem telefon od mojego męża drugiego dnia, prosząc o dzieci i zadzwoniłem do Dr.cahmberta i on powiedział, że jego problemy są rozwiązane przez mojego syna. więc w ten sposób odzyskałem rodzinę po długim stresie związanym z hamowaniem złej pani, z całą tą pomocą dr. Chamberca, chcę, aby wszyscy z was na tym forum dołączyli się do mnie w podziękowaniu dla Dr.Chamberca i dla mnie także porady dla każdego, kto ma takie lub podobne problemy lub jakiekolwiek problemy powinny również skontaktować się z nim w swoim e-mailu to chamberc564@yahoo.com on jest rozwiązaniem wszystkich problemów i trudności w życiu. możesz także co zrobić lekarzowi pod tym numerem telefonu komórkowego +23480887777194 TO JEST SPECJALIZOWANE W NASTĘPUJĄCYCH SERIACH. (1) Jeśli chcesz swój ex z powrotem. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Jeśli chcesz awansować w swoim biurze. (4) Jeśli chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz mieć dziecko. (6) Jeśli chcesz być bogaty. (7) Jeśli chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Jak zostałeś oszukany i chcesz odzyskać utracone pieniądze. (10) jeśli chcesz przerwać rozwód. (11) jeśli chcesz rozwodzić się z mężem. (12) jeśli chcesz, aby twoje życzenia zostały spełnione. (13) Ciąża na poczęcie dziecka (14) Upewnij się, że wygrywasz problematyczne sprawy sądowe i rozwody bez względu na etap (15) Zatrzymaj swoje małżeństwo lub związek od separacji. (16) jeśli masz jakieś choroby, takie jak (H I V), (CANCER) lub jakakolwiek choroba. (17) czy potrzebujesz modlitw o uwolnienie dla swojego dziecka lub dla siebie. (18) chcesz wyleczyć lekarstwo na cukrzycę, lek na opryszczkę, lek na HIV i AIDS, lek na raka piersi i lek na raka, ponownie, pamiętaj, aby skontaktować się z nim przez jego e-mail chamberc564@yahoo.com on jest rozwiązaniem wszystkich problemów i trudności w życiu. możesz także co zrobić lekarzowi pod tym numerem telefonu komórkowego +23480887777194

dud ~ 2019-04-02 22:08:49

Zdrada żony to podróż w jedną strone ...Jest to zhańbienie męża , mąż w środowisku jest niczym , łajnem , któremu własna żona dała po rogach ... Jest zwykłym śmieciem ... w oczach innych męzczyzn... Jedyne wyjście żeby ratowac meski honor , to pogonic babe w Diabły.... Faceci mają bardzo skąplikowaną wyobraznie , jak zacznie ona pracować to wcześniej czy pózniej małżeństwo się rozpadnie ...Przy okazji nałożyć ,,szfagrowi " po mordzie za to że wszedł z butami nie na swój teren ...No i oczywiście dać znac żonie ,,szfagra " , żeby wiedziała i przeżywała to samo co zdradzony mąż ...Jeżeli ta pani będzie z ,,jajami " to pogoni z domu dziada ...No i wtedy zdradza niewiernej żony będzie miała taki wymiar .... I gitara

stacey ~ 2019-04-06 14:07:38

Greetings to the general public, i want to give a testimony about how i was cured of HIV/AIDS disease by a Doctor UDI I was browsing through the Internet searching for remedy or latest treatment on HIV and i saw many comment of people talking about how Doctor UDI cured their HIV/AIDS. I Was scared because i never believed in the Internet but i was convince to give him a try because i having no hope of been cured of HIV/AIDS so i decided to contact him with his email that was listed on the comment ( drudiherbalhome@gmail.com ) when i contacted him he gave me hope and send a Herbal medicine to me that i took and it seriously worked for me, am a free person now without problem, my HIV result came out negative. I pray for you Dr UDI God will give you everlasting life, you shall not die before your time for being a sincere and grate man. Am so happy today, you can also contact him if you have any problem Email: ( drudiherbalhome@gmail.com )) tel or via what-app: +2348051243538 or you can visit his website https://drudiblogaddress.blogspot.com/ https://drudiherba.home.blog

iris ~ 2019-04-20 19:27:31

witam widzów, jestem tu, aby dzielić się światłem / świadectwem o tym, jak zostałem zbawiony od niepłodności. Jestem żonaty od ponad 15 lat, nie mając własnego dziecka. Byłem zdesperowany. Nie wiem, co robić. Byłem w stanie utraty miłości moje życie. Potem natknąłem się na przyjaciela, który kiedyś przeżył tę samą ciężką próbę, opowiedziała mi o rzucającym zaklęcie rzucającym zaklęcie GREATLAPOLA, w jaki sposób pomógł wielu ludziom z różnymi problemami, takimi jak Pustka, Przywracanie kochanka. , Duchowy atak i tak dalej. Następnie skontaktowałem się z nim pod adresem e-mail: Greatlapola67@gmail.com lub możesz również skontaktować się z nim pod numerem prywatnym +2349034970099

Juliet ~ 2019-04-25 23:44:15

wow.am czuję się żywy po tak wielu dramatach z miłością mojego życia, zdradza mnie z moim najlepszym przyjacielem. Byłem rozbity, ponieważ byłem dobry dla mojego mężulka i pani, którą nazwałem moim przyjacielem, nigdy nie wiedziałem, że ma tę zazdrość w niej chciała wszystkiego, co mam, więc rzuciła zaklęcie miłosne na mojego mężczyznę. Nie miałem nikogo, do kogo mógłbym się zwrócić, płakałem przez cały dzień iw jeden wierny dzień poszedłem szukać pomocy online i zobaczyłem tak wiele świadectw o tym, jak czarodziej o nazwie GREAT LAPOLA pomogła ludziom położyć kres wszelkim trudnościom. powiedziała mi, że wszystko, co muszę zrobić, to zaufać mu, że w ciągu 6 godzin mój mąż wróci do mnie, więc zrobiłem to, co mi kazano. GRATLAPOLA złamała miłość przeliterowała mojego przyjaciela umieszczonego na moim mężuleku, i obiecuję, że powiem całemu światu o twojej mocy, może on również pomóc tobie. skontaktuj się z e-mailem: Greatlapola67@gmail.com lub co on na niego +2349034970099

Liala ~ 2019-05-05 16:02:58

MOJE TESTIMONY JAK DOSTAŁEM MOJE POWRÓT: Nazywam się Liala, jestem z Norwegii, chcę podzielić się moją historią tutaj online, jak odzyskałem mojego byłego męża z pomocą wspaniałego mężczyzny, który rzucił dla mnie czar w ciągu 24 godzin, mój mąż wrócił do mnie, ma na imię Dr Odia. Słyszałem, jak ktoś dzielił się swoją historią w Radiu na temat dr Odii na temat tego, jak ten mężczyzna pomaga jej w całym swoim problemie, więc szybko skontaktowałem się z nim o pomoc, ponieważ zbyt wiele razy byłem oszukany przez fałszywych ludzi, ale natychmiast, kiedy skontaktowałem się z Dr Odią rzucił na mnie zaklęcie i powiedział mi, że mój mąż wróci do mnie w ciągu 24 godzin, to dla mnie cud, zaufałem mu i czekałem, aw ciągu 24 godzin mój mąż zadzwonił do mnie przez telefon i poprosił o wybaczenie go i dziś cieszę się, że mogę powiedzieć, że mój mąż wrócił do mnie i oboje żyjemy szczęśliwie. Chcę, żeby słowo pomogło mi podziękować Dr Odii za jego wspaniałą pracę w moim życiu, zawarłem z nim porozumienie, aby poinformować świat o jego dobrej pracy, dlatego dzielę się swoją historią dla ludzi, aby pomóc mi podziękować za te kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z nim w celu uzyskania pomocy, ma moc przynieść szczęście i dać rozwiązanie wszelkiego rodzaju problemów, które polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy, jest w 100% oryginalny i oto jego dane kontaktowe dla tych, którzy potrzebują jego pomocy . E-mail: odiasolutioncenter@gmail.com. WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.

Antoni ~ 2019-05-06 13:54:00

Czy kiedykolwiek próbowałeś wygrać kogoś, z kim wcześniej zepsułeś? czy to trudne. Właśnie wyszedłem z rozwodu i miałem nieszczęście spotkać wspaniałą kobietę - wiedziałem, że mam kłopoty. Była wspaniała - a ja nawet ją kochałem - ale nie mogłem jej powiedzieć tak dużo, ponieważ potrzebowałem więcej czasu przed ponownym zatwierdzeniem. Po kilku miesiącach powierzchownych randek z kilkoma sympatycznymi kobietami, które mnie nie interesowały, zdałem sobie sprawę z moich błędów i próbowałem zdobyć moją poprzednią miłość ... ale ona już odeszła. Traktując wielu klientów przez wiele lat, widziałem tę dynamikę kilka razy - doświadczyłem tego nawet w młodości. Tak, jest powód, dla którego linia „To jest ta, która uciekła” jest tak popularna. Większość z nas doświadczyła „niepowodzenia w odzyskaniu” i służy jako cenne źródło dla romantyków na całym świecie. Gdzie byliby autorzy piosenek i inni artyści bez tej dynamiki? Szukałem więc rzucającego zaklęcia, aby pomóc mi odzyskać mojego poprzedniego kochanka, widziałem więc świadectwo o Dr Odii, jak pomógł wielu ludziom odzyskać poprzedniego kochanka. Więc rezerwuję jego e-mail i numer WhatsApp, i skontaktowałem się z nim, po tym jak jego praca dla mnie moja poprzednia kochanka wróciła, szukając mnie, spotkała mnie, gdy poszedłem na zakupy po tym, jak Dr rzucił na nią czar, teraz żyję szczęśliwie teraz z moim poprzednim kochankiem. Dzięki Doktorze za przywrócenie mojego poprzedniego kochanka. On też może pomóc ci zdobyć. uprzejmie zarezerwuj teraz swój e-mail. email: odiasolutioncenter@gmail.com WhatsApp i Viber Number: +27638836445

Jannik brinkerhoff ~ 2019-05-09 01:16:14

Witam, Nazywam się jannik Brinkerhoff Chcę podziękować temu wspaniałemu człowiekowi Dr Odii za to, co zrobił w moim życiu, (4 lata) temu ja i moja żona mieliśmy katastrofę, więc odeszła, nie wiedząc, gdzie ona wyszła z moim 2 dzieciaki, byłem naprawdę zszokowany, że poszedłem złożyć raport na policję o mojej zaginionej żonie, zabierającej moje dzieci, więc szukali i szukali wciąż nie mogli jej znaleźć, byłem naprawdę chory i nie mogę żyć bez niej i ja naprawdę tęskniłam za moimi dziećmi, byłam naprawdę zdenerwowana moją jaźnią, ponieważ nie mogłam dwukrotnie kontrolować mojej bezużytecznej złości, stawałam się sfrustrowana, stałam się uzależniona od narkotyków i piję alkohol z powodu mojej sytuacji po tym, jak moja żona opuściła mnie na dobre (4 lata ) więc niestety znajomy powiedział mi o rzucającym zaklęcie internetowym o nazwie Dr Odia i powiedział mi, żebym skontaktował się z nim, żeby pomógł mi przywieźć moją żonę, z początku uczyłam go, że żartuje, dopóki nie zauważyłam, że jest cholernie poważny , więc postanowiłem się z nim skontaktować, nie mogłem uwierzyć własnym oczom Dr Odia powiedziała mi, żebym się tym nie martwił moja żona wróci do mnie z moimi dziećmi bezpiecznie w ciągu 12 godzin. Po rzuceniu zaklęcia zadzwonił do mnie i powiedział, że nie powinienem się martwić, że moja żona przyjdzie teraz, w chwili, gdy skończył ze mną rozmawiać przez telefon, niestety moja żona wróciła do mnie z moimi dziećmi, byłem naprawdę szczęśliwy, to było najszczęśliwsze dzień w moim życiu, więc postanowiłem podzielić się swoim świadectwem o nim, jego czar działa natychmiast po rzuceniu go, wielkie dzięki dla Dr Odii za przywrócenie mojej żonie do mnie szczęśliwie. Jeśli masz jakieś problemy, prosimy o kontakt z nim, ponieważ może on pomóc w rozwiązaniu problemów. przez e-mail: odiasolutioncenter@gmail.com, dla WhatsApp i Viber chat: +27638836445

