Porady naszych Ekspertów

 

netkobiety pytają:

image description

Zdrada żony po wielu latach małżeństwa

Jesteśmy małżeństwem od 14 lat i pierwsze lata naszego małżeństwa były niesamowite. Myślałem, że takie sprawy jak zdrada nas nie dotyczą, że to nie nasza bajka. Kiedy znajomi poruszali ten temat zawsze była to dla mnie jakaś bardzo odległa sprawa. Nie byłem sobie w stanie wyobrazić, że któreś z nas mogłoby zdradzić. Zawsze byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Łączył nas dom, dwójka wspaniałych dzieci. Nasze życie seksualne także było satysfakcjonujące. Po latach wyrzeczeń, dorobiliśmy się już czegoś wspólnie i stać nas na wypad tu czy tam, fajne wakacje, wypad do dobrej restauracji. Myślałem, że jesteśmy szczęściarzami. Niestety rok temu, żona zdradziła mnie z chłopakiem, którego poznała przez znajomych. Zawsze tolerowałem te jej wypady z koleżankami, a to do kina, na zakupy czy do knajpy. Wydawało mi się to normalną koleją rzeczy. Przyznała się kilka dni temu. Twierdzi, że miała wyrzuty sumienia. Twierdzi, że to był tylko ten jeden jedyny raz, że mnie kocha, i że była to największa pomyłka w jej życiu. Wyprowadziłem się z domu do hotelu, aby to wszystko przemyśleć. Ale bardzo mnie to zabolało. Nie wiem czy kocham dalej żonę. Widzę w niej teraz osobę, której nie znałem. Czuję do niej wręcz takie fizyczne obrzydzenie. Szkoda mi przekreślić to wszystko co razem zbudowaliśmy, ale mam poważny problem z zaakceptowaniem tej zdrady. Dla mnie to przekreśla całe nasze życie. Chyba wolałbym nie wiedzieć, że to zrobiła. Czuję jak wszystkie moje dobre emocje i uczucia, które dla niej miałem wyparowały. Czy jest sens budowania dalej związku z kimś kto tak zranił i oszukał ?

Janek, 42 lata
Magda Czerwińska
image description

Ekspert:

Liczba porad: 6

Ogolna ocena porad:

image description

Zdrada jest jak trzęsienie ziemi ...

Ocena artykułu:

Ocena: 0.0/5 (0 oceniających)

Panie Janku,

Eva-Maria i Wolfram Zurhorst, para znanych niemieckich terapeutów, twierdzą, że zdrada jest jak trzęsienie ziemi. Rozpada się na kawałki to, co misternie przez lata budowaliśmy. Odsłaniają się skrywane uczucia i poznajemy prawdę o sobie, partnerze, o naszym związku. W początkowej fazie, po ujawnieniu prawdy, doznajemy szoku, pojawiają się bardzo silne emocje i odczucia. Pan czuje ból, zwątpienie i wręcz fizyczne obrzydzenie. Zrozumiałe jest to, że zaczął Pan widzieć żonę w innym świetle, że czuje się Pan zraniony i oszukany. Decyzja o wyprowadzeniu się do hotelu i czasowa separacja może Panu pomóc uporać się z gwałtownymi uczuciami, związanymi z ujawnieniem prawdy przez żonę, bez narażania siebie, żony, a zwłaszcza dzieci na dodatkowy ból. Może też pomóc odpowiedzieć sobie na pytanie: i co dalej? Czego ja chcę w tej sytuacji? Co mówi zdrada żony o naszym związku i o mnie? Pomocne w odpowiedzi na tego typu pytania może być spotkanie z psychologiem lub terapeutą.

Małżeństwo terapeutów Zurhorst zwraca również uwagę na fakt, iż kryzys może być najlepszym nauczycielem miłości. Pod warunkiem, że nie pogrążymy się w rozpaczy, tylko skorzystamy z szansy na rozwój. A może to być szansa na to, aby inaczej spojrzeć na siebie, na partnera i na swój związek. Może to być również szansa na dokonanie zmian, próba zadbania o siebie, o związek i o wprowadzenie nowej jakości do wspólnego życia. Pisze Pan, Panie Janku, że byliście Państwo szczęściarzami, najlepszymi przyjaciółmi, że Państwa życie seksualne było satysfakcjonujące. Warto w szczerej rozmowie (być może w obecności terapeuty, specjalizującego się w terapii małżeństw) przekonać się, czy żona tak samo ocenia Państwa relację. Być może widzi Państwa zawiązek w nieco innym świetle.

Z Pańskiego listu wnioskuję, iż żonie bardzo zleży na utrzymaniu związku, dręczą ją wyrzuty sumienia i twierdzi, że zdrada była jej największą pomyłką. Postawa żony w połączeniu z tym wszystkim, co Państwa łączy: przyjaźń, satysfakcjonujące pożycie seksualne, udane życie rodzinne i dwójka wspaniałych dzieci są bardzo mocną podstawą, na której można odbudować zaufanie i relację partnerską na nowo.

Proszę spróbować potraktować zdradę żony jako szansę na wzmocnienie relacji, jako moment, w którym może Pan również zatroszczyć się o siebie i wprowadzić nową jakość do Państwa wspólnego życia. Pomocne może być w tym skorzystanie z pomocy specjalisty, zajmującego się terapią par.

Nasze komentarze

Henryk ~ 2012-10-03 20:14:22

Mnie żona też zdradziła. Dowiedziałem się po 10 latach, ale ból ten sam. Niby było to raz tylko, ale kto ją tam wie. Teraz mamy koło 60tki i już nie warto się rozwodzić. Ale ciche dni mamy od tego czasu.

Cherry ~ 2012-11-02 21:07:02

Przyznawanie się do zdrady, zwłaszcza kiedy zdradzający twierdzi, że to nic dla niego nie znaczyło, ale nie pozwalają żyć wyrzuty sumienia, jest jak przerzucanie odpowiedzialności za związek na osobę zdradzoną. Warto zdać sobie sprawę, że w jednej chwili traci się poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, to wszystko co przez tyle lat się budowało zostaje jakby zdeptane - tego nie da się zapomnieć. Owszem, można żyć razem, ale nic już nie jest takie samo...

Selena ~ 2013-04-10 11:43:59

Cherry a ja się nie zgadzam do końca z Twoją opinią, bo do błędu też trzeba umieć się przyznać, ona się jednak przyznała. Ilu męszczyzn nie wie że jest zdradzanych, masa. Mnie się wydaje że jednak jej zależy a świadczą o tym choćby wyrzuty sumienia. Owszem zaufanie będzie baaardzo ciężko odbudować ale czy naprawdę nie warto???

Zuch ~ 2013-06-09 22:35:45

Czy nowa formu znowiazku zatem nie powinna byc przyjazn ? chyba tak. Szczegolnie ze slyszy sie wypowiedzi o "masach" facetow bezpojecia o swoich zonach.

remi ~ 2013-11-03 18:52:06

boli.

remi ~ 2013-11-03 18:53:53

boli.