Jannik brinkerhoff ~ 2019-05-09 02:02:54

Witam, Nazywam się jannik Brinkerhoff Chcę podziękować temu wspaniałemu człowiekowi Dr Odii za to, co zrobił w moim życiu, (4 lata) temu ja i moja żona mieliśmy katastrofę, więc odeszła, nie wiedząc, gdzie ona wyszła z moim 2 dzieciaki, byłem naprawdę zszokowany, że poszedłem złożyć raport na policję o mojej zaginionej żonie, zabierającej moje dzieci, więc szukali i szukali wciąż nie mogli jej znaleźć, byłem naprawdę chory i nie mogę żyć bez niej i ja naprawdę tęskniłam za moimi dziećmi, byłam naprawdę zdenerwowana moją jaźnią, ponieważ nie mogłam dwukrotnie kontrolować mojej bezużytecznej złości, stawałam się sfrustrowana, stałam się uzależniona od narkotyków i piję alkohol z powodu mojej sytuacji po tym, jak moja żona opuściła mnie na dobre (4 lata ) więc niestety znajomy powiedział mi o rzucającym zaklęcie internetowym o nazwie Dr Odia i powiedział mi, żebym skontaktował się z nim, żeby pomógł mi przywieźć moją żonę, z początku uczyłam go, że żartuje, dopóki nie zauważyłam, że jest cholernie poważny , więc postanowiłem się z nim skontaktować, nie mogłem uwierzyć własnym oczom Dr Odia powiedziała mi, żebym się tym nie martwił moja żona wróci do mnie z moimi dziećmi bezpiecznie w ciągu 12 godzin. Po rzuceniu zaklęcia zadzwonił do mnie i powiedział, że nie powinienem się martwić, że moja żona przyjdzie teraz, w chwili, gdy skończył ze mną rozmawiać przez telefon, niestety moja żona wróciła do mnie z moimi dziećmi, byłem naprawdę szczęśliwy, to było najszczęśliwsze dzień w moim życiu, więc postanowiłem podzielić się swoim świadectwem o nim, jego czar działa natychmiast po rzuceniu go, wielkie dzięki dla Dr Odii za przywrócenie mojej żonie do mnie szczęśliwie. Jeśli masz jakieś problemy, prosimy o kontakt z nim, ponieważ może on pomóc w rozwiązaniu problemów. przez e-mail: odiasolutioncenter@gmail.com, dla WhatsApp i Viber chat: +27638836445

Doreen ~ 2019-05-16 10:53:56

Jestem Ann z USA. Mój mąż opuścił mnie bez powodu 13 czerwca 2010 roku. Wprowadził się do innej kobiety, miałem ochotę się zabić i próbowałem tylu zaklęć, ale bez skutku. Moje życie było bardzo gorzkie i smutne. Któregoś dnia mój przyjaciel opowiedział mi o tym rzucającym zaklęcie Wielkim Mutabie, który pomógł jej we własnej sytuacji, gdy jej mąż ją opuścił. Ale na początku nie wierzyłem, ponieważ testowałem ich tak wiele i nie działa. błagała mnie jeszcze bardziej, więc postanowiłem spróbować tego rzucającego zaklęcia Wielkiego Mutaba. Skontaktowałem się z nim, opowiedziałem mu o moich problemach i przekazałem mu wszystkie niezbędne informacje, których potrzebował. Po prostu się roześmiał i powiedział, żebym nigdy się nie martwił, że mój mąż oddzwoni do mnie za niecałe dwa dni i uwierzyłem, a kiedy skończy rzucać zaklęcie, mój mąż zadzwonił do mnie i zaczął błagać. Przeprosił i wrócił do mnie płacząc o drugą szansę. Dzisiaj ja i mój mąż żyjemy szczęśliwie jak nigdy dotąd. Naprawdę mogę powiedzieć, że ten rzucający zaklęcia jest potężny z powodu jego pracy, którą mój mąż jest znowu w domu. Jestem teraz bardzo szczęśliwą kobietą i odkąd pokazał mi miłość, jak nigdy dotąd. Dziękuję, Wielki Mutaba, na zawsze będę ci wdzięczny. Możesz skontaktować się z nim na jego adres e-mail: (greatmutaba@yahoo.com) lub dodać go na WhatsApp (+234 805 468 1416), rozwiąże każdy napotkany problem. Po prostu skontaktuj się z nim i zobacz jego pracę. jeszcze raz dziękuję Great Mutaba.

kate igor ~ 2019-05-19 11:58:39

Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO, rzucającego zaklęcia voodoo, które pomogą ci rzucić zaklęcie miłosne, aby przywrócić twojego kochanka Ex. Ja i mój chłopak byliśmy rozdzieleni przez 3 miesiące i naprawdę zmuszałem trudny czas Z powrotem, nie wierzyłem w to na początku, ale gdy życie się pogorszyło i postanowiłem spróbować, kontaktując się z DR ISIKOLO voodoo spel i ku mojemu zdziwieniu zrobił zaklęcie miłosne dla mnie i dla mnie przez chłopaka 2 lata który został rozdzielony na 3 miesiące, teraz znów się zbierają, a dr Isikolo potrzebował zaledwie 48 godzin, aby go zwrócić. planujemy teraz wakacje i wiem, że będzie wspaniale. teraz jestem żywym świadectwem dobrych uczynków zaklęcia miłości voodoo DR ISIKOLO, utalentowanego człowieka o wielkich mocach i dobrym sercu. To jest mój sekret, ale postanowiłem uczynić świat znanym, ponieważ może to być pomoc dla każdego, kto jest zainteresowany lub ma problemy z relacjami lub małżeństwem. Wyślij mu wiadomość e-mail na stronie isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także Whatsapp lub Viber go na +2348133261196.

HHhhh ~ 2019-05-26 11:39:23

Wszystko dzieki temu wspanialemu czlowiekowi, zwanemu dr Agbazara, wspanialemu czaru rzucajacemu we mnie radosc, pomagajac mi przywrócic mego kochanka, który zerwal ze mna Cztery miesiace temu, ale teraz ze mna przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklecia milosnego odlewnik. Wszystkim dzieki niemu mozesz równiez skontaktowac sie z nim o pomoc, jesli potrzebujesz go w czasach klopotów poprzez: ( agbazara@gmail.com ) mozesz równiez Whatsapp na ten numer +2348104102662

HHhhh ~ 2019-05-26 11:42:01

.Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara @ gmail . com ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )

Ana David ~ 2019-06-07 09:51:53

Dziękuję Dr Isikolo za pomoc Nazywam się Ana Dawid. Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę znać to świadectwo wszystkim. Byłem w innych czarodziejach zaklęć, nie widząc żadnych rezultatów. Chciałem tylko, żebym przyszedł do ciebie wcześniej, mam od ciebie to, co najlepsze. Mój były mąż odszedł na rok, a ja poszedłem wszędzie i inni czarodzieje po pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie dr Isikolo. Po zaklęciu miłosnym w końcu dostałem od niego telefony. Jego zaklęcia działały cuda, a mój mąż wrócił z miłością. To cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć, byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, kiedy mój mąż klęka, błagając o przebaczenie, i żebym przyjął go z powrotem .. Brakuje mi słów i radości, jesteś Bogiem wysłany do mnie i całej mojej rodziny .. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo Dr Isikolo Wszystkim, którzy szukają prawdziwego rzucającego zaklęcia, należy skontaktować się z dr Isikolo Na stronie isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także go Whatsapp go na +2348133261196, jestem żywym świadectwem jego mocy

Dominik Jan ~ 2019-06-10 19:02:03

prawdziwy czarodziej zwany Dr Isikolo Byłem tak przygnębiony, gdy mój kochanek zostawił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by wróciła do mnie, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma już dla mnie uczuć. stałem się smutnym człowiekiem po tym wszystkim, co przeszliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy się w przeszłości, nie wyobrażałem sobie życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna w handlu z jakiegokolwiek powodu. Pewnego dnia, kiedy przechodziłem przez Internet, zobaczyłem wiele komentarzy na temat tego, że ma on moc przywrócić byłego kochanka i postanowiłem spróbować i przekonać się, kontaktując się z nim i natychmiast zrobiłem to, a on wyjaśnił, co robię i powiedział, że drugi facet używa na niej zaklęcia voodoo, dlatego zostawiła mnie dla niego, pomimo mojej troski o nią i obiecał mi pomóc odzyskać mojego kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie konfuzyjne, aby nie mógł walcz ze mną w przyszłości, w krótkim czasie, wszystko poszło na marne, wiedząc, że zdała sobie sprawę, że nigdy nie był przeznaczony dla niego iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w moim domu, czekając, aż wrócę z pracy i kiedy Czy zaczęła błagać, że jest jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co ją spotkało. dziękuję Dr Isikolo teraz jestem szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie teraz gładko. skontaktuj się z Peterem w sprawie zaklęcia zemsty i zaklęcia z powrotem przez isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Babara Alen ~ 2019-06-17 10:03:29

DR BEN to najlepszy system rzucania zaklęć online przywracający mi zepsuty związek i gorąco polecam DR BEN każdemu, kto potrzebuje pomocy! Mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety 3 miesiące temu i od tamtej pory moje życie wypełnione jest bólami smutku i złamania serca, ponieważ był moją pierwszą miłością, z którą spędziłem całe życie. Mój przyjaciel powiedział mi, że widział zeznania rzucającego zaklęcia zwanego Dr Ben, że może przywrócić kochanka w ciągu kilku dni, śmieję się i powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, ale z powodu miłości, którą mój przyjaciel miał dla mnie, ona skonsultowałem się z wielkim kapłanem w moim imieniu i ku mojemu największemu zaskoczeniu po 2 dniach mój mąż zadzwonił do mnie po raz pierwszy po trzech miesiącach, że tęskni za mną i że jest mu tak przykro z powodu każdej rzeczy, przez którą mnie przeszedł. Wrócił do mnie, a teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Nadal nie mogę w to uwierzyć, ponieważ jest to bardzo niewiarygodne. Dziękuję DR BEN za przywrócenie mojego kochanka, a także mojego uroczego przyjaciela, który wstawił się w moim imieniu, za każdego, kto może potrzebować pomocy tego wspaniałego kapłana, jest adres e-mail: goodwillspelltemple@gmail.com możesz go WhatsApp przez numer telefonu komórkowego +2348159101215

Zara Sime ~ 2019-06-18 11:28:31

Mój chłopak zostawił mnie dla innej dziewczyny. Desperacko potrzebowałem go, bo tak bardzo go kochałem. Stałam się bardzo zmartwiona i potrzebowałam pomocy. kiedy przeglądałem internet, natknąłem się na szczególne świadectwo o tym dobrym dr Isikolo, aby pomóc szybko wrócić i powstrzymać rozwód lub rozpad itd. Czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobiłem to, a potem zrobił dla mnie (zaklęcie miłosne). 48 godzin później mój chłopak wrócił do mnie płacząc i błagając o przebaczenie. Dziś jestem bardzo szczęśliwy i chcę polecić tego wspaniałego rzucającego zaklęcia każdemu, kto naprawdę potrzebuje pilnego rozwiązania swoich zepsutych relacji i małżeństwa, napisz do niego na adres: isikolosolutionhome@gmail.com Po prostu skontaktuj się z wielkim „Dr Isikolo” Jeśli skontaktuj się z nim, a gwarantuję ci, że ci pomoże. nie płacz już teraz skontaktuj się z tym potężnym rzucającym zaklęcia. Dziękuję Dr Isikolo za uratowanie moich zepsutych relacji i sprowadzenie mojego chłopaka do mnie! ”Wyślij mu e-mail na adres: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Mia Lukas ~ 2019-06-21 12:49:31

Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym, jak oskarżyłem go, że spotyka się z kimś innym i obraża go. Chcę go z powrotem w moim życiu, ale on odmawia kontaktu ze mną. Byłem tak zdezorientowany i nie wiem, co robić, więc sięgam do Internetu po pomoc i zobaczyłem świadectwo, w jaki sposób rzucający zaklęcia pomaga im odzyskać swój ekwipunek, więc kontaktuję się z rzucającym zaklęcia i wyjaśniam mu swój problem i rzucił dla mnie czar i zapewnił mnie o 2 dniach, że mój ex powróci do mnie i ku mojemu największemu zaskoczeniu trzeciego dnia mój ex wpadł do moich drzwi i błagał o przebaczenie. Jestem bardzo szczęśliwy, że moja miłość powróciła i nie tylko to, że zaraz się pobierzemy. Jeszcze raz dziękuję Dr Landy. Jesteś naprawdę utalentowany i utalentowany. E-mail: goodwillspelltemple@gmail.com możesz WhatsApp go przez numer telefonu komórkowego +2348159101215 jest jedyną odpowiedzią. Może być bardzo pomocny i nie przestanę go publikować, ponieważ jest wspaniałym człowiekiem.

Ivona Leonardo ~ 2019-06-22 17:34:28

Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO, które rozprzestrzeniły się w Internecie i na całym świecie. Jak cudownie pomógł ludziom na całym świecie przywrócić utraconych kochanków, z którymi skontaktowałem się po przejściu wielu zeznań różnych ludzi, jak pomaga odzyskać dawnego kochanka, powiedziałem mu o moim mężu, który mnie opuścił około 8 miesięcy temu, i opuściłem dom ze wszystkim, co miałem, byłem zaskoczony, kiedy powiedział mi tylko, żeby się uśmiechnął i miał resztę umysłu zapewniającą mnie, że zajmie się wszystkim w ciągu 48 godzin, po drugim dniu mój mąż zadzwonił do mnie, byłem tak zszokowany, wybrałem telefon i nie mogłem uwierzyć własnym uszom, naprawdę błagał mnie, bym mu wybaczył i złożył obietnice przez telefon, On wracaj do domu, a także dostałem ode mnie bardzo miłe prezenty, aby mógł udowodnić swoją miłość do mnie, byłam taka szczęśliwa, że ​​musiałam zadzwonić do dr Isikolo i podziękować mu, powiedział mi tylko, żebym podzielił się dobrymi wiadomościami na całym świecie, Cóż, jeśli potrzebujesz efektywnego i prawdziwego rzucania zaklęć dla każdego w swoim życiu możesz skontaktować się z dr Isikolo na jego e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Ivona Leonardo ~ 2019-06-22 17:34:52

Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO, które rozprzestrzeniły się w Internecie i na całym świecie. Jak cudownie pomógł ludziom na całym świecie przywrócić utraconych kochanków, z którymi skontaktowałem się po przejściu wielu zeznań różnych ludzi, jak pomaga odzyskać dawnego kochanka, powiedziałem mu o moim mężu, który mnie opuścił około 8 miesięcy temu, i opuściłem dom ze wszystkim, co miałem, byłem zaskoczony, kiedy powiedział mi tylko, żeby się uśmiechnął i miał resztę umysłu zapewniającą mnie, że zajmie się wszystkim w ciągu 48 godzin, po drugim dniu mój mąż zadzwonił do mnie, byłem tak zszokowany, wybrałem telefon i nie mogłem uwierzyć własnym uszom, naprawdę błagał mnie, bym mu wybaczył i złożył obietnice przez telefon, On wracaj do domu, a także dostałem ode mnie bardzo miłe prezenty, aby mógł udowodnić swoją miłość do mnie, byłam taka szczęśliwa, że ​​musiałam zadzwonić do dr Isikolo i podziękować mu, powiedział mi tylko, żebym podzielił się dobrymi wiadomościami na całym świecie, Cóż, jeśli potrzebujesz efektywnego i prawdziwego rzucania zaklęć dla każdego w swoim życiu możesz skontaktować się z dr Isikolo na jego e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Anna ~ 2019-06-23 08:30:51

Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail.com ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +2348104102662 )

Anna ~ 2019-06-23 08:35:25

Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail.com ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +2348104102662 )

Ana Denis ~ 2019-06-24 11:13:21

Cieszę się dzisiaj, pisząc to świadectwo. Napiszę to świadectwo w innych miejscach, aby pomóc innym znaleźć tego rzucającego zaklęcia i uzyskać pomoc. Nazywam się Ana Denis. Jest tylko jeden rzucający zaklęcia, z którym się skontaktowałem, który pomógł mi w rzucaniu zaklęć, których spotkałem online. Nie spędziłem tygodnia rozmawiając z tym mężczyzną, kiedy zacząłem dostrzegać zmiany w moim życiu i życiu mojego męża. Nazywa się Dr Isikolo. Jestem żonaty od 3 lat i nie mogłem znieść dziecka. Mój mąż wychodził z inną kobietą i nadal pił i palił. Ciężko mi było znieść i szukałem pomocy. Skontaktowałem się z tym lekarzem zaklęcia, a mój mąż wkrótce zaczął wracać do domu zawsze po pracy w ciągu pierwszych 2 dni. Wkrótce druga kobieta zostawiła go w spokoju i wkrótce zaszłam w ciążę. Jest to pakiet Radości we mnie, że w końcu znalazłem pomoc w krótkim okresie kontaktu, aby przetrwać całe moje życie. Jak inaczej podzielę się tym świadectwem mojego życia. Pomóż mi udostępnić. Skontaktuj się z nim również, Tak, skontaktuj się z nim pod adresem isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Vanessa Noel ~ 2019-06-26 19:05:14

Nigdy nie widziałem wielkiego rzucającego zaklęcia, takiego jak DR ISIKOLO. jest tak prawdziwy prawdomówny i wierny swoim słowom, jestem Vanessa Noel. miałem szczęśliwą rodzinę i byłem żonaty przez 15 lat szczęśliwego życia małżeńskiego błogosławionego z dwójką dzieci i byliśmy bardzo szczęśliwi, i niestety mój dom i małżeństwo zaczęły się rozpadać, zaczęło się od utraty pracy, a potem mój mąż i ja zaczęliśmy mając problemy i zerwał z ME, a tygodnie później zaczął prosić o rozwód, a ja byłem tak zdruzgotany, ponieważ tak bardzo go kochałem, a potem postanowiłem skontaktować się z rzucającymi zaklęcia, a żaden z rzucających zaklęcia, z którymi się skontaktowałem, nie był w stanie go uruchomić dla mnie, a potem straciłem nadzieję we wszystkim i prawie się poddałem, kiedy spotkałem przyjaciela, który wrócił z podróży służbowej i powiedziała mi o świetnym rzucającym zaklęcie DR ISIKOLO, który pomógł jej wygrać swojego byłego chłopaka po 48 godzinach i dała mi swoją stronę na [wwww.drisikolosolutionhome.webnode.com] ,,, a ja postanowiłem skontaktować się z nim i wypróbować go, a po opowiadaniu mu o mojej męce powiedział mi, że wszystko wróci do poprzedniego stanu, a potem rzucił zaklęcie na mnie i mojego męża wróciłem do mnie po 48 godzinach i po raz kolejny zostałem przywrócony do pracy, a nawet zostałem awansowany z przedstawiciela handlowego na dyrektora marketingu, więc po raz kolejny tutaj jest jego e-mail na isikolosolutionhome@gmail.com lub Whatsapp go na +2348133261196. skontaktuj się z nim już dziś i rozwiąż wszystkie problemy.

David Roko ~ 2019-06-28 18:34:54

Me llamo David Roko y quiero testificar sobre este gran lanzador de hechizos de amor que me ayudó a recuperar a mi ex esposa. Mi ex esposa y yo tuvimos un malentendido que nos llevó a la ruptura, aunque fui a rogarle varias veces para que me perdonara y me aceptara de nuevo porque sé que la ofendí, pero cada vez que fui, siempre siento más dolor y agonía porque ella siempre me abandonó y no querría escuchar lo que tengo que decir y me sentía tan vacía dentro de mí, mi soledad se volvió peor, hasta que este día fiel que estaba navegando por Internet vi un testimonio en Internet que testificaba Buen trabajo del Dr. Isikolo, me puse en contacto con él y me aseguró dentro de las 48 horas para obtener un resultado instantáneo. Justo las 48 horas que prometió a mi esposa, ahora regresó a casa pidiendo perdón para amarla y cuidarla a ella y a los niños para siempre, estoy muy feliz y agradecida con el Dr. Isikolo. Mi esposa está locamente enamorada de mí otra vez. Si hay algún cuerpo que tenga dificultades y necesite ayuda, contacte con el Dr. Isikolo: isikolosolutionhome@gmail.com También puede Whatsapp / Viber él en +2348133261196

David Roko ~ 2019-06-28 18:36:28

Me llamo David Roko y quiero testificar sobre este gran lanzador de hechizos de amor que me ayudó a recuperar a mi ex esposa. Mi ex esposa y yo tuvimos un malentendido que nos llevó a la ruptura, aunque fui a rogarle varias veces para que me perdonara y me aceptara de nuevo porque sé que la ofendí, pero cada vez que fui, siempre siento más dolor y agonía porque ella siempre me abandonó y no querría escuchar lo que tengo que decir y me sentía tan vacía dentro de mí, mi soledad se volvió peor, hasta que este día fiel que estaba navegando por Internet vi un testimonio en Internet que testificaba Buen trabajo del Dr. Isikolo, me puse en contacto con él y me aseguró dentro de las 48 horas para obtener un resultado instantáneo. Justo las 48 horas que prometió a mi esposa, ahora regresó a casa pidiendo perdón para amarla y cuidarla a ella y a los niños para siempre, estoy muy feliz y agradecida con el Dr. Isikolo. Mi esposa está locamente enamorada de mí otra vez. Si hay algún cuerpo que tenga dificultades y necesite ayuda, contacte con el Dr. Isikolo: isikolosolutionhome@gmail.com También puede Whatsapp / Viber él en +2348133261196

Nikola Leo ~ 2019-06-30 15:29:05

ŁAŁ!! To jest najwspanialsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. 18 kwietnia 2019 roku odwiedziłem forum w Internecie, i zobaczyłem wspaniałe świadectwo tego potężnego i wspaniałego rzucającego zaklęcia zwanego DR ISIKOLO na forum .. Nigdy w to nie wierzyłem, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałem ani nie dowiedziałem się niczego o magii .. Żadne ciało nie byłoby w stanie przekonać mnie o magicznych zaklęciach, dopóki DR ISIKOLO nie wykonał dla mnie wspaniałej pracy i nie przywrócił mojego małżeństwa 6 lat temu i przywiozłem moją małżonkę z powrotem do mnie w te same 48 godzin, tak jak czytałem w internecie .. byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, kiedy mój mąż uklęknął błagając o przebaczenie i dla mnie, aby go przyjąć .. brakuje mi słów i radości, i nie wiem, jak bardzo wyrazić moje uznanie dla ciebie, dr ISIKOLO, jesteś Bogiem posłanym do mnie i mojej całej rodziny .. A teraz jestem znowu radosną kobietą .. oto jest jego e-mail isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

Nikola Leo ~ 2019-06-30 15:29:37

ŁAŁ!! To jest najwspanialsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. 18 kwietnia 2019 roku odwiedziłem forum w Internecie, i zobaczyłem wspaniałe świadectwo tego potężnego i wspaniałego rzucającego zaklęcia zwanego DR ISIKOLO na forum .. Nigdy w to nie wierzyłem, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałem ani nie dowiedziałem się niczego o magii .. Żadne ciało nie byłoby w stanie przekonać mnie o magicznych zaklęciach, dopóki DR ISIKOLO nie wykonał dla mnie wspaniałej pracy i nie przywrócił mojego małżeństwa 6 lat temu i przywiozłem moją małżonkę z powrotem do mnie w te same 48 godzin, tak jak czytałem w internecie .. byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, kiedy mój mąż uklęknął błagając o przebaczenie i dla mnie, aby go przyjąć .. brakuje mi słów i radości, i nie wiem, jak bardzo wyrazić moje uznanie dla ciebie, dr ISIKOLO, jesteś Bogiem posłanym do mnie i mojej całej rodziny .. A teraz jestem znowu radosną kobietą .. oto jest jego e-mail isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

POLA ~ 2019-07-01 15:17:44

Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara @ gmail . com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( + 234 810 410 2662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

POLA ~ 2019-07-01 15:17:53

Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara @ gmail . com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( + 234 810 410 2662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.