Lisek ~ 2013-11-08 20:35:20

Możesz w łatwy sposób dowiedzieć się, czy Twój partenr Cie zdradza. Wystarczy dobre oprogramowanie do podsłuchiwania telefonu komórkowego - http://www.mspy-polska.pl

maro ~ 2013-12-01 20:35:09

Dowiedziałem się od szefowej mojej żony o rocznym romansie mojej żony z jej mężem.efekt?natychmiastowe wypowiedzenie z pracy!moja jeszcze żona jest podła,ponieważ ta pani zachorowała

marno ~ 2013-12-09 18:43:16

Witam.W kwietniu mieli byśmy rocznice 25 lat razem. Przed i po ślubie włącznie. Ja dowiedziałem się ,że jest problem 4 miesiące przed 10-tą rocznicą ślubu. Donos, bliskiego bolało i doinformował. To niemożliwe?!!! Jednak... Dociskam żonę i uzyskuje konkrety. Wybór? Dwójka małych dzieci... No ,nie Kocham Ją i Dzieci. TAKI Koniec...? zaczynam walkę i przebaczam.Staram się Nas poskładać. Zbudować zaufanie, lepsze relacje,wzmocnić uczucie i to było najgorszą głupotą w moim życiu.Czułem dalej ,tą oziębłość.Coś jest nie tak. Mija 5 lat, Święta Wielkanocne i sprawdzając pocztę z życzeniami coś mi zaczęło chodzić po głowie. Znajduje program do łamania haseł jednego z komunikatorów. Bingo! Może miała z pół roku przerwy, a resztę czasu to był jakiś chory dramat. W pierwszej chwili kolejny szok i słodkich chwil nie było. Zastanawiam się ,co dalej? Myślę kurcze nadal Kocham Ją ,mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Jakieś rozmowy i ustalenia. Budujemy kompromis. Dwa lata jest dobrze i następnie znów się coś psuje. Następuje oziębienie. Wszystkie moje próby i zmiany stanu rzeczy nie mają siły przebicia. Mikołajki, późny wieczór w ten piątek tego roku i znów nowe odkrycie. Kolejny szok i mała wojna przez sobotę i niedziele. Już znalazła swoje miejsce;) , a Ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem. Wolnym od jej choroby. Jej aktorska gra pozbawiła mnie umysłu. Ja zakochany i chcący mieć rodzinę. Normalną rodzinę. Ona, to widziała i dobrze się tym i mną bawiła. Jak się okazuje, to byłem jej wygodą materialną. Możliwe i na pewno są kobiety o które warto walczyć. Ja mam pecha i takiej nie miałem. Jeżeli jedna strona Kocha, a druga się tym bawi. Efekt ,już znacie. Pozdrawiam i Powodzenia. Moja ukochana:) WOLNOŚĆ :)

Pawelek ~ 2014-02-11 12:45:35

Zdrada to zdrada. Jeśli żyje się razem przez np. 20 lat to żona bądź mąż jest tak na prawdę najblizszą w życiu osobą. I jeśli ta najblizsza nam osoba zdradza nas to nieważne jaki jest tego powód to z całą pewnością jest to powód aby się rozstać Ja nie mógłbym żyć ze swoją żoną gdybym dowiedział sie o czymś takim. Nie byłbym w stanie zaakceptować jej w takim wydaniu. Nie potrafiłbym jej przytulić, pocałować, a już tym bardziej kochać się. A już na pewno nie mógłbym potraktować tego jako nową szansę na budowanie małżeństwa jak to podaje Pani ekspert. Taka osoba byłaby dla mnie spalona już na zawsze.

DOBRA ~ 2014-02-15 12:54:59

Zdrada to KONIEC !.

Kris ~ 2014-02-16 23:06:30

mam 50 lat za soba 23 lata małżeństwa trudnego od poczatku kochałem i kocham moją żonę o TYM wiedziałem a raczej domyslałem się od ok.18 lat zawsze winę brałem na siebie ciagłe z jej strony kłótnie obyle co UFO czyli latające talerze to standard nauczyłem się z nimi jakos zyć choc kurcze oj bolalo bolało zawsze bałem się ze ten gorzki puchar się kiedyś przeleje no i stało się koszmar nie mam sił już ani na miłość ani na ciągłe wybaczanie rozwód w moim wieku to chyba już bez sensu co robić jak dalej zyć ciekawostką jest jej forma zdrady może dlatego piszę by ktoś może spotkał się z tego typu zdradą a mianowicie żona mnie kocha???????lecz do sexu zawsze szukała innego partnera o mnie mówi ty to masz być lekiem na całe zlo zawsze preferowała szybkie numerki bez pieszczot i zabaw no i ta stara milość co nie rdzewieje to ON też mąż 2 dzieci ale też amator takich numerków 16 lat rozkoszy to jego robota no i kilku przelotnych aczkolwiek znanych panów dramat to co ? to jednak jej milość do mnie troska omnie itd.jak to mam zrozumieć ? niech ktoś odpisze co robić

darek31 poznań ~ 2014-03-06 14:05:44

mnie zona tez zdradzila ale ja jejwybaczylem i na nic te przepraszanie bo sie zakochala w nim a ja ja bardzo kocham jestesmy 8 lat po slubie... wiec jak twoja zona cie zdradzila i cie kocha to masz szczescie nie to co ja wiec wroc do niej ja bym tak zrobil gdybym mial jeszcze szanse

LZW ~ 2014-03-24 14:13:58

Rozwiodłem się w grudniu 2013 roku po 30 latach małżeństwa. Na początku 2013 zauważyłem że się coś dzieje niedobrego z moją żoną. To co odkryłem było dla mnie szokiem, nadal jestem w szoku. 8 lat okłamywania, 8 lat romansu ze starszym od niej facetem. "To tylko przyjaciel" takie dyrdymały mówiła, ja wynająłem detektywa, kosztowało mnie niemała ale cała prawda ujrzała światło dzienne. Teraz po rozwodzie powoli przy pomocy moich najlepszych przyjaciół dochodzę do siebie. Zaczynam powoli drugie życie bez kłamstw, oszustw. Tak, że nie wszystko kończy się katastrofą. Czego wam życzę

lal ~ 2014-07-06 16:58:24

Jak mam mój mąż BACK! Dziękuję za artykuł! Dotyka moje serce głęboko, bo niedawno przeszedł przez coś podobnego przypadku. Około 3 lat temu mój mąż zostawił mnie i 2 naszych dzieci do 3 lat do innej kobiety. Podczas tego lata naszej rozłąki Byłem tak uszkodzony, więc w końcu poszedłem do mojego przyjaciela, który skierował mnie do rzucającego czar Dr Akim, który pomaga mi w mojej rodzinie zgrupowanie, a potem czułem spokój i poczułem całą miłość ponownie. Po castingu zaklęcia miłości, mój były mąż zaproponował mi pracę, pracę w swoim Jego towarzystwie. więc posłuchał i poszedł. Po pracy razem w 1 tydzień mieliśmy zbliżyć i wychodząc randki i spotykać się z rodziną z znowu dzieci, Dr Akim przywrócił nasze małżeństwo w ​​sposób, ja nigdy nie spodziewałem się, ale jestem naprawdę wdzięczny! Kontakt z dr Akim dzisiaj: bestspellhome@gmail.com Tel.: +2348159645271 Z poważaniem, Sananja lal