Rafael Tomislav ~ 2019-07-03 19:58:26

Hej, płaczesz, że twoja żona zostawiła ciebie i dzieci dla innego mężczyzny, nie musisz już płakać, ponieważ byłem w tej samej sytuacji, dopóki nie usłyszałem o DR ISIKOLO, jak on dzisiaj pomaga tak wielu ludziom w ich związku śmiało mogę polecić dr, ISIKOLO każdemu, kto potrzebuje pomocy. Nie zawiódł mnie, wierzę też, że on też nie może cię zawieść. on jest rzeczywiście cudotwórcą. Próbowałem tylu zaklęć i psychiki po tym, jak mój kochanek mnie opuścił. DR ISIKOLO był jedynym rzucającym zaklęcie, który mógł mi pomóc. Na pewno jest to świątynia dobrobytu, w której możesz odzyskać swojego byłego kochanka. DR ISIKOLO rzucił zaklęcie miłosne, a moja żona zmieniła się na dobre, uczynił ją lepszą kobietą i zdystansował wszystkich jej tajnych kochanków. Cieszę się, że mam zjednoczoną rodzinę, nie byłoby to możliwe bez wysiłku DR ISIKOLO. Moja żona wróciła z miłością i szczerością, a stało się to w ciągu 48 godzin. Skontaktuj się z DR ISIKOLO, aby uzyskać pomoc w związku. isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również WhatsApp / Viber go na +2348133261196

Ana Hrvoje ~ 2019-07-05 09:49:27

Cieszę się, że mogę podzielić się moim fantastycznym świadectwem. Moje życie zmieniło się całkowicie w ciągu 48 godzin. Widzę siebie w lustrze i uśmiecham się. Po raz pierwszy od wieków ufam sobie i moim zdolnościom. Mam swojego chłopaka w moim życiu z pomocą dr Isikolo. Powiedział przepraszam za 24 godziny po stworzeniu zaklęcia. Powiedział, że zdał sobie sprawę, że nigdy tak naprawdę nie chciał się rozstać, nie mógł poradzić sobie z emocjonalnym bagażem, który nosiłem przez cały czas. Powiedział, że myślał, że ma negatywny wpływ na moje życie i pomyślał, że najlepiej odejść. Powiedział, że ciężko mi było mówić o przeszłości cały czas. Oboje wybaczyliśmy sobie nawzajem. Mam w kieszeni pieniądze, które w końcu są moje. (Mój czek kompensacyjny został wysłany, powiedziano mi, że minęły miesiące. Żywym dowodem na to, co może zrobić dr Isikolo. Dziękuję bardzo dr Isikolo za cudowną rzecz, jaką zrobiłeś w moim związku. Jestem teraz bardzo szczęśliwy. Pomóżcie, abyśmy byli w stanie widzieć i mówić prawdę. Nigdy nie sądziłem, że zaklęcie może pomóc parze, zanim będę bardzo zadowolony. Skontaktowałem się z tobą i zainicjowałem to wszystko. Każdy, kto ma problem w związku, może skontaktować się z dr Isikolo za pośrednictwem poczty e-mail isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

Petra Antonio ~ 2019-07-07 15:31:16

Każdy, kto doświadczył emocjonalnego zawodu, zrozumie, jak się czuję i zrozumiem, jak posunąłem się do końca, aby odzyskać miłość mojego życia, dopóki nie spotkałem dr Isikolo, wszystko to wydawało się niemożliwe i zacząłem tracić nadzieję na zdobycie Patrika wróciłem, bo odszedł i powiedział mi, że nigdy nie chciał mnie widzieć w życiu, a ja byłem czarownicą za jego brakiem postępu i nie może postępować w życiu. ale po spotkaniu z wielkim dr Isikolo za spełnienie jego wymagań w mojej pracy, dał mi mojego kochanka w ciągu 48 godzin i to jest coś, czego nigdy nie czułem, było możliwe, ponieważ stałem się pośmiewiskiem dla wszystkich w domu i pracowałem nawet w jego firmie Associate śmiał się ze mnie i nazywał mnie imionami, ale teraz wrócił do mojego życia. teraz uśmiecham się, ponieważ moje zaproszenie do małżeństwa zostało im przekazane, aby uzyskać pomoc od tego dobrego e-maila na isikolosolutionhome@gmail.com i powiedzieć mu, że magret cię podłączy i wierzę, że tak zrobisz, to położy kres wszystkiemu związkowi problem lub Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Jana ~ 2019-07-08 15:23:26

To jest strona internetowa, którą przeczytałem o dr Isikolo i skontaktowałem się z nim, aby pomóc mi odzyskać mojego byłego chłopaka z powrotem za mnie w maju tego roku i wróciłem tutaj, by o nim pisać. Dr Isikolo pomoże Ci rozwiązać problem bez względu na to, przez co przechodzisz. Nazywam się Jana Kristijan. Publikowanie informacji o rzucającym zaklęcie jest dla mnie bardzo dziwne, ponieważ nigdy nie wierzyłem, że będę w stanie powiedzieć, że pomógł mi rzucający zaklęcia w sprowadzaniu mojego byłego chłopaka z powrotem do mnie po 3 latach braku kontaktu. Czytałem o dr Isikolo z innych stron internetowych i skontaktowałem się z nim, aby mi pomóc, aw ciągu niecałych 48 godzin zadzwonił do mnie mój były chłopak i byłem szczęśliwy, że chce do mnie wrócić. Spotkaliśmy się w piątek i zaproponował mi. To był najpiękniejszy pierścień. Proszę wszystkich tutaj, Skontaktuj się z dr Isikolo, aby rozwiązać swój problem dla ciebie i sprawić, że będziesz zadowolony ze swojego związku, który cię boli. Miłość to najlepsze uczucie, jakiego kiedykolwiek doświadczyłeś. Wyślij e-mail na adres isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196. Jest największym rzucającym zaklęcie i wróżbitą, jakiego można znaleźć w dowolnym miejscu w Internecie.

jeanette ~ 2019-07-09 00:23:44

Mając tak wiele w moim sercu, jestem tutaj, aby wyrazić się na temat tego, jak ksiądz kubala uratował moje małżeństwo przed rozwodem. Ja i mój mąż mieliśmy pewne nieporozumienia i rozdzierało to nasze małżeństwo na tyle, na ile mój mąż szukał rozwodu. Więc nie mam innego wyjścia, jak pójść do internetu, aby znaleźć rozwiązanie mojego problemu. To właśnie tam natknąłem się na szczegóły księdza kubali i na to, jak pomógł wielu ludziom, przywracając tam związek. Skontaktowałem się z nim i za mniej niż 3 dni mój mąż odwołał papiery rozwodowe. Teraz ja i mój mąż mieszkamy razem w pokoju. wszystko dzięki świątyni kubala za uratowanie mojego małżeństwa przed rozwodem. dane kontaktowe księdza kubali są za pośrednictwem poczty elektronicznej: (priestkubala@gmail.com) dzięki za to, co dla mnie zrobiłeś.

Mihaela Vid ~ 2019-07-10 11:17:05

To moje świadectwo o dobrej pracy dr Isikolo, który mi pomaga .... Jestem Mihaela Vid z Grecji. I przepraszam za umieszczenie tego w sieci, ale będę musiał przez ten światowy mistrz rzucania zaklęć, który sprowadził mojego męża, który zostawił mnie przez ostatnie 3 lata, w końcu spotkałem tego mężczyznę na blogu, publikując przez jednego z klientów, aby uzyskać pomoc , wyjaśniłem mu wszystko, a on powiedział mi o rzucającym zaklęcie, o którym słyszał, i dał mi adres e-mail, aby napisać do rzucającego zaklęcia, aby powiedzieć mu o moich problemach. W ciągu zaledwie dwóch dni mój mąż wrócił do mnie. Chcę tylko podziękować temu szczeremu i szczeremu rzucającemu zaklęcie, sir, wszystko, co powiedziałeś, doszło do skutku i dziękuję panu. Proszę, chcę powiedzieć wszystkim, którzy szukają jakiegokolwiek rozwiązania problemu, radzę ci uprzejmie skonsultować się z rzucającym zaklęcia, on jest prawdziwy, jest potężny i cokolwiek powie rzucający zaklęcia, to się stanie, ponieważ wszystko, co powiedział rzucający czar ja się spełniłem. Możesz uprzejmie skontaktować się z nim: jego adres e-mail to isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także go Whatsapp na +2348133261196

Tasha ~ 2019-07-13 14:06:50

Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( agbazara@gmail.com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( + 234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.

Tasha ~ 2019-07-13 14:06:55

Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( agbazara@gmail.com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( + 234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie.

Elena Vedran ~ 2019-07-16 10:25:23

Nazywam się Elena Vedran. Bardzo się cieszę, że mogę dzielić się moim wspaniałym i wspaniałym świadectwem ze wszystkimi na tej stronie. Byłem żonaty przez 4 lata z moim mężem i nagle pojawiła się inna kobieta, która zaczęła mnie nienawidzić, a on był obraźliwy. ale wciąż kochałem go całym sercem i chciałem go za wszelką cenę. Złożył wniosek o rozwód i całe moje życie się odwracało i nie wiedziałem, co robić, wyprowadził się z domu i porzucił mnie i dzieci. mój bardzo bliski przyjaciel powiedział mi o próbowaniu duchowych środków, aby odzyskać męża i przedstawił mnie rzucającemu zaklęcie zwanemu Dr Isikolo, więc postanowiłem spróbować. chociaż nie wierzyłem we wszystkie te rzeczy, to kiedy zrobił specjalne modlitwy i zaklęcia, po 2 dniach mój mąż wrócił i błagał, że zrozumiał swoje błędy, po prostu nie mogłem w to uwierzyć, nie dostajemy właściwe odpowiedzi, dopóki nie wypróbujemy czegoś nowego. jesteśmy teraz razem i cieszymy się na wypadek, gdyby ktokolwiek potrzebował pomocy tutaj jest jego adres e-mail; isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Franka Mauro ~ 2019-07-17 10:48:35

To najwspanialsza rzecz, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania kieruję do wielkiego dr Isikolo za poświęcenie czasu, aby pomóc mi rzucić zaklęcie, które sprowadziło mojego męża z powrotem do domu, który nagle stracił zainteresowanie mną po miesiącu zaręczyn, ale dziś jesteśmy szczęśliwie małżeństwem z jednym dzieckiem i jesteśmy bardziej szczęśliwy niż nigdy dotąd, byłem naprawdę zszokowany i zdumiony, kiedy mój mąż uklęknął błagając o przebaczenie i dla mnie, aby przyjąć go z powrotem .. Naprawdę brakuje mi słów i radości i nie wiem, jak wiele przekazać moje uznanie Wy, dr Isikolo, jesteście Chrześcijanami, aby przywrócić zerwane stosunki. bardzo lubił pomagać ludziom osiągnąć ich pragnienia, znaleźć prawdziwą miłość, odzyskać swoich byłych kochanków, powstrzymać obraźliwe związki, znaleźć sukces, przyciągnąć szczęście, znaleźć bratnie dusze i nie tylko, skontaktować się z nim dzisiaj i pozwolić mu pokazać cuda i zdumienie jego Miłości System pisowni. Dostarcza wyniki w najlepszym wydaniu podczas rzucania zaklęć, wyślij e-mail na adres: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196

Nora ~ 2019-07-19 13:49:48

Nazywam się Nora Zvonimir, jestem tu, aby podzielić się świadectwem o tym, jak dr Isikolo mi pomógł. Po 1/5-letniej relacji z moim chłopakiem, zmienił się nagle i przestał się ze mną regularnie kontaktować, wymyślał wymówki, żeby mnie nie widzieć przez cały czas. Przestał odpowiadać na moje telefony i SMS-y i przestał mnie regularnie widywać. Potem zacząłem łapać go z różnymi dziewczynami kilka razy, ale za każdym razem mówił, że mnie kocha i że potrzebuje trochę czasu, aby pomyśleć o naszym związku. Ale nie mogę przestać o nim myśleć, więc postanowiłem przejść do trybu online i widziałem tak wiele dobrych rozmów na temat tego rzucającego zaklęcia, dr Isikolo, i kontaktowałem się z nim i wyjaśniłem mu swoje problemy. Rzucił dla mnie zaklęcie miłosne, którego używam i po 48 godzinach mój chłopak wrócił do mnie i zaczął regularnie się ze mną kontaktować, a my po kilku miesiącach wprowadziliśmy się razem i był bardziej otwarty dla mnie niż wcześniej i zaczął spędzać więcej czasu ze mną niż jego przyjaciele. W końcu pobraliśmy się i jesteśmy szczęśliwie małżeństwem przez 3 lata z synem. Odkąd pomógł mi dr Isikolo, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mnie niż przedtem. Możesz również skontaktować się z tym rzucającym zaklęcie i uzyskać poprawkę na e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com lub zadzwonić lub co zrobić z jego bezpośrednią linią +2348133261196

Antonela Matko ~ 2019-07-27 20:43:39

Jestem tak wdzięczny DR ISIKOLO za to, co zrobił dla mnie. Na początku myślałem, że to oszustwo i myślę, że robię dobrze, ale kiedy zdecydowałem się z nim skontaktować, powiedziałem mu o swoim problemie, który roześmiał się i powiedział mnie, że wszystko będzie dobrze w ciągu 48 godzin, więc postanowiłem spróbować, w którym skontaktowałem się z nim, powiedział mi, że powinienem usunąć wszystko nauczone z mojego umysłu i być szczęśliwym, Naprawdę drugiego dnia dostałem telefon od ktoś płakał, a ja zdecydowałem się zapytać, z kim rozmawiam, nazwał swoje imię Richard i byłem zszokowany zapytałem go, co się stało, powiedział, że jest mu naprawdę przykro z powodu tego, co mi zrobił od 3 lat za odejście ja sam. Że powinienem mu wybaczyć, że mi to wynagrodzi. Więc powiedziałem, niech przyjdzie, co zrobił, kiedy nadchodził. Dostał mi nowy samochód i powiedział, że powinienem mieć dostęp do swojego konta, udowodnij mi, że nigdy mnie nie opuści na nic, teraz jesteśmy kupieni razem, a my zamierzamy świętować to Boże Narodzenie w dowolnym kraju, który wybiorę, na który przygotowujemy. Teraz jesteśmy razem i on nie może się obejść beze mnie przyjaciele są tak zadowoleni z DR ISIKOLO, że przywrócę szczęście do mojego życia. com Możesz także WhatsApp go na +2348133261196

Vanessa Alen ~ 2019-07-29 19:27:04

Mój były chłopak kończy naszą relację 6 miesięcy temu, po tym jak oskarżyłem go o zobaczenie innej kobiety i obrażenie go. Chcę go z powrotem w moim życiu, ale on odmówił kontaktu ze mną. Zmienił linię, zablokował mi możliwość wysyłania mu wiadomości e-mail i facebooka. Byłem tak zdezorientowany i nie wiem, co robić. Więc sięgam do Internetu po pomoc i widziałem świadectwo tego, jak ten potężny rzucający zaklęcia pomaga im odzyskać swój ex. Więc kontaktuję się z rzucającym zaklęcie, którego imieniem jest DR ISIKOLO, i wyjaśniam mu mój problem, a on rzucił dla mnie czar i zapewnił mnie o 2 dniach, że mój ex wróci do mnie i ku mojemu największemu zaskoczeniu, drugiego dnia mój były przyszły zapukać przy moich drzwiach i poproś, abym mu wybaczył. Jestem bardzo szczęśliwy, że moja miłość powróciła. Jeszcze raz dziękuję DR ISIKOLO, jesteś naprawdę bezinteresowny i utalentowany. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com. On jest jedyną odpowiedzią na twoje problemy. Może być bardzo pomocny i nie przestanę publikować jego imienia dla dobrej pracy, jaką wykonał dla mnie, a ludzie wciąż mówią o nim w Internecie. jego bezpośredni kontakt to isikolosolutionhome@gmail.com lub Whatsapp go na +2348133261196

Katarina Jojic ~ 2019-08-02 15:13:53

Nigdy nie widziałem wielkiego rzucającego zaklęcia, takiego jak DR ISIKOLO. jest tak prawdziwy prawdomówny i wierny swoim słowom, jestem Katarina Jojkic. miałem szczęśliwą rodzinę i byłem żonaty przez 15 lat szczęśliwego życia małżeńskiego błogosławionego z dwójką dzieci i byliśmy tak szczęśliwi i niestety mój dom i małżeństwo zaczęły się rozpadać, zaczęło się od utraty pracy, a potem mój mąż i ja zaczęliśmy mieć problemy i zerwał ze mną, a tygodnie później zaczął prosić o rozwód, a ja byłem tak zdruzgotany, ponieważ tak bardzo go kochałem, a potem postanowiłem skontaktować się z rzucającymi zaklęcia, a żaden z rzucających zaklęcia, z którymi się skontaktowałem, nie był w stanie pracować dla mnie a potem straciłem nadzieję we wszystkim i prawie się poddałem, kiedy spotkałem przyjaciela, który wrócił z podróży służbowej i powiedziała mi o świetnym rzucającym zaklęcie dr. ISIKOLO, który pomógł jej wygrać swojego byłego chłopaka po 48 godzinach, a ona podał mi swoją stronę na [drisikolosolutionhome.webnode.com] i postanowiłem skontaktować się z nim i wypróbować go, a po opowiadaniu mu o mojej męce powiedział mi, że wszystko wróci do poprzedniego stanu, a potem rzucił dla mnie czar i mój mąż wrócił dla mnie po 48 godzinach i po raz kolejny zostałem przywrócony do pracy, a nawet zostałem awansowany z przedstawiciela handlowego na dyrektora marketingu, więc po raz kolejny tutaj jest jego e-mail na isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także WhatsApp go na +2348133261196. skontaktuj się z nim już dziś i rozwiąż wszystkie problemy

Leona Patrik ~ 2019-08-05 20:20:02

Przeczytałem kilka zeznań na temat rzucającego zaklęcia miłosne przez dr Isikolo na temat tego, jak pomógł wielu ludziom w przywróceniu swoich byłych kochanków w ciągu 48 godzin. Szczerze, po prostu myślałem, czy to jest prawdziwe i czy ten człowiek naprawdę mógłby pomóc w sprowadzeniu mojego kochanka, którego Tak bardzo kocham Postanowiłem się z nim skontaktować, ponieważ bardzo kocham mojego chłopaka i od kilku miesięcy jesteśmy osobno. Tak bardzo za nim tęskniłem, próbowałem wszystkich innych sposobów, aby go odzyskać, ale nie mogłem. Skontaktowałem się z dr Isikolo i on powiedział mi, że mój były wróci do mnie w ciągu najbliższych 48 godzin, dr Isikolo zwolnił go, aby wiedzieć, jak bardzo go kocham i chcę. I otworzył oczy, by wyobrazić sobie, ile razem dzielimy. Moja eks powraca teraz do mnie. Kiedy piszę teraz to świadectwo, jestem najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi, a ja i mój chłopak żyjemy szczęśliwym życiem, a nasza miłość jest teraz silniejsza niż przedtem zerwać. Wszystkim dziękuję dr Isikolot za nadmierną pracę, którą dla mnie wykonał, pomagając mi wrócić do mojego byłego chłopaka. Chciałbym podać adres pocztowy dr Isikolo i mam nadzieję, że zobaczysz to zeznanie i skontaktuj się z nim, jeśli masz kochanka, którego tak bardzo chcesz z powrotem, jego poczta: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również wysłać mu wiadomość Whatsapp na numer +2348133261196

Barbara Adam ~ 2019-08-14 18:39:08

Dr Isikolo jest po prostu najlepszym rzucającym zaklęcia i pomocnikiem. Nazywam się Barbara Adam, Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem u innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu. Po prostu żałowałem, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było na rok, a ja chodziłem wszędzie i innych rzucających zaklęcia o pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo Po zakończeniu Zaklęcia Miłości, w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż uklęknął błagając o wybaczenie i żebym go przyjęła z powrotem. Naprawdę brakuje mi słów i raduję się, jesteście Bogiem posłanym do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr. Isikolo Do wszystkich, którzy szukają prawdziwego rzucającego zaklęcia, należy skontaktować się z dr Isikolo: isikolosolutionhome@gmail.com lub Whatsapp pod numerem +2348133261196.