Papotki ~ 2014-08-03 12:27:25

Tylko program szpiegowski pomoże w przypadku zdrady: http://keylogger-szpieg.pl/produkt/ninjalogger-std/ Ma się wówczas wszystko czarno na białym i nie da rady facet się z tego wyłgać.

jacek placek ~ 2014-08-27 19:15:07

2 tygodnie temu dowiedzialem sie ze zona stuka sie od 7dmiu misiecy z kelnerem gdzie razem pracuja.wypierala sie do konca,wiec ja nagralem.nie miala wyjscia sie nie przyznac.teraz mi wciska ze jej bardzo na mnie zalezy,chodz w nagraniu slyszalem zupelnie cos innego.kazalem jej sie wyprowadzic.teraz zastanawiam sie co mam robic dalej.

Niepewny ~ 2014-09-09 14:37:59

Jesteśmy małżeństwem ponad 10 lat. Moja żona od 2 lat pracuje za granicą. Miesiąc temu żona przyznała się że rok temu miała ochotę mnie zdradzić. Zacząłem w końcu rozumieć jej większe lub mniejsze kłamstwa i wszczynane kłótnie. Twierdzi że tego żałuje ale przez przypadek wyszło że się z kimś nadal spotyka. Jej koleżanki z pracy gdy tylko zacznę ten temat nabierają wody w usta. Każda próba szczerej rozmowy kończy się tylko na przysiędze że nic złego nie robi ale nadal przyłapuję ją na kłamstwach. Już nie wiem co mam myśleć i robić, nie daje mi to spokoju.

barded ~ 2014-09-12 14:12:42

Durni rogacze , baba zdradziła to kopa w dupę i niech idzie do szfagra .

waldek ~ 2014-09-14 23:48:13

zdradziła raz i posmakowała będzie to robić zawsze

aba ~ 2014-09-19 03:15:21

Takie juz są te baby

dodge ~ 2014-10-02 16:20:01

Jesli zdradzila to zrobi to po raz kolejny,minie jakis czas znowu poczuje ze jest ok ,ze udalo sie zazegnac prblem i wskoczy do luzka z kolejnym nowo poznanym znajomym.Tu juz nie ma co naprawiac to jest oczywiste,bedziesz potrafil ja dotknac? majac swiadomosc ze dala innemu ,bedziesz zachodzil w glowe ktory z was lepszy? Zrobila to i juz nie odwolania,plus ze miala jaja zeby sie przyznac,bo wielu zdradzaczy to tchurze i ich nie maja.A teraz poprostu rozstancie sie poszukaj szczescia gdzie indziej jedynie nie trac kontaktu z dziecmi .Ciezeko im bedzie teraz wszystko wyjasnic,ale z drugiej strony zyc dla samych dzieci to tez bez sens,bedziecie z zona jak pies z kotem

grzegorz ~ 2014-10-06 11:39:29

Zdrada boli ale duzo zalezy od tego jakie sa prawdziwe intencje zony skoro mowi i chce poprawy sytuacji. Moze zaluje? Ma to miejsce w moim przypadku. Kiedy sie dowiedzialem, przez 1 miesiac na urlopie glownie pilem, duzo z nia rozmawialem, pytalem o szczegoly, wzmozylem seks miedzy nami i staralem sie wczuc w role tamtego. Taka mam psychike ze bardziej boli mnie niewiedza niz wiedza, ktora i tak boli bo jest pamiec. Poza tym ta sytuacja mi sie przysnila wiec moglem przycisnac zone o powiedzednie mi bo juz wiedzialem tylko nie wiedzialem z kim. Na mysl mi nie przyszlo ze chodzi o mojego brata? Okazalo sie ze wykorzystywal do tego swoja zone, corke i moje dzieci. Trudno to opisac bo potrzeba kilku stron na to. Do tego facet starszy ode mie o 15 lat i w rzeczywistosci nie liczacy sie z nikim i niczym. Posunal sie nawet do tego ze wmowil zonie chorobe, bo czula co robi od lat, tak ze ciagle jest na psychotropoach i od czasu do czasu w szpitalu. Wiemy to tylko dzieki dowodowi w postaci listu do mnie, ktory napisal rok temu, kiedy na moja reakcje na jawna adoracje mojej zony na moich oczach i mojej zony zaproponowal mi sfinansowanie mojego rzekomego potrzebnego leczenia psychiatrycznego. Czlowiek? zupelnie pozbawionych wszelkich skurpulow i moralnosci, ktory rowniez w pewien sposob upodlil drugiego brata, z czego tamtem chyba do dzisiaj nie zdaje sobie sprawy. Po prostu szokujaca rzeczywistosc o ktorej trudno jest zapomniec.

kubuś ~ 2014-10-21 13:57:14

Jesteśmy małżeństwem od 25 lat. Moja żona miesiąc temu w luźnej rozmowie wyznała mi że zdradziła mnie ze swym szefem. Zacząłem drążyć temat wypytywać o szczegóły w końcu dowiedziałem się że podczas trwania nasze go związku regularnie zdradzała mnie ze swoimi znajomymi z pracy. Okazało się że robiła to nagminnie wielokrotnie w samochodzie , parku, lesie, w biurze i pomieszczeniach magazynowych. Twierdzi że tego żałuje i nadal mnie kocha. Jeśli żyje się razem przez 25 lat to żona i dziecko jest najbliższą w naszym życiu osobą. I jeśli ta najbliższa nam osoba zdradza nas to nieważne jaki jest tego powód to z całą pewnością jest to sygnał i powód aby się rozstać. Całe życie poświeciłem naszemu związkowi układało nam się pożycie sexualne i materialne, a tu jak wiadro lodowatej wody spada na moja głowę. Nie można potraktować tego jako nową szansę na budowanie małżeństwa po 25 latach jak to podaje Pani ekspert jest to totalną bzdurą nie wiem w jaki sposób Pani ekspert sobie to wyobraża. To po to się zdradza aby dać sobie jakieś szanse trzeba być świadomym swoich wyskoków tak jak i nie usprawiedliwia nas nie znajomość przepisów prawa w popełnianiu przestępstw i ich skutków. Taka osoba jest spalona już na zawsze. Jeśli zdradza niech nie rani swojego partnera niech stanie się osoba wolna i robi co jej podoba i dusz a zapragnie spełnia swoje pragnienia być wyzwolną. Przyznanie się do zdrady, zwłaszcza kiedy zdradzający twierdzi, że to nic dla niego nie znaczyło, ale ma wyrzuty sumienia, jest to jak przerzucanie odpowiedzialności za to co się stało na osobę zdradzoną Bardzo mnie to boli ze względu na to że nigdy żony nie zdradziłem. Nie wiem czy nadal kocham żonę z tego powodu . Widzę w niej teraz osobę, której nie znałem która okłamywała mnie przez 25 lat naszego związku bawiła się poza moimi plecami czuje się jak rogacz i nie chce się pokazywać w jej obecności, abym nie był pokazywany palcem lub odbierał głupie uśmieszki od jej amantów.. Czuję do niej wręcz takie fizyczne obrzydzenie. Szkoda mi przekreślić to wszystko co razem zbudowaliśmy, ale nie mogę zaakceptować tej zdrady. Dla mnie to przekreśla całe nasze życie. Czuję jak wszystkie moje dobre emocje i uczucia, które dla niej miałem wyparowały pękły jak bańka mydlana. Czy jest sens budowania dalej związku z kimś kto tak zranił i oszukał ?