Hailey Zoran ~ 2019-08-19 16:53:04

Chcę podziękować dr Isikolo, bardzo potężnemu rzucającemu czary, który pomaga mi sprowadzić męża z powrotem, kilka miesięcy temu mam poważny problem z mężem, do tego stopnia, że ​​opuścił dom, i zaczął spotykać się z inną kobietą i pozostał z kobietą, próbowałem wszystkiego, co mogłem, aby go sprowadzić, ale cały mój wysiłek był bezużyteczny, aż do dnia, w którym mój przyjaciel przyszedł do mojego domu i powiedziałem jej wszystko, co się wydarzyło między mną a moim mężem, a potem powiedziała mnie o potężnym rzucającym zaklęcia, który pomaga jej, gdy ma ten sam problem, a następnie kontaktuję się z doktorem Isikolo i mówię mu o każdej myśli, a on powiedział mi, abym nie martwił się sobą, że mój mąż wróci do mnie po tym, jak rzuci zaklęcie na nim, myślałem, że to żart, po tym, jak skończył rzucać zaklęcie, powiedział mi, że właśnie skończył rzucać zaklęcie, ku mojemu największemu zaskoczeniu w ciągu 2 dni, mój mąż naprawdę wrócił, błagając mnie o wybaczenie, jeśli potrzebujesz jego pomocy, możesz skontaktować się z nim za pomocą jego adresu e-mail isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp lub VIBER go na +2348133261196

Vanessa Adam ~ 2019-08-24 19:19:18

DR ISIKOLO niedawno przywrócił moją narzeczoną do mojego życia, po tym jak zostaliśmy skomponowani przez 4 lata. Żyjemy pozytywnie, bez żadnych sprzeczek. Zawsze rozmawiam o małżeństwie z nim, ale on odpowiada mi i obiecuje, że wkrótce się pobierzemy. Byłem w szoku w wierny dzień, kiedy zadzwonił do mnie i powiedział, że nie jest już zainteresowany związkiem, ponieważ poznał inną dziewczynę, a oni prawie się pobrali. Po usłyszeniu tego od niego byłem wyczerpany i miałem zawroty głowy. Byłem tak wyczerpany i próbowałem go przywrócić do siebie, ponieważ bez niego w życiu nie wiem, jakie szczęście może być w jego nieobecności. Pozbawienie go było straszne, ponieważ naprawdę kocham go z całą moją czułością , Dopóki nie zostałem naprawiony do DR ISIKOLO, którego e-mail to ---- isikolosolutionhome@gmail.com --- Skomunikowałem się z nim, a on zagwarantował mi, że moje życzenie zostanie spełnione po 48 godzinach, a on powiedział mi, żebym policzył na podstawie jego słów i podał mi wszystko, dlaczego nie muszę się już martwić. W ten sposób DR ISIKOLO wszedł w moje życie w związku i sprowadził do mnie mojego chłopaka po 48 godzinach, tak jak DR ISIKOLO zagwarantował mi, a teraz potwierdzam jego zdziczałe dzieła. I rzucił na mnie zaklęcie pieniężne, które naprawdę dobrze dla mnie zostało uporządkowane. Dlatego polecę ci skontaktować się z nim, gdy będziesz potrzebować magicznego zaklęcia. jest szczery i prawdziwy, aby ci pomóc isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

Dora Leon ~ 2019-08-27 17:04:06

Dr Isikolo jest prawdziwym rzucającym zaklęcia, jest tak potężny, wyjątkowy i niesamowity. Dr Isikolo przywrócił szczęście w moim życiu, przywracając mi męża swoimi mocami. Skontaktowałem się z nim, a on podał mi szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób ponownie połączy mnie i mojego męża, a ja się zgodziłem, a on połączył nas ponownie za 48 godzin, a mój mąż anulował proces rozwodowy, który już rozpoczął. Dr Isikolo jest utalentowanym i bardzo potężnym dobrym człowiekiem, a jeśli nie dla niego, co by się zmieniło? Dr Isikolo, niech wasi dobrzy bogowie nadal was błogosławią za wasze dobre uczynki. Słowa dr Isikolo nie są w stanie wyrazić, jak wiele dobrego dla mnie zrobiliście i wierzę, że nawet tysiąc słów nie wystarczy, aby opisać wasze dobre, wspaniałe dzieła. Jeśli napotykasz jakiekolwiek problemy duchowe, radzę nie płakać, po prostu skontaktuj się z dr Isikolo na jego e-mailu lub na jego stronie internetowej, a on rozwiąże wszystkie twoje problemy. Skontaktuj się z nim na jego e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196 skontaktować się z nim i uzyskać rozwiązanie teraz. Dziękuję dr Isikolo, ponieważ jesteście naprawdę cudowni.

Gabriela Dario ~ 2019-08-29 12:28:11

W JAKI SPOSÓB DOSTAŁEM MÓJ MĄŻ Z POWROTEM DO DOMU Z POMOCĄ PRAWDZIWEGO I MOCNEGO CZARNEGO CZARU Dr Isikolo CALL / WHATSAPP +2348133261196. Nazywam się Gabriela Dario, prawie odebrałem sobie życie z powodu mojego męża, który mnie opuścił i przestał odbierać połączenia, odpowiadając na moje maile i moje wiadomości. Powiedział, że już mi nie ufa, próbowałem go przekonać i błagać, ale on mi nie uwierzy ani nie odpowie, dopóki nie pokłócimy się i nie zerwamy przez 6 miesięcy, po czym zdaję sobie sprawę, że nie mogę bez niego żyć z powodu miłości Mam dla niego. Próbowałem wszystkiego, co możliwe, aby go odzyskać, ale nie pracował dla mnie, niektórzy fałszywi rzucający zaklęcia oszukali mnie i odeszli z moimi pieniędzmi, dopóki nie natknąłem się na tego człowieka o imieniu Dr Isikolo, który pomógł mi rzucić zaklęcie dla mnie i oto mój mąż wrócił po 48 godzinach, błagając mnie o wybaczenie, byłem tak zaskoczony, że rzucający zaklęcia, taki jak dr Isikolo, nadal istnieje. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje pomocy, z całą szczerością, skontaktuj się z dr Isikolo już dziś Na isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196

Kristina Leo ~ 2019-08-31 16:48:51

MIŁOŚĆ SPELL CASTER, ABY POMÓC OTRZYMAĆ SWOJĄ EX MĘŻĘ Cześć wszystkim. Jestem Kristina Leo i jestem tutaj, aby podzielić się wspaniałą pracą, którą wykonał dla mnie dr Isikolo. Po 5 latach małżeństwa z mężem i dwójką dzieci mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie i wychodzić z innymi kobietami i okazywał mi zimną miłość, kilkakrotnie grozi mi rozwodem, jeśli odważę się zapytać go o jego romans z innymi kobietami, ja był kompletnie zdewastowany i zdezorientowany, dopóki mój stary przyjaciel nie powiedział mi o internetowym rzucającym zaklęcia o imieniu Dr Isikolo, który pomaga ludziom z problemami związkowymi i małżeńskimi dzięki mocy zaklęć miłosnych, na początku wątpiłem, czy coś takiego istnieje, ale postanowiłem spróbuj, kiedy się z nim skontaktuję, pomógł mi rzucić zaklęcie miłosne iw ciągu 48 godzin mój mąż wrócił do mnie i zaczął przepraszać za czyny, naprawił swoje błędy, a on codziennie uśmiecha się do mnie ciepło, teraz przestał chodzić z innymi kobietami i ze mną na dobre i na dobre. Skontaktuj się z tym wielkim rzucającym zaklęcia miłosne, aby rozwiązać twój problem w związku lub małżeństwie dzisiaj przez e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp / Viber go na +2348133261196.

Filip Bruno ~ 2019-09-02 19:29:57

WIELKICH MĘŻCZYZN, JAK DR ISIKOLO, JEST DOSTĘPNY, ABY PRZYWRÓCIĆ SWOJE ZŁAMANE RELACJE. Cześć, nazywam się Filip Bruno. miałem zerwanie z narzeczoną jakieś cztery miesiące temu po tym, jak wdałem się z nią w wielką kłótnię na temat faceta, którego twierdzi, że nigdy wcześniej nie widziała. Powiedziałem jej, że związek się skończył z gniewu i tej nocy opuściła mój dom. myślałem, że do mnie zadzwoni, ale nigdy nie zrobiła wszystkiego, co w mojej mocy, ale odmówiła przyjęcia mojego apelu, ponieważ tak bardzo ją kocham, prawie straciłam nadzieję, dopóki nie przekroczyłam ścieżki dr Isikolo i nie powiedziałam mu, co się dzieje, wątpiłam w niego na początku zaskoczyło mnie, jak pomógł mi odzyskać moją narzeczoną, dlatego zawsze, gdy mam problem, zawsze dzwonię do doktora Isikolo, aby mi pomóc, w ten sposób dr Isikolo zawsze mi pomaga. cieszę się, że w moim życiu skontaktowałem się z dr Isikolo. teraz przygotowuję plany małżeńskie, to cud, jak pomógł mi ją odzyskać, ponieważ jestem teraz kimś szczęśliwym. Ty też możesz skontaktować się z dr Isikolo, jeśli masz jakiekolwiek problemy. Dr Isikolo jest potężnym lekarzem, który może rozwiązać twoje problemy dla ciebie, abyś mógł stać się szczęśliwą osobą, taką jak ja, i robi dobre rzeczy w moim życiu, odkąd go znam. skontaktuj się z dr Isikolo na isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

Filip Bruno ~ 2019-09-02 19:31:08

WIELKICH MĘŻCZYZN, JAK DR ISIKOLO, JEST DOSTĘPNY, ABY PRZYWRÓCIĆ SWOJE ZŁAMANE RELACJE. Cześć, nazywam się Filip Bruno. miałem zerwanie z narzeczoną jakieś cztery miesiące temu po tym, jak wdałem się z nią w wielką kłótnię na temat faceta, którego twierdzi, że nigdy wcześniej nie widziała. Powiedziałem jej, że związek się skończył z gniewu i tej nocy opuściła mój dom. myślałem, że do mnie zadzwoni, ale nigdy nie zrobiła wszystkiego, co w mojej mocy, ale odmówiła przyjęcia mojego apelu, ponieważ tak bardzo ją kocham, prawie straciłam nadzieję, dopóki nie przekroczyłam ścieżki dr Isikolo i nie powiedziałam mu, co się dzieje, wątpiłam w niego na początku zaskoczyło mnie, jak pomógł mi odzyskać moją narzeczoną, dlatego zawsze, gdy mam problem, zawsze dzwonię do doktora Isikolo, aby mi pomóc, w ten sposób dr Isikolo zawsze mi pomaga. cieszę się, że w moim życiu skontaktowałem się z dr Isikolo. teraz przygotowuję plany małżeńskie, to cud, jak pomógł mi ją odzyskać, ponieważ jestem teraz kimś szczęśliwym. Ty też możesz skontaktować się z dr Isikolo, jeśli masz jakiekolwiek problemy. Dr Isikolo jest potężnym lekarzem, który może rozwiązać twoje problemy dla ciebie, abyś mógł stać się szczęśliwą osobą, taką jak ja, i robi dobre rzeczy w moim życiu, odkąd go znam. skontaktuj się z dr Isikolo na isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196

Barbara Vanja ~ 2019-09-05 15:25:12

Nazywam się Barbara Vanja Mój mąż i ja jesteśmy małżeństwem od około 6 lat. Pobraliśmy się szczęśliwie z dwójką dzieci, chłopcem i dziewczynką. 3 miesiące temu zacząłem zauważać jakieś dziwne zachowanie od niego, a kilka tygodni później dowiedziałem się, że mój mąż widuje się z kimś innym. Zaczął wracać do domu późno z pracy, nie przejmuje się już mną ani dziećmi, czasem wychodzi i nawet nie wraca do domu przez około 2-3 dni. Zrobiłem wszystko, co mogłem, aby rozwiązać ten problem, ale bezskutecznie. Bardzo się martwiłem i potrzebowałem pomocy. Kiedy pewnego dnia przeglądałem Internet, natknąłem się na stronę internetową, która sugeruje, że dr Isikolo może pomóc rozwiązać problemy małżeńskie, przywrócić zerwane relacje i tak dalej. Więc czułem, że powinienem spróbować. Skontaktowałem się z nim i powiedziałem mu o moich problemach, a on powiedział mi, co mam robić, i zrobił to, a on rzucił na mnie zaklęcie 48 godzin później, mój mąż przyszedł do mnie i przeprosił za krzywdy, które popełnił i obiecał, że nigdy więcej tego nie zrobi. Odkąd Dr Isikolo jest najlepszym internetowym rzucającym zaklęcia, który jest potężny i prawdziwy. Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się z nim, a gwarantuję ci, że ci pomoże. Oto jego kontakt: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