wiochmen ~ 2014-10-23 02:00:16

Mi mówiła że dla niej seks może nie istnieć, okazało się że tylko ze mną przez 19 lat małżeństwa. Dałem jej wszystko....

jelen ~ 2014-10-31 16:25:58

ja o zdradzie mojej zony dowiedzialem sie 27.10 (przeddzien rocznicy slubu). Po 8 latach zrobila mi taki numer. Gdyby nie nasz syn (7 lat) nie byloby juz naszego zwiazku. Na samym poczatku ustaliliśmy ze ten co zdradza opuszcza dom tak jest ubrany. Po tym wyznaniu ulegly sporym zmianom nasze relacje bo nie mam do niej zadnego zaufania. Czy widze szanse dla nas? Mam mieszane uczucia, wiem ze na bardzo dlugo asa w rekawie i sprobuje do konca naszego zwiazku jej nie zdradzic!! Niech ja to boli

zawiedziony ~ 2014-10-31 22:27:33

Prawdziwa natura kobiety wcześniej (oddają się pierwszemu lepszemu) lub później (zdradzają ) się ukazuje w pełnej krasie. Niby robiły i robią to z miłości do faceta, którego kochają. A ty jeleniu masz dylematy czy zostawić ją, jak przeżyją to dzieci, natomiast ona oddając się innemu nie myślała o przyszłości, o dzieciach jeśli je ma. To jest tak zwana wolność seksualna kobiet. Kiedyś dziwkę nazywano dziwką, a dziś to kobieta wyzwolona, która ma potrzeby. Śmieszy mnie, gdy przeglądam fora i i czytam wypociny jakiejś laski, która pisze, że musiała mieć tylu, a tylu w młodości, a teraz to ona jest do przyłożenia do rany. I argumentuje to tym, że facetom to wolno, a jej to nie !!!!!!!!!! Tylko odpowiedzmy sobie na pytanie, czy facet miałby zaliczone panienki, gdyby taka jak ona nie dała mu? Pewnie nie? Większy szacunek w mojej ocenie ma dziwka stojąca przy drodze niż taka cichodajka. Idąc z panienką w burdelu do łóżka wiesz w co się ładujesz. Natomiast lokując uczucia w cichodajce stajesz się zakładnikiem, bo gdy masz dzieci, stajesz przed dylematem - odejść czy zostać dla dobra dzieci. Odchodzisz - jesteś najgorszym człowiekiem na świecie zostawiłeś biedna kobietę z dziećmi, zostajesz - babka przyprawia ci rogi na całego, oczywiście cały czas tego żałuje. Jednym słowem kobiety same się nie szanują, a oczekują szacunku od faceta. Nie ma kobiet idealnych, a jeśli są to ja na taka nie trafiłem. Dla równowagi dodam, że niektórzy faceci świeci nie są, ale gdyby kobiety nie dawały pierwszemu lepszemu to i to by sie ukróciło.

Tomasz 40lat 18 latzwiązek ~ 2014-11-07 23:45:54

Zawsze kochałem żonę zawsze ją pragnąłem mówiłem jej o swoich potrzebach o sexie ona twierdziła że nie ma potrzeby na częsty sex a teraz dowiedziałem się ze ma kochanka który ją bzykał dla mnie to koniec związku

asiek ~ 2014-11-11 22:50:54

Wiem jak boli zdrada...tutaj możecie sprawdzić czy partner Was zdradził http://ezowymiar.pl/wrozby/wrozby_milosne/czy_maz_mnie_zdradza_-_wejscie.html

Kamilos ~ 2014-11-15 11:28:09

Mi pomógł blog o zdradzie http://www.zdradzilas.pl i moja żona szybko przyznała się do zdrady

Hachaha ~ 2014-11-20 01:10:21

Prośba o poradę: Moja żona coś późno wraca ostatnio z pracy. Gdy ją pytam, co tak długo robiła, odpowiada, że musiała dłużej zostać bo mieli zebranie, szkolenie... Gdy pytam, czy przyjechać po nią do pracy, mówi, że wróci taksówką. Tydzień temu wziąłem jej telefon do ręki w celu sprawdzenia godziny a ona rzuciła się z krzykiem, że to jej prywatny telefon, że mojego ona nie rusza itp... Gdy mam ochotę na sex ona kategorycznie odmawia, i wymyśla setki wymówek. Gdy już zasnę, często wychodzi z sypialni i rozmawia z kimś przez telefon albo siedzi na NK. Wczoraj, gdy wyszła z pracy postanowiłem pójść za nią. Aby mnie nie zauważyła, kucnąłem sobie za moją Audi A6, (3.0TDi) i zauważyłem straszny, zapieczony brud na moich alusach. Moje pytanie: czy znacie jakiś dobry środek do czyszczenia felg polerowanych (nie lakierowanych) na bazie kwasu fosforowego?

es567 ~ 2014-11-21 20:59:09

Ha, po 8 latach zostałem zdradzony, pokłóciliśmy się ostro i po 2 miesiącach przerwy w kontaktach poszła w bok. Ale złapałem za rękę, wie że ja wiem. Jak to działa, bo nikt nie pisze. Otóż żołądek, rzygałem i rozwolnienie, nie jadłem kilka dni tylko kawa papierosy koniak. Próbowałem jakieś cukry przyswajać, wafelki itp ale nie wchodziły. Po kilku dniach coś zacząłem jeść, pomalutku wyjdę z tego. Niemożliwy jest POWRÓT, nie mógłbym jej pocałować ani przytulić. Czuję do niej obrzydzenie. Kocham ją ale to się nie da reaktywować. Obrzydzenie.

s11 ~ 2014-11-26 13:27:52

Jedno w tym wszystkim jest pewne czy to było dawno czy dowiadujesz sie teraz jak był to zwiazek oparty na uczuciu to nigdy juz nie bedzie tak samo poprostu patrzysz na partnera pomimo jego największych starań biorąc wszystkie dobre strony zwiazku ze cie skrzywdził a nawet jak już to zrobił to nie zadbał o to żeby to nie wyszło a tłumaczenie a zazwyczaj jest takie że nie miało to znaczenia jest głupota bo ktoś kto naraża swój związek dzieci dla jednej chwili musi sie liczyć z konsekwencjami mówie o zwiazkach dobrych nie moze być tak ze jedna kłótnia słabszy moment to jest wpisane w zwiazek partner rozwiazuje zdradą .Zdrada jak wyjdzie jest najgorsza rzecza bo zaburza funkcjonowanie zwiazku ! okazuje sie że osoby z która żyłeś tak naprawdę nie znasz . A jak do tego dochodzi wyobrżnia ze żona wracała do domu wchodziła do łóżka ty z nia spałeś to może byc nie do przejscia

Tomasz ~ 2014-11-27 21:44:32

Mnie żona też zdradziła po 18 latach kochałem ją nad życie niczego jej nie brakowało zawsze ją adorowałem to co piszecie o winie męża to istne bzdury kobiety są perfidne i potrafią zranić jak nikt wyrafinowane wredne suki głupsze od kurew które mają z tego kasę słuchają pierdół od swoich kolesi w pracy a potem dają im dupy za darmo a jak koleś się znudzi to chcą wrócić do męża ja wiem że jak ktoś jest niewierny to będzie niewierny bo cudzołóstwo mają wyryte w swoich pustych łbach życie z takim moralnym dnem jest wykańczalnią uważam że nie warto a żonka jak szła w długą to liczyła się z tym że to wyjdzie na jaw i że będzie musiała ponieść konsekwencje

vika1975 ~ 2014-12-07 22:31:28

Moja zdradza mnie już 3 raz. Dzisiaj właśnie się dowiedziałem, że nowy nabytek przybywa w wtorek i abym go po przyjacielsku przywiozł. Raz wybaczyłem, zawód został. 2 raz sam nie wiem. .3 raz przegieła. Zniszczyła mi nadzieje na jutro. Zostałem z niczym, no 80 koła bo kredyty na mnie.Okrada dom ze wszystkich pieniedzy, sponsoring. Ciekawe co dalej, musze treraz lokum zdobyć. Zadbac tylko o dziecko. Zacząć życ na nowo...

Edek ~ 2015-03-02 14:25:58

Ją lubię jak żonka bzyka się że swoim kolegą z pracy, mi później lepiej smakuje sex. Cipka nie mydło nie zmydli się starczy dla kolegi i dla mnie.

ratto ~ 2015-03-06 08:53:08

Witam,jestem w podobnej sytuacji ,wszystko wyszło 14.12.2014 po zainstalowaniu spy phone na zony telefonie.Po rozmowie z zona przyznała się ze trwało od września,na poczekaniu wymyśliła jakieś imię(Konrad),ale nie dawało mi to spokoju,przed świętami powiedziała ze to jednak jest ktoś inny i ze wymyśliła tego Konrada,tym razem był to Jacek jej znajomy z pracy nie wiele myśląc wykonałem telefon do niego i po rozmowie i przedstawieniu numeru tel powiedział mi ze to numer prywatny jej dyrektora .Po rozmowie z zona powiedziała ze to on i bała się przyznać do tego,bo nie wiedziała jaka będzie moja reakcja.Zrujnowała mi życie,szkoda mi przekreślać tego związku,ale nie potrafię żyć z taka osoba która tak zraniła i oszukała.

johny ~ 2015-03-13 14:24:32

Witam. Miałem żonę i mam trójkę dzieci dla której gotów byłem zrobić wszystko, a obróciło się to przeciwko mnie. Nie brakowało niczego jeżeli chodzi o kwestie finansowe (mieszkanie, wycieczki dom nad morzem). Znalzłem jej pracę, bo w domu dostawała doła. No i zaczęło się. Wojna o wszystko i na każdym kroku, musiałem zawalać pracę aby dzieci jak wrócą ze szkoły miały co zjeść. Ostatnia zmiana pracy, zaskutkowała tym, że odkryłem że stosunki z kolegą z pracy to nie tylko praca. Oczywiście zaprzeczyła i zarzut że ją inwigiluje. Rozstaliśmy się aby dzieci nie widziały jak kobieta potrafi zniszczyć ojca dzieci. Myślałem, że to wszystko przemysli a byliśmy ze sobą 20 lat i dojdziemy do porozumienia kompromisu. Tydzień po tym jak wyprowadziła się do nowego mieszkania (sam je wyremontowałem) gachu już ją tam pieprzył (dzieci wysłała do matki). Dodam że gachu jest młodszy od niej o 7 lat. Zniszczyła mi życie, twierdziła że seks ze mną jest do niczego. Teraz próbuję ułożyć sobie życie na nowo mimo, że nie jesteśmy jeszcze po rozwodzie. Poznałem nową kobietę, która mnie kocha ale boję się, że po tych przeżyciach nie będę potrafił pokochać jej tak jak na to zasługuje (ma inne zdanie co do seksu ze mną). Co do żony, niby uczucie do niej gdzieś tkwi w sercu, ale ból jest straszny. Żona wyleciała z pracy i jest bezrobotna, a tym co zrobiła spaliła się w środowisku do którego ją wprowadziłem. Zostanie jej kasa w Biedronce. Szkoda mi tylko naszych dzieci bo są jeszcze małe i nie rozumieją sytuacji.

Karina Jones ~ 2015-03-30 22:42:53

Hello everyone i want to share a live testimony on how Dr Royal was able to bring my husband back to me, myself and my husband were on a serious breakup, even before then we were always quarreling fighting and doing different ungodly act.. My husband packed his things out of the house and we had to live in different area, despite all this i was looking for a way to re_unite with my husband, not until i met Dr Royal the great spell caster who was able to bring my husband back home, Dr Royal cast a love spell for me, and after some time i started seen results about the spell.... Today my family is back again and we are happy living fine and healthy, with Dr Royal all my dream came through in re_uniting my marriage, friends in case you need the help of Dr Royal mail him on( Royallovespell@gmail.com )(Royallovespell@yahoo.com) or his website (http://Royallovespell.webs.com) or call him on +2349037171626, Sir i will forever recommend you!!!

Karina Jones ~ 2015-03-30 22:43:02

Hello everyone i want to share a live testimony on how Dr Royal was able to bring my husband back to me, myself and my husband were on a serious breakup, even before then we were always quarreling fighting and doing different ungodly act.. My husband packed his things out of the house and we had to live in different area, despite all this i was looking for a way to re_unite with my husband, not until i met Dr Royal the great spell caster who was able to bring my husband back home, Dr Royal cast a love spell for me, and after some time i started seen results about the spell.... Today my family is back again and we are happy living fine and healthy, with Dr Royal all my dream came through in re_uniting my marriage, friends in case you need the help of Dr Royal mail him on( Royallovespell@gmail.com )(Royallovespell@yahoo.com) or his website (http://Royallovespell.webs.com) or call him on +2349037171626, Sir i will forever recommend you!!!