Maya ~ 2019-09-05 19:39:37

Uwaga: Nazywam się Maya, jestem z Berlina, chcę wysłać ważną informację do każdego, kto to teraz czyta, strzeżcie się fałszywych zaklęć, szukam pomocy od ponad 7 lat, nikt nie był w stanie mi pomóc. Mój mąż zostawił mnie i wyjechał z inną kobietą, byłem sam przez 7 lat, kilka dni temu miałem na myśli zeznanie innej pani tutaj w Internecie, która mówi o dr Ogundele, powiedziała, że ​​ten mężczyzna jest wielkim rzucającym zaklęcia, więc miałem odwagi i skontaktowałem się z DR Ogundele o pomoc, a on był tak uprzejmy, że odpowiedział mi natychmiast i wyjaśniłem mu moje problemy i powiedział mi, żebym się nie martwił, powiedział, że przyprowadzi dla mnie mojego męża w ciągu 24 godzin , byłem zaskoczony i czekałem, aby zobaczyć, po wszystkim, muszę poinformować wszystkich, że stało się to jak cud, do którego zadzwonił mój mąż i prosił, abym mu wybaczył ... Natychmiast mu wybaczam i powiedziałem dr Ogundele, że mam udział jego nazwisko tutaj w Internecie i na stacjach radiowych, dlatego właśnie to robię teraz, więc jeśli ktoś z was potrzebuje pomocy w waszym związku, małżeństwie lub jakichkolwiek ludzkich problemach, skontaktuj się z nim, aby uzyskać rozwiązanie. Zapewniam cię swoim życiem, że ten człowiek, Dr Ogundele, jest Prawdziwy i Potężny. Skontaktuj się z nim: E-mail: ***ogundeletempleofsolution@gmail.com*** WhatsApp i Viber Chat: ** + 27638836445 **

Monika Simun ~ 2019-09-09 11:12:00

POWRÓT MÓJ były kochanek Wiele osób napisało artykuły o tym, jak pomógł im rzucający zaklęcia, ale jestem bardzo wdzięczny temu wspaniałemu rzucającemu zaklęcia, który przyprowadził do mnie mojego byłego męża. To świadectwo to prawdziwa historia, a ja nazywam się Monika Šimun. Kiedy zetknąłem się z tym człowiekiem, byłem również świadkiem o nim napisanym i spotkałem się również z wieloma świadectwami o tym, jak pomagał innym w ich życiu. Powrót do byłego jest jednym z najbardziej wewnętrznych odczuć, jakie wielu ludzi chciałoby przeżyć, zwłaszcza że wspomnienia z naszym byłym zawsze zakłócają umysł, gdy ktoś inny robi niektóre z tych rzeczy, które kiedyś robił nasz były. Byłem samotnym rodzicem przez prawie 6 lat i chociaż mój były mąż był daleko od moich dzieci, nadal chciałbym, aby kiedyś do mnie wrócił. Ten lekarz, którego spotkałem, znany jako DR ISIKOLO, pomógł mi spełnić moje życzenia i cieszę się, że wróciłem z moim byłym mężem i bardzo się cieszę, dzieląc się świadectwem ze wszystkimi, aby i oni mogli spotkać się z tym wspaniałym lekarzem i rozwiązać ich problemy. Nie wiem, co inni mogliby odczuć, gdy odzyskali swoją byłą postać w swoim życiu, ale zawsze wiem, że w przebraniu jest tylko błogosławieństwo z jednym ponownym połączeniem z byłym. Jeśli chcesz powrócić do swojego byłego, skontaktuj się z tym wielkim rzucającym zaklęcia na jego Whatsapp +2348133261196 lub napisz e-mail: isikolosolutionhome@gmail.com i podziel się niesamowitym zeznaniem, tak jak ja.

Ariana Dalen ~ 2019-09-10 14:19:04

Mój ex i ja zerwaliśmy 1 rok i 2 miesiące temu i byłem w szóstym miesiącu ciąży. Oboje się kochamy i był to dla mnie szok, który naprawdę złamał mi serce. Próbowałem do niego zadzwonić i obie linie były rozłączone. Próbowałem się z nim skontaktować w sieciach społecznościowych, ale usunął mnie z nich. Próbowałem skontaktować się z jego rodzicami, a oni powiedzieli mi, że ich syn powiedział, że mnie nie kocha i nie chce mnie widzieć, a oni nie wiedzą, co jest nie tak. Płakałem i płakałem codziennie, ponieważ bardzo go kochałem. Dopóki nie urodziłam dziecka i nie miałam roczku, nie mogłam odzyskać miłości. Znów byłem zmieszany. Nie wiem, co robić, straciłem też pracę i nie mam pieniędzy na opiekę nad dzieckiem. Byłem nieszczęśliwy w życiu, więc płakałem do mojej siostry i powiedziałem jej o moim problemie i powiedziałem, że zna jeden potężny rzucający zaklęcia, który pomógł jej, gdy nie mogła zajść w ciążę. Skontaktowałem się z nim przez e-mail, a on powiedział, że mi pomoże i powiedział, że kobieta rzuciła zaklęcie na mojego mężczyznę i powiedział, że pomoże mi złamać zaklęcie, aby mój mężczyzna wrócił do mnie i był mój na zawsze. Było dla mnie wielką niespodzianką, że wszystko, co powiedział, stało się rzeczywistością. Mój człowiek natychmiast do mnie wrócił, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Przesyłam bardzo wielkie podziękowania dla tego potężnego i prawdziwego rzucającego zaklęcia. Modlę się, aby żył długo i wykonał więcej swojej cudownej pracy. Jeśli masz jakikolwiek problem przeszkadzający w życiu, musisz skontaktować się z tym potężnym rzucającym zaklęcia! On może ci pomóc. Nie zawiedzie cię, daję ci 100% gwarancji, że ci pomoże, oto jego kontakt: napisz do niego na: isikolosolutionhome@gmail.com Możesz go również wysłać na Whatsapp +2348133261196

Chris ~ 2019-09-10 20:44:38

Nazywam się Chris, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: +27638836445.

Milena Carlos ~ 2019-09-12 18:25:00

Prawdziwy rzucający zaklęcia o nazwie DR ISIKOLO Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek opuścił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma do mnie uczuć. Stałem się smutnym mężczyzną po tym, jak byliśmy razem, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie mojego życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu pewnego dnia, gdy przeglądałem internet, zobaczyłem komentarz na ten temat ma moc sprowadzić byłego kochanka i postanowiłem się przekonać, kontaktując się z nim, a ja natychmiast to zrobiłem, odpowiedziałem i wyjaśniam, przez co przechodzę, i powiedział, że inny facet użył na niej zaklęcia voodoo, dlatego właśnie odeszła mnie dla niego pomimo mojej troski o nią i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w mniej niż trzy dni facet został zastrzelony przez nieznanego faceci na Florydzie iw ciągu pięciu dni moja dziewczyna była w mój dom czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co się z nią dzieje. dziękuję DR ISIKOLO jestem teraz szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru z powrotem za pośrednictwem isikolosolutionhome@gmail.com Możesz również Whatsapp go na +2348133261196.

veronica adrian ~ 2019-09-16 14:56:31

Jestem pod wrażeniem. To mi się naprawdę przytrafia. Mam z powrotem mojego byłego męża. Nazywam się Veronica Adrian. Bardzo się cieszę, że dziś mogę napisać o moim pomocniku, który modlił się za mnie za mój związek. Bóg rzeczywiście użył tego człowieka, aby pomóc w mojej sytuacji. Proszę, posłuchaj moich słów, jeśli szukasz rzucającego zaklęcie, które by ci pomogło, skontaktuj się z dr Isikolo. Jest najlepszym rzucającym zaklęcia, który pomaga ci dzisiaj. Dwa lata temu ja i mój mąż mieliśmy wielką kłótnię, która doprowadziła do naszego rozwodu. To było piekło dla mnie i mojego małego chłopca, że ​​musieliśmy przenieść się do innego miasta. Zostałem samotnym rodzicem. Dr Isikolo poznałem dopiero około miesiąc temu, kiedy powiedziałem mu o mojej sytuacji, a on powiedział mi, żebym się tym nie przejmował. W ciągu dwóch dni mój były mąż wrócił do mnie. Stało się to we wtorek rano, kiedy otrzymałem telefon z domu (moich rodziców), że mnie szukał. Zaakceptowałem go, aby przyszedł do mnie i przeprosił mnie klęczącego przed naszym synem. Od razu wiedziałem, że ten człowiek mi pomógł. Jestem bardzo szczęśliwą kobietą ze wszystkim, co wydarzyło się w moim życiu. Jeśli chcesz skontaktować się z rzucającym zaklęcia, poznaj doktora Isikolo, a będziesz zaskoczony cudownymi zmianami w twoim życiu. Jego adres e-mail to isikolosolutionhome@gmail.com Możesz także zrobić mu Whatsapp na +2348133261196. skontaktuj się z nim, a on ci odpowie.

Loreta Emilio ~ 2019-09-17 19:18:07

DR ISIKOLO jest po prostu najlepszym rzucającym zaklęcia i pomocnikiem. Nazywam się Loreta Emilio, Z szacunku dla ciebie i twoich zaklęć muszę przekazać to świadectwo wszystkim. Byłem na innych rzucających zaklęcia, nie widząc żadnego rezultatu. Po prostu żałuję, że nie przyszedłem do ciebie wcześniej, mam to, co najlepsze. Mojego byłego męża nie było na rok, a ja chodziłem wszędzie i innych rzucających zaklęcia o pomoc, ale bez rezultatu, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie dr Isikolo Po zakończeniu Zaklęcia Miłości, w końcu dostałem od niego telefony. Jego czary działały cuda, a mój mąż powrócił z miłością. To cud! Nagle wrócił z kwiatami, mówiąc, że powinienem mu wybaczyć. Byłem naprawdę oszołomiony i zszokowany, gdy mój mąż klęczał błagając o wybaczenie i żebym go przyjął z powrotem. Brakuje mi słów i jestem radosny, jesteś Bogiem wysłane do mnie i całej mojej rodziny. A teraz znów jestem radosną kobietą. Dziękuję bardzo dr. Isikolo. Każdy, kto szuka prawdziwego rzucającego zaklęcia, powinien skontaktować się z DR ISIKOLO na isikolosolutionhome@gmail.com. Możesz również wysłać mu Whatsapp na numer +2348133261196.

maria ~ 2019-10-18 21:20:23

Vrăjitorul autentic numit Dr. Isikolo, care face minuni pentru oameni Am fost atât de deprimată, când iubitul meu m-a părăsit pentru un alt tip, după ce ne-am întâlnit de 5 ani, am încercat să o rog să se întoarcă la mine, că a refuzat și a spus că nu mai are sentimente pentru mine. am devenit un bărbat trist după tot ce am trecut împreună, după toată dragostea pe care am împărtășit-o în trecut nu mi-am putut imagina viața fără ea, deoarece dragostea mea pentru ea nu avea preț de a face comerț din orice motiv, într-o zi când mergeam pe internet am văzut un comentariu despre faptul că el are puterea de a-l readuce pe fostul iubit și am decis să încerc să mă văd contactându-l și imediat am răspuns că am explicat prin ce am trecut și mi-a spus că celălalt tip folosiți vraja voodoo asupra ei, de aceea m-a lăsat pentru el în ciuda grijii mele pentru ea și promit să mă ajute să-mi recuperez iubitul înapoi și, de asemenea, mă va ajuta să-i pun o vraja moartă, astfel încât să nu mă poată lupta înapoi în viitor, în la mai puțin de trei zile, tipul a fost împușcat de bărbați de tip necunoscut din Florida și în 48 de ore prietena mea era la mine în casă, care mă aștepta să mă întorc de la muncă și când am început să cerșesc spunând că îi pare rău că nu a știut niciodată ce a venit peste ea. multumesc Dr. Isikolo acum sunt fericit cu prietena mea și totul merge acum fără probleme. contactați peterul pentru orice vrăjire de răzbunare și ex-vrăjire din spate prin intermediul isikolosolutionhome@gmail.com puteți, de asemenea, să-l discutați pe WhatsApp prin +2348133261196.