12345 ~ 2015-04-01 20:09:28

NIE MA LITOSCI I WYBACZANIA JAK BABA SIE WYJEBIE

12345 ~ 2015-04-01 20:39:38

mam 33 lata, 10 lat temu spotkalem dziewczyne miala dwoje dzieci,pohodzila z ubogej rodziny a i mi tesz z nieba nie lecialo.nie pila nie jarala typowa kura domowa,rozumialem sie z niom bes sluw,nie nalezala do ksienzniczek,niska przy tuszy, ale jej serce bylo nie samowite,nie zamienil bym jej na nikogo innego,to byla mondra kobieta ,starsza odemnie o 6 lat,i dobra matka.po 10 latah dobrego zycia jak to sie muwi,powinela mi sie noga,i nie bylo mnie 4 miesionce w tym czasie wysylam do domu goscia ktury dlamnie biega po szlugi,nie ma przednih zembuw od hery ,wyglonda jak menel,mjal hodzic po zakupy itd.wyobrascie sobie ze po 4 mies.dzwonie a jej nie ma,uciekla z nim ,zostawila dzieci u siostry i wyszla z domu , poprostu,po 2 miesioncah on uciek z kraju a ona wrucila do dzieci z wygjentom twarzom bo cos na tle nerwowym ,haha,BUG POKARAL.i wyksziwilo ryj,hciala sie zejsc ale nie dalem rady,to bylo 3 lata temu,teras siedzi i placze prosi bo ludzie jom potempili teras jest zapuzno trzeba bylo myslec jak majtki zdejmowala.wychowalem jej dzieci i odalem wszystko,a ona jebie sie z gosciem ktury wyglonda jak bezdomny,o co tu hodzi.dla mnie gosc ktury przygarnie spowrotem takom i da rade zyc to brawa naprawde,ja nie moge

Harry grace ~ 2015-04-04 00:25:31

Jestem Harry Grace, z Nowego Jorku, USA nie mogę przestać dziękować DR Worrior Afrykę w tym rzecz, że Wielki uczynił w moim życiu, jestem mu wdzięczny, i cierpi na wirusa HIV do 11 lat, kiedy skontaktował się DR Worrior Polska po przeczytaniu wspaniałe świadectwo, że ludzie wymiany został o nim. Ja będąc na lekach i stara szuka lekarstwa na moją dolegliwość. Przeszedłem przez lekarzy internetowych i skontaktowałem się Tradomedical / Tradycyjny lekarza nazwiskiem dr Worrior Polska pomoc. On dał mi wszystkie swoje zasady i przepisy, że jeśli on wyleczyć mi, że powinienem napisać o nim na stronie internetowej i to jest to, co robię teraz. On mnie zapewnić, że będzie on wyleczyć mnie z jego ziołowy lek, który naprawdę zrobił, a ja jestem teraz całkowicie wyleczone z wirusa HIV. Co powiem, a nie dziękując mu za uratowanie mnie. Dlaczego cierpią w milczeniu, gdy nie jest lekarstwem na Twój diseases.Dr.Worrior Polska Specjalizujemy również w leczeniu następujących chorób: * HIV / AIDS * Niewydolność nerek * Zapalenie Stawów * Cukrzyca * Nadciśnienie tętnicze * Udar Mózgu * Otyłość * Niepłodność / impotencji * Rak * Problemy z oczami * Skóra Problem * Włókniaka * Wrzód * Problem prostaty * Astma * Weight Management * Rzeżączka / Staphylococcus * Candidie * Niskie plemniki mogą * Słaba erekcja * Słaby wytrysk * Pile * Elephantiasis * Skóra Zakażenie * Paraliż e.t.c * Jeśli chcesz ex powrotem. * Jeśli zawsze mają złe sny. * Jeśli chcesz być promowane w biurze. * Jeśli chcesz kobiety / mężczyźni do pracy po ciebie. * Jeśli chcesz mieć dziecko. * Jeśli chcesz być bogaty. * Jeśli chcesz związać swoją żonę / męża będzie twój na zawsze. * Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. * Jeśli potrzebujesz czar szczęścia. * Jeśli chcesz, aby zatrzymać rozwodu. * Jeśli chcesz, aby rozwieść się z żoną mąż /. * Jeśli chcesz, aby Twoje życzenia mają zostać przyznane. * Ciąża pisowni począć dziecko * Gwarancja wygrywasz niepokojących spraw sądowych i wygrać bez względu na to, jak etap są. * Zatrzymaj swoje małżeństwo lub związek rozerwaniu. * Jeśli potrzebujesz modlitwy o uwolnienie dla swojego dziecka lub siebie. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt poprzez e-mail Afrykę Dr.Worrior (drworriorafrica@gmail.com), można też zadzwonić do niego na jego telefon numerem +2348112276982

zdrady nie wybaczaj! ~ 2015-04-06 22:23:17

Mam takie przemyślenia poparte własną praktyką i tysiącami prawdziwych relacji różnych zdradzonych ludzi (autentyczne, znalezione na alehistorie pl): 1/ Życie po zdradzie w małżeństwie - NIE DA SIĘ! JUŻ NIE BĘDZIE TAK SAMO! BĘDZIE BÓL, BO ZAPOMNIEĆ SIĘ NIE DA! 2/ Jak sobie poradzić z bólem po zdradzie? IM SZYBCIEJ ZAPOMNISZ, TYM LEPIEJ. ZADBAJ O SIEBIE, NIE ROZTRZĄSAJ PRZESZŁOŚCI! NIE MYŚL O POWROCIE DO KOGOŚ KTO ZDRADZIŁ! 3/ Czy warto wybaczyć zdradę? - NIE WARTO! Tzn. wybaczyć może kiedyś będziesz w stanie, ale zapomnieć się nie da, więc SZYBKA EWAKUACJA Z TAKIEGO ZWIĄZKU! Racjonalna rada dla zdradzonych to... odpuścić, nie walczyć. To nic nie da. Prawie we wszystkich przypadkach zdrady sprawa się powtórzy, gdy znów nadarzy się okazja. On czy ona już weszli na tę drogę i pokazali jaki mają kręgosłup moralny. Wybaczając, okazujesz tylko swoją słabość, co sprowadza na ciebie potem kolejną zdradę. Tak to już jest. Zobacz zresztą tę stronkę... AleHistorie PL - tam się dowiedziałam co zrobić w takiej sytuacji jak mnie facet zdradził, (ale o zdradzających żonach też tam jest! nie jesteśmy święte jak widać! ) ...tam jest dużo artykułów i cała masa wiedzy z "życia wziętej" dlaczego takie historie są często początkiem "powtórek z rozrywki" i należy pogonić osobę zdradzającą raz a dobrze :-(

bolek ~ 2015-04-21 22:09:26

żona zdradziła mnie z gościem z którym była w sanatorium.Minęło pół roku ciężko mi to pszełknąć .Niewiem jak sobie z tym poradzić

gość ~ 2015-04-22 22:09:49

mnie zdradziła 8lat temu mieszkamy razem od tego czsu nawet jej nie dotknołem prawie nie rozmawiamy olałem ją całkowicie widzę jak cierpi

example ~ 2015-05-01 00:44:24

Jeśli żona unika sexu powinna się Wam zapalić się czerwona lampka. Moja odepchnęła mnie kilka lat temu. Co chcesz mówiła, dzieci, praca obowiązki, ile razy byś chciał, to co mam na siłę to robić? Okazało się jednak, że tylko ze mną nie chce, bo od dawna ma kochanka. Poprosiła o szansę. Dałem. Tylko, że to tylko ja chciałem próbować a ona wciąż uciekała, unikała. Zakłamana ... Zdradza mnie od nowa. Koniec. Nie będzie litości i drugiej szansy. Po czasie uważam że zdrada z premedytacją powinna kończyć związek. Definitywnie.

Tobiasz ~ 2015-05-15 18:29:08

Kobiety piszą; zrobiłam to tylko raz, bo w domu się nudziłam, bo mąż się mną zbytnio nie interesował, a w NIM się zauroczyłam bo on taki piękny, szarmancki, prawił mi komplementy więc się zapomniałam i zdradziłam, ale to był tylko jednorazowy wyskok i bardzo tego żałuję, bo tak naprawdę kocham męża. Niektóre, te bardziej bezwzględne i bezczelne dodają, że ta zdrada wzmocni ich związek. Natomiast te, u których sprawa się rypła i mąż się dowiedział, są zdziwione, że mąż, pomimo ich solennej obietnicy poprawy, nadal się na nie śmie dąsać Co za obłuda!!! Ciekawe czy gdyby zamiast się zauroczyć zagapiły by się i wlazły pod tramwaj albo ciężarówkę, czy wtedy żądałyby zmartwychwstania??? Czy zauroczenie, czy zagapienie, konsekwencje swoich nieprzemyślanych postępków trzeba ponosić. Jeśli chodzi o wybaczenie, to uważam, że powinno się wybaczyć i to wcale nie po to, aby nasz oprawca czuł się lepiej, lecz dla naszego psychicznego i fizycznego zdrowia bowiem tłamszenie w sobie złości, mściwości i złorzeczenia komuś źle wpływa na nasze zdrowie, a nasz niewierny partner nie musi o tym wybaczeniu wcale wiedzieć, bowiem wybaczyć możemy jej (jemu) we własnym wnętrzu. Ważne, aby uwolnić się od negatywnych emocji z ta zdradą związanych i zdradę potraktować tak jak śmierć partnera, bo jest to w istocie jego śmierć, tamtej osoby, która kochaliśmy, na której nam zależało już nie ma, więc co za tym idzie jesteśmy również zwolnieni z przysięgi małżeńskiej, co nie oznacza, że możemy się łajdaczyć, lecz to, że mamy prawo ułożyć sobie życie na nowo. Z uwago na moje życiowe doświadczenie (jestem emerytem) posłużę zainteresowanym pewną radą. Otóż parę lat po ślubie moja żona pod wpływem silnego wzburzenia wyznała mi, że zdradziła mnie z facetem, którego znała przed ślubem, pod wpływem silnego stresu, ale i młodego wieku oraz braku doświadczenia przeszedłem nad sprawą do porządku dziennego i do dziś żona nie dała mi najmniejszego powodu aby wątpić w jej ponowną wierność, zarówno przed zdrada jak i po bardzo dbała o nasze dzieci i o mnie, po wielu wielu latach jesteśmy postrzegani jako wzorowe małżeństwo. Niemniej teraz kiedy mam więcej czasu, kiedy analizuje moje całe życie stwierdzam, że gdyby moje życie cofnęło się do tamtych lat, a ja miałbym świadomość tego co przeżyłem wolałbym zaryzykować życie z kimś innym, z kimś kto nie jest dla mnie skażony.

BAŚKA 40 ~ 2015-05-25 11:09:46

Nie można każdej zdrady traktować jako koniec małżeństwa, ja też zdradziłam męża, mąż był moim jedynym partnerem seksualnym a w sanatorium to się zdarzyło, po prostu była impreza, alkohol no i nabrałam ochoty na seks z obcym facetem, było super, nie żałuję tego, wróciłam do domu i jestem wzorową żoną, poznałam smak seksu z innymi facetami i teraz nie mam potrzeby dalszych poszukiwań wrażeń, jestem wierną i kochającą żoną a tego incydentu nie traktuję jako zdradę.

Andrzej ~ 2015-05-25 17:50:12

Czy mąż o tym wie Basiu 40

irenka@gmail.com ~ 2015-06-06 19:18:59

A mnie zdradzil maz. A zeby bylo ciekawiej nie chce odejsc, ale nie dlatego , ze mnie kocha, tylko dlatego,ze ona go juz nie chce. Pobawila sie i jej starczylo...ale po co mi maz co kocha inna... Bo on kocha jâ i to do szalenstwa. A u mnie chce przeczekac az ona go znowu, moze, kiedys zechce. On boi sie byc sam i bo bardzo cierpi...a ja i moje uczucia go nieinteresuja. TAKI to FACET!

Jessica Morgan ~ 2015-06-08 05:36:09

Hello i am Jessica Morgan from united kingdom let me share this testimony to the world to hear about him too this man really exit I was HIV positive over 9year I have being in medication and I try to look for cure to my problem and I go through internet doctor and I found a tradition doctor named DR.Ekpiku I contacted him for help he give me all his laws and rule that if I get cured I should write about him and that is what i'm doing now, this man ask for some information about me, which I give him this man cure me from HIV what a great man thank for your help when he get the information he told me that he is about to work on it 20 to 30 minute this man email me and told me what to do for the curing which I did after all the things needed for the cure is provide the man call me in 24 hours later and tell me to go for test what a great day to me I was negative thanks Dr.Ekpiku contact him email address, ekpikuspellhomeofgrace@hotmail.com or ekpikuspellhomeofgrace@gmail.com THESE ARE THE THINGS Dr. Ekpiku. . HERPES . HIV/AIDS . CANCER. weak erection and premature ejaculation.

rafal ~ 2015-06-11 01:29:45

Mam problem:(jestem po slubie 3lata od 1,5roku zona mnie zdradzala na czacie po tem sex tel i zabawy , co mam zrobic???

jendrzej ~ 2015-06-16 13:30:33

mnie żona zdradziłą po 13 latach małżeństwa. Nie wiem co się stało bo przed ujawnieniem prawdy - powiedziała, że mnie nie kocha ale ma do mnie zaufanie i to coś większego niż miłość po czym 3 dni później przyznała się że ma kogoś i go kocha a do mnie coś tam czuje.Przyznaje było spowodowane faktem, że miałem już ciąg poszlak świadczących o jej zdradzie i powiedziałem, że pójdę i porozmawiam z żoną "Szwagra". To spowodowało, że oboje przyznali się do romansu. Dzisiaj moja psychika jest pokaleczona - mamy dwójkę dzieci, kocham ją ale czuję wstręt i brak zaufania. Szukam porad ale nigdzie nie mogę znaleźć pomocy. Czuję jak się duszę, żona twierdzi że mnie kocha ale ja w to nie wierzę - myślę że nie miała innego wyjścia, czy małżeństwo przetrwa ?