maria ~ 2019-10-18 21:29:08

Prawdziwy czarodziej Dr Isikolo, który czyni cuda dla ludzi Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek zostawił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma już do mnie uczuć. stałem się smutnym człowiekiem po tym wszystkim, przez co razem przeszliśmy, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu, pewnego dnia, kiedy idę przez internet zobaczyłem komentarz na temat tego, że ma moc przywrócić byłego kochanka i postanowiłem spróbować samemu się z nim skontaktować, od razu odpowiedziałem i wyjaśniłem, przez co przechodzę, i powiedział, że ten drugi facet użyj na niej zaklęcia voodoo, dlatego porzuciła mnie dla niego pomimo mojej troski i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w niecałe trzy dni ten facet został zastrzelony przez nieznanego faceta na Florydzie, aw ciągu 48 godzin moja dziewczyna była w moim domu i czekała, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jest jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co ją spotkało. dziękuję, dr Isikolo, teraz jestem szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie teraz gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru za pośrednictwem isikolosolutionhome@gmail.com. Możesz także porozmawiać z nim na WhatsApp za pośrednictwem +2348133261196.

maria ~ 2019-10-18 21:29:54

Prawdziwy czarodziej Dr Isikolo, który czyni cuda dla ludzi Byłem tak przygnębiony, kiedy mój kochanek zostawił mnie dla innego faceta po tym, jak umawialiśmy się przez 5 lat, próbowałem błagać ją, by do mnie wróciła, odmówiła i powiedziała, że ​​nie ma już do mnie uczuć. stałem się smutnym człowiekiem po tym wszystkim, przez co razem przeszliśmy, po całej miłości, którą dzieliliśmy w przeszłości, nie wyobrażałem sobie życia bez niej, ponieważ moja miłość do niej była bezcenna, by handlować z jakiegokolwiek powodu, pewnego dnia, kiedy idę przez internet zobaczyłem komentarz na temat tego, że ma moc przywrócić byłego kochanka i postanowiłem spróbować samemu się z nim skontaktować, od razu odpowiedziałem i wyjaśniłem, przez co przechodzę, i powiedział, że ten drugi facet użyj na niej zaklęcia voodoo, dlatego porzuciła mnie dla niego pomimo mojej troski i obiecuję pomóc mi odzyskać kochanka, a także pomoże mi rzucić na niego zaklęcie martwe, aby nie mógł ze mną walczyć w przyszłości, w niecałe trzy dni ten facet został zastrzelony przez nieznanego faceta na Florydzie, aw ciągu 48 godzin moja dziewczyna była w moim domu i czekała, aż wrócę z pracy, a kiedy to zrobiłem, zaczęła błagać, mówiąc, że jest jej przykro, że nigdy nie wiedziała, co ją spotkało. dziękuję, dr Isikolo, teraz jestem szczęśliwy z moją dziewczyną i wszystko idzie teraz gładko. skontaktuj się z Peterem w celu uzyskania jakiegokolwiek czaru zemsty i byłego czaru za pośrednictwem isikolosolutionhome@gmail.com. Możesz także porozmawiać z nim na WhatsApp za pośrednictwem +2348133261196.

Alina Pavel ~ 2021-04-17 16:41:27

Jestem 55-letnią kobietą. W 2017 roku test na opryszczkę narządów płciowych (HSV1-2) był pozytywny. Miałem poważne epidemie. BARDZO BOLESNE. Próbowałem różnych leków i leczenia przez lekarzy, o których wszyscy wiedzieli, że przyniosły efekty. Sześć miesięcy temu desperacko szukałem w Internecie pomocnych środków na opryszczkę narządów płciowych (HSV1-2), na które natrafiłem na kilka pomocnych środków na to, w jaki sposób DR.WALE pomógł tak wielu osobom w leczeniu opryszczki narządów płciowych (HSV1-2) z pomoc w ziołolecznictwie, bo ja też wierzę, że jest ktoś na świecie, kto może całkowicie wyleczyć opryszczkę. Jednak w ciągu ostatnich 2 miesięcy postępowałem zgodnie z jego protokołem na temat opryszczki i całkowicie powstrzymało wszystkie epidemie! Ku mojemu największemu zdziwieniu zostałem całkowicie wyleczony, postępując zgodnie z protokołem jego ziołolecznictwa. Nie zniechęcaj się lekarzy. Istnieje lekarstwo na HSV z pomocą ziół i korzeni przez zielarkę DR, dzwoniąc do DR.WALE, że jest tak miły i prawdomówny w swoim leczeniu ziołowym, uprzejmie skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji E-mail: drwalespellhome@gmail.com LUB WhatsApp: +2347054019402 Będziesz miał szczęście, tak jak ja, jeśli masz odwagę skontaktować się z nim i wysłuchać jego wskazówek.

Susan Mile ~ 2021-04-27 09:43:23

SKONTAKTUJ SIĘ Z DR SAKA, ABY UZYSKAĆ POTĘŻNE ZAKLĘCIE, KTÓRE POMOŻE CI ODZYSKAĆ SWOJEGO EX LOVERA NIE WAŻNE, JAK DŁUGO ROZERWUJESZ LUB Z KOGO ON / ONA MOŻE BYĆ TERAZ, DR SAKA POMOŻE CI ODZYSKAĆ W CIĄGU 24 GODZIN TYLKO JAK ON POMOŻE MI, TO CZŁOWIEK JEST ZBYT POTĘŻNY I UCZCIWY KONTAKT Dr SAKA na czacie WhatsApp lub Viber: +27634201775 i e-mail: sakasolutiontemple@gmail.com. Nazywam się Susan Mile, dzielę się swoim świadectwem, ten człowiek jest prawdziwy i potężny.

Melody Mats ~ 2021-04-29 08:14:17

Jestem tak podekscytowany, że moje zerwane małżeństwo zostało przywrócone. „Niedawno się pogodziliśmy, mimo że było to trudne. Minął już ponad miesiąc i wydaje się, że wszystko wróciło do normy. Zaczął mnie lepiej traktować i był to proces uzdrawiania dla nas obojga. Koszmar, który trwał prawie dwa lata, zanim zerwaliśmy, wreszcie się skończył. To tak, jakbyśmy znów się zakochali! Oboje zostawiliśmy przeszłość za sobą i staramy się iść naprzód i po raz pierwszy od dłuższego czasu przyszłość wygląda o wiele jaśniej. Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jestem wdzięczny DR WALE! To tak, jakbyśmy w końcu na nowo odkryli o sobie te rzeczy, które przede wszystkim sprawiły, że się zakochaliśmy. Wszystkie zmartwienia i stres po prostu zniknęły. Dziękuję DR WALE za uratowanie mojego zepsutego małżeństwa i sprowadzenie męża z powrotem do mnie! ”. Ja i mój mąż znów mieszkamy szczęśliwie razem .. Wszystko dzięki DR WALE. Jeśli masz jakiś problem, skontaktuj się teraz z DR WALE i gwarantuję, że pomoże ci się z nim skontaktować WhatsApp lub Viber +2347054019402 LUB E-mail: drwalespellhome@gmail.com

Donald Mara ~ 2021-06-06 23:07:08

Nigdy nie wierzyłem w magię ani zaklęcia, dopóki nie spotkałem tego specjalnego zaklęcia o nazwie Dr.Obo. Mężczyzna, którego chciałem poślubić, zostawił mnie 3 miesiące na naszą ceremonię ślubną i moje życie stanęło do góry nogami. Był ze mną od 4 lat i naprawdę kocham tak bardzo. zostawił mnie dla innej kobiety bez powodu. kiedy do niego zadzwoniłem, nigdy nie odbierał moich telefonów i nie chciał mnie widzieć w pobliżu. więc kiedy powiedziałem mężczyźnie, co się stało. pomógł mi w kilku odczytach , a po tych odczytach uświadomił mi, że ta druga kobieta rzuciła zaklęcie na mojego Męża, więc mnie zostawił... powiedział, że pomoże mi rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić z powrotem. Na początku byłem sceptyczny, ale Właśnie spróbowałam i za 2 dni mój mąż sam do mnie zadzwonił i przyszedł przeprosić. Nie wierzę, że czasami może do mnie wrócić, ale teraz cieszę się, że wrócił, a teraz jesteśmy małżeństwem i żyjemy jak szczęśliwa rodzina.Umieszczam to na forum, jeśli ktoś potrzebuje pomocy tego mężczyzny.Możesz skontaktować się z nim przez WhatsApp: +2348115365326 lub e-mail: dr.obohealinghome1411@gmai l.com

Donald Mara ~ 2021-06-06 23:07:30

Nigdy nie wierzyłem w magię ani zaklęcia, dopóki nie spotkałem tego specjalnego zaklęcia o nazwie Dr.Obo. Mężczyzna, którego chciałem poślubić, zostawił mnie 3 miesiące na naszą ceremonię ślubną i moje życie stanęło do góry nogami. Był ze mną od 4 lat i naprawdę kocham tak bardzo. zostawił mnie dla innej kobiety bez powodu. kiedy do niego zadzwoniłem, nigdy nie odbierał moich telefonów i nie chciał mnie widzieć w pobliżu. więc kiedy powiedziałem mężczyźnie, co się stało. pomógł mi w kilku odczytach , a po tych odczytach uświadomił mi, że ta druga kobieta rzuciła zaklęcie na mojego Męża, więc mnie zostawił... powiedział, że pomoże mi rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić z powrotem. Na początku byłem sceptyczny, ale Właśnie spróbowałam i za 2 dni mój mąż sam do mnie zadzwonił i przyszedł przeprosić. Nie wierzę, że czasami może do mnie wrócić, ale teraz cieszę się, że wrócił, a teraz jesteśmy małżeństwem i żyjemy jak szczęśliwa rodzina.Umieszczam to na forum, jeśli ktoś potrzebuje pomocy tego mężczyzny.Możesz skontaktować się z nim przez WhatsApp: +2348115365326 lub e-mail: dr.obohealinghome1411@gmai l.com

SAM ~ 2022-05-26 12:30:22

ŻONA RANO KIEDY JESZCZE SPIĘ WYCHODZI BY ZADZWONIĆ, W CIĄGU DNIA WYCHODZI GDY KTOŚ DZWONI, UKRYWA SWOICH ZNAJOMYCH, NIE OPUSZCZA TELEFONU Z OCZU, MA 2 TELEFONY I OBA NRZY SOBIE JESTESMY 34 LATA PO ŚLUBIE I SERCE MI PĘKA Z POWODU JEJ ZACHOWANIA ,ONA NIE WIDZI W TYM NIC TAKIEGO, PRZECIEŻ TYLKO ROZMAWIA, CIĄGŁE KŁUTNIE, O SEKSIIE NIEMA MOWY, TYLKO JAKIEŚ ZARZUTY W MOIM KIERUNKU,,,,, ZDRADZA I TO MNIE ZABIJA, NAWET TERAS ŁZY MI SIĘ WYLEWAJĄ,, POZDRAWIAM

SAM ~ 2022-05-26 12:32:08

ŻONA RANO KIEDY JESZCZE SPIĘ WYCHODZI BY ZADZWONIĆ, W CIĄGU DNIA WYCHODZI GDY KTOŚ DZWONI, UKRYWA SWOICH ZNAJOMYCH, NIE OPUSZCZA TELEFONU Z OCZU, MA 2 TELEFONY I OBA NRZY SOBIE JESTESMY 34 LATA PO ŚLUBIE I SERCE MI PĘKA Z POWODU JEJ ZACHOWANIA ,ONA NIE WIDZI W TYM NIC TAKIEGO, PRZECIEŻ TYLKO ROZMAWIA, CIĄGŁE KŁUTNIE, O SEKSIIE NIEMA MOWY, TYLKO JAKIEŚ ZARZUTY W MOIM KIERUNKU,,,,, ZDRADZA I TO MNIE ZABIJA, NAWET TERAS ŁZY MI SIĘ WYLEWAJĄ,, POZDRAWIAM

Dodaj swój komentarz

285 komentarzy