Mariola ~ 2015-07-09 18:45:56

Moj mezczyzna byl w sanatorium w ciechocinku i tam poznal mezatke z ktora nawiazal kontakt seksualny powiedzial mi o tym ale po przyjezdzie do domu janie chcialam z nim rozmawiac bylo mi niesamowicie przykro odeszlam od niego a do tego jeszcze zaczal niesamowicie pic .Romans kwitl ta ...Pani przyjezdzala do niego z centralnej polski obsypywala prezentami oczywiscie jej maz o niczym nie wie .

Mary Hanson ~ 2015-07-18 03:07:19

I NEVER BELIEVED IN LOVE SPELLS UNTIL I MET THIS WORLD'S TOP SPELL CASTER. HE IS REALLY POWERFUL AND COULD HELP CAST SPELLS TO BRING BACK ONE'S GONE,LOST,MISBEHAVING LOVER AND MAGIC MONEY SPELL OR SPELL FOR A GOOD JOB.I'M NOW HAPPY & A LIVING TESTIMONY COS THE MAN I HAD WANTED TO MARRY LEFT ME 2 WEEKS BEFORE OUR WEDDING AND MY LIFE WAS UPSIDE DOWN COS OUR RELATIONSHIP HAS BEEN ON FOR 2YEARS... I REALLY LOVED HIM, BUT HIS MOTHER WAS AGAINST US AND HE HAD NO GOOD PAYING JOB. SO WHEN I MET THIS SPELL CASTER, I TOLD HIM WHAT HAPPENED AND EXPLAINED THE SITUATION OF THINGS TO HIM..AT FIRST I WAS UNDECIDED,SKEPTICAL AND DOUBTFUL, BUT I JUST GAVE IT A TRY. AND IN 7 DAYS WHEN I RETURNED TO USA, MY BOYFRIEND(NOW HUSBAND) CALLED ME BY HIMSELF AND CAME TO ME APOLOGIZING THAT EVERYTHING HAD BEEN SETTLED WITH HER MOM AND FAMILY AND HE GOT A NEW JOB INTERVIEW SO WE SHOULD GET MARRIED..I DIDN'T BELIEVE IT COS THE SPELL CASTER ONLY ASKED FOR MY NAME AND MY BOYFRIENDS NAME AND ALL I WANTED HIM TO DO... WELL WE ARE HAPPILY MARRIED NOW AND WE ARE EXPECTING OUR LITTLE KID,AND MY HUSBAND ALSO GOT THE NEW JOB AND OUR LIVES BECAME MUCH BETTER. IN CASE ANYONE NEEDS THE SPELL CASTER FOR SOME HELP, HIS EMAIL ADDRESS IS: tinalovespell@yahoo.com HOPE HE HELPS YOU OUT OUR OPPORTUNITY ... CONTACT THIS GREAT SPELL CASTER VIA EMAIL: tinalovespell@yahoo.com OR CALL HIM ON: +2348078467513 ONCE AGAIN THANKS TO DR. IBUDU 1. He can help you cast a spell to get pregnant. 2. He can help you cast a Death Spell. 3. He can help you cast a Promotion spell. 4. He can help you cast Lottery spell. 5. Spell of luck. 6. Spell of Finance 7. Love spell 8. HERPES SIMPLEX VIRUS 9. H.I.V Cure , and lot more.

pawulon ~ 2015-07-29 16:11:41

Zdrada źony boli.Wybaczyłem jej zdrade,bo rodzina jest najwarzniejsza.Mój syn ma problemy emocjonalne.Żonie powiedziałem źe jesli odejdzie ze swą nowa ,miloscia" to bierze odpowiedzialnośc za dzieci (stan psychiczny) Kocham moje dzieci bez graniczni,one ze swoim gachem chcieli je wychowywac.Ja wychodzila po pracy zostawiajac mnie z dziecmi do swojego luja,to myslala o dzieciach? Zapragnela wlasnego szczescia,a co z dziecmi?Pójda ze mna bo matki im nikt nie zastapi.W calej mojej rodzinie i jej uwarzany jesttem za dobrego ojca i meza.Gotuje i sprzatam odbieram dzieci z szkoly,przytulam podaje im posilki.Zona robi kariere js mniej zarabiam.Gdzie jest błag?Nie zaluje daje dzieciom to co mi ojciec nie dał!Dzieci w małzenstwie sa najwarzniejsze a malzonkowie powinni byc ze soba tak by dzieci nie byly skrzywdzeni emocjonslnie.Mama i tata jest tylko jeden.Niedojrzalosc ludzi,dzieci maja dzieci,dlatego wierzcie w Boga i wybaczjcie,po to by wasze dzieci szły w świat przygotowane do zycia.Samobujstwa nastolatkow,dopalacze-problem rodziców?Tak to One sa najwarzniejsze.Karzdy ma swa cierpliwosc na rany i czasami nie wytrzymujeatka Polkatonprzyklad poswiecenia.Faceci coraz czesciej chca dorównac kobiecie w tej kwesti-popieramdziecko wtedy jesy bardziej przywiazane a człowiek który dał miłosc swemu dziecku nie bedzie zalowal.

jurek 72 ~ 2015-08-21 12:47:04

Dlaczego zdradzamy.Bo jest przystojny ladnieubrany pachnacy,mowi czule slowka TYLKO ze ten kochanek gdy przyjdzie po pracy dodomu do zony to tak jak i maz jest zmeczony zaklada kapcie wynosi smieci i inne rzeczy.Podobnie zona-w domu w szlafroku bez makijazu wlosy nieuczesane gary do zmywania dtecko nie nakarmione.Ale na spotkanie z kochankim,wyszykowana jak gwiazda I ten drewszczyk Uniego i Uniej ze zaraz beda jesc zakazany owoc.Jesliby tych dwoje ludzi zylo ze soba na codzien czar by szybko prysl.Przezylem z zona prawie 50 iat wychowalismy 4-e dzieci bylo roznie jak w zyciu ale nie wierze ze kazdego dna nie mozna znalezc czasu na mile slowka, calusy,pieszczoty itd.Co do wybaczania po zdradzie-TO NIGDY wiem z obserwacji ze kto raz zdradzil to wczesniej czy pozniej znow zdradzi Lepij sie rozejsc a jak sa dzieci to i tak mozna je kochac

Dodaj swój komentarz

58 komentarzy